Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Witam nowe mamy Kaczka23- Jak masz dzieci jest różnie, na pewno będziesz miała inne priorytety. Nawet nie wiesz że aż tak można pokochać swoje dzieci. Będzie dobrze:) Pyśka ja 3 tyg. temu byłam świadkową w kościele, było małe zamieszanie, bo tam mają jakąś tradycję -świadek ze świadkową podają księdzu chleb i wino, mieliśmy przygotowane, ale świadek odrobinę za wcześnie wystartował z tym winem a ja za nim z tym chlebem, musiało to wyglądać komicznie:P Spódniczka O.k- a jaki rozmiar nosisz? Możesz przypomnieć gdzie ty pracujesz(to była Poczta?) że o tak dziwnych porach wracasz do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno, któraś kiedyś pisała że synek jedną stopę ma 2 nr. większą i zmuszona jest kupić 2 pary butów. Nie było by możliwości zamówić buciki z wyznaczonymi przez ciebie nr. za dopłatą , chyba wyszłoby taniej niż 2 pary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) kaczka witaj:) Wiesz co wydaje mi sie ze dobra organizacja pracy i dnia i znajdziesz nie chwile ale nawet dwie wolnego czasu dla siebie:) Ja mam dwu letnia corke w domu i wydaje mi sie ze jednak jak byla mniejsza mialam tego czasu wiecej, takie malutkie dziecko przeciez nie balagani, nie rozwala zabawek po pokojach, nie nakruszy biszkoptami w calym domu, a jeszcze jak bedziesz z poczatku karmic piersia to nawet butelek nie bedziesz miec do mycia:) Ja siedze w domu, sprzatam praktycznie codziennie, do tego wiadomo inne obowiazki, pranie posiłki itp i jak chce to wolny czas zawsze sie znajdzie;)pozdrawiam:) tala 🌼 czy twoja córcia przesypia cale noce? ja tez czasem mam problemy ze spaniem i wydaje mi sie ze jest tak dla tego ze moja wybudza sie czesto w nocy, i moj organizm poprostu przyzwyczail sie do takiego nie-spania w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas sloneczniesie zrobilo i nawet ciepło, m poszedl trzepac dywan:D Ja oczywiscie ogarne mieszkanko potem jakis obiad i moze sie gdzies wybierzemy. Udanej soboty 🖐️ Sylwia , kasbak znajdzcie wolna chwilke i napiszcie cos do nas🌼 a gdzie jest m-a-m-a ? chyba nie ucieklas od nas? manska, margaret, pyska 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) mam 20 lat i 7 tygodni temu urodzilam synka. chodze do szkoly.w wolnych chwilach siedze z malym... czy mogę sie do was przyłaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wita nowa mame. Pewnie ze mozesz sie przylaczyc:) U nas pogoda niestety okropna,caly czas pada i pada.Miałam wyjsc z Błazejem na spacer ale chyba sie dzisiaj nie uda.Mały wkoncu zasnał, ja obiadek juz zrobilam i mam wkoncu chwilke zeby odpoczc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpucha171
Ja jestem z Wejherowo k Gdyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa mame:) margarett fajne to z tymi świadkami:P:P:)Ja noszerozmiar 40-góre przeważnie 42 bo mam duzy biust:P :P :D:D słuchaj ja pracuje w restauracji-dlatego w weekendy tak pózno wracam:P:) Z małymi dziecmi to jest prawda im mniejsaze ty lepiej,bo nakarmisz.przewiniesz i dziecko spi jak aniołek a im starsze tym.....:P:P,zabawki,jedzonko,ja chce to ja chce tamto...:P:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowa porą:) i witam kolejną nowa mame🖐️ wzielam prysznic i oddaje sie błogiemu lenistwu, a m zmaga sie z usypianiem Jagódki ;) ciekawe jak mu pojdzie i po ilu minutach mnie zawola:D ostatnio mała w dzien zasypia sama choc dzis wcale nie spala a wieczorem chce zeby sie do niej potulic troszke;) zawsze robie to oczywiscie ja bo albo m w pracy albo twierdzi ze przy nim nie usnie:P O własnie slysze: -tata oko -ałaaa -oko -ałaa -daaaj -no śpij już -no daaaj :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Pyśka - zazdroszczę biustu, ja muszę mega puszapy pozakładać żeby jakoś wyglądać:p Ja już z dziewczynkami czytanie bajek zaliczyłam o poranku, czasami od tego czytania, tłumaczenia, śpiewania to wieczorami już mi gardło wysiada:) Miłej, udanej niedzieli życzę wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) Mysmy dzisiaj pospały do 9 :D co sie rzadko zdarza bo mala budzi sie zazwyczaj ok 6 rano. Margaret takie czytanie bywa fajne;) moja nie lubi jak jej czytam bajki woli ogladac obrazki w ksiazeczkach, bierze moja reke pokazuje na obrazki i chce zeby jej muwic co to jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA27
