Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Cześć Dziewczyny super się czyta o Was i Waszych Maluszkach. Bardzo się cieszę, ze macie chwilkę skropnąć tu parę słów. Tak trzymać :D Dziękuję, czuję się w miarę, brzusio rośnie, jedni mówią, ze jest ogromny (szwagierka, z którą się nie lubimy), a inny, że wygladam kwitnąco :) Ja sama nie wiem czy sie sobie podobam, ale to nieistotne. Byłam u fryzjera, zmieniłam fryzurkę i czuję się w niej swietnie :) Termin mam na końcówkę sierpnia, ale nie wiadomo czy wcześniej nie urodzę. Pozyjemy, zobaczymy. Długi weekend minął, szybko, za szybko. Pogoda była fantastyczna. Przyjechali do nas znajomi, z którymi bardzo długo ześmy się nie widzieli, było super :D No a teraz zmykam zajac się sobą póki Lenka śpi. Obiadek na szczęście ugotoway, więc mam chwilke dla siebie :) Pozdrawiam i życzę udanego tygodnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki Serdecznie Was pozdrawiam. Dziewczyny, to super że Wasze starsze dzieciaki tak fajnie przyjęły maleństwa. Moja córcia też chciałaby rodzeństwo. No ale na razie ona jedna jest moim najukochańszym oczkiem w głowie. Mam problem. Dzisiaj u nas były wyniki rekrutacji do przedszkola i Agacia nie została przyjęta. Super, teraz to mogę zapomnieć o pracy, bo na prywatne mnie nie stać - patrzyłam i min. 800 zł miesięczne podstawowych opłat. Mam nadzieję, że jeszcze ktoś zrezygnuje i wejdzie z listy rezerwowej. Póki co poobdzwaniałam wszytskich szukając znajomości, bo inaczej nie ma szans :( Piszcie wiecej co u Was. Muszę Wam sie pochwalić, że ostatnio sie zabrazowilam - weekendowe wypady nad wode, A u nas w ten weekend naprawde słoneczko się popisało. Jutro jedziemy z Agacią do mojej bratowej popalać się, a dzieciaki będą się pluskać w baseniku - ma być 29 stopni. Mam nadzieję że lato zawitało na dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Babeczki:) Pamietacie mnie jeszcze???stara ekipa;)???? Kochane moje kolezanki uznalam,ze powinnyscie,to wiedziec;) Wasza Sysia jest w ciazy:):):):):)6 tydz.:):):):) Probowalam Wam wczesniej powiedziec,ale zawsze cos mi wypadalo,ze nie mialam czasu:(sorrki🌼 3majcie kciuki kochane,zeby wsio bylo git:) Pozdrawiam serdecznie Wsie👄 Fluidki sle potrzebujacym!!!!!!!!!!!!!!! Przepraszam,ze nie wiem co u Was,ale nie mialam kiedy nadrobic:( Wszystkiego dobrego zycze Wam dziewczynki ,oraz duzooo zdrowka dla Waszych pociech❤️ Narazie 🖐️;)mam nadzieje,ze ta wiadomosc Was ucieszyla;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa j Gratki dla swiezych mam🌼niech Wam sie dzieciaczki zdrowo chowaja👄 Dodam jeszcze,ze u mnie jako tako ogolnie;) Pyska ,Julka,Kasbak,Luiza i cala moja paczka ;)tesknilyscie za mna????:D:D:D:D Sciaskam Wsie👄 W stopce macie nowy link;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwuńka gratulacje!!! jak się cieszę:Dtrzymam kciuki,żeby było wszystko w porządku:),no i mogłaby być Twoja upragniona córcia:Dtrzymaj się kochana i uważaj na siebie.I zaglądaj tu do nas częściej:) pozdrawiam Was wszystkie kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny byłam poczytałam i nadrobiłam zaległości, wiem już co u was nowego:-) u nas ok.Mała w ciągu 2 tyg. przybrała 800 gram. Rośnie jak na drożdżach. Teraz waży całe 4100 hehe. Ale coś za coś, cały czas wisi na mnie, tzn. je. Ja co chwilę jem i piję żeby mieć pokarm ale Lenka wszystko wyciąga. A tak poza tym to przygotowujemy się do chrzcin za 2 tyg. Szybko robimy bo później może mężulka nie być a i mój brat - chrzestny małej przyjeżdż w tym terminie z Niemiec a później długo długo go znowu nie będzie. Sylwia wielkie gratulacje. Ciąża to wspaniały okres i jaka nagroda na koniec:-) Dbaj o siebie i swoje maleństwo. Pozdrawiam wszystkie mamusie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Kasbak i Anna gratulacje :) Sylwunia kochana cieszę się że jesteś w ciąży 👄 trzymam mocno kciuki będzie dobrze i wiesz życzę Ci malutkiej Sylwusi a powiedz jak się czujesz :D:D a to jest mój nowy numer