Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość Byly KO
KOD uważasz że nie jesteś agentem? to sprawdź sobie w statucie KNFu jak ciebie wpisali. Profesionalnch doradców z licencją w polsce jest niewiele i żaden OVB nie ma licencji. Jesteście Agentami Ubezpieczeniowmi i koniec kropka. Sprzedajecie takie produktu gdzie macie najwyżsża prowizje - dużo osob mnie teraz zje ale mam ku temu 2 dowod: 1. np. PSO z DWSu ktory macie w ofercie działa na takich samych zasadach jak UFK ale nie ma tam takich drastycznych oplat. Nie sprzedajecie tego bo jest malo punktów i malo kasy więc gdzie tekst ze klient jest na 1 miejscu 2. Jak już rozważać UFK to macie najdroższe w polsce. Dlaczego? Dlatego że biora wysokie prowizje i ktoś za to musi zapłacić (czytaj klient). Oczywiście firma zgarnia spory kawałek zrzucając okruch na strukturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbiuibi
ja zajmuje sie wieloma sprawami ale jesli chodzi o poruszany tu temat czyli inwestycje to sa to czyste inwestycje NIE polisy klient robi sobie sam przelew do funduszu BEZ posrednika m.in sa to fundusze otwarte franklin templeton black rock bnp paribas fidelity fudusze zamkniete inwstujace w nieruchomosci w brazylii abu dhabi metale szlachetne zloto srebro private banking w Liechtenstainie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbiuibi
KOD LOP jakbys byl profesjonalnym doradca klienta to nie wyrazalbys sie w taki sposob jak tu na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie OVB
OVB to dno. Można porównać do piramidy. Wymagają nakłąniania znajomYmych, atakże rodziny. Następnie należy zwerbować kolejnych nakłaniaczy, żeby pracowali na ciebie i przynieśli kontakty swoich znajomych i rodziny. Dramat z tym OVB dziwię się tylko że tyle ludzi w to wierzy. Jeszcze bardziej zadziwia to jak bronią tego przedziwnego tworu... Pozdrowienia dla myślących!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzedniej wypowiedzi
Przecież w każdej firmie pracuje się na tego na górze, jeżeli OVB tego nie ukrywa to chyba jest git nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB Sehr gut. !
Haha. Dobre forum no naprawdę. U mnie w oddziale kierownikiem jest gość po 2 kierunkach, więc nie ma mowy o tym, że ludzie tu pracujący nie mają wykształcenia. Po drugie. Argumentacja, że skoro ktoś pisze nieskładnym pismem, jest idiotą jest przekomiczna. To jest internet, piszemy jak chcemy. Jak będzie trzeba napisać do urzędu ewentualnie gazety myślę, że ogromna większość ( wszystkich nie znam, a osły jak wszędzie się zdarzają) pracowników OVB napisałoby tekst dużo składniejszym pismem niż wypowiadający się tu krytykanci. OVB piramidą?! No "super", tyle że piramidy finansowe są nielegalne. Tu należy przytoczyć przykład firmy Amway. Paru idiotów rzuciło hasło, że to piramida, a jak przyszło co do czego to sąd amerykański to zanegował. Po czwarte. Ludzie litości. W tv robią wam większą sieczkę z mózgu niż zrobiłby to jakikolwiek pracownik OVB, a dalej oglądacie i dla przykładu głosujecie w wyborach na p'osłów, którzy wam kity wciskają. Chcesz inwestuj z OVB nie chcesz nie inwestuj. Nic na siłę. A jeśli ktoś stracił? Cóż trafił na idiotę, który wykorzystując pracę w OVB chciał dużo i łatwo zarobić niekoniecznie dużo robiąc. Jak ktoś jest w czymś dobry to klienta nie skrzywdzi. Krytykujecie a nawet nie poznaliście tej firmy. To jak mówić o wódce, że jest niedobra, będąc abstynentem. ; ) Nie jestem jeszcze w OVB ale mam zamiar tam popracować, traktując OVB jako pracę dodatkową, a być może w przyszłości jako jedyne źródło dochodu. PS. Mam wykształcenie ekonomiczne. Studia licencjackie ekonomiczne na razie ale to już coś. Pewnie zaraz spadną na mnie gromy ale takie jest życie. Malkontentów nie brakuje. Każdy pracuje jak chce. Nie krytykujmy śmieciarza za to, że jest śmieciarzem. PS2. Może Panowie/Panie krytykanci pochwalą się swoją pracą i pozycją w niej oraz wykształceniem? Jakoś tego nigdzie nie wyczytałem ale krytykę w stronę "nieuków" z OVB można wyczytać w co drugim poście. Mam nadzieję, że ortografia i interpunkcja odpowiednie. ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jesteś , czy cię nie ma ?
