Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość Akolor
Witam, przepraszam za zwłokę ,ale ostatnionie mialam dostepu do internetu i nie bywalam tu. Barwniki sa wazne, reka i doswiadczenie również osoby wykonujacej permanentny. Slabe wprowadzenie dobrego barwnika nie bedzie gwarancja utrzymania makijazu. Wazne jest oczywisccie jaki mamy sprzet i jakosc barwnikow,ale kat nachylenia igly i wysuniecie odpowiednie igly jest rownie wazne. Niemozemy pozwolic na rozlanie barwnika lub krwiaki. Jesli sa pytania i moge pomoc prosze o kontakt. Akolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, obawiam sie,ze nie moge wysylac wiasdomosci. Teraz sprawdzam,czy uda sie tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Nikuś690 - ja mieszkam we Wrocku i sprawdzałam oferte Keramedu - jest taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, to ja akolor. Z powodow osobistych musialam zmienic hasla, konta na komputerze itp. Teraz mam nic akolor14. Pozdrawiam i czekam na pytania. wreszcie moge wrocic do WAS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedoswiadczona28
Potrzebuje porady, czy to normalne ze pigment w powieke lepiej wchodzi przy nachyleniu igly ok 70 stopni a nie 90? Na szkoleniu mnie uczono ,ze wszystko sie robi pod katem 90 stopni a z mojego minimalnego doswiadczenia ( dopiero rok) wynika ze lepiej mi sie pracuje pod katem 70 i wiecej pigmentu zostaje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olerta
Ja dopiero raczkuję w tym temacie. Kilka dni temu ukończyłam kurs z makijażu permanentnego w Koszalinie u pani Aleksandry Góreckiej. Otrzymałam międzynarodowy certyfikat i zaczynam planować co dalej robić. Wybrałam już sprzęt, który poleciła mi pani Aleksandra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akolor14
Zdradz jaki sprzęt masz polecony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam od znajomej, że jest wyciągacz pigmentu jeśli nie udał się permanentny. Jeden z gabinetów w Polsce, podajże Perfect Glamour dysponuje takim wyciągaczem. Ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka02
Często czytam na forach pytania ,gdzie W SOSNOWCU dobrze robią lub poprawią sfakany MAKIJAŻ PERMANENTNY,albo gdzie można znaleźć DOBREGO FRYZJERA .Podpowiem,bo wiem jakie to ważne-miałam ten sam problem i znikąd żadnej pomocy!...Jeśli decydujesz się na taki makijaż to TYLKO w salonie kosmetycznym ,,DIAMENT " na Pogoni w Sosnowcu przy ul. Żytniej 28....Pamiętaj!Makijaż permanentny, to nie jest coś ,co możesz sobie zmyć,a prawda jest taka,że mało,która linergistka potrafi takie dzieło wykonać poprawnie!Ja robiłam taki makijaż,a później poprawiałam go w kilku innych zakładach.Niestety ,efekt był koszmarny!Gdyby nie ,,Diament",na bank ,zapłaciłabym za chęć bycia piękną ,,o każdej porze dnia i nocy''-chorobą psychiczną!Teraz mogę powiedzieć,że osiągnęłam to o czym marzyłam,ale nim dotarłam do ,,Diamentu",przeszłam drogę przez piekło i wyrzuciłam kilka tysięcy w błoto,pomijając ból/usta to horror/,oszpecenie i depresję.Pierwszy makijaż robiłam na Targowej- ,, nie wyszedł",ale nikogo to nie martwiło oprócz mnie! Kolejne ,,linergistki'' ,które robiły mi korekty-spieprzyły go do reszty,co jedna,to była ,,lepsza"- jedynie w kolorowaniu swoich ,,umiejętności''. Wyglądałam jak baba lara pomalowana flamastrem.Z domu wychodziłam w okularach na pół twarzy ,tylko wtedy, kiedy musiałam-masakra! .W końcu dostałam takiego doła,że musiałam skorzystać z porady psychologa,a po antydepresantach dosłownie wyłysiałam!!!O,,Diamencie''słyszałam pozytywy wcześniej,ale po prostu wyleciał mi z głowy,a później nie wierzyłam już w nic i nikomu.Jednak,kilka tygodni temu byłam w Katowicach u Fielmanna i tam spotkałam znajomą z Chorzowa.Wyglądała rewelacyjnie,zupełnie nie ta sama osoba,którą widziałam rok temu-miała zajebisty makijaż i świetną fryzurkę-nie mogłam oderwać od niej wzroku.Boże,jak ja jej zazdrościłam-nie da się opisać!Widząc mnie w tak opłakanym stanie,poradziła jechać do Sosnowca i tam szukać pomocy w... ,,Diamencie''!Pochwaliła się ,że tam właśnie robiła sobie makijaż,że czesze się itd., ,że chociaż ma daleko, to nie wyobraża