Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

Najpierw o moim synku. Jacuś urodził się 24 maja o godzinie 19.35 po 10h porodu przez cesarskie cięcie, bo wcale mu się nie śpieszyło:) Ważył 4300g i miał 56 cm długości. Teraz ma już 3 miesiące i waży 7770g. Duży z niego chłopak:) Z dnia na dzień rośnie i robi kolejne postępy. Ostatnio zaczął trzymać zabawki dwiema rączkami. Teraz o mnie. Mam na imię Agnieszka i 24 lata. Od ponad 2 lat jestem szczęśliwą mężatką. Od października zaczynam studia magisterskie uzupełniające na kierunku rachunkowość, bo przez zagrożoną ciążę musiałam z nich zrezygnować. To na razie chyba tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Santia dopisałam Cię do naszej tabelki:) Chyba wszystko się zgadza...? NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa24....Dominika 15 miesięcy ....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska..28....Aurorka..12.miesięcy...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 14 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 16 mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 11 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 21...dzidzius w brzuszku ma 12 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 20 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów Fauna.....Magda24...Melania 3,5 roku; Antonia 6 miesiecy...Poznań Patichris1...Patrycja22..Maximilian10 mies.....Solingen honka23.....Honorata23...Krystianek 4,5miesiąca.......Kingscourt *gusia....Agnieszka25.. Gracjan 20 miesiecy....Bydgoszcz Ania86...Ania21....Amelia 1 miesiąc.....Warszawa Aleks26...Ola26...Nikolka2 i prawie miesiąc....Słupsk lobuziaczek.....asia25....bianka 2 lata i 4m-ce.....wroclaw santia......Agnieszka24...Jacuś 3 miesiące........Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej Dominisi przebił się 16ząbek.:)Mam nadzieje, że na jakiś czas będzie spokój z ząbkami, bo te trójki ja strasznie wymęczyły. U nas pogoda nijaka.:(pochmurnio i zimno.Czyżby jesień się zbliżała..?Nie lubie tej pory roku.Ja chcę ciepełko i słoneczko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) troche mnie nie było ale byliśmy na wakacjach na wsi.. Auruśka sie tak rozbrykała że wstała o 4 rano i chciała na spacerek... :D.. teraz znowu ciąg dalszy budowania domu...ehhh.. jeszcze musze nadrobić czytanie... witam nowe mamy :) Auruśka ma 11 zębów i jest straszny łobuz :D NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa24....Dominika 15 miesięcy ....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska..28....Aurorka..13.miesięcy...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 14 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 16 mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 11 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 21...dzidzius w brzuszku ma 12 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 20 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów Fauna.....Magda24...Melania 3,5 roku; Antonia 6 miesiecy...Poznań Patichris1...Patrycja22..Maximilian10 mies.....Solingen honka23.....Honorata23...Krystianek 4,5miesiąca.......Kingscourt *gusia....Agnieszka25.. Gracjan 20 miesiecy....Bydgoszcz Ania86...Ania21....Amelia 1 miesiąc.....Warszawa Aleks26...Ola26...Nikolka2 i prawie miesiąc....Słupsk lobuziaczek.....asia25....bianka 2 lata i 4m-ce.....wroclaw santia......Agnieszka24...Jacuś 3 miesiące........Warszawa f-ka, kasika>> 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się. Dzięki:) My wczoraj walczyliśmy z kolką przez co bardzo późno poszłam spać i jestem dzisiaj trochę nie wyspana. A tu jeszcze taka senna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Donn😘 z Kasiką zastanawiałyśy się gdzie sie podziewasz;) Piszesz, że Aurorka łobuz :) To tak jak moja Domi:) Czasami to już nie nadążam i wydaje mi się, że gdybym wyniosła wszystko z domu i zostałyby same sciany to i tak znalazłaby jakąś rozrywke dla siebie:):) Santia😘 jak dzisiejsza noc?? Kolka dokuczała Jasusiowi?? Kasika😘??? Udanego weekendu mamuśki:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jesteśmy juz jedną nogą we właśnym domu:) Druga dojdzie w nastepnym tygodniu:) Gościnny pokój narazie stoi pusty, ale uskładamy trocvhe pieniędzy i cos kupimy. Najbardziej brakuje mi telewizora:P:P:P Witam nową mamusie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Właściwie to ja już nie wiem czy to kolka czy coś innego...Wieczorem marudził, w nocy spał dobrze a od rana znowu koszmar...i tak cały dzień. Nie płacze tylko marudzi, cały czas ssie rączki i ja już nie wiem jak mu pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari22
