Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość gość
Hmm, to zastanawiające z tymi igłami chińskimi i oryginalnymi. Ciekawe dlaczego te ,, jednoczęściowe'' ,, bezsprężynkowe'' można kupić za 3 zł i za 15. Chyba niektórzy ,, przedstawiciele'' chcą się po prostu za szybko dorobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ja robiłam makijaż permanentny brwi i ust z polecenia koleżanek, jestem bardzo zadowolona z efektu, zabieg praktycznie bezbolesny. Polecam, namiary znajdziecie na stronie www.leomimakeup.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak makijaż permanentny to tylko w gabinecie który się specjalizuje w tym. Ja robiłam w w gotoginger.com.pl i jestem w pełni zadowolona. Trzeba trochę uważać bo narobiło się pełno pseudo gabinetów kosmetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahihah
Widzę gościu że tak pełna profesjonalizmu uskuteczniasz reklamę powołując się na to że tam robiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropkaa1
Witam, polecam gabinet p. Agnieszki Mróz w CH Land na Wałbrzyskiej, robiłam tam kreskę górną i jestem bardzo zadowolona:) Teraz mam ochotę na zrobienie brwi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina2302
Witajcie dziewczyny, jestem świeża w temacie a raczej dopiero będę :) Pod koniec miesiąca wybieram się na kurs makijazu do Wa-wy do p.Agnieszki Zapały. Czytałam dużo dobrego na temat jej szkoleń i się zdecydowałam, no ale pytanie mam zupełnie inne niestety teraz już wiem że nie będę mogła pozwolić sobie na maszynę za wielkie pieniądzę i może to mało profesjonalne pytanie ale widzę po waszych wpisach że chyba będę mogła uzyskać od was jakąś pomoc. Chodzi o podpowiedź jakie modele i marki maszynek polecacie? W przeciale cenowym np od 3 do 5 tys max. Bardzo była bym wdzięczna i może jeśli nie chcecie pisać o tym z jakiś względów na forum to proszę o maila na adres michalina2302@wp.pl Dziękuję i pozdrawiam forumowiczki, bardzo fajne forum dla tych co dopiero zaczynaja swoja przygode z mikropigmentacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina2302
a czy znacie takie urządzenie jak "NP SAPHIRE", googluje i szukam coś na jego temat i nic nie ma.. pomóżcie prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina2302
dzęki Asia23, mam do ciebie pytanie czytałam że Ty też kończyłaś szkolenie u p.Agnieszki, jesteś zadowolona? Czy także kupowałaś u nich sprzęt jeśli tak to jaki i czy się sprawdza? Jeszcze mam pytanie czy jak będę uczyłą się na barwnikach takiej i takiej firmy to czy praca na innych sprawi mi trudność? Czy będę potrafiła posługiwać się barwnikami innych firm (pewnie są różne gęstości itp)?? Trochę się tego obawiam że będę skazana na barwniki jednej firmy.. A Ty Asia23 pracujesz na barwnikach od p.Agnieszki? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Zrobilam makijaz permanentny ust, ale kolor wyszedl mi duzo jasniejszy niz sie spodziewalam. Niestety jest zrobiony na bardzo ciemny kolor, a efekt to jasny roz. Generalnie jest ok jesli chodzi o ksztalt czy jakosc wykonania, ale obawiam sie, ze kolor to kwestia jakosci pigmentu. Zaznacze rowniez, ze nie jecze tak sobie, bo jestem juz 2 tyg po korekcie. Prosze o rade, czy powinnam pozwolic wydziarac sie jeszcze raz, czy po prostu odpuscic sobie ten salon? Czy moze ciemne kolory nie bardzo wychodza? Z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barwnik w 3 tygodniu ujawnia sie a stabilizuje w 4, spokojnie prosze poczekac na efekt koncowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_23
dzęki Asia23, mam do ciebie pytanie czytałam że Ty też kończyłaś szkolenie u p.Agnieszki, jesteś zadowolona? Czy także kupowałaś u nich sprzęt jeśli tak to jaki i czy się sprawdza? Jeszcze mam pytanie czy jak będę uczyłą się na barwnikach takiej i takiej firmy to czy praca na innych sprawi mi trudność? Czy będę potrafiła posługiwać się barwnikami innych firm (pewnie są różne gęstości itp)?? Trochę się tego obawiam że będę skazana na barwniki jednej firmy.. A Ty Asia23 pracujesz na barwnikach od p.Agnieszki? Michalina - mi było wygodnie akurat kupić sprzęt i barwniki u pani Agnieszki, zależało mi na czasie :). Sprzęt się sprawdza, raz miałam małą awarię ale serwis też się sprawdza. Generalnie nie ma przymusu, pani Agnieszka poleca też inne sprzęty i barwniki jeśli wie że są dobre (pamiętam że np polecała sprzęt LTL, purebeau oraz np barwniki purebeau). Przy czym jakbym miała wtedy siedzieć i się zastanawiać jaki sprzęt i barwniki wybrać to chyba bym do teraz nie wybrała ;). Myślę, że dobrym pomysłem przed kupnem sprzętu i barwników jest wybranie się na jakieś targi związane