Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

moja tez jeszcze nie spi:O cos tam mruczy pod nosem, Aga a ile twoja ma lat bo gdzieś mi umknęlo. Aga bo teraz jest teraz cięzko o jakąkolwiek prace, ja szukam od pażdziernika i jak jest jakieś stanowisko to juz mają po 30 podań złożone albo rozdaja po rodzinie i znajomych:O i co z tego ze jestem zarejestrowana w urzędzie pracy jak na około 1500 zarejestrowanych mają 20 ofert i to większość na staż, a będzie więcej bezrobotnych bo w ciągu pól roku mają zwolnić z kolejnego zakładu ok 700 osób:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka nie ma sprawy oddam Ci moich gości,bo ostatni niedawno wyszli:O aga z doświadczenia wiem,że jest dokładnie tak jak mówisz z pracą w urzędach,nie masz znajomości-zapomnij o etacie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety tak jest:( ja mam szansę jak na razie załapać się na coś dorywczego ale to dopiero po 8 marca:O i tez nie wiadomo na jak długo tydzień czy dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem ale po prostu dzisiaj mnie dopadlo i o wszystko chce mi sie ryczec..... A Agatka ma 2 latka i 4 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jutra,pappaa,spokojnej nocki moje kochane]czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczynki, miłych snow. Ja tez sie zaraz klade spac. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez życzę miłych i slodkich snów dla wszystkich mam i dzieciaczków:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepis na torcika!!!! biszkopt: skladniki: - 6 jajek - 175 dkg cukru (szklanka bez centymetra) - cukier waniliowy - 175 dkg maki tortowej 9 szklanka bez centymetra) - proszek do pieczenia przepis: (biszkopt, który zawsze wychodzi) oddzielic z 6 jajek bialka od zóltek. Upic na sztywno bialka, po czym dodac cukier z cukrem waniliowym i ubijac dalej. Nastepnie dodac zóltka, wymieszac i dodac make z lyzeczka proszku do piecznia. Wlac ciasto w blache wysmarowana margaryna. Piec w 180 st. przez 15 - 20 minut!!! Tylko zeby zrobic torta to upiecz 2 biszkopty, jeden ten najgrubszy daj na spód, a ten jeden podziel na 2 czesci. Kazdy nasacz herbata z cukrem, i przelóz kremem, a w kremie zatop owoce. Na wierzch wlej galaretke, ale najlepiej juz taka, która prawie jest scieta i tez dodaj owoce. Na galaretke jak chcesz mozna dac bita smietane, a zeby nie splywala to dodaj zelu do bitej smietany!!! No i to tyle!!! Dasz rade??? ja zrobilam jak w przepisie tylko na gore dalam jeszcze polewe czekoladowa (sama robilam) i ozdobilam malymi piankami :) nie wiem za bardzo o co kaman - polazlam na kurs - okazal sie porazka, ale mniejsza z tym. wracam i 1. Ania wykapana 2. Ania nakarmiona 3. umyta lazienka 4. umyta kuchnia 5. zrobiona kolacja 6. posprzatana sypialnia 7. lozko zascielone, pochowane ciuchy 8. nawet pranie zrobione!!!!!!!!!!!!!!!! :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie wszystkie jeszcze śpią:O POBUDKA !!!! iwet mniam przepis na torta brzmi apetycznie;) I widzę ze jakieś postępy hrabia robi;) brawo dla niego:) Dziewczyny tak na serio gdzie wy jesteście:( Pyska pewnie stoi w kolejce po szybkiego torta :D Kasbak w pracy 🌼 Sylwia hmmmm u Sylwi pewnie najlepsiejsza koleżanka siedzi bo to dziś czwartek przecież:D Margaret, Brylka, Luiza , Aga, Iva i cała reszta bandy meldować siętu raz dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, julka ja dziś nie w