sobie zmiany salonu,że przyjeżdżają tam klienci z Kielc,Krakowa ,Częstochowy,Opola ,a nawet dalszych miast .Podała mi numer telefonu ;732 969 732,...732 979 732 , bo słyszała,że linergistka-P.Ewa jest też specjalistką od naprawiania spartaczonych permanentów.Kilka dni minęło zanim się zdecydowałam,bo straciłam jakąkolwiek nadzieję na cud.Telefon odebrała szefowa,na wszystkie pytania odpowiadała cierpliwie,rzeczowo i wyczerpująco ,w rozmowie nie było żadnego samochwalstwa jak w innych salonach.A już możecie sobie wyobrazić moje zdziwienie,kiedy P. Marzena powiedziała,że jeśli sobie życzę, to P.Ewa przyjedzie do mnie do domu...za free...i zrobi wszystko co w jej mocy,tak żebym była zadowolona!To jeszcze nie wszystko...okazało się ,że P.Marzena robi cuda z włosami,które są cienkie,słabe, wypadają,albo ktoś chce pozbyć się łysiny czy łupieżu,a mój problem to prawdziwy pryszcz..Pomyślałam,że to wszystko jest zbyt piękne ,by mogło być prawdziwe...A jednak... Za parę groszy,po kilku tygodniach kuracji widzę szaloną poprawę w kondycji włosów-są piękne,lśniące,nie wypadają i zaczynają się zagęszczać!Mam też nareszcie ładny makijaż! Kurcze,z takim podejściem do klienta jeszcze się nie spotkałam... Oczywiście,zażyczyłam sobie zabiegi w domciu,bo jak nie skorzystać z takiej propozycji?Po co chować się przed ludźmi z glonojadem? P.Ewa przyjechała do mnie punktualnie,z całym sprzętem, o umówionej godzinie.Super kobietka,co chwilę mnie znieczulała,makijaż poprawiała przez kilka godzin,ale zrobiła go tak perfekcyjnie,że nie ma śladu po poprzednich,nieudanych korektach-efekt-bajka!Z czarnych i krzywych brwi,w kształcie złamanej gałęzi oraz kresek na powiekach jak po Heinego Medina- wyczarowała śliczny łuk w kolorze ciepłego brązu,poprawiła kreski,zrobiła kontur i kolor na ustach... Teraz to ja jestem ,,żabcia miodelka":)) Szefowa interesuje się, czy klient jest zadowolony,czy może jeszcze w czymś pomóc-to niesamowite!Dziś, kiedy patrzę w lustro zastanawiam się czy aby przypadkiem nie śnię!... JESTEM BARDZO ZADOWOLONA.Mało tego...za brwi,kreski dolne i górne,kontur ust z wypełnieniem ,odżywienie skóry i poprawę owalu twarzy...Usiądźcie proszę!...Zapłaciłam... połowę tego, co w poprzednich zakładach za brwi i kreski-w trzech kolorach/szary,czarny,brąz/wybarwiające się po zaledwie 3 miesiącach od ich zrobienia i kilku korektach!!! Szczerze POLECAM ,,Diament"' i zapewniam-będziecie zadowolone,bo trafić na kosmetyczkę,która potrafi naprawić,,zje**ne dzieło paproka" ,albo znaleźć pomoc w chorobie skóry głowy,a przy tym wszystkim DOBREGO FRYZJERA, to tak jakby wygrać w totolotka!Aha.. jeszcze jedno...MANICURZYSTKĘ też można sobie zamówić do domu bez żadnych dodatkowych opłat za przyjazd,są też zniżki dla uczniów i rencistów i dużo innych promocji:))Qurcze,teraz to ja sobie siedzę w domu, dzwonię i mam pazurki, kosmetykę i trychologa na hallo:)))))))))).Wiem,że nie wyrzucę pieniędzy ,że już nie oszpeci mnie żadna ,,samozwańcza profesjonalistka po jednodniowym kursie kosmetycznym" lecz zajmie się mną fachowiec ,a ja zainwestuję w siebie i za niewielką kasę będę och,ach, zamiast nabijać kieszenie pięknie reklamującym się cwaniarom,które stosują jakieś świńskie barwniki i nie mają pojęcia o sztuce trwałego makijażu.W ,,Diamencie'' wiesz czym ,co i jak masz robione,łącznie z makijażem próbnym,a igły,strzykawki itp- otwierasz sobie sama-pełny PROFESJONALIZM!Pozdrawiam i zdecydowanie polecam. Ps.Jeśli skorzystasz z usługi w tym salonie to Ci ręczę -złożysz mu przysięgę..,,Ślubuję ci mój Diamenciku: miłość i wierność, i że cię nie opuszczę,aż do ostatniego twojego błysku" :)) A kiedy spotkasz mnie...nie zapomnij pocałować,,miodelkę żabkę '' w łapkę, za namiary:))Hej! sweet as honey 22:49:58 http://www.alluremakeup.pl/images/makijaz2.jpg Poleć znajomym 22:51:54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma żadnego wywabiacza nieudanego makijażu permanentnego,bo to jest tatuaż!Można go jedynie pokryć korektorem,ale jest widoczny-wszystko to przerobiłam;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Część Poziomka02 . Moglabys mi przesłać parę fotel Twojego