Napier_dalasz pół godziny o zaletach OVB , a na koniec stwierdzasz , że tylko jesteś na wakacjach u Stanisława P. , z Kielc i do OVB wejść nie chcesz. Moje pytanie ? O co ci bucu chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB Sehr gut.!
To z tym bucem do do mnie? Bo nie wiem ignorancie do kogo pijesz mówiąc o jakichś wakacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB Sehr gut.
Gościu dobrze by było gdybyś się jeszcze podpisał swoim nickiem a nie moim... pozdrawiam Cię idioto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdomówna
Ktoś wreszcie musi powiedzieć prawdę na temat OVB. Jak tylko weszłam na rozmowę kwalifikacyjną zaproponowano mi kawę. Co w niej było? - Nie wiem. Pozwoliłam się jednak zaprowadzić do łazienki , tam wyjęto mi mózg i wsadzono do pralki. Jak już był wyprany, to kierownik oddziału zaczął mi go zabrudzać nowymi śmieciami. Ciągle powtarzał - będziesz moja niewolnicą, będziesz pracować na mnie, będziesz budować piramidę.Twoja praca będzie polegała na tym by wciskać ludziom na siłę produkty finansowe. Bo to ściema że ludzie ulegają wypadkom, że ich bliscy umierają, że domy się palą, że emeryturka szykuję się nam taka, że chlebek będziemy kupować na kromki. Wciskaj im ciemnotę , bo najważniejsza jest nasza prowizja, nawet kosztem tego , ze oszukani przez Ciebie ludzie będą potem ganiać nas z siekierami. To odpowiedź jakiej oczekują ci którzy nie zadali sobie nawet trudu, by sprawdzić co to jest piramida, by sprawdzić jakie są zasady MLM, by wreszcie dowiedzieć się co oferuje firma OVB i jakie są zasady jej działania. Oni nie zadają rzeczowych pytań , bo po co? Wiedzą przecież lepiej. Obecnie w Europie działa 8500 konsultantów OVB. Z wypowiedzi "fachowców" na tym forum wynika , ze mamy w Europie przynajmniej 8500 debili, oszustów, naciągaczy , którzy są zaprzęgani do morderczej pracy przez tych co na czubku piramidy stoją. Życzę zadowolenia z "uczciwej pracy" w "uczciwej strukturze" etatowcom. Ps.: Po co korzystać z produktów finansowych. Lepiej jest narzekać, że emeryci na zachodzie to maja lepiej bo zwiedzają świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorn miał rację !!!!!!!!!!
Prawdomówna , ty jesteś wykształciuchem. Literacko i z humorem to opisałaś , ale ........... nie w tym rzecz. Owszem , ja również trzy lata sprzedawałem produkty za pośrednictwem OVB , wszedłem na V stopień drabinki i ........... zrezygnowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bierdona
Witam. chciałabym dowiedzieć się czegoś konkretnego na temat OVB. jak funkcjonuje i na czym polega praca w tej firmie. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firma akwizytorska
Praca polega na sprzedaży produktów ubezpieczeniowych kilku Tow. Ubezpieczeniowych. Czyli generalnie jesteś Agentem Ubezpieczeniowym oraz Akwizytorem OFE , ponieważ OVB zajmuje się również akwizycją OFE Generali i jakiegoś jeszcze. Sprzedaż /akwizycja/ odbywa się w systemie MLM , o tym czy ten system ktoś lubi , czy nie to masz tu ok. 200 stron. W Polsce słowo ,, akwizycja ,, oraz ,, agent ,, , nie wiedzieć czemu , nie cieszy się zbyt wysokim społecznym poważaniem , wobec czego osoby współpracujące z OVB // bo 99% to współpraca , nie etat// nazywają siebie Doradcami . A to jest wg. mnie parodia , no ale o gustach się nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do poprzedniego
jak już się wypowiadasz to do końca!!! OVB udziela najtańszego kredytu współpracując z PKO S.A. (w tym rodzina na swoim). Mają kilka produktów na wyłączność, których nie można uzyskać u danych ubezpieczycieli. Z drugiej strony jakby ta firma była taka zła, to czy tylu ubezpieczycieli chciało by z nią współpracować??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firma akwizytorska
