Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

jestem jestem ale tak z doskoku:) krzątam się po kuchni i w międzyczasie wpadam dziewczyny pogadały dziś na topiku o gołąbkach a ja podłapałam i robię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kończę karpatkę i się zastanawiam ,czy piec 2 cześc ,bo taka wielka mi urosla :D agami ja chcę golębia !!!!:) a narazie spadam konczyć ciacho ....czekajcie z talerzami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczka moje kofffane gołąbki dopiero wstawione do gotowania wrózia ja reflektuję i czeeeeekam na karpatkę zóóóziu a ja sączę drineczka no to siup zdrówka wasze wróżka podłapałam twoje sam na sam z mamutem:) potomstwo od 18.00 u babci do niedzieli chata wolna:):Doj będzie bal:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki częstujcie się karpatka nie chce sie chwalić ,ale jest boska :D:D agami ;) ty farciaro zaczynasz od drineczków :D:D:D ja narazie od karpatki i pifffffffffffffka ,a potem będzie ballllllllllllllllllllllll do rana :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cari dla ciebie obiecane ciacho z kremem.... nie sam krem, nawet odrobine spirtu wlalam dla podkreślenia smaczku :D agami widze ,ze pióra się sypią :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie kawałek też sie znajdzie :-) :-) Zóóózia, Ty masz frytki :-P pasibrzuchu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wchłonelam te ciacho łapczywie jak nigdy ,takie pyszniutkie i jeszcze bym wchlonela jedno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Wróżo bardzo👄Park Jurajski sie zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa pa pa nie umie coś przy kompie wysiedzieć (moje kregi szyjne)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubas zóóózia (44kg zywej wagi) wszamila frytki nikomu nie dala, wypila pifffko i wola o jeszcze , karpatka jeszcze nie doleciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za ciacho :-P :-) Zóóózka niech lepiej nie pilnuje :-P bo wszystko zniknie :-P :-) miała frytki :-P karpatkę :-) i ma jeszcze ciasną skórę :-P 45 kg :-P widział to ktoś :-0 :-D Udanego wyjazdu wyrzutku :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnoszę i .............lecę mamut czeka:):):) może jeszczę wrócę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak w miedzyczasie wpadlam:D kasia gdzie ty bylas jak cię nie bylo ???? agami ja te iskry widzę i pierze :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz uciekam, jutro wyjezdzam wiec przez killka dni mnie nie bedzie😭 do zobaczenia okolo czwartku goraco pozdrawiam🌻 🖐️ ps a jeszcze rano na chwilke wejde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam wróziu :):):) my w sztucznej pościeli się niziamy;):p to pióra nie latają chwila przerwy na degustację gołąbków:) i nabranie sił :classic_cool:coby było co spalać:):):D częstuję was kochane......pychota \\___/ michy dla was podstawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ,a wy jeszcze nie śpicie???? zóóoza gdzie ty paskudo chuda się wybierasz???:D agami dobra dietka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżeczko.......dietka od poniedziałku:):):) tylko nie wiem od którego:D zóóózia gdzie uciekasz na tak długo????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×