Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Syreni śpiew

Kormorany nad mym puffem zatoczyły krąg

Polecane posty

1 godzinę temu, FashFash napisał:

to ona robi live z komputera czy nowego iPhone? 

ona ma jakiś jeszcze jeden tel z androidem, wiele razy go pokazywała i mówiła o nim. na live tez wspominala kilkakrotnie ze na nim live zawsze robi. jednak jeśli chodzi o starego iphony to myślę ze jest po prostu głupia i sama go wtrąciła do wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Got2be napisał:

ona ma jakiś jeszcze jeden tel z androidem, wiele razy go pokazywała i mówiła o nim. na live tez wspominala kilkakrotnie ze na nim live zawsze robi. jednak jeśli chodzi o starego iphony to myślę ze jest po prostu głupia i sama go wtrąciła do wody

Ja akurat nigdy nie widziałam żeby miała jakiegoś androida, jedynie jak lew miał Huawei to chwaliła że dobry aparat i tańszy niż iPhone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kingeczka napisał:

Ja akurat nigdy nie widziałam żeby miała jakiegoś androida, jedynie jak lew miał Huawei to chwaliła że dobry aparat i tańszy niż iPhone.

ma, pokazywała nawet niedawno go, dodatkowo kiedyś na vlogu z mazur zimą mówiła ze ma drugi z Androidem "służbowy" i go pokazała. pewnie dostała kiedyś do współpracy 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Got2be napisał:

ma, pokazywała nawet niedawno go, dodatkowo kiedyś na vlogu z mazur zimą mówiła ze ma drugi z Androidem "służbowy" i go pokazała. pewnie dostała kiedyś do współpracy 

Ok wierzę, musiałam dawać 2 x przyspieszenie i przegapilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak miała ten drugi numer to jednak dziwne że miała takie trudności z zakupem, ja mam 2 telefony i na obu apke banku i revoluta i mogę kupować robić płatności jakie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gosc__ napisał:

Nie ma szans zeby zamowila duplikat karty telefonicznie... W jakiej to sieci?😅

A to nie ma czasem eSIM?

Edytowano przez SheriDANKA ;-P
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten nowiuśki iPhon to poprostu nagroda (w jej chorej głowie) dla naszego toksyka, jaką sobie sprawiła ( a miała pewnie do wyboru płytki zakupić albo iPhone) za trudy pobytu remontowego na Warmii w zatęchłej szopie i tyle.

Edytowano przez SheriDANKA ;-P
  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gosc__ napisał:

Nie ma szans zeby zamowila duplikat karty telefonicznie... W jakiej to sieci?😅

Dlaczego? Moze akurat wystarczylo tylko podac danie,  a nie potwierdzic tozsamosc.

bardziej zastanawiajace jest - czy byla opłata 😄 bo zazwyczaj jest 😆 chyba, że skłamczuchała, że sim przestał działać to wtedy duplikat za darmoszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Kingeczka napisał:

Ja akurat nigdy nie widziałam żeby miała jakiegoś androida, jedynie jak lew miał Huawei to chwaliła że dobry aparat i tańszy niż iPhone.

Ma, robi na nim live. Nie raz mówiła że ma dwa telefony. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nowy iPhone jest jej potrzebny na już bo jest uzależniona od social mediów. Nagrywa nim rolki i inne wypociny. I pewnie jeszcze parę innych względów ale akurat rozumiem że jak od lat robi wszytsko na IPhone to nie chce tego zmieniać na inny telefon. Czy potrzebny jej najnowszy model? Oczywiście że nie ale ona jest próżna i chce mieć najnowszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dolores_lolek napisał:

Ma, robi na nim live. Nie raz mówiła że ma dwa telefony. 

Tym bardziej nie rozumiem kupowania na już, na wczoraj najnowszego ajfona. Na pewno dało się w jej banku zmienić numer telefonu i przekierować autoryzację, no nikt mi nie wmówi, że nie. To plum do wody było tylko wymówką dla kolejnego szalonego zakupu totalnie nie w porę  (bo przecież ma rozgrzebany remont i narzeka na brak poduszki finansowej).

