Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Witam🖐️ u mnie nie za dobrze, ta sesja to koszmar, którego minęla dopiero polowa.... nie poszlo mi zbyt dobrze. moze jakos to bedzie.. zmeczona juz jestem tym wszystkim, a tu problemow tylko przybywa,zamiast ubywac.. najlepsze zyczenia dla Juleczki ❤️❤️❤️❤️ miłego wieczoru🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poniedziałkowo stawiam kawkę > na dzień dobry:) może luizie zostało trochę jakiegoś ciacha po imprezie??? Dziś jubilatką jest 🌻Julcia🌻:D, a więc dużo zdrówka i samego szczęścia ❤️ ❤️ serce]życzę, oraz bezstresowych i wyrozumiałych rodziców;) , buziaki od wirtualnej ciotki👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej to jutro jest 19.02:O a ja nie świadoma:O muszę się chyba obudzić tą kawą:P ale życzonka dla Julki na jutro:D :D :D luiza jak tam po imprezce??? udana????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Monisia, przytulam mocno 😘 Gumisia ❤️ Ania 🖐️ Manika, z chęcią skorzystam z kawki :) Ja dziś strasznie zdenerwowana, bo mam mnóstwo pracy w związku z tym, że jutro idę na urlop (jadę załatwić pewną sprawę w Lublinie, a poza tym na ZAKUPY!!!!!!!!!!!). Ponadto wróciła kierowniczka :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Mąż w domu więc czasu na kafe nie mam,ale od początku. Gumijagoda dobrze,że teściowa w pobliżu a co do wypadku to długo nie zapomnisz.Ja widziałam jak auto potrąciło motocyklistę i ten wypadek pamiętam za szczegółami do dziś. Monika nie załamuj się,będzie dobrze.Zdania egzaminów i więcej wiary,że uda się. Manika jeszcze zostało trochę tortu zapraszam Bystry Julek to ja mam małą Julkę. Ja w niedzielę urodziny odsypiałam po mimo tego,że goście wyszli o 21.Julka do samego końca imprezy była z nami.Wcześniej poszedł spać Kuba.Wyglądała jak mała księżniczka.W niedzielę impreza urodzinowa teściowej ,było fajnie jak nigdy.Dziś z mężem nic nam się nie chciało.Zrobiłam tylko spagetti bo trzeba coś jeść,Kuba w przedszkolu a Julka ....powiedziała hau jak zobaczyła pieska.Popołudniu przyszli znajomi którzy spodziewają się dziecka za 10 dni.Powiedziałam że chętnie pozbędę się ciuchów po Julce i wanienki a oni bardzo chętnie wzieli.Nie dawno wyszli.Mąż kąpie mała Kuba je kolację a ja mażę aby iść do łóżka spać Dziękuję za życzenia urodzinowe dla Julki Manika czekamy na Ciebie i super że dziewczynki w końcu zdrowe. Aniania🌼 Zuzia wypoczywaj na urlopie i udanych zakupów. Sylwia gdzie Ty się podziewasz.Chyba zaczniemy wysyłać za Tobą list gończy Zdjęcia podeślę jak mąż zgra i coś tam z nimi porobi,ale będą Zmykam. Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wreszcie prawidłowo w dniu urodzin chcę złożyć Julii życzenia urodzinowe:D Juleczko rośnij zdrowo na pociechę rodzinie:)niech Twoje dzieciństwo upływa beztrosko i radośnie:D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego dobrego dla Julki🌼🌼🌼 ja się zawiesilam hahah tzn przeżywam moją dietę i na niej się skupiam ile sil nic wokól mnie nie interesuje nawet książka !!!!! u mnie pochmurny dzień śpiący i jakiś bez werwy nawet kawka nie pomaga:(:(:( pozdrawiam 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiegodobrego dla julki!a ja-no coz czuje sie jak wtedy gdy bylam w ciazy z matim, czyli jakbym miala grype:/:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dziękuję za życzenia .Dziś dzień spędzamy rodzinnie i na dodatek mamy gości.Następnych.Już 4 dni świętujemy roczek Julki.Nie żle. Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Luiza, wyściskaj mocno Julcię i ode mnie 😘 A ja wściekła jestem, bo nie udało mi się dziś nic załatwić :( Kupiłam sobie tylko świetną piżamkę w ...... misie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, czyżby to znaczyło, że się spodziewasz potomka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego dla najmniejszej Julki w naszym gronie oby rosła zdrowo 👄👄 [usta} byłam wczoraj u lekarza i mam zapalenie krtani i męczy mnie okropny kaszel byłam u babci w pokoju i dostałam ataku kaszlu tak mocnego że nie mogłam oddechu złapać wzięłam babci rękę i pokazuję jej żeby po plecach mnie poklepała a ona że nie wie o co mi chodzi ( a ja nie mogłam nic powiedzieć ) Marcin podszedł i zaczął mnie oklepywać dwiema rączkami to babcia zrozumiała obie nieźle się przestraszyłyśmy. od wczoraj moi mali chłopcy są już duzi :D nawet bardzo duzi ponieważ rozstali się ze swoimi butelkami na mleko ( od tygodnia mówiliśmy im że jak skończy się mleko w puszce to więcej nie będzie bo nie ma już takiego w aptekach) wieczorem wypili ostatnie mleko ubrali się i poszliśmy do piwnicy