Witam Nowe Mamy !!!! kasbak-gratuluje fasolki.Mdlosci juz sa? :) oby nie m_a_m_a - moj synus w listopadzie skonczy 2 latka a stazu malzenskiego nie mam,bo sama wychowuje malego tala24- mysle,ze na poczatku bedziesz miala lekki zawrot glowy i nie bedziesz wiedziec co i jak dokladnie,ale kazda to przechodzi,do wszystkiego potrzeba czasu,wszystko co nowe i pierwsze nie jest od razu takie chop siup,ale macierzynstwo i opieka nad noworodkiem to nic strasznego.Na pewno posiadanie dziecka sprawi,ze poczujesz sie spelniona.Moim zdaniem wystarczy odpowiednie podejscie do spraw i organizacja czasu,a wszystko inne wyda sie ladniejsze :) Posiadanie i urodzenie dziecka to najpiekniejsze cud jaki moze zanac tylko matka. Masz jakies obawy???stad te pytania?czy zwykla ciekawosc?Imie juz wybrane? Margarett- u mnie nie ma dnia bez czytania i ogladania ksiazeczek.Jeszcze jakis czas temu nie dalam rady czytac bo maly chcial ogladac,pokazywal na poszczegolne obrazki i tak sobie opowiadalismy :) teraz ladnie slucha i powtarza slowa:) U nas nadal pogoda wietrzna i deszczowa,czasem wyjdzie sloneczko ale na krotko. Wyniki moczu malego odebralam ale poczekam na posiew kalu (dopiero po 10 dniach beda) i wtedy pojde z obydwoma do lekarza. Poza tym ogolnie u nas dobrze,w czwartek bylam na plotach i piwku z kolezanka a wczoraj z malym na urodzinkach malego kolegi (miesiac starszego od M),niestety zachowywal sie delikatnie piszac nieladnie,co chwile plakal i nie odstepowal mnie na krok.Na pewno bylo za duzo ludzi i za duzy 'harmider',bo gdy tylko wyszlismy za drzwi albo wsiadlismy do auta lub bylismy w domku,momentalnie inne spokojne dziecko,jakby go nie bylo,no coz,nie zawsze spotkania udaja sie tak jakbysmy tego chcieli. pozdrawiam milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA27
Aha i jeszcze musze dodac,ze nie u kazdego male dziecko jest 'lepsze' niz starsze.Z reguly chyba tak jest,bo u wiekszosc maluszkow na przemian,jedza i spia. U mnie bylo na odwrot.Teraz kiedy maly ma 2 latka jest o wiele znosny :) niz jak byl malutki-dlaczego???? bo w ciagu dnia spal 3x tylko po 30min !!!! z zegarkiem w reku !! (zdarzylam tylko wziasc prysznic,zjesc sniadanie albo pol i troche odciagnac mleko) i BARDZO czesto plakal no i wciaz chcial byc na rekach (ale kto przyzwyczail to przyzwyczail....nie ja!),a teraz jest o wiele spokojniej,Marcelek spi raz w ciagu dnia ale od 1,5h-4 !!!, potrafi sam sie zajac,dzieki czemu moge spokojnie posprzatac,ugotowac,przygotowac sie do wyjscia itd,i na 3 pietro nie musze go niesc bo sam wchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette- jak usunac wiadomosc z 'tamtego' forum??? jak zaznaczam 'zglos do usuniecia' to i tak nadal jest a ja pommimo wpisania inne nicu wkleilo mi z tym ;/ pomozesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapucha i kaczka witam:)Julaka 171 moja mala spi cala noc nie budzi sie nie chce jesc klade ja o 20 budzi sie 7 czasem 8 :)ja niestety tak mam jesli wczesniej chce isc spac konczy sie to tak ze leze i gapie sie w sufit zasne dopiero kolo24 a czasem nawet o 3 w nocy:( ja mam dosc caly weekend w szkole cos strasznego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka11...............nie uciekłam tylko nie miałam jakoś czasu wejść na kafe, pomimo że to weekend.w sobote urwanie głowy9DOMOWE OBOWIĄZKI0 a dzisiaj trzeba było trochę na spacer z dziećmi pójść i kasztanów poszukać do szkoły:) A taką radochę miałam jak znalazłam:D stare czasy się przypomniały Witam nową mamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ o a co tu nikt jeszcze nie zajrzał? no to stawiam kawe i kruche ciasteczka:) dzis musialam sie wybrac do lekarki z Jagoda bo cała noc byla niespokojna, drapala sie , w koncu usnela ale bez pampersa, okazalo sie ze jest to infekcja grzybiczna po kuracji antybiotykami:( dostala masci i na razie odsypia nocke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka- podawaj małej np. lacidofil, bo po antybiotyku organizm jest wyjałowiony z tych dobrych bakterii, ja z małymi też to przechodziłam, dostawały w tedy pimafucort, i chyba podmywałam je w kwaśnej wodzie(nie pamiętam już dokładnie). Pozdrowienia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tala specjalnie dla ciebie podwójna porcia ciasteczek;) margaret wlasnie Jagoda przez caly czas zażywania antybiotyku brała acidolac to jest probiotyk i prebiotyk w jednym. I własnie dostala pimafucort i mam jej robic nasiadówki z rumianku i teraz jeszcze podawac jej te probiotyki jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze to pomoze i bedzie spac spokojniej. o wlasnie sie chyba budzi. A jeszcze wam napisze w skrócie, mala bedzie chyba od przyszlego czwartku chodzic do takiego punktu przedszkolnego, narazie na godzine tygodniowo, jest w tym przygotowanie do wychowania w przedszkolu, bylismy tam dzisiaj, powiem szczerze ze jakos nie urzekło mnie to miejsce bylo tam bardzo zimno:O, musimy odwiedzic jeszcze jeden taki klub malucha w naszym miescie, zobaczymy czy tam tez maja cos takiego. Dobrze by jej zrobil kontakt z wieksza grupa dzieci nawet przez ta jedna godzine w tygodniu. jeden plus ze nie trzeba wpalcac wisowego, tylko przychodzi sie na godz i placi 5 zl. no i rodzic moze byc z dzieckiem przez ta godz tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podwojna to malo ja lasuch na slodycze jestem:)Julka to ile twoja dzidzia ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze miesiąc i pieczemy pierniki na Święta:) Hej mamusie czy Wy też macie taką tradycję rodzinną??? pyyycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×