Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

czesc dziewczyny! ja na swieta to tylko ubiore choinka :D zrobie ze dwie salatki upieke mieso ugotuje obiad i nic wiecej nie bede robila i tak spedzamy je u moich rodzicow i pozniej u nas juz nic nie idzie aaaa.... i ciasto kupie bo odkad moj maz rzucil palenie to bardzo polubil slodycze moj ksawery tez jeszcze troche zasmarkany ale juz mu przechodzi margaret 🖐️ zuzia to w takim razie musimy omowic termin naszego spotkania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Dziewczynki! Bylam wlasnie w aptece i mi baba recepty nie zrealizowala😡mowila,ze u nich nie mozna dopiero na miasto musze isc:(ale to dopiero jak bede szla z synkiem na przedstawienie do szkoly.Musimy isc bo Dawidek ma byc krolem i pani mowila zeby przyszedl na samo przedstawienie i idziemy na 13.Jemu juz troche lepiej mowil,ze go juz tak nie boli,ale leki i tak musi brac. aaaaa co do tej apteki co bylam niech ja szlag trafi😠jestem i tyle. Dziewczynki ja ide sie szykowac bo musze jeszcze w domu posprzatac troche zanim wyjdziemy. ❤️Dominis spi,a Dawidek z dziadkiem sie bawi:) Zycze udanego dnia w zdrowiu i bez nerwow,stresow. Potem jak wroce i bede miala jak to opisze jak bylo,a jak bede miala zdjecia to Wam pokaze:) 🖐️Wszystkim👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki oj, gumisiu, łącze sie z toba, też małż w domu, urlop ma i normalnie masakraaaaa!!!!!!!!! mam już go dość:( choinka stoi na balkonie, czeka;) karp pływał w wannie, ale już jest w zamrażarce:D razem ze świniaczkiem:P będę zaglądać do was sporadycznie;) monika:D moje gratulacje🌻 wszystkim chorującym zdrówka życzę❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Nie będe sie rozpisywać bo nie mam czasu,mam zakręcony dzień nie mogłam spać w nocy bo biłam sie z myślami,musimy podjąć pewną decyzję i ciągle się wachamy..... Po południu idę z JUlka do endokrynologa,dobrze ,ze wyniki badań są w porzadku to idę na luzaka. MIłego popołudnia. MOnika dzięki za wczorajszy wieczór. Acha,odebrałam wreszcie swoje prawko dzisiaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle na dziś bo nie mam czasu Gumijagoda to kiedy pierwsza jazda z nowym prawkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Wszystkim i to na tyle. Na przedstawieniu bylo super Dawidek sie spisal:)zdjecia pokaze jak maz zgra na dysk. DOBRANOC nie mam czasu jak pisac,a zreszta Dominik tak mi daje dzis popalic,ze ogolnie ze mna jest zle😭😭do jutra pa. Zycze wam duzo zdrowka bo mnie to juz pomalu opuszcza:( Pozdrawiam serdecznie 3majcie sie cieplo🌼 Mam jeszcze duzo pracy w domu takze zagladac bede do Was w miare mozliwosci👄👄Moc usciskow dla dzieci i duzo,duzooo,duzoo zdrowka. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje dziecko spi juz od 17.30 :O ciekawe czy poszedl spac juz na noc czy obudzi sie gdzies kolo 24.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIENNNNNNNNNN DOOOOBRY!!!!! zalezy dla kogo,dla mnie to nie za bardzo:-( moze sie rozkręce, to bedzie lepiej.najlepiej wziasc sie do pracy,to nie mysli sie o smutkach.. miłego dnia babeczki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! moje dziecko jak sie polozylo o 17.30 to przebudzilo sie tylko na 5 minut gdzies okolo 23.00 i wstalo dzisiaj rano o 8.30 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas dzisiejsza noc to koszmar.Julka tak dała nam popalić że hej.Nie może się jej przebić ząb -górna jedynka.Pół nocy się darła.Kuba nie mógł spać.Usnął dopiero o 23 a ona przed 1 w nocy.Dziś już pozałatwiałam pare