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dolores_lolek napisał:

A nowy iPhone jest jej potrzebny na już bo jest uzależniona od social mediów. Nagrywa nim rolki i inne wypociny. I pewnie jeszcze parę innych względów ale akurat rozumiem że jak od lat robi wszytsko na IPhone to nie chce tego zmieniać na inny telefon. Czy potrzebny jej najnowszy model? Oczywiście że nie ale ona jest próżna i chce mieć najnowszy. 

Te jej rolki to równie dobrze można by nagrać kalkulatorem.

  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Jak dla mnie ten nowiuśki iPhon to poprostu nagroda (w jej chorej głowie) dla naszego toksyka, jaką sobie sprawiła ( a miała pewnie do wyboru płytki zakupić albo iPhone) za trudy pobytu remontowego na Warmii w zatęchłej szopie i tyle.

Albo kolejny wymysł, żeby nie robić remontu łazienki, bo jej się nie chce już tam siedzieć. Powie potem, że się spłukała na nowy telefon i łazienka musi poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Yummy napisał:

Albo kolejny wymysł, żeby nie robić remontu łazienki, bo jej się nie chce już tam siedzieć. Powie potem, że się spłukała na nowy telefon i łazienka musi poczekać.

Według mnie to wszystko razem ! 😂🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Got2be napisał:

ma, pokazywała nawet niedawno go, dodatkowo kiedyś na vlogu z mazur zimą mówiła ze ma drugi z Androidem "służbowy" i go pokazała. pewnie dostała kiedyś do współpracy 

Tak ma drugi telefon. Kiedyś miała współprace z Huawei 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Yummy napisał:

Albo kolejny wymysł, żeby nie robić remontu łazienki, bo jej się nie chce już tam siedzieć. Powie potem, że się spłukała na nowy telefon i łazienka musi poczekać.

Tylko remont lazienki to nie koszt telefonu. Przecież lazienka tam u niej to okolo 15-20 tys, nikt za darmo jej tego nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, SheriDANKA 😜 napisał:

A to nie ma czasem eSIM?

E sim aktywujesz w aplikacji. Nie wiem w jakiej ona ma sieci ale w Orange tak to dziala 😀 Nic nie wysylaja. Fizyczny duplikat karty tylko za okazaniem dowodu i podpisem. Musialby zamowic nowa umowe. Chyba ze ma w jakiejs innej sieci gdzie panuja dziwne zasady😀 W dobie chwilowek, paypo, kredytow na allegro itp nie rozdaja duplikatow od tak. Ale to cesarzowa, moze ona ma inaczej 🤣

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Skandia napisał:

Tylko remont lazienki to nie koszt telefonu. Przecież lazienka tam u niej to okolo 15-20 tys, nikt za darmo jej tego nie zrobi.

Ale koszt telefonu (takiego, jaki kupiła) to DUŻA część kosztu łazienki. Mogłaby za to mieć naprawdę piękne płytki i nie tylko. 

W ogóle jakie to musi być denerwujące, że obcy ludzie dyskutują o twoim budżecie, bo im się podajesz jak na tacy. Wywalasz na wierzch całe życie, nawet drobne wydatki z biedry, machasz paragonami, to cię potem rozliczają z głupoty, wtrącają się, śmieją. Jak można było do tego doprowadzić, dla mnie coś nie do ogarnięcia. Gdyby mnie naszła ochota na wywalenie dużej kasy na coś niepotrzebnego, to bym się musiała tłumaczyć tylko przed mężem, z którym się wspólnie rozliczam. I tyle. A ona pod lupą setek osób z kafe, wandy i nie wiadomo skąd jeszcze. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dolores_lolek napisał:

A nowy iPhone jest jej potrzebny na już bo jest uzależniona od social mediów. Nagrywa nim rolki i inne wypociny. I pewnie jeszcze parę innych względów ale akurat rozumiem że jak od lat robi wszytsko na IPhone to nie chce tego zmieniać na inny telefon. Czy potrzebny jej najnowszy model? Oczywiście że nie ale ona jest próżna i chce mieć najnowszy. 

