Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

🖐️ Kasika u mnie też jest podobnie.Czasami to nie mam już siły na te jej pomysły;) Zabawkami wogóle się nie bawi tylko zajmuje się kwiatkami,garnkami,wszystkim co się da. Uparciuch straszny;) Życze powodzenia na studiach:) no i wpadaj tak często jak będziesz mogła:):) Mandziaa jeśli chodzi o kłopoty kobiece to niestety w tym musisz rozmawiać z lekarzem.On na pewno wie co może zaszkodzić dziecku. Na baletach w sobote było SUPER!!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Mandziaa ten topik czasami podupada,ale tylko dlatego,że brak nam czasu by zaglądać na niego.Jeśli już znajdziemy chwile na pewno każda z nas zaglądnie na topik:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas pochmurnie:(,ale nie pada:) jak narazie;) Pozdrawiam i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mandziaa jeśli uważasz że jesteś za młoda to poczekaj jeszcze na maleństwo.Szczerze to tak naprawde nie wiadomo kiedy jest ten odpowiedni moment.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) my sobie chorujemy .. już od tygodnia... tzn mi prawie przeszło ale Aurora ma jakiś niekończący sie katar... kupiłam jej dzisiaj olbas i zrobiłam syrop z cebuli ... może w końcu przejdzie.. chciałam jej dzisiaj kupic ciepłą piżamke ale pani mnie oświeciła że ciepłych to jeszcze nie szyją... a w tych z tamtego roku to nie było rozmiaru... więc moje dziecko śpi dzisiaj w ciepłej bluzie bo zimno u nas w nocy... a ona sie odkrywa i może dlatego ten katar nieprzechodzi.... za to kapcie mieli i nabyłyśmy rozmiar 23... to moje dziecko to jakaś wielka stopa... dziewczyny doradźcie jakiś fajny krem do buźki nawilżający najlepiej... bo ja mam oczywiście odwieczny problem z zakupem bo każdy mi nie pasuje ;).. domek powoli rośnie a w pniedziałek przychodzą majstry od dachu... troche sie opóźniło przez te ulewy... mandziaa >> jeśli czujesz że jeszcze nie pora to poczekaj... f-ka, kasika>> 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny🖐️ Donn>😘 Na początek życze Wam szybkiego powrotu do zdrowia:) ,a maść majerankową próbowałaś?? U nas w nocy też jest chłodno,ale Domi i tak śpi odkryta;) Fakt,że ma na sobie body z długim rekawkiem+spodenki od piżamki,ale i tak wydaje mi się że nie jest jej za ciepło,a jednak ona w nocy się rozkopuje;)Moja Domi ma brozmiar 23;) Jesli chodzi o kremik, to naprawde nie wiem co mam Ci poradzić:( A jakie już stosowałaś?Ja tez nie moge coś dopasować! Mandzia>😘Ja też przed ciążą oglądałam filmiki i wyglądały one niezbyt smacznie.No, ale cóż tak to już wygląda. na pewno u każdej kobiety troche inaczej,ale tak jest. Jednak mimo wszystko mojego porodu nie wspominam,aż tak strasznie;) Kasika>😘 Udanego weekendu dziewczyny:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f-ka>> wszystkiego co sie da próbowałam np... AA, vichy, lirene, garnier, ziaja, nivea, yves rocher, avon i mnóstwo innych których sobie nie moge przypomnieć :).... i w sumie to najbardzie byłam zadowolona z nivea visage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tylko na chwilkę, zameldować, że czytam co u Was, ale czasu i komputera brak, więc z pisaniem gorzej.:O F-ka Kacpi też ma 23 numer buta:) D0nn ja mam garniera i sobie chwale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a mi dziewczyny najbardziej podchodzi ZIAJA:) Kasika napisz jak Wam się mieszka na swoim?? Donn jeszcze raz dużo zdrówka dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dzięki dziewczyy za życzenia zdrówka :).. u nas już w miare lepiej :)... tzna ja całkiem dobrze a Aurorze w końcu śpiry nie lecą jeszcze troche kataru ma .. ale minimalnie... kupiłam jej olejek do inhalcji olbas i chyba to pomogło a może syrop z cebuli :D... laski a wiecie coś o kosmetykach ofiflame??? koleżanka mi katalog przyniosła... z moją namową oczywiście .. i zamówiłam sobie puder.. jest supe.. a teraz mają jakieś kremy w promocji i chyba sie skusze a co.. w końcu tego jeszcze nie miałam :P... a i jednak zaczeli mi robić dach .. ale sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Donn to śwetnie,że już u Was lepiej ze zdrówkiem:) Jeśli chodzi o kosmetyki oriflame to nie używam nic z tej firmy,ale próbowałam kiedyś puder i perfumy.Powiem tak były nawet niezłe,ale do końca nie przekonałam się do nich.Nic więcej nie próbowałam bo mam swoje stałe kosmetyki od dłuższego czasu , których narazie nie zamierzam zmieniać:)Jeśli dopasowałąś sobie puder to świetnie,bo wiem po sobie że to kosmetyk którego dla siebie szukałam bardzo długo;) Fajnie,że prace przy Twoim domku idą do przodu:)Pewnie cieszysz się bardzo..?ale nic dziwnego;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała poprawka;) NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa24....Dominika 16 miesięcy ....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska..28....Aurorka..13.miesięcy...