spraw na mieście,poprasowałam,zrobiłam zupkę i czas na odpoczynek.Mam kilka książek do przeczytania może mi się uda.Już zapowiedziałam mężowi że od soboty on zajmuje się dziećmi.Trzeba było widzieć jego minę.Zresztą tak już postanowiłam.Zamiast cieszyć się nadchodzącymi świętami ja na wszystkich warczę,krzyczę,wszystko mnie denerwuje.Muszę trochę odsapnąć.W wigilie mam dwie więc za bardzo nie mam co gotować tylko sałatkę mam zrobić no i pasztet upiec,ale przy nim nie ma tyle roboty,więc..... Kończę bo Julka woła hop hop.Czyli muszę z nią chwilę poskakać. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Wszystkim. 😭😭My wczoraj wyladowalismy w szpitalu z ❤️Dawidkiem😭placz,goraczka39.02 ,drgawki,wymioty😭zajechalismy tam 20.30 zanim nas przyjeli 23.00,dawidek zasnal nam na recach biedny. Co sie okazalo on nie ma zapalenie ucha tylko wezly chlonne ma chore o Boszz jeszcze to sie przyplatalo😭zaraz poczytam o tych wezlach w intern. bo nie wiem o nich noc:( Jestem wyczerpana psychicznie i fizycznie nie mam sil na nic i nic mnie juz nie cieszy:( ❤️Dominis zasnal nie dawno,Dawidek poszedl z dziadkiem sledzie zrobic,a ja sobie troche siadlam bo sie okien namylam i nasprzatalam troche,a zreszta juz mnie nic nie obchodza te porzadki Swiatecznie bo tak to ogolnie mam posprzatane.Zostanie firanki zawiesic no i wigilje naszykowac. Nie mam jeszcze nic kupione na Swieta:(I dla dzieci tez jeszcze nic nie kupilismy:(Wyjdzie tak,ze bede z mezem latac po miescie jak zwariowani:)no ale musze. Zapomnialam napisac,ze bylam dzis po recepte zeby lekarz mi przepisal,a baba w recepcj do mnie,ze lekarz mi nie przepisze bo musi ten sie skonczyc😭no ale co mam zrobic jak ten antyb. jest tylko na 2 dni,a jutro piatek,potem sobota i co ja mam zrobic😭jak ja mam swoje szczescie leczyc??? Powiem mezowi niech on to zalatwi bo ja ich tam pozabijam chyba w tej przychodni😠nie wiem jak to bedzie:( A moze wy wiecie cos o tych wezlach chlonnych?? Potem zajze pozdrawiam serdecznie🌼Duzo zdrowka zycze dla potrzebojacych🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia ja ci radze nie czytaj nic w internecie na temat wezlow chlonnych a bola go te wezly? gdzie ma powiekszone? i przede wszystkim co powiedzial lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️anet.d mowi,ze go boli,a te wezly bola go na szyii,a powiekszone troche ma:(😭 A lekarz dal nam antyb. i nic nie powiedzial boszzz ja sie chyba zalamie:( Potem zajze bo narazie nie mam jak pisac,bo dzieciaki marudza,a dziadkowie sobie siedza i tv ogladaja:( Boszzz czemu ja mam przeciupane i mnie jeszcze rodzice wkurzaja jakas laske robia i dogadoja mi we wszystkim😭ludzie kiedy ja bede miala spokoj i cisze?? Narazie 🖐️kobitki.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to na poprawe humoru : Najdziwniejsze napisy ostrzegawcze świata Wszyscy słyszeli już chyba o napisie ostrzegawczym na paczkach orzeszków solonych: \"Uwaga: Zawiera orzeszki\", albo etykiecie towarzyszącej kuchenkom mikrofalowym: \"Nie wkładać do środka zwierząt\". Amerykańska organizacja zajmująca się tropieniem pozwów wykorzystujących luki w tamtejszych prawodawstwie po raz 11. rozstrzygnęła konkurs na \"Najdziwniejszy Napis Ostrzegawczy\". Tym razem wygrała etykieta umieszczona na traktorze: \"Niebezpieczeństwo: Unikać śmierci\". Główną nagrodę (500 dolarów) w konkursie, mającym ukazać absurdy amerykańskiego prawa, jury przyznało Kevinowi Soave z Detroit. Drugie miejsce i nagrodę 250 dolarów otrzymali Carrianne Jacob i Robby Turin z Greensburg za napis, jaki znaleźli