Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

A mi wizyta się nie udała, tzn. koleżanka przełozyła przyjazd na jutro. Ale udało mi się trochę ją pocieszyć spacerkiem w czasie mżawki ;) A teraz popijam kawkę i wcinam serniczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko, co ja tu nawypisywałam....... Koleżanka nie przyjechała, a córka koleżanki miała pocieszać moją córcię. Więc ja poprawiłam spacerem humor Paulince. Może teraz coś zrozumiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmm. Serniczek. Sama piekłaś, czy kupny? Mogę się poczęstować? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki! Ja niestety nie mogłam z Wami się wczoraj bawić bo moje młodsze maleństwo miało 40stopni gorączki..paracetamol nie pomagał dopiero pyralgina:(:(:( Dzwoniłam po męża w srodku nocy... Na razie jest ok-nie gorączkuje więc może będzie dobrze... Monigue80-fajnie że z nami jesteś🌻 Asmana-na pewno wszystko będzie dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D My właśnie wróciliśmy ze szczepienia -pomimo katarku mogłam ją zaszczepić, moja \"kruszynka\" waży 9 kilo i ma od dziś już 2 ząbki , kurna jak się cieszę to szok :D Kobitki 😘 🌻 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku Kala, niezła ta Twoja kruszynka ;) Właśnie dziś sprawdzałam, moja Paulinka jak miała roczek to ważyła 10,5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja właśnie ma roczek i ostatnio ważyła 8 kg:-) A wczoraj wyszedł jej szósty ząbek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawał baby z tej mojej Oliwci ale Kuba tez tak miał a teraz szczuplutki jest :) Ona marudzi niesamowicie dzis i na dodatek z nosa jej dosłownie woda leci coa mam wrazenie ze sama masc majerankowa nie pomoze :( bede pewnie musiała leciec do apteki po otrivin :( a tak sie cieszylam ze nie choruje mi buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet lekko na bani wraca do domu ...... Żona od razu, srata-ta- ta, pijak, tylko wódka Ci w głowie itp... Facet sięga do kieszeni, wyciąga kartkę i mówi: - OK, przyniosłem test, zaraz zobaczymy jaka Ty obeznana i kulturalna jesteś! Żona: - Zobaczymy, czytaj. - Taaak, pytanie pierwsze. Podaj jakieś dwie waluty. - Łatwizna! No chociażby dolar i euro. - Dobra, podaj dwa typy środków antykoncepcyjnych. - Jejku, mogę ci co najmniej 10 podać! - Wierzę. Pytanie trzecie. Podaj mi nazwy dwóch rzek w Islandii... Żona: - .........?......... - Milczysz? Ha! Wiedziałem! Oprócz szmalu i seksu, żadnych, kurwa, zainteresowań!... żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dowcip :D Ja już córcię uśpiłam, męża do pracy wyprawiłam, więc chętnie z Wami pogadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala właśnie robi mi cyrk, bo zauważyła pizzę, a ja ją przełożyłam na wyższą półkę:-) Już mnie próbuje wychowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę...Damianek już dziś nie gorączkuje:D-odpukać.. Gumijagoda-:D:D:Ddobre.. Synki moje nie mogą zasnąć..Kamilek wychodzi z łóżeczka a mężuś walczy dzielnie z maleńkim...idę mu trochę na pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka Zuzia, a Ty co? Gdzie jesteś? Gumijagoooodaaaaa!!! Kobityyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tylko na momencik Oliwcia wreszcie śpi, po tym szczepieniu jeszcze bardziej marudna i na dodatek ten katarek ją denerwuje bidulka :( Kuba sie obudził bo siusiu ;) Śpijcie dobrze dobranoc 🌻 😘 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmona
przepraszam ze nie pisalam. mialam wyjazd do tesciow na weekend no i podatki, ktore nie daly mi spac i spokojnie zyc a na dodatek klient ma kontrole z us i nerwowka i stres. mam na imię monika, niestety za rok przekrocze 30-tke. nie wiem jak to przezyję. wlasciwie siedze w domciu z malutka (mam oczywiscie juz tego dosc) ale mam i to szczescie ze mam taki fach w reku ze wykonuje prace w domciu (po nocach) prowadze firmy , rozliczenia z us, kadry, place, urzad pracy itp. dlatego jak juz skoncze prace to dopiero robie cos dla relaksu.no a godzinka pozna. a propo godzinki chyba do lozeczka z mezusiem idziemy.zaraz i tak niunia bedzie "meczyc kota" od 2 miesiecy ma ciezki sen, tak jakby kolka ja meczyla.no i przy okazji my mamy ciezki sen.wiec troszke padam. dziekuje za mile przywitanie. i jeszcze raz przepraszam ze tak pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmona🖐️wcale nie jest tak pózno;P U mnie wszyscy trzej faceci już śpią...Damianek jak na razie ok...:D Byłam dziś chwilkę w ciuchlandzie i znalazłam śliczny dresik dla mojego chorowitka z tygryskiem i kubusiem puchatkiem:D Kala-cieszę się razem z Tobą z Twojego małego zucha:) Nikogo juz chyba nie ma więc i ja uciekam-dobranoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×