Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

przraza mnie tylko ta przeprowadzka ja parterze ,a tam na 4 pietro ufffffffffffffff dupa bedzie jak u osy :D a zapomnialam o najwazniejszym w koncu bdzie balkon :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no balkonik fajna rzecz mozna sie opalać a na 4 pietrze....wow;) ze tez ja na parterze mieszkam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomylilam sie:O:O:O leb mnie napieprza ostro:O a w czytelni siedzi 1 pan i czyta kolejowe gazety;) kufa duchotliwie strasznie jest i jakos tak niebo sie metne robi:O:O:O:O:O co to bedzie co to bedzie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to prawda mnie tez to bolalo jak nie mialam ale ju mam:D:D:D:D:D:D:D tarlalalalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet moja mama (przeciwniczka nowosci technicznych i komputerowych itp.) mowil- no jakby byla siec to byśmi to i to sprawdzila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej juz siem bojem a ja do domu jakos dotrzec muszem.... bbbbrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no obmyslilaś:D bedzie mi sie tliło hihihi no moze nie z tylka,bo bede zasuwala do domu na 10 biegu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia burzy sie nie boi minki srogie postroi wszystkie grzmoty i wichury poprzepedza gdzieś tam w gory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbbbbbbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahahahhahahahahahahahhahahaa popłakałam sie, oplułam monitor i posmarkałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnnnnnnnnnnnnnnnnnoooooooooooooooooooooooooooooo tęskniłam za tym;) komp mi jakies dziwne odglosy buczące wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×