Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Purebeau,to aga z polic.jest swietna,a jej sprzet podobno ma igly typu,jak piszecie.trudno powiedziec,czy to igly,czy znieczulenia obkurczajace naczynia niweluja opuchniecia.kazda maszyna ma inne lub podobne igly,ale faktycznie na targach agi prace sa swietne.pozdrawiam.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Acolor o igłach napisała to co ja sama bym napisała;) ja w swoim urządzeniu też mam cieniutką igiełkę, podobno jest cieńsza od tej używanej do akupunktury.. ale prawda jest taka, że nie jest to jedyny czynnik , który decyduje o opuchliźnie. Gdyby taką igiełką wykonać tylko jeden obrys, to nawet przy mocnej ręce, opuchlizna nie wystąpi. Przy lekkiej ręce, a grubszej igle też nie. Grubsza to nie znaczy trójka do pobierania krwi ;) Ale trzeba wykonać ileś ścieżek i pokolorować je raz przy razie i wtedy skóry wrażliwe mogą puchnąć, czy zwyczajnie powietrza nabierają. Zgadzam się jednak , że cieńsze igły są w moim odczuciu lepszym narzędziem do pracy. Jednak tej pracy trzeba włożyć więcej niż przy modułach, czyli kilka igiełek złożonych w jedną wiązkę. To jednak moje subiektywne odczucie. Każdy pracując na swoim urządzeniu szuka dla siebie najlepszej ergonomii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczkamałaa
dziewczyny, a powiecie mi po jakim czasie schodzi strupek z ust ? i jednocześnie kolor staje się mniej intensywny ? bo ja jestem dzień po mp ust, jutro muszę wyjechać i wstydzę się wyjść do ludzi w bordowych, moocno czerwonych ustach :O (jasny róż ma być efektem końcowym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka To trochę nie dobrze, że wyjeżdżasz, bo po makijażu: - przez pierwsze 14 dni nie wolno się opalać, korzystać z sauny, ani żadnych kosmetykó poza filtrem UV, bo może dojść do obrzęków, uczuleń a także zmiany koloru barwnika - po 2-4 dniach skóra zaczyna się złuszczać i warto wówczas smarować natłuszczającymi kremami np. alantan - nie wolno zdrapywać złuszczającego się pigmentu; - to intensywne zabarwienie powinno zblednąć po 4-5 dniach po zabiegu, i kolor będzie mniej więcej 50% bledszy od wyjściowego - i jeszcze ważne czy przed zabiegiem brałaś Heviran? Jeśli nie to warto go brać jeszcze kilka dni po zabiegu, żeby nie wdała się opryszczka Trochę szkoda, że lingeristka Cię o tym nie poinformowała, ale zawsze masz forum ;-) Natomiast jeżeli szukacie profesjonalnego gabientu w Poznaniu oczywiście zapraszam do Nas: http://www.sandrine.pl/sub,pl,kosmetyka,makija%EF%BF%BD%EF%BF%BD-permanentny.html Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczkamałaa
sandrine, dziękuję za odpowiedź :) właśnie zauważyłam że zaczeły mi się usta robić takie 'twarde' i powoli schodzić strupki, nie wiedziałam czy mam im pomóc czy zostawić w spokoju ;) ale już wiem że pod żadnym pozorem nie będę dotykać. wczoraj kupiłam jasny błyszczyk w nadziei że dam radę nim trochę rozjaśnić usta ale efektu nie było żadnego i mam nadzieję że wczorajsze smarowanie błyszczykiem nie odbije się na ostatecznym efekcie... jeszcze raz dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny ! Jeśli któraś chciałaby zrobić sobie makijaż permanentny brwi,ust lub powiek zapraszam do skorzystania z moich usług . Działam na terenie Poznania i w okolicach Szczecina . Pracuje w domu dlatego cena nie jest z kosmosu .Używam barwników PUREBEAU. Obecnie kończe pierwszy rok kosmetologii i jestem po kursie makijażu permanentnego. Dziewczyny wychodzą ode mnie po zabiegu z uśmiechem i zadowoleniem wypisanym na twarzy . W razie potrzeby posiadam Heviran oraz znieczulenie . W razie pytań gg: 33870895 lub daria-kandziak@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluuuuuuuutka
widziałam głównego szkoleniowca puerebeau na targach. Polecam, aby zobaczyć jak ona wyglada, przed zgłoszeniem się na makijaż do niej lub jej uczniów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blada1984
aluuuuuuuuuuuuuuuuuuuutka a o co chodzi ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka1990
Dziewczyny, chcę się wybrać na makijaż permanenty oczu tylko przeraża mnie trochę wizja bólu. Czy to faktycznie tak mocno boli? Ile dni oczka są opuchniete? Bedę wdzieczna za wszystkie ifno i porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta1
Kochane! Wczoraj zrobiłam kontur ust z cieniowaniem, pani kazała smarować wyłącznie wazeliną, natomiast na chwilę obecną kolor odcina się od reszty ust tak nieatrakcyjnie, że wstydzę się wyjść na zewnątrz. Kontur i cieniowanie jest mocne a reszta ust sinawa. Czy są jakieś sprawdzone metody jak przetrwać ten czas zanim pigment wyblaknie? Bo szczerze mówiąc na chwilę obecną przeraża mnie perspektywa poniedziałku w biurze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
ja z innej beczki. Jak się ma mp do stanu ciąży? czy są jakieś przeciwwskazania i w jakich przypadkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Berta do poniedziałku to może być tak , że część zacznie się już rolować i łuszczyć. W poniedziałek nastąpi to nieuchronnie i część ciemnego dla ciebie dziś koloru zacznie odchodzić. Pod spodem będzie sporo jaśniejszy kolor. Ważne aby pilnować by nie wyskoczyła opryszczka na 3 lub 4 dzień po zabiegu. Ciemny kolor dziś, z pewnością na 3 lub 4 dzień zacznie się złuszczać, to dość szybko. Dasz radę wytrzymasz. Dużo kremuj, po wyłuszczeniu także. Pamiętaj aby nie pomagać strupkom odchodzić, nie namaczaj ust, nie opalaj ust w najbliższym miesiącu. Na powietrze kup bezbarwną pomadkę z faktorem. Spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Tygrysek a o co pytasz konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
poprawa brwi i kreski od poczatku. Brwi mogłyby być bez znieczulenia, ale przy ewentualnych kreskach nie wiem czy sa jakieś znieczulenia, które są przeciwwskazaniem - ? Jestem w 3 miesiącu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku gratulacje :)) A co do permanentnego to jesteś niezmordowana... Ja się nie znam ale czytałam na stronach, że ciąża i chyba cukrzyca są przeciwwskazaniem do mp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta1
Edyto dziękuję za odpowiedź. Jeśli chodzi o opryszczkę to raczej jestem spokojna, nigdy w życiu nie miałam jej dodatkowo biorę Heviran. Więc mam nadzieję, że nic mi nie grozi. Racją jest, że kolor już dzisiaj jest mniej intensywny niż np. wczoraj ale nie mniej jednak wciąż wygląda groteskowo w porównaniu do reszty ust. No nic pozostaję mi wierzyć, że dzisiejszy dzień przyniesie jeszcze zmiany. ;-) Nakładam wazelinę właściwie co chwilę, dzisiaj już czuję, że choćby kontur stał się taki jakby twardszy, więc to chyba już strupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIA766
DO EDYTA LTL.Proszę Cię o pomoc. Jestem świeżo po kursie. Mam barwniki bioevolution. Boję się wybarwiania koloru czarnego na niebieski lub jakiś inny jeszcze dziwniejszy. Czy można temu zapobiec? Czy dodać odrobinę brązu czy może są inne sposoby ? Do tej pory zrobiłam kilka brwi, wśród znajomych, wszystkie chciały kolor grafit czyli mieszałam czarny z szarym . Bardzo Cię proszę o odpowiedź .