czesc. ja mam niecałe 22 lata i 1,5 roczną córcię. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasika no to już prawie w swoim domku:)Jeszcze tylko te kilka dni i u siebie:):) Santia nie wiem co może dolegać Jacusiowi:(Biedactwo malutkie Mojej Domi kolka nie dokuczała wiec nie wiem nic na ten temat. Mam nadzieje że niebawem przejdzie i wszystko wróci do normy:) Kari22:)witaj. Miłego Dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielne popołudnie. Jacuś już czuje się dobrze:) Nie wiem co to było, ale już przeszło. Na szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Santia to super że Jacuś czuje się dobrze:):) Donn, dzięki za zdjęcia:)Świetnie wyglądasz;) Kasika😘 Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze,że byłyśmy rano na spacerku,bo teraz pada wiec jesteśmy skazane na siedzenie w domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga85
Witam wszystkie dwudziestoparoletnie mamuski:) Mam 22 lata ( własciwie od jutra;) a w pod koniec listopada rodzę swojego synka:):) Buziaki dla Was dziewczyny:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Super, że dołączyły nowe mamusie🖐️ F-ka u nas dla odmiany dziś leje:O Donn- niezła fryzurka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasika u nas nie leje,ale jest zimno:(Ja chcę ciepełko,słoneczko.... Kasika to kiedy się wprowadzacie?? Miłego Dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F-ka już mieszkamy:) Ale od domu rodziców dzieli nas niewielka odleegłość, więc wpadam na komputer:) Deszczu ciąg dalszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No to super,że już u siebie:):) U nas też pogoda okropna:pada,zimno,:(jednym słowem jest paskudnie:( Jednak mimo takiej pogody, poranny spacerek mamy już za sobą:) W sobote z moim miśkiem wybieramy się na balety:)już nie moge się doczekać,ale poszaleje;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F-ka to gdzie to się wybieracie?? Zazdroszcze, bo ja w sobote znowu sama z małym- Karol gra na weselu. A my nawet na spacer nie idziemy bo leje jak z cebra. Trzeba będzie dzis zapalić w kominku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika ja też niedaleko teściów mieszkam;) Ty koło swoich czy Karlosa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika wybieramy się do klubu GREEN ZONE. Fajny lokal,byliśy tam raz i postanowiliśy tam wrócić:):) Szkoda,że sama spędzisz sobotny wieczór:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F-ka mieszkamy niedaleko moich rodziców, na szczęście:P:P:P Super, że idziecie potańczyć, też bym kiedys Karlosa wyciągnęła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika to m asz naprawde wielkie szczęście,że mieszkasz koło swoich rosziców;) No i ciągnij Karlosa na jakieś balety...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) u mnie leje i leje pogoda do niczego... wy tu o tańcach.. ehhh.. też bym potańczyła.. moje dziecko takie marudne że sie nie da...będzie jeszcze to lato??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U nas nie pada i to już sukces:) Moja Domi dzisiaj diabełek straszny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mandziaa no to miałaś niezłą lekturke;) Wydaje mi się że każda z nas miała obawy jeśli chodzi o okres ciąży no i oczywiście jak już maleństwo przyjdzie na świat:):) Jeśli marzysz o tym by mieć przy sobie swoją malutką istotke:) to dlaczego nie dać szanse i przeciwstawić się wszystkim swoim obawom;)...? Buziaki i pozdowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandziaa naprawde mi przykro,że musisz to wszystko przechodzić:( na pewno nie jest Ci łatwo,ale musisz stawić temu wszystkiemu czoło i się ni e poddawać.Staraj się myśleć pozytywnie,wiem ze czasem niejest łatwo,ale możesz zmienić swoje życie.Wszystko będzie dobrze i doczekasz się swojej pociechy,która doda Ci sił do dalszego życia.Trzymaj się i zaglądaj do nas...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika>>😘 Donn>>😘 Santia>>😘 Mandziaa>>😘 no i wszystkim naszym mamusiom>>😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane Odkąt jesteśmy na swoim nie mam możliwości pisać, bo nie mam tam internetu, ale u babci zawsze moge skorzystać ] Kacpi jest niemożliwy, czasem wysłałabym go w kosmos najbliższą rakietą Dziś naprzykład 2 razy wyrzucił mi kwiatki z wodą na podłoge, oberwał firankę i powyrzucał wszystkie garnki z szafki(na szczęście nie mam ich jeszcze za dużo Czasem mam dość... Z ty sprzątaniem to u mnie juest identycznie, stoi pod nogami i marudzi, czasem wkładam go do łóżeczka, żeby mieć chwilkę, ale to zazwyczaj kończy się płaczenm. Z Karlosem lepiej :P Niedługo zaczynam studia, dziwnie sie czuje. Całuje wszystkie😘 Witam nowe mamy i powodzenia w starankach>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×