Wybacz , ale nie wchodziłem na stronę OVB , faktycznie macie w ofercie Bank , lecz nie ten co Ty podałeś. Macie w ofercie Bank PEKAO SA , a nie PKO SA. To tam jakbyś pomylił BMW iz Mercedesem. Z tym określeniem ,, najtańszy ,, to bym nie szarżował , bo ty sam nawet nie wiesz , jak sie pisze nazwę banku , z którym OVB współpracuje , a twierdzisz , że jest najtańszy. Owszem , PEKAO SA jest bankiem dobrym , ale na koszt kredytu składa się wiele czynników składowych, a końcowy koszt kredytu porównać można dopiero po jego finalizacji. To temat rzekaa , szkoda czasu na dywagacje , lecz np. program ,, rodzina na swoim ,, to ...... maało korzystna oferta dla klienta , umiejąego liczyć. Produkty naa wyłączność to nic nadzwyczajnego , tylko standard , aby Firmy Współpracujące miały coś ,, swojego,,. Pokaż w mojej poprzedniej wypowiedzi jedno słowo , w którym napisałem , że OVB jest złą firmą , lub że sprzedaje coś niewłaściwego. Ja tylko odpowiedziałem na pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firma akwizytorska
Jeszcze małe słówko , nie miałbym nic do tego , jakby OVB-owcy nazywali się Doradcą Klienta , to by mi przeszło , ale Doradca Finansowy , to mnie drażni. Ale może się czepiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były KO
"Do poprzedniego" Mają kilka produktów na wyłączność - ładnie to brzmi prawda?A jaka jest rzeczywistość? No taka że macie na wyłąćznośc ponieważ macie produkty 2 razy droższe żeby prowizja była wyższa. Niestety dużą część zgarniają ci na górze. Jasne że tyle Ubezpieczycieli chce współpracowac z OVB jak i innymiponieważ dla nich liczy się kasa. Dopóki OVB sprzedaje jest ok a w jaki sposób to już ich nie interesuje. Chcoiaż gdyby mieli wybór jak Skandia (nr. 1 wpolsce pod względem UFK) to by się zastanowili 3 razy. Dlaczego nie macie Skandii lub AXY tych nowych produktów? Bo oni sobie cenią marke i nie będą zrzucać dodatkowych kosztów na klienta jak to ma ovb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdomówna
Do poprzednika - jest AXA - pisałam - brak wiedzy, ale brawo za jasnowidztwo. Do osoby komentującej moja wypowiedź - chodziło mi o 8500 konsultantów OVB anie o całą branżę MLM. Czytaj ze zrozumieniem. Jeśli chodzi o dokładanie do MLM - skąd ta wiedza u pani redaktor, czyżby sama dokładała? O to mi właśnie chodzi, że na tym forum wypowiadają się osoby, które nie mają zupełnie wiedzy tylko na zasadzie plotkarskich przekazów, domysłów. Jeśli ktokolwiek wypowiada się rzeczowo to zaraz komentarz , ze ma wyprany mózg. W sumie dyskusja "na poziomie" - tylko złośliwe ataki. Typowe dla Polaków. Nie przeczytałam natomiast wypowiedzi, która stwierdza , ze firma OVB kogoś oszukała , okradła. Były KO - "wielka klasa, wielka klasa" - fajnie , że już z nami nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdomówna
Do "specjalisty ds finansów" - wg wikipedii : "Przykładowo broker ubezpieczeniowy reprezentuje interesy ubezpieczeniowe swojego klienta, działając na mocy pełnomocnictwa i doprowadzając do zawarcia umowy ubezpieczenia między ubezpieczającym się (czyli klientem) a zakładem ubezpieczeń". - My właśnie to robimy. Plujesz mając zero wiedzy , dla zasady , czy jesteś frustratem. Idź na rower, jest piękna pogoda, wyżyj się w sporcie, to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdomówna
Sorry, pomyliłam "Byłego KO" z "Dorn miał rację !!!!!" - oczywiście to do tego drugiego się tyczy . masz chłopie "wielka klasę". A do tego pierwszego - sprawdź zanim coś napiszesz. No chyba , ze pracujesz w konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorn miał rację !!!!!!!!!!