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Tygrysek gratuluję Ci z całego serca ciąży. Mp w ciąży raczej bez znieczulenia, niestety. Oczu- w moim przekonaniu bez znieczulenia nie dasz rady. Brwi przy delikatnym drapaniu są spokojnie do wytrzymania. Tylko ty jeśli dobrze pamiętam masz dość mocno wbity barwnik, czyli przekuć to na inny kolor przy delikatnym drapaniu będzie ciężko. Sam zabieg z wyłączeniem znieczulenia nie jest przeciw wskazaniem, ale zawsze chucha się na zimne i kobietom w ciąży raczej nie chcą robić: bo stres, bo napięcie w czasie zabiegu może wywołać mikro- skurcze itp itd. Tyle poczekałaś, poczekaj jeszcze te pół roku. Zbledniesz, może będzie łatwiej ;) na siłę się nie uszczęśliwiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Monia 776 nie jestem pewna ale chyba Acolor i Aldik pracują na evolution, to może bardziej ci pomogą w tej kwestii, gdyż znają zawartość barwników dogłębnie. Ja mogę ci pomóc w odpowiedzi co kolor z kolorem w połączeniu mogą dać. Lecz każda firma swój np. grafit ma w określonym składzie chemicznym i może się różnić od składu chemicznego grafitu innej firmy. Choć ostatecznie w założeniu ma wyjść grafit. Tak jak wspomniałam na sucho kolorymetrię mogę ci przybliżyć , czego oczekiwać, czego się spodziewać. Natomiast co osiągniesz plastycznie używając firmy A, a co firmy B to już jest inna para kaloszy.;), Do tego dochodzi jeszcze morfologia skóry, która jest bazą na przyszłą pigmentację i też może kolor różnicować. Jak będziesz miała pytania to proszę edycjaj@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta1
Mam jeszcze pytanie - poszłam zrobić usta z wypełnieniem, pani zdecydowanie odwiodła mnie od tego pomysłu, twierdząc, że kontur ust z cieniowaniem jest naturalniejszy, świeższy i bardziej odpowiedni dla mojego wieku. A wypełnienie robią raczej starsze panie. Czy jest jakieś przesłanie ku temu? Oczywiście jeśli zdecyduję się na poprawce na całe to nie będzie mnie odwodzić od tego, ale najpierw sugerowała, żebym pochodziła z cieniowaniem samym. Stąd mój dylemat ;-) Kolejna kwestia - basen i absolutni zakaz. Czy jeśli chodzę na aqua aerobic gdzie nie moczę ust ponieważ stoję w wodzie jakoś na wysokości biustu (oczywiście jakieś krople spadną na bank przy wykonywaniu ćwiczeń, ale niewiele) to mam również zrezygnować z basenu? O co chodzi dokładnie z tym przeciwwskazaniami z basenem? Moczenie? chlor? bakterie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do bioevolution!!!!!!! ja mam maszyne, ale na barwnikach nie pracuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta1
btw. strupki już powoli same schodzą, pod spodem mam ładny delikatny kolor ;-) OCzywiście nic nie ruszam, trzymam kciuki, żeby jak najwięcej do jutra odeszło! ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Acolor przepraszam za pomyłkę, sądziłam że pracujesz na tych barwnikach. Ilość wykrzykników ma swoją sugestię.;))) a Ty tylko urządzenie masz ok... wycofuję. to może Aldik. Acolor sorki jeszcze raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Akolor pozwoliłam sobie wejść na twoją stronę, żeby sprawdzić na jakich pigmentach pracujesz, by nie chlapnąć kolejny raz . Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agunia001
Dziewczynki, jestem po urlopie, jutro ide na brwi do pani Izy Cytrowskiej - trzymajcie kciuki bo strasznie się stresuję że wyjdą za ciemne :( Myślicie że nastepnego dnia mogę isc do pracy normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytka prosze bardzo, moje barwniki to pure.. i biot... i swe...,( wiesz o jakie chodzi)Nie chce robic tu reklamy, staram sie pracowac na sprawdzonych i dobrych pigmentach. Nie mam jednej ulubionej firmy, ale mam ulubione kolory i pewne co do jakosci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIA766
EDYTA dzięki za odpowiedź. Ponieważ nie mam jakiejś zatrważającej ilości pigmentów z bioevolution, chyba nastawię sie bardziej na purebeau. Jakoś nie wiem czemu, ale mam obawy co do barwników bioevo..., chociaż mam sprzęt z tej firmy i ze sprzętu jestem zadowolona, to barwniki jakoś mnie nie przekonują.Czy purebeau będzie dobrym wyborem drogie , bardziej doświadczone linergistki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia barwniki purebeau sa bardzo dobre. :), chetnie pomoge w dobraniu ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×