pracy.właśnie wrociłam z pogrzebu kolegi z pracy,znałam go prawie od 10 lat,tak smutno mi okropnie....:( ivette ten przepis to ok,tylko dla mnie najważniejszy jest przepis na krem,bo na biszkopt to mam:P no własnie babki,gdzie Wy sie podziewacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja jestem ale zaraz uciekam :) Bede wieczorkiem. A co do kremu do tortu to ja czesto robie budyniowy - z 3 budynie waniliowe, mleko, cukier ( tylko z 1/3 mniej mleka i cukru niz w przepisie), pozniej trzeba zagotowac jak budyn, tylko bedzie bardziej geste i poczekac az wystygnie. I na koniec dodac z kostke masla, albo mniej. Do takiego kremu juz mozna dodac wszystko - ja np. uwielbiam chalwowy: dodaje aromatu waniliowego i moze byc jeszcze jakis inny, troche wodki, mozna kakao i na koniec (juz bez miksera) rozdrobniona na kawalki chalwe - mniam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha tylko jak robie taki tort chalwowy, to biszkopt nasaczam ponczem - z kawy ( troche bardziej lurowatej), lekko poslodzonej i z z alkoholem (moze byc wodka, spirytus, a najlepszy jest rum - do kremu tak samo). I chalwy to tak z 3 szt. Wszyscy uwielbiaja ten tort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chyba lepszy jest inny poncz do tego: zagotowac wode, z przekrojona na pol i wycisnieta cytryna, troche poslodzic i dodac aromaty: arakowy i rumowy i alkohol - to jest ten wlasciwy poncz do tego tortu, bo mi sie wczesniej pomieszalo z innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc babeczki:P:D Przepraszam ja jeszze nie stoje po torcika w kolejce bo to za wczesnie:P :Pdopiero 20,ale dzieki za pysznego torcika i przepisy na kremy...mniam juz mi sie zachciao:) Dziewczyny a co to dzisja jakiś strajk czy co??:P Ummnie normalnie wiosna,tak ciepło ...zrobiłam parnie,przed chwilą wróciłąm z dworu z pieskiem....tak się nalatałam z nim że chybna obiadek został zzucony:D :P Sylwunia i sylwinka a wy to gdzie się podziewacie???:O Kasbak❤️ Ivette no wiesz co niezłego masz tego męza...tyle porobione..chyba podziękowania były P :P :D :D Dziewczyny lece sprzatać bo pózniej lece do banku załatwic pare spraw...do wieczora🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agga- nie trać nadziei na znalezienie pracy. Ale rzeczywiście z tymi pseudo ofertami przesadzają, człowiek się nastawia, same przygotowania na rozmowę kwalifikacyjną to jak zaliczenie egzaminów, do których trzeba się przecież przygotować, zachodzisz a tam mamry z mimrami:O Wy o tortach ja w grudniu, przygotowałam składniki na torta chałwowego, kupiłam bagatela 1 kilogram chałwy, podgryzałam , podgryzałam i znikła:P a jaka dobra ta część torta była i taka mało czasochłonna:P:D:D Te grzejniki drabinkowe to ładne cenki mają:O Ja sobie dziś życie utrudniam, dość że obiad z dwóch dań, to dla jednych ziemniaki dla drugich kasza gryczana, a majonez do sałatki pekińskiej sama zrobiłam. Wracam do mycia okna balkonowego, firankę moczę w wybielaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Jest tam ktos? Agata dopiero usypia, a ja padam ze zmeczenia. Ostatnio jest taka niegrzeczna, ze mi rece opadaja. Jak myslicie, czy juz odpowiednia pora na kary? Ona ma 2 lata i 4 mies. Bo sama nie wiem. Ostatnio juz 3 razy ustawialam ja w kacie za kare (z rykiem). Nie wiem czy to tzw.