z MP, na których wystawia się dużo firm. Ja na początku bym się chyba bała innych barwników ale już dojrzewam do jakiś prób ;) I bardziej bym się bała nieogarnięcia w kolorach i ich wyłuszczaniu bo konsystencja to kwestia przyzwyczajenia raczej - zawsze można wypróbować sobie barwnik czarny przy kreseczkach na początek :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzenie dokumentacji medycznej - przykry obowiązek czy niemy świadek? Jakie istnieją sposoby udostępniania dokumentacji medycznej? Czy miałeś problemy z dostaniem swojej dokumentacji? Ważne wiadomości http://goo.gl/HNOAQs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat barwnikow jest obszerny, ale mozna go w przystepny sposob przedstawic, jak w matematyce jest kilka sposob rozwiazania jednego zadania, wazne aby wynik sie zgadzal. Haslo kolorymetria juz wydaje sie niektorym trudne. Jest kilka podstawowych zasad, ktore trzeba wiedziec, aby nie zrobic krzywdy klientce. Dobre barwniki, to wazna sprawa, oczywiscie sa rozne firmy, ale gestosc barwnika jest tez istotna, bo nie każdy sprzet zaciagnie gesty barwnik. Historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina2302
dzięki Asia za odpowiedź, a co sądzisz o szkoleniu? Nauczyłaś siętego co chciałaś, jak to wyglądało? Usłyszałam ostatnio niepokojące głosy od jednej z forumowiczek i się zstanawiam czy nie wtopiłam? Prosze cię o odpowiedź Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina2302
dzieki akolor za wskazówki, jednak tak jak mówisz na samą myśl o koloromietrii mam ciarki.. :) Co prawda od 3 lat wykonuje makijaże wieczorowe, ale dobór zazwyczaj jest intuicyjny i na zasadzie co pasuje do danej typu urody a w MP pewnie jest to zupełnie inaczej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczegolnie przy zimnej czerwieni wargowej ;) Spokojnie. Chetnie podpowiem na priv. Zerkniesz na poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam rozpedzilam sie i zamiast swojego nica..., pominelam i poszlo jako gosc. To ja, to ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina2302
akolor a Ty znasz barwniki "natural perfection"? Albo któraś z dziewczyn? Bo oczywiście nie mogę nic na necie znaleźć... jak zwykle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_23
Michalina, szukaj nazwy "absolute perfection", nie natural :). Dla mnie dobór kolorów akurat nie był żadnym problemem, kiedyś sporo nawet malowałam więc nic mnie nie zaskoczyło specjalnie. Ja nauczyłam się na szkoleniu tego czego chciałam, z resztą już o tym pisałam wcześniej, więc nie będę tutaj publikować znowu jakiś obszernych elaboratów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina2302
Asia23 mogła bym do ciebie napisać na priv? dasz mi jakiś namiar? z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarna30
Dziewczyny poszukuje informacji o makijażu permanentnym w Salonie Odrodzenie w Krakowie. Czy któraś z Was się poddawała temu zabiegowi ? Dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_23
joaska(małpa)gazeta . pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anet kow
Czesc wszystkim, Michalina ja tez sie tam wybieram na szkolenie, ale widzialam same dobre opinie w necie, a duzo szperalam i miedzy innymi dlatego podjelam taka decyzje, miedzy innymi od Asi23, a co slyszalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Michalina w wolnym czasie proponuję otworzyć plakatówki " i mieszać kolory na 100 sposobów na różnych podkładach i bazach......będzie ci łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Cieszę się, że i ja wreszcie mogę zamieścić pozytywną opinię a to dzięki gabinetowi AKOLOR. Jest to trzeci salon do którego trafiłam. Pierwszy makijaż permanentny ust jaki miałam wykonany był zbyt jasny, nie do końca spełniał moje oczekiwania i zniknął po 2 latach. W drugim gabinecie linergistka nie umiała kompletnie wycieniować ust. Po trzech nieudanych próbach zaproponowała 4 a ja stwierdziłam, że dość. Dziewczyny nie ryzykujcie byle gdzie. Ja straciłam pieniądze i cała impreza kosztowała mnie dużo więcej niż oczekiwałam. Gdybym wcześniej trafiła na to forum, gdybym od razu wybrała się do Akolor to przy tych promocjach, które proponuje gabinet wydałabym pewnie ok. 500 zł a tak kosztowało mnie to ponad dwa razy tyle. W Akolor poprawiono mi makijaż ust a dodatkowo zostałam o wszystkim świetnie poinformowana. Linergistka użyła doskonałego znieczulenia, kompletnie nic nie czułam ( w poprzednich gabinetach tak nie było :( ). Gabinet był czysty a przy okazji dowiedziałam się jakie środki dezynfekujące są tam używane. Z czystym sumieniem polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×