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 14 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 16 mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 11 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 21...dzidzius w brzuszku ma 12 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 20 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów Fauna.....Magda24...Melania 3,5 roku; Antonia 6 miesiecy...Poznań Patichris1...Patrycja22..Maximilian10 mies.....Solingen honka23.....Honorata23...Krystianek 4,5miesiąca.......Kingscourt *gusia....Agnieszka25.. Gracjan 20 miesiecy....Bydgoszcz Ania86...Ania21....Amelia 1 miesiąc.....Warszawa Aleks26...Ola26...Nikolka2 i prawie miesiąc....Słupsk lobuziaczek.....asia25....bianka 2 lata i 4m-ce.....wroclaw santia......Agnieszka24...Jacuś 3 miesiące........Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Powitać kochane!!!! Ale sie steskniłam❤️ Nie pisałam, bo nie mam kompa, a jak już u mamy dorwałóam, to nie było internetu. U nas dobrze, Kacpi rośnie jak na drożdzach, z wszystkiemgo mi przez lato powyrastał, mamy 4 nowe zęby i lekki kaszel. Mieszka się świenie, od razu poprawiły się nasze relacje z mężem. W sobote robimy parapetówe, jak chcecie wpadnijcie:) Za tydzień zaczynam studia, jestem zadowolona i przerazona jednocześnie:P Tyle mam Wam do opowiedzenia...ale musze znaleśc czas i wszystko opisac, o grypie, o tym że nie mogę kupić narzuty na łóżko i o problemach ze spaniem Kacprowym..:) Narazie kończe i niech mnie kule biją, jeśli nie bede zaglądać codziennie😘 Nie przeczytałam co u Was:( {jeszcze}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasika na poczatek gratulacje +4 ząbki;) i szybko niech kaszelek przechodzi!! To dobrze,że świetnie Wam się mieszka,uklada:):) Chętnie bym wpadla na parapetówe,ale...;)sama wiesz... Za to trzymam kciuki za studia,by wszystko się udalo:)i troche spokoju Ci przesle;) Wpadaj częściej ...>😘 Donn,a co u Ciebie?>😘 U mnie też wiele zmian:)Domi jest taka rezolutna:)kochana:) Dostala od babci lale i teraz chodzi z nią wszędzie,przytula,caluje i mowi lala...lala.. Szkoda tylko,że mój misiek tyle pracuje i mało z nią przebywa:( musi mu wystarczeć moje opowiadanie....o postepach Domi. Serdecznie pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F-ka u nas jest identycznie, ja ciągle Karolowi opowiadasm, co nowego Kacpi zrobił, co powiedział itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej f-ka >> u nas to samo... a jeszcze po pracy mężuś na budowe jeździ... teraz miał 2 tygodnie urlopu i cały czas na budowie... wreszcie Aurora wyzdrowiała.. byłyśmy u lekarza bo to ostatnie ozdrowienie było tylko chwilowe teraz mam nadzieje że będzie dobrze... a powiedzcie szczepiłyście maluchy tą szczepionką mmr bo ja sie jej troche obawiam i jeszcze nie szczepiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Parapetówa sie udała, pogoda i goście dopisali:) Donn ja szczepiłam, mały przeszedł wzorcowo, nic mu nie byłó.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika>> ale zazdroszcze... u mnie może za rok jak dobrze pójdzie... z usypianiem Auruśki masakra nie che sama budzi sie w nocy i chce do nas do łóżka... postanowiliśmy jej zrobić swoj pokoik ale ciekawe czy będzie chciała w nim spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Donn ja szczepilam i zniosla ja dobrze:)Ze spaniem to u nas różnie;)czasami przesypia nocke u siebie,ale jest tez tak ze nocka u rodziców w łóżku:( Jeszcze jedno zasypanie;)ile ja sie musze naczytac,naspiewac itd...by moje dziecko usnelo!! Kasika:)udana parapetówka gwarantuje Wam szczescie w nowym domku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dokładnie tak jak u Was z tymi nockami, miałam nadzieje, że jak Kacper będzie starszy to sie wreszcie wyśpie, a tu figa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasika ja też miałam taką nadzieje;)a tu niestety jak narazie trzeba się pogodzić z tymi nockami;) Dziewczyny ile dajecie mleczka swoim maluchom na noc? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja mam 21 latek za rok mam swoj slub,bardzo bym chciala od razu po slubie ajsc w ciaze ale boje sie ze nie poradzimy sobie moj narzeczony pracuj na czarno,ja am umowe do 30.09.2008 r boje sie ze jak zajde w ciaze nie bedzie nas stac na to aby za jedna wyplate oplacic stancje,jedzenie i jeszcze bobasek,ale tak bardzo chcemy te dziecko tak abrdzo jak to jest z urlopem wychowawczym i z tym zasilkiem 400 zl? chciaabym wiedziec czy mi by sie nalezal ten zasilek jagbym dostala umowe na dluzej i poszla na wychowawczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc] Pierwszy zjadz minął dobrze, ludzie ogólnie w porządku, nauki sporo, ale nie narzekam. Tylko mały płakał troche za mną, ale myśle, że się przyzwyczai Mój kacpi mleka na noc nie pije, tylko je miseczke kaszy:) W sumie to samego mleka wogóle nie chce, tylko albo kakao albo płatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Nie odzywałam się troche,bo mój komputerek mi siadł:( Pozatym mało czasu,ale Kasika obiecuje,że bede wpadac na nasz topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie Was pozdrawiam:) i mam nadzieje, że niebawem któraś z Was się odezwie:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×