Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość grafitowe kreski
dziewczyny pisałam tu ostatnio, ze robilam brwi metoda wloskowa, ale po 1,5 tygodnia koncowki odbarwily sie na grafitowy odcień.... tak wiec jestem juz po korekcie, pani przyznala mi racje i stwierdzila, że odcień może mieć związek z moim PH i rodzajem skóry. Mam typ urody zima, ciemne wlosy, blada cera, dodatkowo bardzo unaczynioną. podczas zabiegu mimo tego, że linergistka była bardzo deilaktna i mialam dobre znieczulenie to brwi krwawiły:/ dodała mi innego odcienia ciemnego brązu. Niestety po złuszczeniu brwi znów nabierają odcienia grafitu:/ wiem, że osoba wykonująca zabieg jest profesjonalistką pracuje na dobrych barwnikach i makijaze perm. robi juz wiele lat. Widzialam jej prace a nawet niektore na zywo i wszystkie piekne.... chyba ja poprostu mam pecha z tym odcieniem, bo ksztalt brwi jest super i brwi gdyby nie kolor byłyby idealne. Gdybym wiedziala, ze tak bedzie to nigdy bym nie robila makijazu. Nawiazujac do tematu ... kilka lat temu robilam tatuaz na lydce i mimo poprawki tez w miejscach czarnego odbarwilo sie na grafitowo niebieski..... wiec moze cos z moja skora:/// pozostaje mi teraz na brwi henna lub malowanie ich cieniami masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarola
Zrobiłam makijaż permanentny oczy i usta wszystko co możliwe jak najlepiej świetna sprawa .Polecam paniom dojrzałym po 50-ce.Trochę bolało nie ukrywam ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelina30
Mam dobre doświadczenia ze szkoleniem z makijażu permanentnego u Pani Aleksandry Góreckiej. Celowo wybrałam się do niej na szkolenie bo słyszałam wiele pozytywnych opinii i chciałam sprawdzić czy tak faktycznie jest. Rzeczywiście było bardzo fajnie. Pani Aleksandra jest prawdziwym fachowcem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutek22
Hej. Mam 22 lata i od 3 mcy Pani z jednego salonu próbuje zrobić mi brwi, niestety kolor który zostaje po wygojeniu to takie nic. Do tej pory miałam korektę 5 razy a na brwich ano śladu po barwniki.widziałam inne prace tej Pani i są rewelacyjne, moje koleżanki tez maja pięknie przez nią zrobione brwi a ja? Czy to moja skóra? Usta mam zrobione i nie było tego problemu. Próże o pomoc co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Dziewczyny..można zrobić sobie ładny makijaż , bezpiecznie bez powikłań ale nie możne być to salon pierwszy z brzegu zupełnie wam nieznany. To są wasze twarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaronowa
Zgadzam się, to nie może być pierwszy lepszy salon z brzegu. Zdecydowanie warto rozejrzeć się za doświadczoną profesjonalną kliniką, bo makijaż permanentny to nie żarty. Szwedo Group oferuje makijaż, który sami opracowali i opatentowali, mają 10 letnie doświadczenie. http://www.klinikaurody.net.pl/makijaz-permanentny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani Edyto, bardzo prosze o rade; pani kosmetyczka zrobila mi makijaz permanentny ust, przy nakladaniu pigmentu wychodzil bardzo ciemny pigment, okazalo sie ze pigment do ust zmieszal sie z pigmentem do oczu, gdyz splywal on z raczki do ktorej w jakis sposob sie dostal,nie rozumiem tego ,bo igla i pigment byly nowe ! wyszly b.ciemne usta miejscami czarne, czy da sie to jakos pokryc?bardzo prosze o rade bo jestem u skraju wytrzymalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
pisząc o sensownych gabinetach, wcale nie mam na myśli tych "renomowanych", są dziewczyny które pracują z pasją i te które za wszelką cenę chcą zarobić. I nie będę kolejny raz opisywać dlaczego tanim urządzeniem za 2 tyś nie można zrobić pięknego makijażu, bo nie minie chwilka, a kubeł wody zostanie na mnie wylany jak wiele razy wcześniej. Zwyczajnie nie uda się tandetą stworzyć piękna u podstawy. Potem dochodzą umiejętności, samodyscyplina i odpowiedzialność. Najtrudniej jest z barwnikami, bo obecnie nie ma na rynku jednej firmy, która całą linię pigmentów ma udaną. Zazwyczaj są to wybiórcze kolory, albo nic. Co do powikłań, uczuleń? nawet na Aspirynę są uczulenia . Zawsze trzeba liczyć się z ryzykiem na żywym organizmie i różne czynniki na to wpływają. Dlatego wprowadza się pewne procedury aby to ryzyko minimalizować . Po to są wywiady przed zabiegiem, ocena skóry, stanu zdrowia itp. I co bym tu nie napisała, nadal kobiety korzystają z grupowych zakupów, poddają się słodko trajkoczącej obsłudze w gabinetach. Ja jestem bardzo zasadnicza i też to się wielu osobom nie podoba. Pani ma płytko unaczynione usta i chce śliwkowy kolor. W życiu się na to nie zgodzę, potem powie , że ja ją tak oszpeciłam;) te usta będą sine po czasie . Więc dla niej śliwkowa pomadka lecz nie barwnik. I tak dalej i tak dalej. chciałabym aby napisała do mnie osoba od ust na które spłynął czarny barwnik...dziwna sprawa muszę to przerobić na priva edycjaj@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majteka