na metce koszulki: \"Nie prasować w momencie noszenia\". Richard Goodnow z Lancaster zarobił natomiast 100 dolarów i zdobył trzecie miejsce za napis umieszczony na wózku dziecięcym z przyczepioną z tyłu torbą na zakupy: \"Nie wkładać dziecka do torby\". Organizator konkursu na \"Najdziwniejszy Napis Ostrzegawczy\" Bob Dorigo Jones ocenia, że głupie etykiety dowodzą, jak niedopracowane jest amerykańskie prawo. - Krwiożerczy prawnicy wypełniają niedorzeczne pozwy przeciwko Bogu ducha winnym producentom, by wymuszać na nich wysokie odszkodowania - nawet w sprawach, gdzie widać wyjątkowy brak zdrowego rozsądku u użytkownika - denerwuje się Dorigo Jones. Jury konkursu przyznało też dwa wyróżnienia - dla Cyndi LaMonde z Traverse City za etykietę na nożu do otwierania listów: \"Uwaga: Wymagane okulary ochronne\", oraz dla Marie Young z Nowego Yorku za ostrzeżenie: \"Pióra z sympatycznym atramentem nie powinno się wykorzystywać do podpisywania czeków oraz innych dokumentów urzędowych\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anet🖐️ najlepsze jest o tej koszulce;) Sylwia nie denerwuj sie ,bo złość piękności szkodzi,a tak poważnie to nie czytaj za dużo o tych węzłach bo wpadniesz w depresje:( A rodzice są jak nietoperze ,pamiętaj-wszystkiego sie czepiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia nic ci nie pozostaje jak podac dawidowi ten antybiotyk najlepiej niech sie narazie troche pooszczedza a swoja droga to dziwnych macie tam lekarzy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki... Ja już padam ze zmęczenia. W pracy nie mam nawet czasu porządnie zjeść, kawę zwykle wypijam zimną, a potem w domu nic nie mogę zrobić, bo mnie żołądek boli...Jak mam się wyluzować, żeby nie przypłacić tej pracy zdrowiem??? 😭 Wszystkim Wam życzę wytrwałości w przedświątecznych przygotowaniach i dużo dobrego humoru na święta, a przede wszystkim zdrówka dla Was i maluchów (Sylwia, trzymaj się jakoś, to, że bardzo przeżywasz chorobę dziecka jest normalne, ale zobaczysz będzie dobrze). Gumisia ❤️ Dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Gumisiu to mi nie grozi:) 🖐️anet.d wiem,ze nic mi nie pozostaje jak dawac mu ten antyb. i mam nadzieje,ze bedzie mu lepiej:) 🖐️Zuzia31 tylko nie za baloj tam za mocno:)Udanej Wigilii Ci zycze👄 🖐️Monika jak Ty masz tak samo to serdecznie Ci wspolczuje🌼👄zdrowka zycze Wam. Wczoraj strasznie poklucilam sie z mezem oboszz😭z rekoma do mnie skakal,a przez to ze powiedzialam mu,ze on ma zalatwic ten antyb.bo jak ja bylam to mi baba powiedziala,ze lekarz nie przepisze az sie ten nie skonczy:(i powiedzialam mu,ze ja sie z nimi nie moglam dogadac bo ja nie rozmawiam tak dobrze po ang. jak on,a ten do mnie zryjem wyskoczyl i wyobrascie sobie co bylo dalej........ A co najgorsze mowie do niego zamknij sie bo Dawidek slucha,to ten do mnie idz z nim spac na gore i sie zamknij😭Koszmar normalnie nic na niego polegac nie mozna boszzz czemu ja mam takiego walnietego meza?Ale jak tak dalej bedzie mnie traktowal to ja z nim sie meczyc nie bede i koniec bo ja juz mam tego wszystkiego dosyc,a wsparcia zadnego od niego nie mam i wogole jest beznadzieje😭 I jak tu nie miec depresji i nerwicy?? ❤️Dawidek poszedl z dziadkiem na gore spac,a ❤️Dominis tez wlasnie zasna,a ja sobie troche siadlam i odpoczywam:) Zycze udanego dnia dla Wszystkichi duzo zdrowka 🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przez dwa dni nie miałam czasu kompa odpalić:D ale chatka lśni, wszystko zrobione:D święta już się jutro u mnie zaczynają, bo nie mam co