Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Dobra zmieniamy temat, bo jak się zacznie o tych niemiłych historiach to człowiek się nakręca i można na forum za dużo napisać. Na takie pogaduchy to najlepiej do pubu:) Albo na babską noc piżamową przy winku:) Trzeba się wygadać bo człowiekowi lżej ale mając później świadomość że nie odpowiednia osoba przeczyta nasze wywody, to już było by niesmacznie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Margaret ty to potrafisz sprowadzić na ziemię:) 🌼 Masz racje czasem sie coś za duzo napisze i nawet nie wiemy kto to wszystko potem czyta:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D a o kawce i herbatce to nikt nie pomyśli ale ja stawiam kawkę herbatkę i torcika bo Madzia kończy dzisiaj 4 latka jejku jak ten czas szybko leci :D:D:D Margaret masz rację z tym pisaniem o wszystkim na forum później czytają te babsztyle i oczywiście na pomarańczowo komentują bo nigdy na czarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczenia dla Madzi :) Rośnij duża, dzielna, zdrowa. W 100% procentach odlotowa. Teraz coś dla Twojej główki, by nie było z niej makówki. śmiej się dużo, ucz się mało. Na klasówkach ściągaj śmiało. Bądź pomocna jak komputer. Szybka jak japoński skuter. Sympatyczna jak maskotka i słodziutka jak szarlotka. Te życzenia są dla Ciebie... Byś poczuła się jak w niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka dla Madzi Sto lat! Sto lat! wujek krzyczy, ciocia wręcza kosz słodyczy, dziadek w nowej swej koszuli, babcia Cię do siebie tuli, mama torcik dekoruje, tato wszystko to filmuje... Skąd to całe zamieszanie? Urodzinki masz kochanie! wszystkiego najlepszego dla Madzi od wirtualnej ciotki🌼🌼🌼,Sylwinka mój mąż dzisiaj też obchodzi urodziny,więc popatrz co za zbieg okoliczności.Ja też stawiam torcika Aga córcie masz śliczną a te niebieskie oczka nie jednego faceta oczarują.Nie pochodzę z e świętokrzyskiego byłam w tych okolicach-Bałtów na wczasach.Ja pochodzę z okolic Krakowa Sylwunia nie wiem co powiedzieć.Pamiętam że miałam robione usg dopochwowe początkiem 6 tygodnia i widziałam maleńkie ziarnko groszku a w środku bijące serduszko,więc albo mieli zły aparat albo nie wiedzą ci Ci jest i tak każą czekać. Ja wczoraj pół dnia płakałam a wieczorem razem z mężem.Czuję się jak by już jej nie było z nami wieki a to dopiero 2 dzień.Nadal łapię się na tym że chcę jej wrzucić jedzenie do miski,albo że przywita mnie przy drzwiach:(Julka szukała jej cały dzień i pytała gdzie jest Lui.Kuba jakoś się nie przejął. Jeszcze wrócę do tematu mąż sprzątanie.Ja jak powiem mojemu mężowi co ma zrobić to zrobi.Jak byłam w szpitalu parę razy to dzwonił jak ma ustawić pranie bo nie wie,teraz nie ma problemu.Co do dzieciaków od początku poświęca im dużo czasu a na spacery to sam je bierze z przyjemnością,nawet nie muszę go o to prosić.Na razie nie narzekam.Ostatnio też często się kłóciliśmy ale odpukać od przeszło miesiąca jest spokój.Koniec tematu Ja dziś muszę poprasować i poprać,obiad gotuje mama chce mieć jakieś zajęcie aby nie myśleć o psie.Dobra dzieciaki wołają więc się zbieram Miłego dnia i gdzie reszta dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka -100 lat dla Madzi 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka i szczęścia wielkiego jak smok! