Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

Nikt nie zagklądał przez cały dzień?? szkoda, widać dzieci i ciąża absorbują. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać Mam ochotę na piwo, ale zwalczę to w sobie, bo mojej leniwej naturze nie chce sie podnieśc tyłka z krzesła i podjechać do sklepu. Na męża już dłużej nie chce mi się czekać. Więc tak jak pisałam na początku idę spać. Dobranoc.💤 Zagladajcie tu czasem, a ja z lenistwa wklejam to co pisałam na kwietniówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Dziś piękna pogoda, wybieramy się z rodzinką na wycieczkę. W końcu mamy cały wekeend dla siebie:) Pozdrawiam i życzę udanego wekendu.😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F-ka pozazdrościć. Ja sprzątam od rana, mąż w pracy i wróci pewno wieczorem. EEE nie lubię soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny.. mała śpi mąż po zakupy pojechał a ja staram sie coś ugotować :) potem skoczymy na jakiś spacerek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wróciliśmy, Dominika była taka spokojna, uśmiechnięta chyba jej się wypad na łono natury podobał:) Pozatym bardzo lubi jazde samochodem jest taka zadowolona Uciekam muszę nakarmić Dominisie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Topik nam pada
Buuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny !! Co porabiacie że się nie odzywacie??😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jeszcze nie rodze:) dostalam paczke przecudnych ubranek po siostrzencu wiec mam co robic:D pranie, prasowanie hihi slodkie sa te malenkie ubranka❤️ musze tylko nakręcic mój suwaczek zeby szybciej chodził;) 9 dni zostalo..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mam nadzieje, ze mnie jeszcze pamietecie? nie pisałam, bo kompletnie nie mam czasu,dwoje dzieciaczków to naprawde wyzwanie:-) w dodatku mam rwemont łazienki, wiec przez ostatni tydzien miałam straszny zapieprz, bo gotowałam dla pracownikow.., no i niekonczące sie sprzątanie.. my juz po chrzcinach, były 15 sierpnia, w urodziny starszego synka -Nikusia, malutki ma na imie Miłosz na drugie Karol. rosnie jak na drozdzach, karmie go tylko piersia.Nikus nie jest zazdrosny o brata, ciagle go przytula i całuje:-) mam nadzieje ze teraz bede czesciej zagladac, no i ze nadrobie zaległosci w czytaniu. a co u was? pozdrowienia dla wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ No nareszcie sie odzywacie, bo już myslałam, że to koniec topicu:P Ja siedzę dziś od rana w domu, była Koleżanka z synkiem, a teraz zabieram się za pranie:( A uzbierało sie tego bo piorę ubranak, które już są na synka za małe. Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Daffodile zostało Ci tak niewiele do spotkania ze swoim maleństwem. Pewnie przygotowania pełną parą :) Ja właśnie zabieram się za obiad , a potem sprzątanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Ja tez troszke sie nie odzywałam bo maly tak dal mi popalic ostatnio ze szok. Nie spal w dzien nie spal w nocy a jak spal to tak sie wiercil w lozeczku ze ja nie spalam i przez kilka dni chodzilam jak zombi. A teraz wlasnie spi samcznie na bujaczku. Z tym spaniem to naprawde mam problem, nawet kaszka na noc nie pomaga:(. Pamietacie jak sie martwilam o ta gloweke ze jej nie podnosi? Ostatnio odkryl doslownie w ciagu jednego dnia ze moze ja podniesc:). I tak sie wycwanil ze teraz lezenie juz mu nie pasuje i najlepeij to chcialby caly czas zeby go za raczki podciagac:). W piatek albo w sbote jedziemy na kilka dni nad morze-jestem ciekawa jak maly to znesie. Mam nadzieje ze dobrze:) A ja wczoraj zjadlam spagetti:), mam takiego smaka na rozne potrawy ze szok. Az ciezko mi sie powstrzymac. No nic na razie koncze może trszoke sie zdrzemne. Wybaczcie za pisownie ale klawiatora mi sie popsula:( milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny !! Monika>> no jesteś nareszcie czyli net działa... :) ja też Aurorke karmie tylko piersią, chociaż ostatnio mam wrażenie że cycki mi odlecą bo z małej straszny gryzak :).. pozdrowienie dla Miłoszka.. i wszystkich dzieciaczków.. aaa nie mam jeszcze zdjęcia Miłoszka...!!! a chcemy go z Aurorą obejżeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitać🖐️ Miałam ostatnio z małym trochę kłopocików, bo dostał biegunki. Niby nic mu nie było, wesolutki jak zawsze, ale za czesto robił kupę, najpierw ze śluzem, a potem taką rozrzedzoną. Dzis już jest lepiej, na szczepienie stawiam się w nastepnym tygodniu z wynikami badań i zobaczymy. Wiecie, że ja dalej nie poszłam do tego fryzjera?! :P Wyglądam już