\"bunt dwulatka\"? Ona w ogole jest bardzo energicznym dzieckiem i niekiedy juz przy niej nie wyrabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem:) i chętnie bym z wami popisała, ale jak zwykle nikogo nie ma buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga na moją np kary nie działają:O w kącie by nie ustała sekundy, staram się ignorować niektóre zachowania np gdy wali klockiem w tv bo jak zaczynam upominac to ma z tego jeszcze wieksza frajde:O a tak to przynajmniej daje sobie spokoj:) No ale twoja jest starsza i na pewno więcej rozumie. Poskładałam w koncu ubrania w szafie ;) i wyciągnęłam kilka fajnych bluzek z daaaawnych czasów w które zaczęłam się mieścić:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D:D:D:D Pyśkaa jestem tylko dzisiaj byłam na kompie z dokoku bo robiłam rybę po japońsku :D:D Julka :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D dobry ten przepis na torta :D:D ja jutro robię placek z chałwą zapraszam od rana :P:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z doskoku a nie dokoku to jest tak jak człowiek się spieszy to i się diabeł cieszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jutra🖐️ sylwunia napisz jak tam ta ryba po hińsku...:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejka! Wkoncu mialam czas przeczytasz wszystko po kolei,bo ostanio w ciagu dnia moglam zapomniec o napisaniu czegokolwiek bo maly nie lubi kiedy siedze przy kompie :) Margarett777-pytalas czy sama mieszkam z malym-jeszcze nie.Teraz mieszkam z rodzicami,ale gdy tylko znajde prace wyprowadzam sie na swoje nowiutkie,wyremontowane i na pol umeblowane.Nie jestem sama,mam rodzicow,dwie siostry-moja rodzina bardzo mnie wspiera i mi pomaga,poza tym chodze na spotkania z terapeutka,wiec wierze ze ide ku lepszemu :) skad mialas sily i czas aby zrobic TAKI obiad??? szacuneczek :) Sylwunia-nie martw sie chociaz wiem,ze teraz najgorsze jest czekanie.Nie wierze w to,ze nie jestes w ciazy,Ci lekarze ktorzy Cie badali to idioci,skoro nie powiedzieli to co powiedzieli,widocznie jak dla nich za mala jest ciaza aby stwierdzic,zalezy jaki lekarz.Mi juz w 4 tyg potwierdzil ciaze,poza tym wkoncu na 3 testach wyszly Ci kreski wiec z czym do ludzi.3maj sie! luiza-bardzo mi przykro z powodu uspienia psinki,wiem co to za bol bo raz tez usypialam,zobaczysz czas minie i bedzie lepiej,poza tym zawsze mozna kupic kolejnego psa,chociaz wiem,ze kazdy jest inny.No i spoznione ale szczere zyczenia urodzinowe dla corci,przede wszystkim zdrowka! ivette-zdjecie corci w wannie- extra!!! przesliczna jest! Agaaa82-ja tez ostatnio zastnawialam sie nad zastosowaniem kar,bo moj synek nie dosc ze bije,to jak czasem go cos napadnie (czasem czytaj codziennie pod wieczor) i biega jak szalony po domu i wszystko lapie czego nie moze,ja za nim biegam i mowie ze nie wolno a on sie smieje i robi to samo,jaknarazie kary zadnej nie stosowalam bo stwierdzilam ze on jest za maly chociaz na supokojenie wkladam go do lozeczka,chociaz nie za czesto bo lozeczko ma sie kojarzyc z czyms milym a nie kara. Rowniez polecam grzejniki zeberkowe,sama taki kupowalam i rodzice kilka ladnych lat tez maja-BARDZO mocno grzeja,szybciutko cokolwiek jest suche a przy tym jesli zostawia sie drzwi od lazienki otwarte ,cieplo leci do mieszkania ,plus taki ze za ten grzanie lazienkowe sie nie placi,chociaz maly minus to taki,ze cena nie za niska,ale warto. Co do rysowania to moj maly artysta ostatnio pomalowal przescieradlo i parapet moja kredka czarna do oczu.... A ja musze wkoncu znalezc jakas prace