Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Cześć Wszystkim. Chyba rok temu robiłam sobie pierwszy zabieg u Pani Agnieszki i tydzień temu przyszedł czas na kreseczki. Dziś już prawie cała opuchlizna zeszła, utrzymuje się jeszcze troche na lewym oku, które gorzej znosiło ingerencję. Naprawdę mi się podoba. Od wczoraj (po raz pierwszy w życiu chyba) biegam w ogóle nieumalowana (wiadomo, że niczym nie moge na razie malować rzęs, tylko natłuszczać powieki- stosuję maść VitA-POS kupioną w aptece) i nie przeszkadza mi to zupełnie :-) Wcześniej nie wysuwałam nosa zza drzwi bez tuszu i kresek na oczach ;-) Jeszcze tylko przetrwam jakoś ew. poprawki [eh.. muszę pomyślec o czymś dodatkowym żeby się znieczulić ;-) ] i będę baaaardzo zadowolona :) Obiecałam Pani Agnieszce, że pochwalę się na forum co właśnie czynię i zachęcę niezdecydowane na konsultację i może na zabieg :) Namiary na Panią Agnieszkę na stronie http://kosmetyczka.info/ Za jakiś czas powinny być w galerii również fotki moich kreseczek :). Pozdrofka Megi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z Pań orientuje się który gabinet w Łodzi jest godny zaufania?Albo ewentualnie jaka metoda jest najlepsza?Dodam że chodziłoby mi o kreski górne,miałam już je kiedyś robione(3lata temu),ale efekt niestety utrzymał się bardzo krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z Pań orientuje się który gabinet w Łodzi jest godny zaufania jeśli chodzi o makijaż trwały?Albo ewentualnie jaka metoda jest najlepsza?Dodam że chodziłoby mi o kreski górne,miałam już je kiedyś robione(3lata temu),ale efekt niestety utrzymał się bardzo krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za fotki super podobaja mi sie zwlaszcza brwi wygladaja bardzo naturalnie reszta tez super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jezeli macie problem ze znalezieniem u siebie w miescie dobrej linergistki to sie ugadajcie z kilkoma kolezankami i Iza zapewne do was tez przyjedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jezeli macie problem ze znalezieniem u siebie w miescie dobrej linergistki to sie ugadajcie z kilkoma kolezankami i Iza zapewne do was tez przyjedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robjana
Makijaż Permanentny w bardzo atrakcyjnej cenie! Zapraszam do Legnicy, sprawdź: www.robjana.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal feelbeauty.eu
Portal www.feelbeauty.eu OTWARTY!!! Wszystko czego potrzebujesz na jednej stronie. Dodatkową atrakcją sa tematy SEX i RELACJE MIĘDZY KOBIETĄ A MEŻCZYZNĄ pisane przez znanego Autora w sieci Glosatora!!! Zapraszamy www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka2701
Witam, jeśli któraś z koleżanek chciałaby za jednym "zamachem" zostać modelką na Tragach Kosmetycznych w Warszawie w tę Sobotę i mieć zrobiony makijaż permanentny brwi, nowoczesną metoda włoskową w promocyjnej cenie 300zł - zapraszam do kontaktu. Odezwijcie się do mnie na e-mail, jak najszybciej a dam Wam namiary. Targi odbywają się na terenie Warszawy w tę Sobotę tj. 13 marca 2010r. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAA_kiro
jak ktos jest z warszawy to polecam w tym temacie Denique w Arkadii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAA_kiro
jak ktos jest z warszawy to polecam w tym temacie Denique w Arkadii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chce miec dobry
czy w krakowie na sw.tomasza -dermed jest dobrym miejscem na makijaz trwaly albo ten esensse na stradomskiej????????????????szukam fachowego studia gdzie ten zabieg wykonuja dobrze a nie odwalaja fuszerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Noszę się z zamiarem zrobienia makijażu ust i mam pytanie :) czy przy problemach z kącikami ( częste i dość długie leczenie ) jest sens robić taki zabieg :) z tego co gdzieś wyczytałam to źle wpływają zmiany skórne na barwnik . Będę wdzięczna za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Zapraszamy na nasze Forum i Portal !!!www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobik. Jesli chodzi o kaciki ust, problemy z gojeniem, czeste stany zapalne, zajady