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Luiza- dla twego męża najlepsze życzenia urodzinowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka dla Madzi sto lat i niech nam rosnie duuuza i zdrowa 🌼❤️:D :D :D :D 🌼❤️🌼:DS :D :D :D Luzia zdużo drówka tez dla męza ale niech wiekszy już nie rosnie :P :P :D Ja dopiero co wróciłam ze spacerku z pieskeim,u nas dzisija tak goraco że mozna iśc w samej grubszej bluzie:)idzie wiosna i to duzymi krokami,powiesiłam godzine temu pościel i już prawie sucha:) Dziecwzyny macie może jakiś dobry przepis na torcika>Mój Adaś w marcu bedzie miał 6 lat..jak macie jakis fajny przepisik to poroszę:) Sylwunia❤️ Julka a ty gdzie się podziewasz że cie nie ma??moze jeszce ty śpiochu nie wstałaś??:P :Pnie ropisałaś się nam dzisija za wiele :P :P :P Luiza tak mi przykro z powodu pieska;(( :( :( :(,na pewno szybko o niej nie zpomnicie:( ,buziaki:) Agaa napisałam ci meila -nk,szukaj mnie:P :P:) Iva ty jesteś tez ?napisz meila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyska 🖐️ macham Ci :D nie miałam czasu siąsc na kompa:P Luiza dla twojego męza równiez duzo zdrowia życzę, i żeby się do Ciebie zwasze uśmiechał :) 🌼 U nas tez ładne słoneczko wyszło więc byłam na dłuższym spacerku:) Sylwia ❤️ machnij do nas łapką chociaz, martwimy się o Ciebie, wiez juz coś w sprawie badań? Trzymaj się 🌼 Kasbak gdzie ty się podziewasz 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️))) Julka nic nie wiadomo:(ciagle czekam😭3 marca sie dowiem co i jak😭 Luzia ja juz nic nie wiem:(😭 Wspolczuje Ci bardzo z powodu pieska:(:(:(🌼🌼🌼 Pyska❤️👄 Dla calej reszty moich babonek❤️👄 Ja teraz ucze sie testow na prawko wiec same rozumiecie,ze nie mam czasu na nic:(a zrezsta moze i lepiej,ze ich sie ucze,bo nie mysle tyle:(:(:( Sylwinka dla Madzi 100 lat zdrowka i Wszystkiego Najjjjjjjjjjjj❤️👄🌼 http://www.cosgan.de/images/midi/musik/h075.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a194.gif Fluidki sle potrzebujacym.........................🌼 Zycze spokojnej i przespanej nocki...................................👄 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps.Julka FOCHHHHHHHHHHH:P:P:P:P:P:Pta stronka miala byc moja;):D:D👄🌼 3majcie sie cieplo👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było przyjść jak Cię wołałam :P a nie szlajać się nie wiem gdzie :P :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Kawusia juz leci............c...................🌼 Julka:P:P:P:D:D:D👄🌼 Fluidkow moc dla chorowitkow posylam..........................🌼 Zycze Wszystkim milego i slonecznego dnia............................................❤️ 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka-jakie ty pouczające tematy o zajściu w ciążę czytasz?;):D -Gówniara chciała się pochwalić że sobie jajko pomacała ha ha ha:D:D Ja po wczorajszym spacerku wróciłam cała przemoczona i spocona, ulepiłyśmy meeega bałwana. Tą pierwszą spodnią kulę było ciężko turlać już na wszystkie sposoby się z nią siłowałam:P , małużonek był zdziwiony że taka wyjątkowo spokojna wczoraj byłam i nawet go ani 1 raz nie przezywałam;P powiedziałam mu że już na bałwanie się wyżyłam;P :D (a miałam pow. że już na jednym bałwanie się wyżyłam:) ) Iza to chyba artystką zostanie, do przedszkola nie chodzi to pod moją nieuwagę rysuje kredkami po stole lub po stołkach:O a najgorsze jest to że te akurat