A co w tym dziwnego, ze kupiła najnowszy model? Ja tez zawsze kupuje najnowszy. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nemezisi napisał:

A co w tym dziwnego, ze kupiła najnowszy model? Ja tez zawsze kupuje najnowszy. 

Może to, że niedawno marudziła na finanse. 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nemezisi napisał:

A co w tym dziwnego, ze kupiła najnowszy model? Ja tez zawsze kupuje najnowszy. 

Tyle tylko, ze ten najnowszy juz za moemt nie bedzie najnowszy, bo na jesieni premiera 16. Moglaby poczekac 3 miesiace i wtedy dopiero mialaby co pokazywac unboxing itd. klikaloby sie.. a tak to kupi "nowy-stary" bez efekt wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kopytki napisał:

Tyle tylko, ze ten najnowszy juz za moemt nie bedzie najnowszy, bo na jesieni premiera 16. Moglaby poczekac 3 miesiace i wtedy dopiero mialaby co pokazywac unboxing itd. klikaloby sie.. a tak to kupi "nowy-stary" bez efekt wow

Tutaj się z tobą zgodzę. Ja na swój tez czekałam do premiery, mimo ze starym miałam problemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Nemezisi napisał:

A co w tym dziwnego, ze kupiła najnowszy model? Ja tez zawsze kupuje najnowszy. 

Nie wiem czy mi sie jołtuberki nie pomyliły. Wiecej czytam streszczenia z kafe niz ogladam 😄 czy cesarzowa czasem nie miala bajeczki, ze ona nie z tych co musi najnowszy telefon. ??? poprawcie mnie, jak sie myle 😉

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Hellena.De.Vil napisał:

Nie wiem czy mi sie jołtuberki nie pomyliły. Wiecej czytam streszczenia z kafe niz ogladam 😄 czy cesarzowa czasem nie miala bajeczki, ze ona nie z tych co musi najnowszy telefon. ??? poprawcie mnie, jak sie myle 😉

To tylko historyjka dla usprawiedliwienia faktu, iz nie wymienia telefonu co roku jak inne juciuberki, bo jej ne stac. Gdyby bylo stac, to pierwsza by zamawiala, aby zgrywac bogaczke. Mam nadzeje ze wece.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Skandia napisał:

Tylko remont lazienki to nie koszt telefonu. Przecież lazienka tam u niej to okolo 15-20 tys, nikt za darmo jej tego nie zrobi.

Say what? Za kapitalny remont starego domu 100 m2 płacę chłopakom 25 tysięcy. Mąż zrobił sam demolkę, rozłożył rury hydrauliczne i kable elektryczne. Żeby było taniej. Ekipa robi wylewkę, równanie ścian tynkiem, gładzie, malowanie, wstawia futryny, parapety, mocuje listwy podłogowe, kładzie plytki w całym domu, łazienkę robi od a do z, montaż biały na finito i sprzątanie. Co Was tam w tych warszawach do reszty pogięło? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Telefon mam za 3- 4 stówy i styka. Robię przelewy, płacę rachunki, czytam, dzwonię, maile wysyłam. Wszystko to, co ona na tym za x tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Telefon mam za 3- 4 stówy i styka. Robię przelewy, płacę rachunki, czytam, dzwonię, maile wysyłam. Wszystko to, co ona na tym za x tys.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boszzz ten nowy vlog to jest jakaś zagłada. Taki nudny, że nie da rady tego obejrzeć 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Hellena.De.Vil napisał:

Nie wiem czy mi sie jołtuberki nie pomyliły. Wiecej czytam streszczenia z kafe niz ogladam 😄 czy cesarzowa czasem nie miala bajeczki, ze ona nie z tych co musi najnowszy telefon. ??? poprawcie mnie, jak sie myle 😉

Raczej najdroższy musi byc 😆

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, ZnadBuga napisał:

Telefon mam za 3- 4 stówy i styka. Robię przelewy, płacę rachunki, czytam, dzwonię, maile wysyłam. Wszystko to, co ona na tym za x tys.

Myślę, że robisz to wolniej niż Siwa 😆 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×