robić;) dziś ubierzemy choinkę, niech się majka nią nacieszy, bo jak ogląda ją na balkonie, to mi strasznie szybe paskudzi:D nic nie gotuję na święta, bo spedzimy je u jednych i drugich rodziców, więc mam już totalne byczenie:D :D :D no jeszcze zapakuje prezenty:) sylwia, współczuję takiej sytuacji🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumisiu, nie śmiej sie ze mnie:D za te myłki, coraz częsćiej je robię:P musiałam zgubić jeden ogon;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ubieramy choinkę -żywą pięknie pachnącą lasem:) Manika ja sie z Ciebie nie śmieje....nie bardzo rozumiem o co chodzi. Sylwia współczuję sytuacji:(Trzymaj sie kobito. Zuziu ❤️Anet🖐️ MOnika 👄 Anet🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzewczyny! my choinke ubieramy w wigilie niestety mamy sztuczna :( pozatym strasznie duza manika :D a ja dostalam dzwie lapki od gumijagody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki musze sie jakos trzymac,a sytuacja jest naprawde beznadziejna😭 kolysze znowu synka bo marudny,ze hej. Dawidek tradycyjnie bajki oglada:),a mi zostalo jeszcze troche sprzatania ale narazie sie nie rwe do niej bo mi cos slabo sie zrobilo i musialam usiasc:( Czekaja mnie jeszcze dzis zakupy dla Dominisia musze zapas mleka zrobic,kaszek i zupek.Szczerze to nie mam ochoty jechac na nie bo znowu bede musiala sie klucic z M . Ludzie kochani trzymajcie mnie bo nie wiem co mu zrobie...tak czlowieka potrafi wkurzyc,ze zyc sie nie chce:( Ale ja sie nie dam musze byc silna bo mam dwoch wspanialych chlopcow i nie chce zeby bez mamy zostali:( A tato bedzie jeszcze tego zalowal bardzo,bardzo mocno! Potem sie odezwe jak bede miala jak pozdrawiam 🖐️ Dla wszystkich👄👄🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sylwunia trzymaj się i współczuję. My choinkę ubieramy jutro taki jest plan,ale jak dobrze pójdzie to może dziś.Kuba nas o to bardzo prosi.Porządki prawie skończone.Jutro powinien być całkowity koniec. A wczoraj mąż mnie zaskoczył i znowu dostałam różę.Powiedział,że za tą noc co dzieci szalały i na poprawę humoru.Zadziałało i miło spędziliśmy wieczór. Jutro otwierają u nas lodowisko.Może się wybierzemy jak będzie czas.Jak nie, wyślę męża z Kubą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYCZENIA SWIATECZNE DLA MAM I POCIECH ORAZ MEZOW!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ W BETLEJEM MIESCIE ZBAWICIEL SIE RODZI. NIECH SIE WAM MILI,NAJLEPIEJ POWODZI! NIECH WAM SLUZY SZCZESCIE O KAZDEJ GODZINIE I NIECH WAS DOBREGO NIC W ZYCIU NIE MINIE! ZYCZA SYLWIA❤️Dawidek❤️Dominik❤️ 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Luiza dzieki za te slowa🌼 Ja sobie siedze sama z dziecmi probuje malego uspac ale cos nie wychodzi:(a marudny jest,ze hej. ❤️Dawidek ma sie lepiej,ale co ja sie namecze zeby leki wypij o Boszz wcale pic nie chce ich.I co ja sie nagadam przy tym o matko kochana ale pic musi i koniec. Antyb. musi pic 4 razy dziennie 2 razy po 5 ml.to sobie wyobrascie co ja mam przy tym zanim wypije. Dziadkowie poszli po zakupy Swiateczne do domu tzn.po wszystkie produkty jakie sa potrzebne. Potem o 19 ida na impreze od mamy z pracy takze ja sama z M bede:( ale co tam jakos wytrzymam i nie bede z nim rozmawiala bo nie chce awant. w domu. Narazie pa ide dalej kolysac Dominika. 🖐️Wpadne moze potem. aaaaaaaa co do sprzatania to ja juz mam prawie wszystko zrobione reszte zrobie jutro,a co nie zrobie to trudno wcale 😭nie bede maz niech sie wezmie cos do roboty i pomoze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×