robi z większą pasją niż na kartce. Dziewczyny, czy któraś kupowała ostatnio grzejniki do łazienki, ja jestem na kupnie, chciałabym żebyście podały zalety i wady waszego zakupu. Dodam że nie interesują mnie zwykłe żeberka, myślałam o takich podobnych do drabinki żeby ewentualnie można było założyć na nim np. ręcznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka zycze duzo duzo zdrowka Madzi i 1oo lat! Luiza dziekuje, przekaze malej :) I zyczenia dla meza - oby byl grzeczny dla zonki ;) Pyska nie moge Cie znalezc na nk :( Przesle Ci moje namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki:) Agaa dobra to ja cię poszukam:P:D Ivett podaj mi przepis na tegop torcika z chęcia zapisze:)może na meila to bede go miała i mi nie zginie mandarynkab@wp.pl Julka a gdzie ty chodzisz po tym kafe:P :P :D :D dobre to było,ale taka jest prawda po co dziecko bierze się za takie rzeczy jak jeszcze duzo nie wie o miłości:P :P :P Sylwunia ja mam 3 wizyte u lekarza,trzymam kciuki za nas obie ,ja żeby wszystko było ok a ty żeby ci powiedzieli wreszczie że jesteś w ciązy -bo i tak jesteś:D :D :D ❤️ Ja już mam dzisiaj wolne bo moje dzieci po południu sa w domu...tak mam chęć na szybkiego placka ,,i nie mam pomysłu:P margarett ja ci nie pomogę bo sama za ok pół roku tez bede kupowała grzejniki-ale jak co to wiem kogo się poradzić:P :P:) Moje dzieci w wieku 2,3 lata to malowały mi po ścianie,mialam prawdzie arcydzieła i to jeszcze wtedy jak gotowałam obiady-jak wstawiłam ziemniaczki i przyszłam do pokoju to obrazz już był namalowany:P :P :P Kasbak naskrob cos wiecej.......czekamy:D :P :P luiza❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane... spóźnone ale szczere życzonka przesyłam Madziulce:D,mnóstwo radości,dużo uśmiechu,tony słodyczy,góry zabawek i wszystkiego o czym tylko pomarzysz:D🌼🌼🌼👄 luiza bardzo,bardzo mi przykro z powodu suczki,ale to była rozsądna decyzja❤️.A może pomyślcie o nowej psince,wypełniła by tą pustkę po Luizie... sylwuś przytulam Cie mocno i dalej trzymam kciuki,aby spełniło sie Twoje największe pragnienie.... margarett ja mam taki grzejnik drabinkowy w łazience,co prawda nie duży,bo zamontowany pod skosem,ale stwierdzam ,że jest ok.,a jesli byłby dlugi to na pewno wysuszysz ręczniki na nim:)ja wieszam skarpetki i takie tam:P,grzeje tez calkiem całkiem,bo zimno to u nas nie jest,a tylko on ogrzewa łazienkę,więc polecam. ivette Ty nie chwal sie ,że masz przepios tylko nam go tu zapodaj:P:) pyśka co tam upolowałas na wyprzedażach??A propos tematu,to dziewczyny wybieram sie do Wrocławia do galerii outlet Factory,była któraś z was może w czymś podobnym??Warto jechać?? ja ogólnie dziewczyny padam na twarz,non stop praca,potam biegiem obiad,Nadkę położyć,posprzatac,a kiedy tylko Nadinia wstaje to drzwi u mnie się nie zamykają,ciągle mam gości,normalnie wymieniaja się tylko:Oa kiedy ja mam odpocząć??Pranie do prasowania od piatku wisi na suszarce:O a jutro wydelegowali mnie z pracy na jakąs naradę,a potem na pogrzeb kolegi z pracy,więc też nie wiem kiedy wrócę do domuNormalnie tak marzę o chwili wytchnienia... dobra uciekam podłogi myć,bo muszę teraz robic to codziennie,bo nareszcie zaczęliśmy upragniony remont i kurzu mam tone wszędzie.... Buziaki👄 julka❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o rysowanie po ścianach,to