do prawdomówna Jak nie rozumiesz puenty , to twój problem. Nie wiesz widać kogo Dorn miał na myśli , mówiąc ,,wykształciuchy ,, .... bo nim jesteś !!!! Dornowi chodziło o osoby , które mimo tego , iż skończyły uczelnie , boją sie codzinnie rano otworzyć ust w dyskusji nie przeczytawszy prasy !!! Ja znam takich kilku pracowników Sądu Wojewódzkiego , co zanim nie przeczytają ,, Głosu Cadyka ,, czyli GW ust nie otworzą , aby przypadkiem coś powiedzieć niepoprawnego politycznie. O tobie napisałem , że fajnie i z humorem to zagadnienie przedstawiołaś , jednak........ twoje dywagacje to słowo w słowo powtórki ze szkolen motywacyjnych !!! Zero własnej inwencji , a ponadto , jak wiesz , przemiał jest ogromny , przez te 7 lat OVB przewineło się wielu , wielu , co ślad po nich zaginął. To jest niestety strategia MLM , że tylko 5 % się nadaje , ale ........... bez tych 95 % pozostałych to my nie istnielibyśmy. Pozdrawiam , powodzenia życzę . P.S. klasę człowieka poznaje się po tym , że jak coś mówi , to wie o co mu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorn miał rację !!!!!!!!!!
Miało być 17 lat OVB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdomówna
do przedmówcy.... widzę, że rzeczywiście masz problemy emocjonalne, bo gadasz bez ładu i składu. Również powodzenia życzę. Dobrze, że nie należysz do tych 5 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorn miał rację !!!!!!!!!!
widać masz problem ze zrozumieniem , skoro piszesz o bredzeniu bez sensu problemy emocjonalne to mają kobiety, z reguły ja od 15 lat jesem w tych 5 % niestety , a Ty miła kobieto , jak długo wytrzymasz w tych 5 % ??? już ze trzy miesiące jesteś , ale co dalej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takietam4445
Pojęcie doradcy finansowego bywa często mylone w warunkach polskich z prawnie chronionym tytułem doradcy inwestycyjnego. Doradca inwestycyjny to osoba, która zdała egzamin organizowany przez Komisję Nadzoru Finansowego oraz została wpisana na listę doradców inwestycyjnych, uprawniona m.in. do zarządzania aktywami funduszy inwestycyjnych oraz doradztwie dla przedsiębiorstw w zakresie struktury kapitałowej, strategii przedsiębiorstw, działalności związanej z łączeniem, podziałem oraz przejmowaniem innych podmiotów. Doradca finansowy dokonuje aktywnej, bezpośredniej sprzedaży instrumentów finansowych odbiorcom ostatecznym (konsumentom), najczęściej drogą telefoniczną bądź w punktach obsługi klienta, należących do przedsiębiorstw zajmujących się sprzedażą produktów finansowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona vie
Zapraszam do współpracy dystrybutorów różnych branż i firm, a także osoby bez doświadczenia. Na rynek europejski, w tym i do Polski wchodzi Firma Monavie. Jeśli dotychczas nic nie słyszałaś/łeś o Monavie to proszę zapoznaj się z ogromną szansą jaką możesz wykorzystać. Jeśli chcesz zarabiać naprawdę duże pieniądze to dowiedz się. MonaVie oferuje: - legalną pracę zdalną nie kolidującą z innymi zajęciami ( szkoła , studia , praca na etacie , firma) - bardzo dobre wynagrodzenie uzależnione tylko i wyłącznie od naszego zaangażowania i pracy - wirtualne biuro przez które będziemy dokonywać wszystkich transakcji - materiały reklamowe, gadżety firmowe, odzież firmową, akcesoria marketingowe - fachową i profesjonalną pomoc partnerów - wprowadzenie do działalności i bezpłatne szkolenia - przyjemną i miłą atmosferę w pracy, w której każdy chce, byś zarabiał lepiej od niego. -szkolenia prowadzone przez Internet - Nie musisz ruszać się z domu aby dowiedzieć się więcej ! Napisz do mnie. Udzielę Ci dodatkowych informacji i pomogę w zarejestrowaniu się. Bądź we właściwym miejscu, we właściwym czasie. To może być Twój czas. Jak nie Ty, to kto? Jak nie teraz to kiedy?wejdz:http://pokerek.mymonavie.com/ lub kontakt pokrowski@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srorkowski
biere 6 sztók

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na etacie dyrektor zarabia i dyrektor ponosi odpowiedzialność, a w OVB góra zarabia a dół ponosi odpowiedzialność.Powodzenia młodzi adepci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krissd
żenada, nie firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amnezjonis 459
Nie przesadzajcie. Zobaczcie jak ta firma dba o pracownika. Proponują nowemu pracownikowi, często przed 20 rokiem życia, rozpoczęcie inwestowania w fundusz emerytalny 400zł miesięcznie. Brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×