gg 23389078 u nas wszystko dobrze mamy w końcu pierwszego ząbka mała skończyła już 9 miesięcy przepraszam że nie piszę ale brakuje mi czasu jeszcze w dodatku mała marudna w dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Co u Was nowego? Jaka pogoda? Bo u nas słonecznie i nawet ciepło. Mały już dawno buszuje na podwórku a ja zaraz pakuje małą w wózek i też idziemy na spacerek.Trzeba wykorzystać pogodę. Poza tym musze wyść troche z domu bo mam nerwa od wczoraj jak nie wiem. Daliśmy samochód do mechanika, miał naprawić parę DROBNYCH usterek- jak to określił..... Wczoraj zadzwonił i powiedział ze auto jest do odbioru....i koszt naprawy tych DROBNYCH usterek to 1100zł!!! Wiecie co? Ręce mi opadły. W przyszłym tygodniu chrzcimy Lenkę, chcieliśmy zaprosić trochę rodzinki przy okazji zrobić małe spotkanie rodzinne al nie ma szans, trzeba zrobić mniejsze bo trzeba samochód spłacić. I jak tu sobie cokolwiek zaplanować?? A jak ,,brzuszki" się czują? Kasbak jak Twoja Hania? Wszystko w porzadku? pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️:) jejeu dziewczyny serdecznie wam gratuluje dzidziusiow mam nadzieje ze nie daja wam zbytnio popalic w nocy i buziaki dla brzuszkow nie bylo mnie tak dlugo ze nie bardzo wiem co u was u mnie po staremu dalej bez pracy jestem pogoda ok dzis slonko do nas zajrzało ale troche wieje zaraz zmykam do mojej mamy tak ze nawet nie mam czasu pipisac postaram sie odezwac jeszcze dzis mam nadzieje ze jeszcze mnie wogole pamietacie :):):) buziaczki 👄:):):):):) Sylwus ty sie kochana w koncu doczekalas dbaj i uwazaj na siebie niech cie te twoje chlopy nie mecza zbytnio :):):):) pozdrawiam wsie :)🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dawno mnie tu nie bylo,jak zywkle jestem z doskoku ale tak to juz jest jak nie ma sie na swoim netu tylko u mamy :) U mnie w miare leci.Mieszkamy sami z Marcelkiem pod wlasnym M i uporamy sie z jego zdrowkiem bo na 90% lekarze mowia ze ma astme oskrzelowa(od 2 miesiecy ma okropny kaszel z dusznosciami) i alergie.Wkoncu 1 lipca idziemy do alergologa,zobaczymy co powie.Tylko skad brac kase na te leki??? tydzien temu musialam wypozyczyc nebulizator do inhalacji ktore robie mu sama 3x dziennie w domu za jedyne 150!! masakra Szukam nowej pracy ,a poki co jestem na L4 uciekam buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️:) hejka wszystkim widze ze dalej nikt tu nie zaglada zbytnio iva wspolczuje z astma przechlapane i dziecko ile sie nameczy :( mam nadzieje ze z praca jakos sie uporasz :) my dzis po zakonczeniu roku ! i labaaaaa Daria sie cieszy bo na basen bedzie mogla chodzic ale pogoda sie zepsola jak na zlosc a mielismy w planach grilla a tak siedzimy w domu potem skocze do mamy mojej , obiadu dzis nie robie bo wczoraj wieczorem nakleilam pierogow ruskich pyszotka :):):):):)a teraz zmykam moze poczytam ksiazke do konca :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.iva no to nieciekawie z ta astmą:( a dlaczego szukasz innej pracy??cos nie tak??przecież bardzo zadowolona z niej byłas. suupermama podrzuc troszkę takich pierozków:)a tak serio to ja teraz zwykłego schabowego chetnie bym zjadła,ale niestety nie mogę:(musze ścisłą dietę trzymać,pilnuję sie jak mogę,Hania cyca pije a bóli brzuszka nie chcemy:)choc napiłam się maślanki i niestety całą noc mieliśmy z głowy:( anna jak Twoja malutka??Moja tez pyza rośnie,połozna ważąc ją byla w szoku bo przez 2 tygodnie kilogram przybrała:D pozdrawiam wszystkie i udanej niedzieli zyczę:)mam nadzieję,że i u Was pogoda dopisuje bo u nas słonko od rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVA- dołożyłabyś troszkę i kupiłabyś inhalator na stałe one już nie są takie drogie jak np. 5 lat temu. Zadzwoń np. do Aero -medika tel. (22) 828 40 67, 0 600 477 482 i zapytaj ile kosztują. Jak będzie pod kontrolą alergologa lub pulmonologa poproś żeby na recepcie zaznaczyli P wtedy zamiast 80 zł za singulair płacić to w niektórych aptekach kupisz za grosz, to