itp, to przy planowaniu makijazu permanentnego ust powinnas zastosowac kuracje witaminowa lub zalecona przez lekarza ( zalezy co sie dzieje, czy stosujesz kuracje antybiotykawa?). Jesli juz nic sie nie dzieje i nie wystapi zmiana skorna, to mozesz zrobic sobie permanentny. Koniecznie powinnas wczesniej uprzedzic linergistke o przypadlosci z kacikami ust, ona zdecyduje jak wprowadzi barwnik. anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wszystkim Panią Iwonę Redzińską! Jest świetna, perfekcyjna w kazdym calu. Robiłam u niej makijaż permanentny oka. Najpierw długo dobierałyśmy mi kształt kreski (najlepszy dla mnie, indywidualnie do kształtu oka- piszę o tym gdyż wiem, że często są one robione z "szablonu", identyczne dla kazdej klientki, a przeciez kazda z nas ma inne oczka:/). Kreseczki wyszły śliczne:) Pani Iwona jest po Akademii Sztuk Pięknych, jest tez wizazystka- charakteryzatorką, jak dla mnie to juz wiele mowi;) przyjmuje w Warszawie, podaje linka: http://www.perfectlinestudio.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evaniziol
Profesjonalnie wykonany makijaż permanentny podkreśla naturalną urodę-wydobywa kształt i kolor oka, podkreśla i koryguje kształt ust, tworzymy piękne łuki brwiowemetodą włosków....Jest olbrzymią wygodą i komfortem dla każdej kobiety....Zapraszam Ewa Nizioł 664 123 727 Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycha
Witam Dziewczęta. Czy któraś z WAs moze polecić kogoś, kto dobrze robi makijaz permanentny brwi? Miasto Warszawa. Strasznie chce zrobic sobie brwi ale nie wiem do kogo sie udac, to decyzja na kilka lat wiec nie chcialabym poddac sie komus ze zla opinia badz niedoswiadczonego. Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Zapraszamy na nasze Forum i Portal !!!www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella-wrocław
Mam do Was pytanie o szkołę mikropigmentacji Clarena z Wrocławia,jakie są opinie i czy warto wydać pieiądze na kurs. Czy wiadomo Wam cokolwiek o instruktorach i poziomie szkolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.... Od dłuższego czasu zastanawiam sie nad makijażem pernamentnym ust czytam wasze wypowiedzi ....czy któraś z was może przesłać mi zdjęcie po zabiegowe i przed..... Chciałabym uzyskać namiary na dobrego specjalite w Poznaniu? annna1@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.... Od dłuższego czasu zastanawiam sie nad makijażem pernamentnym ust czytam wasze wypowiedzi ....czy któraś z was może przesłać mi zdjęcie po zabiegowe i przed..... Chciałabym uzyskać namiary na dobrego specjalite w Poznaniu? annna1@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm ja nawet nie mam takich zdjęć przed zabiegiem i po tak żeby tylko twarz było widać więc ciężko. Ale zanim się zdecydujesz to na pewno wybierz dobry salon. Po zabiegu będziesz wyglądała po prostu jak z makijażem więc jeśli chcesz zrobić sobie np kreskę na górnej powiece to sobie namaluj eyelinerem i zobaczysz jak będziesz wyglądać. Tyle tylko, że naprawdę trzeba trafić na porządny salon żeby mieć pewność dobrze wykonanego zabiegu. Ja robiłam w Studio Kleopatra w Warszawie, trafiłam tam z polecenia i jestem niewymownie zadowolona z efektu końcowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konkurs feelbeauty.eu
Konkurs na portalu www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulajla2
Witam mam do oddania zniżki na makijaż permanentny brwi i usta -200zł oraz przedłużanie rzęs -100zł w profesjonalnym studio w warszawie www.ekawaii.pl Podaje maila dla zainteresowanych paulajla@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulajla2
Witam mam do oddania zniżki na makijaż permanentny brwi i usta -200zł oraz przedłużanie rzęs -100zł w profesjonalnym studio w warszawie www.ekawaii.pl Podaje maila dla zainteresowanych paulajla@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulajla2
Witam mam do oddania zniżki na makijaż permanentny brwi i usta -200zł oraz przedłużanie rzęs -100zł w profesjonalnym studio w warszawie www.ekawaii.pl Podaje maila dla zainteresowanych paulajla@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×