Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

Gość miśka11
hej ja też jestem nowa jak można to się do was przyłącze.mam 28 latek i 8 miesięcznego synka michałka straszny urwis jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej miska :) jasne że możesz .. pisz pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ KOBITKI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU NASZEGO ŚWIĘTA🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Wam dziewczynki wszystkiego naj w dniu naszego święta🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! Donn jak tam smoczkowe odzwyczajanie? Kasika jak postępy nocnikowe? U nas z nocnikiem ciężko, chyba musze zmienić taktyke;) Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny,jak można to też sie przyłącze,nie mam pojecia czy pisałam już na wasze forum,ale chyba nie? Ostatnio wpisywałam się gdzieś ale zanikło mi gdzies to forum ;) Mam 26 latek,męza i dwóch chłopaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f-ka >> my już o smoczkach zaponiałyśmy :D z nocnikiem dalej lipa hej kami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wiotaj Kami U nas z nocnikiem też lipa, chyba poczekam aż się zrobi cieplej i może będzie łatwiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hej Kami:) Kasika ja właśnie też pomyślałam o tym samym;) Mojej Domi przebijają się górne piątki i troszke mamy nerwową sytuacje-jest niespokojna i marudna:( Pozytywne jest to że to ostatnie mleczaki i mamy komplet:) Pogoda brzydka wiec siedzimy w domu:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U nas tez zima w pełni, a najlepsze, że żonkile w ogródku mi kwitną:) Ja również w przedświątecznej gorączce, sprzątam, robie zakupy i takie tam. Mdłości powoli mijają:) I mam ochotę na lody, o tej porze roku są okropne, ale co tam:) Która chętna, żeby ciężarnej umyć okna:classic_cool:?! Kupiłam nakładkę na ubikacje dla Kacpra, ale narazie ma ją w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońca, szczęścia, pomyślności, w pierwsze Święto dużo gości, w drugie Święto dużo wody- to dla zdrowia i urody! Mnóstwo jajek kolorowych, Świąt wesołych oraz zdrowych! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasika ja chętnie pomoge, chociaż nie przepadam za myciem okien;) Ja już mam prawie wszystko zapięte na ostatni guziczek;) ZDROWYCH,RADOSNYCH, RODZINNYCH ŚWIĄT I MOKREGO DYNGUSA;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOŁYCH SWIĄT !!! Amelka niedawno skonczyla roczek, jejku jak to szybko zlecialo.... w lutym w koncu przeprowadzilismy sie do wlasnego mieszkania! Jest wspaniale, nigdy w zyciu nie wrocilabym do rodzicow, mimo, ze mam bez porowniania wiecej obowiazkow. Widze, ze piszecie o nocniczkach, czyli to nie jest wstyd, ze ja Amelki jeszce nie nauczylam?:) slabo nam wychodzila wspolpraca i odpuscilam. Moja mama ciagle mi dokucza, ze ja w jej wieku juz umialam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęczowych Pisanek Na stole pyszności Mokrego Dyngusa I wspaniałych gości Niech to będzie czas uroczy Życzę miłej Wielkiej Nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich,dugo mnie nie bylo,ale juz jestem:)ja mam termin na wrzesien prawie zaczal mi sie czwarty miesiac i w koncu troszke widac ze jestem w ciazy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam w domu jeszcze internetu i za czesto nie siedze na kafeteri,ale mam nadzieje ze w przyszlym tygodniu sie to zmieni i bede tu czesto teraz chodze do siostry na internet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ marlena gratuluje:) Miło że pamiętasz:) Wpadaj na kafeterie tak czesto jak bedziesz mogła:) Donn> Aurorka z mamusia - wglądacie świetnie:) Kasika jak się czujesz?? Pozdrwiam i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Byłam wczoraj na ugs i nareszcie czuję w sobie to malutkie życie:) Widziałam i słyszałam bijące serduszko:) Jednak każdą ciąże przeżywa się od początku, od początku kobieta uczy się być mamą. Wyniki super, czuję sie też dobrze, a brzuich już mi widać, choć z Kacpim o tej porze, nie byłó nic widać. Całuje😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasika to wpaniale że wszystko OK:) Myśle,że każdą kolejną ciąże przechodzi się na nowo i inaczej... U nas ząbkowanie,a przy tym gorączkujemy i marudzimy:( Te piątki niezle dają popalić:( Szkoda mi Domi,ale cóż poradzić...Dziewczyny jak to jest u Waszych maluchów? Szczerze to z tymi piątkami jest najgorzej:( Dobrze że pogoda ładna,słoneczko swieci wiec jesteśmy na podwórku:) i możemy się czymś zająć... Pozdrawiam i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie! Hm mam nadzieję, że można się przyłączyć do waszego grona?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciaaaaaaaa27 dziękuję bardzo ale muszę przyznać, że Nikolka jest również bardzo słodkim Aniołeczkiem... widzę, że tylko we dwie jesteśmy na topiku a ile ma Twoja córeczka latek?? jak pisałas i nie doczytałam to przepraszam zaraz zresztą zerknę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah widzę ma roczek ojej wtedy dzieciaczki są takie ciekawe świata i są wszędzie...oczy to trzeba mieć dookoła głowy a ile miała jak poszła na nóżki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kiciaaaaa, hej kasiennkaa fajnie że sie przyłączyłyście.. Kasika bardzo sie ciesze że u ciebie wszystko dobrze :) f-ka..👄 Auruśka mi śpi jeszcze ... a myślałam że sie drugi raz na spacerek wybierzemy.. ja obiadek gotuje... gaduła sie z niej straszna zrobiła.. o właśnie wstała.. lece w takim razie i buziaki dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukartka
jak mozna w tak mlodym wieku zapylic?:)hehe.dobre,wspolczuje wam,ja mam 25 lat i nie planuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×