powiem,że moja Nadia ostatnio rysuje,wszędzie,tylko nie na kartkach:O,nawet mam porysowane świeżo uprane poduszki na krzesłach przy stole:O,o ławie i stole nie wspomnę,bo to norma;P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pyśka przepis na szybkiego torta : iść do cukierni i kupić :D:D:D Margaret ja mam taki grzejnik zamontowany juz kilka lat temu jeszcze zanim za m wyszłam to kupiłam bo łazienka nie jest niczym innym ogrzewana i jestem zadowolona, ręcznik wieszam na ostatnim szczebelku na noc i do rana jest suchy a po za tym tak jak kasbak wieszam skarpetki i takie ta;) majtki :D Zaleta takiego grzejnika jest taka ze zamontujesz go gdzie chcesz nawet pod sufitem, u mnie jest bardzo wysoko zamontowany i jest możliwość dołożenia drugiego pod nim. Kasbak jak ja bym się chciała zamienić z tobą na kilka dni chociaż :( siedzę sama z mała całymi dniami raz na tydzien ktos zajrzy do nas, a z pracą też cięzko:( Margaret ja małej kupiłam flamastry takie co się zmywają z ubran nawet zimna woda i mała mazała nimi po kartkach, meblach, panelach i poscieli spierały sie i nie było problemu, dopoki nie zaczeła mazac po scianach, wiec schowałm na jakiś czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas śniegu po kolana a dzisiaj do południa dosypywało jeszcze i chyba tez ulepię bałwana żeby się miec po kim wyżywać;) Ja na razie spadam naczynia pomyć bo mnie ładnie proszą, ale wieczorkiem do was zajrzę i macie tu być wszystkie bez wyjątku co byśmy sobie popisały troszkę ;) dziewczyny dzisiaj Środa Popielcowa ale ten czas zleciał :O czy tylko mi się tak wydaje:( niedługo będą Święta, a dopiero się jedne skonczyły. fluidki śle wszystkim.....................🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ty tu nam nie ściemniaj ,napisałaś jeszcze raz żeby stronkę złapć:P :P :P hehehe Wiesz co powaliłas mnie normalnie tym przepisem na torcika haha:P :P :P :P:D :D :D ,ale nie powiem dodam do przepisów :D Aga powiem ci że masz przesliczną tą królewne:D,sliczna dziecwzynka:)-jak mamusia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyśka jak bum cyk cyk nie planowane było:D dopiero teraz zauważyłam, a ide teraz chlapu chlapu z małą i spać ją będe kłaść, wiec odezwe się za godzinkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Pyska bardzo milo mi sie zrobilo :) A co do Twoich chlopcow, to nie powiem niezla kawalerka rosnie (moze dla mojej malej) haha ;) Jejku dziewczyny... na nic nie mam sily. Jeszcze jestem chyba oslabiona i caly czas na lekach, a poza tym dzisiaj zalapalam strasznego dola w zwiazku z praca. Wczoraj bylam na konkursie i czego sie spodziewac, jesli chodzi o stanowiska panstwowe - do dalszego etapu przeszly dwie osoby ktore juz tam pracuja i konczy im sie umowa.... z gory wszystko ustalone, tylko po co ludziom robic nadzieje... Jutro tez ide na konkurs do Urzedu Wojewodzkiego, takze siedzialam dzisiaj caly czas nad ustawa o finansach publicznych i juz mi glowa peka. Powiedzialam ze juz nigdy nie wysle podania na stanowisko urzedowe bo nie ma sensu i tak wygrywa osoba z gory ustalona. Juz sie napatrzylam. Nic mi sie juz nie chce. Juz mam dosyc siedzenia w domu...:( Moja mala jeszcze nie spi - zasypiala i przypomniala sobie ze musi jeszcze pomedytowac na nocniku i siedzi sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×