bo wiem,ze ona pomoze mi stanac na wlasnych nogach,chociaz ostatnio juz troche sie cieszylam bo prawie bylam pewna z emnie przyjma,bylam juz po 2 rozmowach ale ostatnio okazalo sie ze dyrektor zmienil zarzadzenia i jak dla mnie kobiety,za ciezko byloby to praca fizyczna :/ zdolowalam sie na maxa bo tam gdzie chcialam pracowac,byloby jak dla mnie spelnieniem marzen .... dobranoc aha juz niedlugo skladam wnioski do sadu o alimenty i odebranie praw.Skonczyla sie moja dobroc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga jeszcze nie spi po 20? moja padla przed 23 :D :D :D no ale bylam u kolezanki, to pewnie dlatego. za to wczoraj polozylam ja spac po 20, wstala po 2, do 4 siedziala ze mna w sypialni i sie bawila, zanioslam ja do lozeczka i - uwaga (to moze byc szok) - spala do 12.18!!! przez to zaspalam na kurs i wszytsko w biegu robilam, Anula zostala z tata, nawet niezle sobie daje rade... a teraz co? juz 1 a ja pewnie poloze sie kolo 3 znow... ech... musze isc do jakiejs pracy chyba bo cos za duzo czasu bimbam i nic nie robie. tj to nie jest tak ze kompletnie nic nie robie, ale poki mala lata to nie mam jak, tj nastawie pranie czy przygotuje obiad ale na jakies wielkie porzadki nie mam co liczyc no i dopiero zaczynam na wieczor jak mala juz spi i potem tak to sie ciagnie :/ kasbak, ja robilam tak 1. idz do tesco 2. wybierz bita smietane w proszku 3. idz do kasy, zeby droga wymiany towarowo-pienieznej nabyc ow przedmiot 4. w domu dolewasz mleko do proszku, miksujesz chwile, wylewasz na biszkopt 5. voila! pyska, to nie maz :P poza tym raz na rok moze zrobic troche domowych obowiazkow, prawda?? wobec tego musze sobie znalezc jeszcze jakis wieczorny kurs np na poniedzialek :D :D :D podziekowan nie bylo... chyba z mc juz sie nie seksowalismy... margaret co do pracy to ja o ile do pl nie wroce, niedlugo bede w zlobku pracowac, bede zabierac ze soba mala i po pare godzinek dziennie sobie popracuje, zawsze jakas kasa wpadnie a i zajecie jakies bedzie, znajoma mi podpowiedziala :) ja nie umiem gotowac, w sumie lubie cos tam pichcic, ksiazke kucharska nawet mi mama kupila porzadna do Kuronia, no ale co z tego jak prawie nic mi nie wychodzi??? :( aga moja jest rok mlodsza, a juz czasem tez nie wyrabiam, dzis mi nowiutki album na fotki zniszczyla, tj nie do konca ale porwala koszulki na fotki i jedno zdjecie zgubila.... bede musiala jakos to posklejac no i zdjecie znalezc... julka, no to super, ze sie miescisz :D ja w swoje powoli przestaje sie miescic :/ iva, eeej skoro masz mieszkanko no to swietnie po prostu!!! zawsze jakis pewny start :D a na czyich nogach chcesz stac? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:D Ivett dobre było z tym podziękowaniem:P :P :P:D Stawiam kawke i uciekam do roboty:)może któras robi pierogi to bym wpadła???:P :P :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa,widzicie kto rano wstaje ten łapie stronke:P :P :P :P:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie wytrzymam:P:Pjak nie Julka,to Pyska stronki lapie:P:P:D:D:D Iva dzieki za wsparcie🌼 Dziewczynki u mnie bez zmian:Owiec dlatego nie pisze:(a zreszta ucze sie tych testow zeby tyle nie myslec😭 Sorrki,ze sie nie udzielam teraz,ale naprawde nie mam jak😭 Pozdrawiam serdeczie Wsie👄🌼mysle o Was ciagle❤️ Zycze udanego weekendu;)👄 Fluidki sle chorowitkom i spadam:(........................🌼 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×