Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

Wielkie dzieki Kasika tez mam taka nadzieje wiecie moze cos wiecej o tych opryszczkach? Czy to dla ciazy niebezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym okresie ciąży nie jest to groźne. Najgorzej jest pod koniec ciąży bo wtedy może przecieść sie na wargi sromowe, a wtedy ciąże trzeba rozwiązać przez cesarskie cięcie. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzieki uspokoilam sie troszeczke dam znac jutro jak tescik wyszedl!!! CALUSY;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga przyłącz się do nas. Zapraszamy, potrzeba nam matek, żon i wariatek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny az sie rozplakalam ze szczescia, wielkie dzieki sloneczka jestescie kochane!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika - no to jak potrzebujecie wszystkie trzy w jednym taki miksik to ja sie nadaje ;) Angie - płacz bez wyraźnego powodu?? To zapewne ciaze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga dodaj się do tabelki, ale już:D NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda............Magda 22............Filipek 7 miesięcy............Dębica f-ka..............Ewa 23...............Dominika 3miesiące.........Jelenia Góra Mamka...........Magda 26............Alan 4 miesiące...............Warszawa donn.............Kaśka 27.............Aurorka...2tygodnie.........Kraków sen nocy........Gosia21..............Oliwka 11,5 miesięcy........Jawor Tynka78.........Justyna 27..........Patryk 8 miesięcy............Brodnica Kasika1..........Kasia 21.............Kacperek 3,5 miesiąca.......Rzeszów kiara 21.........Agnieszka 21.........jeszcze czekam.............Zabrze to tylko ja......Żaneta 21...........Michaś i Kubuś 13 miesięcy..Elbląg cytrynka79.....Anka 27.............Dawidek 1 miesiąc.............Warszawa A gu gu...........Iza 27..............Zosia 7 miesięcy................Warszawa AANNKKAA........Ania21..............Izunia 7miesięcy...............Chełm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najchetniej poszlabym juz teraz zrobic ten test ale wiem ze lepszy wynik bedzie jutro rano!!! Buziaczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda............Magda 22............Filipek 7 miesięcy............Dębica f-ka..............Ewa 23...............Dominika 3miesiące.........Jelenia Góra Mamka...........Magda 26............Alan 4 miesiące...............Warszawa donn.............Kaśka 27.............Aurorka...2tygodnie.........Kraków sen nocy........Gosia21..............Oliwka 11,5 miesięcy........Jawor Tynka78.........Justyna 27..........Patryk 8 miesięcy............Brodnica Kasika1..........Kasia 21.............Kacperek 3,5 miesiąca.......Rzeszów kiara 21.........Agnieszka 21.........jeszcze czekam.............Zabrze to tylko ja......Żaneta 21...........Michaś i Kubuś 13 miesięcy..Elbląg cytrynka79.....Anka 27.............Dawidek 1 miesiąc.............Warszawa A gu gu...........Iza 27..............Zosia 7 miesięcy................Warszawa AANNKKAA........Ania21..............Izunia 7miesięcy...............Chełm Kinga_23.........Kinga 23 ...............Julka 3,5 miesiąca.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacpi już skończył 4 miesiące, poprawiam tabelkę. ęNICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda............Magda 22............Filipek 7 miesięcy............Dębica f-ka..............Ewa 23...............Dominika 3miesiące.........Jelenia Góra Mamka...........Magda 26............Alan 4 miesiące...............Warszawa donn.............Kaśka 27.............Aurorka...2tygodnie.........Kraków sen nocy........Gosia21..............Oliwka 11,5 miesięcy........Jawor Tynka78.........Justyna 27..........Patryk 8 miesięcy............Brodnica Kasika1..........Kasia 21.............Kacperek 4 miesiące.......Rzeszów kiara 21.........Agnieszka 21.........jeszcze czekam.............Zabrze to tylko ja......Żaneta 21...........Michaś i Kubuś 13 miesięcy..Elbląg cytrynka79.....Anka 27.............Dawidek 1 miesiąc.............Warszawa A gu gu...........Iza 27..............Zosia 7 miesięcy................Warszawa AANNKKAA........Ania21..............Izunia 7miesięcy...............Chełm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga to rozumiem:D Mamy dzieci w podobnym wieku. Julcia, to śliczne imie. No pięknei, zwerbowałam do nas dwie dziewczyny w ciągu godziny. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika - to sie nazywa mieć talent ;) No a imie Julka wybrał mój mąż :) Ja wybierałam imie dla chłopaka - przypadło mi do gustu Kacper :) Więc jak kiedys będzie chłopaczek to będzie Kacperek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dostałam od teściowej dynie. I chciałabym zrobic Kacperkowi kilka słoików na zimę. Macie może jakieś sprawdzone przepisy na takie słoiczki z dyni? Czy może robicie je tak normalnie?? Pytam, bo pierwszy raz mam zamiar robic dynie w słoiczku. Chyba można??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie znam przepisu na dynie:( moj syn dorosleje:) od dwoch tygodni usypia przy czytaniu ksiazki. wczesniej nie dawal sobie przeczytac a teraz....................10 min i juz spi:) a najlepsze ze jak czytam to tem brzdac w brzuchu tez mnie kopie:) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis o godz.6:10 wyszly na moim tesciku 2 tluste i grube kreseczki i to juz po 20 sekundach dziekuje wam za wsparcie dzziewczyny teraz bedziemy sie spotakac czesciej!!! U mnie piierwszym objawem byl brak @ no i opryszczka na ustach to wynik oslabienia organizmu!!!! Caluje was goraco!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika, ale slodkie oczy ma Twoj Kacperek:) u mnie dzis mija termin ale nic sie nie dzieje:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angie gratuluje!!🌻 Daffodile trzymam kciuki, tylko patrzeć jak się zacznie❤️ czekamy na nowego dzidzia. Czip ci jeszcze nie odszedł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim gratulacje angie, oczekiwanie na dziecko, to naprawde cos wspanialego, chociaz czasami towarzysza temu pewne dolegliwosci, ja mialam problem ze spaniem jak mi sie brzuch zaczal powiekszac, bo bylam przyzwyczajona do spania na brzuchu i inaczej nie umialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika, nie odszedl mi czop i wogole nic sie nie dzieje..to ze 2 miesiace temu czulam sie duzo gorzej. Teraz mam jedynie bardzo czeste twardnienie brzucha, czasami ( ale rzadko) jest to lekko bolesne (w nocy bardziej boli) , czasem jakis bol w podbrzuszu ni i maly jak zacznie sie wiercic to wyraźnie czuje jak bardzo ciagnie w dol... ciezko mi sobie wyobrazic ze moge na dniach urodzic...jesczze miesiac temu mialam takie bole ze w pospiechu pralam rzeczy dla malego a teraz...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) troche mnie nie było bo net mi nie działał.. poprawiam tabelke ęNICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda............Magda 22............Filipek 7 miesięcy............Dębica f-ka..............Ewa 23...............Dominika 3miesiące.........Jelenia Góra Mamka...........Magda 26............Alan 4 miesiące...............Warszawa donn.............Kaśka 27.............Aurorka...1miesiąc.........Kraków sen nocy........Gosia21..............Oliwka 11,5 miesięcy........Jawor Tynka78.........Justyna 27..........Patryk 8 miesięcy............Brodnica Kasika1..........Kasia 21.............Kacperek 4 miesiące.......Rzeszów kiara 21.........Agnieszka 21.........jeszcze czekam.............Zabrze to tylko ja......Żaneta 21...........Michaś i Kubuś 13 miesięcy..Elbląg cytrynka79.....Anka 27.............Dawidek 1 miesiąc.............Warszawa A gu gu...........Iza 27..............Zosia 7 miesięcy................Warszawa AANNKKAA........Ania21..............Izunia 7miesięcy...............Chełm pozdrowienia dla wszystkich i witam nowe mamusie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej byłam wczoraj no kontroli u gina wszystko spoko tylko mam zapalenie brodawki,,, pozatym mala dostała jakichś pryszczy na buzi i strasznie ulewa.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Daffodile to pewnie te skurcze przepowiadające. Cieszę, sie, że dobrze się czujesz, napewno wszystko pójdzie szybko i sprawnie:P Donn na te krostki to może kup nadmanganian potasu?? Wszystko ładnie po nim schodzi. A co do ulewania to jest takie mleko, które sie szybko wiąże w brzuszku i dzidzi nie ulewa AA:O zapomniałam, że karmisz piersią. Czytałam, że ulewanie przechodzi tak koło 3 miesiąca. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny wczoraj byliśmy na szczepieniu i jest koszmarnie mały cały czas płacze na wieczór miał gorączkę a dziś tez nie jest najlepiej nie wiem co mam robić a najgorsze że mam wyrzuty sumienia że zafundowałam jemu dwie szczepionki na raz 5 w 1 i pneumokoki.Powiedzcie czy wasze maluchy też tak gorączkowały i czy długo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×