samo z wziewami przeciw zapalnymi, natomiast na niektóre rzeczywiście nie ma zniżki lub są niewielkie. Jeżeli cały czas bierze leki to nie zrobią mu testów skórnych a z krwi jak będziesz robić to przeciętny panel na podstawowe alergeny ok 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVA- dołożyłabyś troszkę i kupiłabyś inhalator na stałe one już nie są takie drogie jak np. 5 lat temu. Zadzwoń np. do Aero -medika tel. (22) 828 40 67, 0 600 477 482 i zapytaj ile kosztują. Jak będzie pod kontrolą alergologa lub pulmonologa poproś żeby na recepcie zaznaczyli P wtedy zamiast 80 zł za singulair płacić to w niektórych aptekach kupisz za grosz, to samo z wziewami przeciw zapalnymi, natomiast na niektóre rzeczywiście nie ma zniżki lub są niewielkie. Jeżeli cały czas bierze leki to nie zrobią mu testów skórnych a z krwi jak będziesz robić to przeciętny panel na podstawowe alergeny ok 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Wpadłam na chwilke bo dawno mnie nie było. u mnie czas leci niemiłosiernie, nie miałam czasu nawet zajrzeć do Was, opieka nad małą i Adim pochłania bez reszty. Teraz w niedziele jeszcze chrzciliśmy Lenę. Mała przespała cała mszę super. Za to Adi rozśmieszał księdza na każdym kroku :-)) W pewnym momencie, jak Adi prawie wyrwał tacę z datkami kościelnemu to myśleliśmy że ksiądz za ołtarzem nie wytrzyma i parsknie śmiechem. Także chrziny były w wersji na wesoło. Kasbak Lena jak miała 2 tygodnie to już była cięższa o prawie kilogram a teraz napewno waży ponad 4,5 kg. Noce mi od poczatku całe przesypia.Nawet za bardzo nie chce jeść a przecież powinna. Za to w dzień najchętniej cały czas byłaby na rękach co wiadomo ze jest nie realne jeśli chcę coś jeszcze zrobić wiec zaraz płacze jaj ja odkładam. Takze ciężko mi w ciągu dnia a Adrian tez potrzebuje zainteresowania i opieki. Supermama nie pisz nam o takich pychotkach że robisz bo aż mnie skręca z chęci spałaszowania takich pierożków. hihi pozdrawiam wszystkie mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hejka wszystkim ja rzadko zagladam bo z dziecmi caly dzien na basenie siedzimy :) o i wlasnie mam gosci to nie popisze za bardzo iva z tego co mi wiadomo to zrob jak ci dziewczyny radza a na pewno zaoszczedzisz dobra zmykam buziaki :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa i jeszcze jedno;) Mnie nie ma,to i nie ma komu stronek lapac:P:D:D:D Jestem ciekawa,ktora teraz zlapie stronke;):D Ps.czuje sie jako tako;) Paaa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Wstawac spiochy:Pilez mozna spac????:D Widze,ze topik podumiera:(a szkoda buuuu:( Co macie dzis na obiad???ja wogole nie mam pomyslu:( Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie🌼 Milego dnia zycze i duzooo slonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogole,to co u Was slychac???? Jak tam Wasze dzieciaczki???:) Pewnie polowa z Was sie urlopuje;) U mnie moze byc;)dzieci zdrowe co najwazniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wescie sie w garsc;)i pisac mi tutaj chociaz raz dziennie,bo nie ma co czytac:P:D Dziewczyny,a gdzie sie podziewa Pyska????:) Dziewczynki czas sie zbierac;) Jeszcze raz zycze milego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️czesc] hej Sylwia ja sie melduje u nas taka piekna pogoda wiec cale dnie na basenie siedzimy i nie ma czasu nawet na tv a co dopiero na kompa ale staram sie zagladac kiedy moge u nas po staremu dalej szukam pracy dzieci jak na razie odpukac nie choruja tylko kuba na ogrodzie skaleczyl noge dosc gleboko , stanal na starym kaflu i rozcial se pod malym paluszkiem krew sie lala juz sie martwilam ale wczoraj juz do basenu wskoczyl :):):):) z opatrunkiem zdolniacha :):) wstyd sie przyznac ale ja niedawno wstalam i jeszcze nawet luzka nie poscielilam wiec spadam brac sie za porzadki ale najpierw kawka poranna na przebudzenie :):) moze ktos sie do mnie przylaczy ?:):) pozdrawiam wsie :)🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×