wrzucić do pieca najgorzej poszło Przemkowi pogłaskał przytulił powiedział kocham cię i ze łzami w oczach wyrzuci, teraz jest dumny bo już jest bardzo duży ( kiedys tak zrobiliśmy z małymi butelkami do napoi bo pili już ze szklanki musieliśmy tak zrobić bo nie miałam wystarczających podstaw żeby moja lekarka wypisywała mi recepty na bebilon pepti2 a innego nie chcieli pić bo im nie smakowało ja tez to w jakiś sposób przeżyłam bo to już kolejny etap że moje dzieci są już coraz większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu❤️pamiętaj o fotce:) Brylka zdrówka kochana życze:)A z tymi butelkami to ...niesamowite takie pożegnanie:) Bardzo długo korzystali ...ale najważniejsze,że już maja za sobą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki🌻 luiza, super to pożegnanie, musze zastosowac w przyszłości, bo Maja nie chce pić z niekapka tylko z butelki:D i jeszcze kaszkę rano i wieczorem, ale na to ma jeszcze czas;) izabela:) dobrze kojarzę, że majstrowaliście ostatnio bobasa???? to może jednak będzie???? :D :D :D strasznie mnie boli głowa😭, tabsa wzięłam i nie pomaga:( nie moge patrzeć na monitor, więc pozdrawiam i macham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przy okazji, mam pytanie do was, jeśli macie dom i piec, to jaka firma i jaki typ i czy polecacie???? bo jestem na etapie doboru pieca, i co się napalę na jakąś firmę to słysze negatywne opinie, więc lepiej zapytać kogoś kto już jakiś czas użytkuje:D chodzi mi o piec na paliwo stałe, bo gazowy i na olej opałowy odpada. byłabym wam wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja na moment.Jestem wściekła,mam ochotę komuś zrobić krzywdę.Byliśmy dzisiaj z mężem na cmentarzu i okazało się że ktoś ukradł figurkę śpiącego anioła.Postawiliśmy ją po stracie maleństwa.Przez 2 lata z kawałkiem nikomu nie przeszkadzała a teraz...Gdybym dorwała tego kto to zrobił to ......na pewno sprzedał i teraz ma za co pić.Naprawdę tak mnie nosi,że nawet mąż nie może mnie uspokoić Dlatego na dzień dzisiejszy to tyle z mojej strony.Przepraszam,że nie wypowiem się na nie które tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich dzisiaj już jest mi lepiej manika ja mam piec ale już stary mój brat kupił sobie w zeszłym roku żeliwny i pali głównie węglem on ciągle pracuje i rzadko przebywa w domu a taki piec dośc ze mocny to bardzo długo trzyma ciepło najgorzej że nie pomyślał o podajniku do takiego pica to wtedy podkładać można raz w tygodniu Ola przyniosła kartkę ze szkoły :( że panuje świerzb i trzeba zwracać uwagę na dzieci żeby tylko niczego nie przywlekli A chłopacy są ciągle głodni a ja od wczoraj ciągle przy garach ledwo odejdą od stołu to już by coś zjedli :D a tu możecie zajrzeć http://www.getthemessage.net/index.php?id=MjExOTA1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza bardzo mi przykro:( Aż mnie zatelepało na samą myśl,jak można ukraść coś z cmentarza??? Dla Was to był pewien symbol a ktoś nie potrafił tego uszanować. Manika niestety nie pomogę Ci w sprawie pieca ,my będziemy nad tym mysleć w maju. Brylka🖐️dobrze ,że już lepiej sie czujesz:) A z tym świerzbem,kiepska sprawa...u Julki w klasie były wszy...bleee. Jutro mam kolejny urzędowy dzień ,mam nadzieję,że wszystko pójdzie gładko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Luiza, rozumiem Twóje rozgoryczenie, to straszne, że ktoś mógł zrobić coś tak strasznego :( Basia, jak już pozałatwiasz swoje sprawy, to czekam na relację na gg 😘 Miłego dnia miłe koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam miłego dzionka !!🌼 ludzie to jednak świnie (nie wszyscy oczywiście) jak można kraść z cmentarza przykro mi nie liczą się z ludzkimi uczuciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi sie w ekspresowym tempie załatwić sprawę w urzędzie celnym a potem bardzo sprawnie poszło w Wydziale komunikacji. Przyniosłam do domu nowiuśkie tablice rejestracyjne:):):) A tak mnie straszyli kolejkami ,ufff. No ale rano nie miałam takiego dobrego humoru,bo byłam umówiona z Julką na badanie i po półtorej godziny okazało się ,że lekarza nie będzie a następna lekarka stwierdziła ,ze dziecku nie wykona badania,wrr. Przełozyłam wizyte na wtorek. Szkoda mi dziecka bo się biedna stresowała,ale jedna techniczka od usg pokazała JUlci na czym będzie polegało badanie ,wiec następnym razem nie bezie tak źle. A potem rozmawiałam z kolegą i zrobiło mi sie przykro,bo małzeństwo mu się sypie przez.... internet!!! Jego żona poprostu się uzależniła od czatów i netowego życia. Długa i smutna historia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×