makijażu wykonanego w Salonie DIAMENT w Sosnowcu? Zdecydowała się na owy makijaż i poszukuje profesjonalnego salonu. ;) laryssa1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie, robiłam pięć dni temu kreski na górnej powiece. Po wyjściu z salonu efekt był super. Obecnie kresek prawie nie widać (są tak cienkie) i w niektórych miejscach mam "dziury" czyli miejsca tak jakby bezbarwnika. Za dwa tygodnie jestem umówiona na korektę. Czy po niej ubytki zostaną uzupełnione i efekt będzie zadowalający, czy powinnam może pójść na tą korektę do innej pani? Dziękuję za odpowiedź. Aleksandra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makijaż permanentny w wykonaniu Pani Agnieszki Zielińskiej z Wrocławia szczerze odradzam. Na ustach mam trzy kolory. Za każdą poprawką był inny kolor. Za pierwszym razem miał być blado różowy; był ciemno malinowy, potem bordowy, teraz jest czerwony. Do tego jak się przejrzeć widać wszystkie trzy kolory. Usta są namalowane bardzo nierówno. ODRADZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Aleksandra, twoje kreski są cienkie, bo takie były od początku. Tylko tobie wydawało się , że jest inaczej z prostego powodu- skóra nieco obrzmiewa u niektórych puchnie i dlatego rozpiętość jest większa . Z brwiami też tak bywa, że po zejściu strupków brwi wydają się milimetr do dwóch cieńsze. Oczywiście w zależności od techniki pracy;) Więc w dniu zabiegu nie tylko kolor jest intensywniejszy ale i objętość nie jest rzeczywista. co do prześwitów , to może się tak zdarzyć, coś mniej przyjęło lub zeszło ze strupkiem, czasem gruczoł wypchnął jeśli to blisko nasady rzęs. Po to są jednak korekty. Jeśli wybrałaś dobrego specjalistę to z pewnością wszystko ci uzupełni jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POZIOMKA 02 ale się opisałaś! Po prostu la la land!!! Profesjonalny sztab ludzi przyjeżdżający do twojego domu za free;perfekcyjnie wykonana korekta i kamuflaż całej "twarzy" w kilka godzin z błyskawicznie widocznym super efektem. Dobrze powiedziałaś - bajka. A co z czasem potrzebnym na gojenie i wyłuszczanie? Nie bylo potrzebne? Też błyskawicznie nieprawdopodobne? A... i jeszcze włosy... z tego co pisałaś to specjalistką była p.Marzena z którą rozmawiałaś przez telefon a u ciebie była p.Ewa, tak??? To znaczy że kuracja została przeprowadzona i przebiegła pomyślnie po lini telefonicznej a twoje włosy są piękne, ślniące, nie wypadają, to w tej chwili pewnie masz już je do pięt. Pogratulować! Jesteś szczęściarą, a może Księżniczką Ściemą? Wiesz co, daruj sobie. Po tym co napisałaś bez sprawdzania nie skorzystałabym z usług tego "zakładu", reklama też bardzo kiepska, ale ponieważ mnie ubawiłaś życzę ci szczęścia. Wyjdź z domu na świeże powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocna1974
Właśnie jestem po zabiegu makijażu permanentego brwi. Jestem wniebowzięta , są fantastyczne! To co zrobiła mi Pani Beata to arcydzieło. Telefon dostałam od przyjaciółki, która już 6 lat temu robiła makijaż brwi, kreski i usta u tej Pani. Oprócz mojej satysfakcji z bardzo dobrze wykonanej usługi również należy wspomnieć o samym przebiegu zabiegu. Najpierw bardzo szczegółowy wywiad o choroby, ciążę , zażywane leki itd. Potem otrzymałam rzetelne informacje na temat pielęgnacji szczególnie teraz gdy jest tak ciepło. Potem sam zabieg. Naczytałam się opinii, że strasznie boli i z takim nastawieniem poszłam . A tu co niespodzianka! Szybkość oraz precyzyjność wykonywanego zabiegu oraz przygotowanie do zabiegu zniwelowało odczucie bólu. Z całą pewnością polecam! Telefon do Pani Beaty 502 195 664

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo, Chcialabym nawiazac kontakt z Pania Margo 46, ktora wypowiada sie na Forum kafeteria.pl.Pilne. Margaret 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio robiłam brwi w instytucie Derma Clinic. Jestem bardzo zadowolona, choć na początku się obawiałam, że wyjdą nienaturalnie, ale efekt jest fenomenalny! Pracownicy instytutu sa profesjonalni, cudownie traktują klienta i co za tym idzie atmosfera jest rewelacyjna :) Szczerze polecam osobom mieszkającym w okolicach Częstochowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie, Czy jest możliwe żeby już po korekcie kreski nadal nie były widoczne? Kilka dni temu miałam robioną korektę - po wyjściu z salonu efekt oczywiście wow, ale ...teraz nie ma już prawie nic. Czy iść na trzecią poprawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeejbi
Cześć makijaż permanentny robiła w salonie Wrocławskim www.klinikaurody.net.pl Wrocław słynie z różnych klinik ale ta jest najlepsza . Panie które tam pracują znają się na swojej pracy . Można przeprowadzić tu szereg różnych zabiegów za bardzo rozsądne pieniążki w dodatku obecnie na zabiegi są przewidziane zniżki -25%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona gorzowianka
WItam ja pare miesiecy temu zrobilam sobie makijaz permanentny w gorzowie wlkp u beaty bronny .... pierwsze wrazenie troche dziwne bo przychodzi na spotkanie odstawiona jak strus w boze cialo cycki na wierzchu bo jak mi opowiadala ma je zrobione wiec musi sie chwalic... no coz pomijajac juz to ... udaje profesjonalistke no ale niestety daleko jej do tego ... zrobila mi krzywe brwi ... nie dokonczyla kresek dokladnie mimo 3 poprawki za ktora doplacalam... usta krzywo pomalowa mimi ciaglego tlumczenia gdzie jest zle i tak tego nie widzi ... moim zdaniem szkoda kasy i nerwow ladnie mowi opowiada obiecuje ale robi co innego .a takie ma ceny jak mistrzowie w tej dziedzinie ... no szok ... na poprawke ide gdzie indziej ...do konkurencji ktora tak krytykowala a sama jednak robi gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaJ
Ja też zdecydowałam się na makijaż permanentny oczu, a konkretnie kreski. Niestety mam zwyczaj "tarcia oczu", co przy zwykłym makijażu miało opłakane skutki, ponieważ ciągle jak panda wyglądałam. Zabieg robiła mi pani Aleksandra Górecka i muszę powiedzieć,że jestem na maksa zadowolona, no i w końcu wyglądam jak człowiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti41
Zdecydowanie polecam panią Katarzynę Liera , zabieg ust robiłam w gabinecie w Warszawie. Pełen profesjonalizm, usta przepiękne ! - miłe Pani wybierajcie zawsze osobę która wykonuje dużo takich zabiegów i ma dużo zadowolonych klientów. Jak ktoś chce zobaczyć moje usta to są drugie w galerii na pojedyńczym zdjęciu www.permanentnymakijaz.eu/portfolio pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobasek1212
Jeżeli miała bym polecac jakiekolwiek studio urody które profesjonalnie zrobi makijaż permanentny to tylko www.klinikaurody.net.pl . Pracują tam same doświadczone osoby o dużym pojęciu i świetnym fachu w ręku . Ja zrobiłam nie żałuję jak najbardziej polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po kolczyku w nosie zostala mi blizna w kolorze szaro-niebieskim. Dermatolog u ktorego bylam z tym problemem powiedzial, ze mozna to blizne ukryc za pomoca makijazu permanentnego w kolorze skory. Czy to jest skuteczne? Bardzo prosze o odpowiedz dziewczyn orientujacych sie w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś robił w Kielcach? Który gabinet możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam makijaż permanentny w Wellderm - http://wellderm.pl - mają bardzo porządne kosmetyczki, które na pewno nie zrobią bubla bo zwyczajnie mają ogromne doświadczenie i pewną rękę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luciennne
Ja natomiast szkoliłam się pod kątem wykonywania makijażu permanentnego u Pani Aleksandry Góreckiej i u niej również zdecydowałam się na zrobienie brwi. Obserwowałam jak pracuje, a co ważniejsze jak przekazuje wiedzę, dlatego też nie bałam się oddać w jej ręce. Efekt jest doskonały, a zabieg został wykonany bezboleśnie. W końcu jest specjalistką światowej klasy, więc nie mogło być inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Gliwice
Dwa dni temu zrobiłam makijaż permanentny w Studio Hollywood w Gliwicach - usta wyszły rewelacyjnie! Bardzo się bałam, jednak Pani Marta odpowiedziała na wszystkie nurtujące mnie pytania. Gorąco polecam to miejsce - dokładnego adresu nie pamiętam- Zwycięstwa. Tutaj macie linka do strony- http://www.hollywoodstudio.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×