O a powiedz mi Adelka00 z jakimi kosztami wiąże się taki kurs? Czy w Koszalinie u pani Aleksandry Góreckiej można nauczyć się też bardziej praktycznych rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam brwi i kreski i jestem bardzo zadowolona. Nie wyobrażam sobie zycia bez niego. Faktycznie jest tak ze niektóre skóry nie przyjmują barwnika taka kwestia indywidualna. Sporadycznie ale sie zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, moje pytanie : Czy jeśli ktoś ma atopowe zapalenie skóry rąk może mieć zrobione brwi permanentne ? Aktualnie zapalenia brak, leki też nie są przyjmowane. Z góry dziękuję za odpowiedź ;) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22nika27
Moja koleżanka, która mieszka teraz pod Wrocławiem (bo ma stamtąd faceta) zrobiła sobie makijaż permanentny brwi, jejku ale jej zazdrościłam jak przyjechała do babci i ją zobaczyłam. Robiła sobie w SzwedoGroup tą metodą taffy i gdyby nie odległość i brak czasu przy maluchu to bym się wybrała, może za jakiś czas bo efekt super tym bardziej że ona jest ruda. Ona sobie bardzo chwaliła to miejsce, myślę że to też jak z fryzjerem (przynajmniej ja tak mam :) ), że trzeba szukać do skutku aż się znajdzie idealną której efekt zawsze będzie nas zadowalał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 22nika
Baju,baju.......!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolkazDąbek
Cześć Linergistki! Siostry przymierza! Mam na imię Jola i robie makijaz permanentny od 4 lat. Szkolenie nie wiele mi dało ale jakoś metoda doświadczenia i nie poddawania się po byle porażce, opracowałam swój własny system pigmentacji. Niedawno ok miesiąca temu zakupiłam nowa maszynę i tu zaczął się mój koszmar Przy pigmentacji powiek dzieje się coś dziwnego, zaciągam pigment jak zawsze wysuwać igłę na ok 2mm i zaczynam, po ok 5 przejazdach w skórze nie ma nic. Zero pigmentu tylko startu czerwona skóra. dlatego cieszę się, że znalazłam to forum i mogę Wam bardziej doświadczonym linergistkom zaraz to pytanie, jak myślicie co się dzieje? Jaki jest powód nie podawania pigmentu do skóry? dziękuję za wszelkie przemyślenia w temacie i odpowiedzi. Pozdrawiam Jola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę, ja nie wiem jak żyłam bez takich brwi i ust. Każda kobieta powinna wykonać sobie makijaż permanentny. Oszczędność na kosmetykach i czasie. Fajnie wykonuje go pani Aleksandra Górecka. Ma wprawę kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Słuchaj , a inne pigmenty ci podaje w skórę? Czy tylko tego do oczu nie podaje. Bo może barwnik kłóci się z urządzeniem, czyli nie są kompatybilne. Czasem tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie już reklamować siebie same i te wasze gabinety, bo zbiera mi sie na mdłości. Nikogo nie interesują dane personalne jakiejś tam pani czy w jakim gabinecie są wykonywane, natomiast nas interesuje efekt po zabiegu i jego jakość wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolkazDąbek
Dziękuję za odp P. Edyto. Brwi i usta pigment jest podawany ładnie choć zdarzają się ze przyjadę po skórze kropelki krwi się pojawia ( nie pisze tu o płynącej krwi) a pigmentu ani śladu, ale po chwili zaczyna być widać i to uważam za normalne. Natomiast z tymi powiekami naprawdę ciężka sprawa, to fakt ze używam tam innego pigmentu bo podobno " najczarniejszy "(BT) ale może ma Pani racje i pigment nalezalo by zmienić tylko pytanie na jaki... Inny mocny i czarny. Jeszcze myślałam., że to może igła bo gdzieś wyczytałam ze czym więcej igieł tym prędkośc powinna być szybsza a ja pracuje tylko na 100. Bardzo prosze oppdpowiedzi doświadczone Linergistki