Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

🖐️:) Gumis Ty to smieszna jestes wiesz???:D:D:D:DJak u mnie jest 21,to u Was jest 22:P:D:D:D:DGumisiu i ja nie grasuje:D:D:D,a buszuje;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis:D:Dbabino co Ty jadasz feeee,bleee,aaa fujjj:D:D:Dnigdy w zyciu takiego czegos nie widzialam,a tym bardziej nie jadlam:D:D Zuziu dzieki za fluidki👄🌼 Pozdrawiam cala reszte🖐️👄🌼 Sle fluidki potrzebujacym.................🌼 Manika sciska bardzoooo mocnoooo👄🌼 Monisiu:)duzooo zdrowka zycze Twoim pociechom.....🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj lobuzik wlasnie zasnal :)ide zjesc sobie cos i bede odpoczywala sobie ile wlezie,bo jak wstanie,to od nowa Polska Ludowa:D:D:D Matko kochana ja nie wiem z kad ja tyle sily biore i cierpliwosci??? Dziewczynki,a co macie dzisiaj w planach??Bo ja musze troche w domku posprzatac,obiad zrobic i pranie wywiesic i luzik:) U mnie pogoda zmienna:(raz cieplo,raz zimno😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu:)dopiero sie doczytalam:D Udanego wieczoru paanienskiego;)baw sie dobrze[kwiatek A mala z kim zostanie,czy ja tez bierzesz;)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret🖐️,a co Ty tylko lake nam przeslalas???Co tam u Ciebie slychac i gdzie Ty sie podziewasz aaaaa???Pewnie na innym topkiu sie udzielasz coooo:D:D:D:D Pisz co tam u Ciebie,a nie tylko kwiateki nam przesylasz:D:D Rowniez Ciebie pozdrawiamy i czekamy na wiesci co u Ciebie:) 🌼👄🌼👄:)🌼👄🌼👄:) 🌼👄🌼👄:)🌼👄🌼👄:) 🌼👄🌼👄:)🌼👄🌼👄:) 🌼👄🌼👄:)🌼👄🌼👄:) 🌼👄🌼👄:)🌼👄🌼👄:) 🌼👄🌼👄:)🌼👄🌼👄:) 🌼👄🌼👄:)🌼👄🌼👄:) 🌼👄🌼👄:)🌼👄🌼👄:) 🌼👄🌼👄:)🌼👄🌼👄:) 🌼👄🌼👄:)🌼👄🌼👄:) 🌼👄🌼👄:)🌼👄🌼👄:) 🌼👄🌼👄:)🌼👄🌼👄:) 🌼👄🌼👄:)🌼👄🌼👄:) 🌼👄🌼👄:)🌼👄🌼👄:) 🌼👄🌼👄:)🌼👄🌼👄:) 🌼👄🌼👄:)🌼👄🌼👄:) 🌼👄🌼👄:)🌼👄🌼👄:) 🌼👄🌼👄:)🌼👄🌼👄:) 🌼👄🌼👄:)🌼👄🌼👄:) 🌼👄🌼👄:)🌼👄🌼👄:) 🌼👄🌼👄:)🌼👄🌼👄:) 🌼👄🌼👄:)🌼👄🌼👄:) 🌼👄🌼👄:)🌼👄🌼👄:) 🌼👄🌼👄:)🌼👄🌼👄:) 🌼👄🌼👄:)🌼👄🌼👄:) 🌼👄🌼👄:)🌼👄🌼👄:) 🌼👄🌼👄:)🌼👄🌼👄:) Jestem ciekawa,czy juz stronka jest moja:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mi sie nie udalo,ale jeszcze przyjdzie na mnie kolej co do stronki:P Gumis :D:D:D:rozbawilas mnie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siorka wlasnie do mnie idzie huraaaa:)ide zrobic sobie wkoncu cos jesc i pic goracego narazie🖐️ Gumis,a jak Ty zlapiesz stronke,to normalnie nie bede pierogow jadla juz nigdy :D:D:D:D:D:D:D Buziaczki dziewczynki🖐️👄👄👄 3majcie sie cieplo🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie,a mianowicie czy dajecie swoim maluszkom parowki???? Moj wlasnie obskoczyl 1,5 parowki:) Siedzimy z siorka i ogladamy Wielkiego Brata:)Na dworze dalej zimno i pewnie nic juz sie nie polepszy:( Przed szkola ide z siorka do urzedu,a potem do sklepu i do domku:)bede ubrania stare wywalac,bo mi tylko miejsce w szafie zajmuja:(ak,to jakos leci i nic ciekawego sie nie dzieje;) Maly spal tylko 1godz.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś tylko kto Ci nalepi tych pierogów jak tylko przed Tv siedzisz:P MYslisz ,że Wielki Brat Ci pomoże?:P:P:P Pozdrawiam wszystkie mamuśki w wekeend!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Gumijagoda o takim kisielu nie słyszałam.Ja też nie lubię ale moi mężczyżni na pewno by chcieli.Oni tym sie objadają. Dziękuję za życzenia sylwia podaję parówki Julce.Je przeważnie jedną dużą.A co do sprzątania to ja nie które ciuchy dałam biednym zuziu zazdroszczę Ci imprezki.Baw się świetnie. U nas słoneczko wyjrzało.Przed południem byłam w przedszkolu bo robili zdjęcia.Popołudniu był juz zaliczony plac zabaw teraz jemy drugie danie i znowu wybieramy się na polko.Imprezę dziś ma mój mąż,więc wieczorem samotna będę.Mam ochotę na likierek jak uśpię dzieci to się napiję.Kończę,bo Kuba zjadł i idziemy na plac zabaw. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na momencik,bo teraz nie mam jak pisac:(M chce jakies samochody popatrzec:(Zajze do Was wieczorkiem:) Aaaaaaaaaaa Gumis,to Ty nie wiesz,ze mozna gotowe pierogi kupic:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Pozdrawiam serdecznie i do wieczorka🖐️👄 Luiza z Tymi ciuchami,to musze popatrzec gdzie je mozna oddac:)bo ja tu nie bardzo sie interesuje gdzie oni to zbieraja. A co do likierku,to ja nie lubi:(ale zchecia napije sie z Toba piwka:),ale to dopiero jak uspie Dominisia na cala noc;) Brylka,a Ty masz ochote na piffko;)zapraszam wieczorkiem:) 🖐️narazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego dla Julki 🌻 🌻 🌻 🌻 Monika dużo zdrówka dla chłopaków. My z mężem jesteśmy praktycznie cały czas razem ( M pracuje w domu) i jak na razie jest super :) Margaret wracaj do nas szybciutko Dzisiaj przywiozłam kurczaki (takie żywe 12 -to tygodniowe bo moja babcia bez kur żyć nie może :) ) i dzieciaki ciągle mnie męczą żeby sprawdzić ile już zjadły bo chcą je karmić. Wczoraj zapisałam babcię na rehabilitację i termin dopiero 19 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka🖐️:D:D:D:Dwidac jak mnie czytasz:(:Pbo pytalam sie czy masz ochote wieczorkiem na piwko i jak tak,to zapraszam,a Ty co maupo jedna nawet sie nie odezwalas:D:D:D;):P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza tylko winko biale i do tego fanta koniecznie z limonka;) Dominis spi juz ufff:) Dawidek pojechal z tatem do sklepu:)mamy miec gosci ojj wesolo bedzie;) Gumis,a Ty co porabiasz???I co Ty lubisz do picia???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki macham Wam na dobranoc:(🖐️🖐️🖐️nie chce,ale musze😭 :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: Nie poupijac sie za bardzo;)i na relacje z imprezek czekam jutro:Draporyt widze rano u mnie na lawie;):P:D:D:D:D:D:D:D Pa kochane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia a co to ???szlaban na kompa???? Ja to może jekiegoś drineczka albo Martini:D Brylka terminy na rehabilitacje i do lekarzy specjalistów są porazające!!!Rejestrowałam JUlke do endokrynologa i zgadnij na kiedy??? Fajne masz te dzieciaki:) połowa LIPCA!!!!!!!!!!!!!!!!!:( Luiza pozdrowinoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis czemu pytasz sie czy ja mam szlaban aaaa????:P Masz drineczka tutaj ode mnie:D ()>,albo masz i dwa:D:D:D()>smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś bo żegnałaś sie z nami już o 20.45 więc myślałam że chłop cię przyblokował:P i dziękuję za drineczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie Gumis nie przyblokowal:P:D:D:D:D,a za drineczki nie ma sprawy;)na zdrowie!!! Jak pojechali do sklepu tak jeszcze ich nie ma:(synka juz przelozylam do lozeczka i grzecznie spi i oby tak bylo cala noc:),a ja siedze i co raz zagladam do Was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś zapomniałam Ci napisac że kupne pierogi są bleeeee... Najlepsze na świecie są zawsze zrobione przez mamusie;) i oczywiście moje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×