tragicznie. A ..pochwalę się, jestem jeden kilogram do tyłu:D Donn dobrze, że karmisz piersią, oby jak najdłużej, ja karmiłam zdecydowanie za krótko. Monika Ja też chętnie zobaczę zdjęcia.:) Daffodile jak tam? Nie rodzisz tam czasem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Dziewczyny jakich smoczków używacie?, moja Dominika żadnego nie preferuje, juz wszystkie spróbowałam. Chciałabym ja przekonać do jakiegoś, ponieważ zamiast smoczka preferuje swoją rączke. Zwiastuje to chyba początek ząbkowania, tak męczy tą swoją rączke:) Jak to wygląda z waszymi maleństwami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F-ka mój mały też uwielbia swoje rączki, szczególnie kciuka.Smoczka używa sporadycznie tylko do zasypiania, a używamy smoczków nuka. Zdania są podzielone jesli chodzi o smoki i paluszki. Jedni mówią, że lepiej pozwolić ssać, bo to s[prawia dziecku przyjemność i mija samoistnie, inni krytykują, że niszczy zgryz. I bądz tu mądra:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika moja Dominika to nawet kiedy zasypia to smoczek wypluwa. Nie chce i nic na to nie poradze. Za to swoje rączki uwielbia. Zaczynam ją przyzwyczajać do gryzaczka. Zobaczymy jak mi pójdzie, czy da się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy smoczki aventu... podobno lepiej smoczek niż palce bo od smoczka łatwiej odzwyczaić.. Aurorka też possie troche i wypluwa, a rączki też wpycha do buźki.. dziewczyny poradźcie coś na bolące brodawki.. bo mi cycki chyba odpadną.. normalnie mam małego gryzaka zamiast ssaka :) wieczorem chyba odciągne laktatorem bo nie dam rady nakarmić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) jeszcze nie rodze ale czuje ze ta chwila zbliza sie wielkimi krokami..od nocy boli mnie brzuszek jakbym miala okres i do tego maly tak bardzo cisnie w dol ze szok! jakby wazyl tone! w sumie bardzo bym sie cieszyla z tego wszystkiego gdyby nie to ze mojego meza zlapalo zapalenie zeba, jest caly spuchniety i bierze antybiotyki..jestem zalamana bo jak sie zacznie to bede musiala rodzic sama a tego sobie nie wyobrażam😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn ja na bolące brodawki stosowałam maść MALTAN, pomagało. A Ty stosujesz jakąś maść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn ja uzywalam masci PureLan 100 i pomagala mi a smoczka to moj maly doil moze z3 dni jak mial 2 tygodnie a teraz to jak mu probuje dawac to nie wie co znim robic i wypluwa ale ja tam sie ciesze ze nie doi al egorzezj bo nie chce mi pic zbutelki nic bo nie umie ciagnac smoka :( imusze mu dawac lyzeczka wszystkoa wiecie ile to schodzi ajak by pil to by bylo latwiej a poza tym to wszystko dobrze maly ma 2 zeby na dole i idzie mu u gory z5 naraz i tak marudzi troche ale najgorzezj nie jest ::::) pozdrawiamy wszysytkie mamusie i dzieciaczki kolorowych snow:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffodile to już niedługo:0 trzymam kciuki😘 Donn ja używałam Bepanthenu, bardzo dobry, a co mi zostało stosowałam na pupkę Kacperka. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ze i mnie pamietacie🌻:D no ale chyba jesczze nie na mnie pora, przynajmniej nie dzis-narazie brzuszek juz tak nie boli, choc ciągnie w dol niesamowicie.Mysle ze niedlugo juz z nim pochodze:) mezusiowi schodzi pomalu opuchlizna wiec jestem dobrej mysli..:)musze wytrzymac jeszcze ze 2 dni a potem niech sie dzieje co chce! pozdrawiam i zycze spokojnej nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do smoczkow to moja siostra (mama 4 miesiecznego Emanuelka)radzila mi zeby postarac sie nauczyc dziecko do korzystania z nich, bo inaczej to moze byc przechlapane..dziecku nie chce sie jesc ale ma ochote possac, i wtedy trzeba wyjmowac cyca-ona wlasnie tak ma.A maly za nic w swiecie nie chce teraz zadnego smoczka, tylko cyc i koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffodile ja właśnie nie chcę żeby tak było, Dominika niestety nie chce smoczka,ja będe dalej próbować . Spokojnej Nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaruje bepanthenem nawet pomaga ale jak mala mnie bardzo pogryzie to boli jak cholera i nic wtedy nie pomaga.... odciągnełam laktatorem ale w sumie uzbierało sie tylko 70ml i maluch dalej głodny wiec robie butle... już sama nie wiem jak ją karmić..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! Właśnie skończyłam pichcić obiadek, mam chcwilke wolną więc wpadłam. Wczoraj Dominika zasnęła ze smoczkiem, to już coś. Dzisiaj męczyła troche gryzak, to tez już dużo. O właśnie mnie wzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×