Dziękuję Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich, Zwykle nie udzielam się na forum, tylko je czytam, ale ponieważ właśnie dzięki forum i osobom wypowiadającym się na nich udało mi się uniknąć "nieszczęścia" w postaci źle wykonanego makijażu, myślę że, ja również powinnam dać coś od siebie... Otóż, ja zrobiłam makijaż perm. ok. 5 lat temu - usta (kontur z cieniowaniem) i oczy (kreski górne i dolne) - okropnie się bałałam, ponieważ naczytałam się tych różnych opinii, ale efekt był lepszy niż się mogłam spodziewać. A co najważniejsze, makijaż jeszcze się trzyma, mniej na ustach, ale kreski na oczach mają cały czas ten sam kolor - czarny. Może to kwestia rodzaju skóry - jak niektórzy twierdzą - ale moim zdaniem najważniejsze są barwniki i umiejętności. Nie chciałabym, aby ta moja opinia brzmiała jak reklama, bo absolutnie nie o to mi chodzi, nie mam w tym gabinecie żadnych znajomości, ale chcę, aby osoby szukające na tym forum odpowiedniej linergistki znalazły jak najwięcej opinii od osób, które mają to już za sobą... Makijaż wykonała mi Pani Ania z Warszawy (akolor.pl) i jeśli ma jeszcze te same barwniki i sprzęt, to na pewno nic się nie zmieniło, bo artysta pozostanie zawsze artystą ... Powodzenia Wam życzę z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolkazDąbek
To może i Pani Ania Akolor wypowie się w mojej sprawie bo z tego co czytałam wcześniej to pracujemy chyba na tym samym sprzęcie. Pozdrawiam Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Jolka nie wiem czy dobrze myślę o tej firmie, którą zapisałaś w symbolach, a jak możesz to napisz na priva edycjaj@op.pl, jeśli jest to ta firma ....hhmm to raczej rozczarowanie i zmień barwnik. Co do ilości igieł w module, to ja osobiście wolę mniej niż więcej. Ja pracuję jedną i ta forma mi odpowiada nawet za cenę czasu, który trzeba poświęcić nadliczbowo. Modułem może szybciej, ale jakoś nie przebadam za wykończeniami kreski z modułu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolkazDąbek
Wysłałam wiadomość Pani Edyto dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do herm_iony Ja także miałam wykonywane kreski przez P.Alicje K.... I także mam podskórny wylew barwnika. Nie wiem czy przyjeżdża jeszcze do Legnicy, mam nadzieję, że nie. Było to już ładnych parę lat temu (ok 5) i niestety dalej to paskudztwo widać. od tej pory widziałam już parę pokracznych makijaży wykonywanych przez tą Panią, np brwi w dwóch kolorach lub dwie końcówki na brwiach. To małe miasto i wiadomości rozchodzą się szybko. Prawdopodobnie ta kobieta nie prowadzi w ogóle kart i przy korekcie bierze barwnik który popadnie, w konsekwencji czego robi brwi w kolorze flagi ;) Wspomnę tylko, że jak zgłosiłam te sine plamy z pytaniem co teraz, do chciała wypożyczyć laser i mi to usuwać przy samym oku! WYPOZYCZYĆ!!! Tak jakby praca laserem to była pestka... Żal mi siebie i Kobiet, które do niej trafiły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolazDabek
Pani Edyto otrzymala Pani ode mnie wiadomosc? Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikuś690
Moja przyjaciółka, która mieszka niestety teraz pod Wrockiem (bo ma stamtąd faceta) zrobiła sobie makijaż permanentny brwi, jejku ale jej zazdrościłam jak ostatnio przyjechała w odwiedziny do babci i ją zobaczyłam. Robiła sobie w Klinice urody SzwedoGroup tą metodą taffy i efekt wyszedł wg mnie super, tym bardziej że ona jest natiralnie ruda. Ona sobie bardzo chwaliła to miejsce, obsługę i póki co jakość wykonania, nawet mnie namawia abym do niej z rodzinką przyjechała i abyśmy poszły :), ale póki co nie mam kiedy i za co :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Jola ty zobacz ,czy dobrze adres wpisałaś, bo nic nie doszło. Może jednej literki ci zabrakło;) edycjaj@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)nie trzeba sie tym w ogole przejmowac taki makijaz fajny jest 888 www.youtube.com/watch?v=gyBfqKwkdr4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny linergistki, czy któraś moż się podzieliś opinia nt barwników Custom cosmetic colors?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam modelki na makijaz permanentny ust jutro w Warszawie. Stawka: 100zł + makijaz gratis. PILNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×