Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość yamamoto
Witam !!! Jeśli ktoś oglądał wczoraj mecz piłki ręcznej Polska-Norwegia miał okazję zobaczyć na polach podbramkowych / czy jak się one tam nazywają // reklamę : www.ovb.eu To taka informacja poza tematem, dla zawodowych bezrobotnych i wiecznie niezadowolonych krytykantów. Zobaczcie może na innych meczach też jest, ja nie wiem ponieważ wczoraj oglądałem pierwszy mecz tych mistrzostw. Jednym słowem firma OVB jest i działa , a czy ktoś tam chce pracować , czy nie to już jego indywidualna decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soś tam coś tam
Do BATOSAI piszesz : "(...)coś tam coś tam- widze, że w branży jesteś obeznany. I oczywiście, ze wiekszość firm pozyskując klienta działa niemal identycznie nie widać, bo jedynie OVB to naganiacze. Nikt nie mówi, że niezadowoleni klienci są niewiarygodni. Ale pokaz mi wypowiedź niezadowolonego klienta, u którego ewidentnie zawinił pracownik OVB. Często to klienci nie słuchają co się do nich mówi i potem różne dziwne rzeczy wychodzą. Np. klient wpłaca na fundusz do wskazanego przez nas TFI. Horyzont inwestycji to minimum 7 lat, klient zapewnia OVBowca, że może nawet wiecej- np. 11 lat. Po czym po pół roku zalicza stratę 5%, chce wyciągnąć i jest strasznie oburzony. Kto tu jest winien? Skad wziąłeś 11 partnerów?(...) " odp.1 oto Twoi partnerzy : Oto link http://www.ovb.pl/Default.aspx?tabid=3298 Pewnie się nie zapoznałeś sądząc po Twojej rzetelności. odp.2 Jestem zszokowany Twoim Pytaniem " (...)Kto tu jest winien? " JASNE ŻE DORADCA (domyślam się że Ty) . Źle przeprowadzona analiza potrzeb, niezrozumienie klienta pewnie wynikało z tego że doradca gadał gadał a klient milczał, piszesz"(...)klienci nie słuchają co się do nich mów(...)" (TO DORADCA MA SŁUCHAĆ !!!! I w konsekwencji tego wszystkiego błędne przygotowanie oferty dla klienta co skutkowało stratą. Doradca tej firmy wystawił jej laurkę nie trzeba więcej już pisać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El_commendante
Pozwólcie, że zapytam: Wszyscy na tym forum sceptycy zgodnie twierdzą, że oferowane przez OVB "doradztwo" to przekręt a ludziom tam pracującym brak kręgosłupów moralnych, ale dlaczego? Co stanowi o nieuczciwości tego procederu? Konkretne działania. Pytam gdyż mój dobry znajomy został zatrudniony kilka dni temu i jest pewien, że odnalazł El dorado a mi, szczerze powiedziawszy, ciężko w te wszystki szklane domy uwierzyć, słusznie? Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownikxx
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownikxx
Witam. Jestem nowa w OVB. Mam ukończone studia ekonomiczne. Wiem na czym polega całe doradztwo i akceptuje ...wierze że co to co robie działa na korzyść klienta. Bardziej zależy mi na opini dobrego doradcy niż wynagrodzeniu. I tu mam dylemat. Czytałam że niektórzy wstydzą spojrzeć w oczy soim klientom ....skąd to sie bierze? Czy to wynik ich złej pracy czy może złych programów. Mam mało czasu by przegladnąć oferty innych firm ...chodzi mi tu o oferty długoterminowe - chcę z czystym sumieniem mowć że to jest dobry produkt. Czy ktoś móglby mi udzielić odpowiedzi. I jeszcze jedno w analizie jest możliwość przeprowadzenia zmiany kredytu na tańszy - dlaczego moja dyrekcja podchodzi do tematu kredytu tylko w kontekscie szybszej spłaty a wiec otworzenia programu dlugoterminowego oszczedzania ...mam znajomego i teraz nie chce go wprowadzać w błąd że zamiana kredytu jest bezsensowna . Może mógłby ktoś ze mną porozmawiać chwile ... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batosai
coś tam coś tam- bardzo dobrze, że wkleiłeś tego linka. Teraz policz raz jeszcze, ale nie obrazki po lewej tylko nazwy firm po prawej. Poza tym lista jest nieaktualna, chociazby dlatego, ze Aspecta już nie istnieje (teraz sie nazywa to HDI-Gerling i mamy dostępne wiecej niż tylko życiówka) i nie zawiera jeszcze kilkunastu TFI, z którymi współpracujemy za pośrednictwem niektórych wymienionych tam partnerów. Dlaczego winny jest doradca? Przedstawiłem Ci wszystkie okoliczności, a Ty zaczynasz naginać to do swoich potrzeb. Skoro było załozenie długoterminowe, a klient chce wycofać, bo po paru miesiącach spadło o kilka %, to skad wniosek, że analiza była źle przeprowadzona. Jakby trzeba było inwestycję krótkoterminową- dostałby krótkoterminową. Ale oczywiście zawsze trzeba na kogoś zwalić winę. Zaznaczam, że nie chodzi tu o mojego klienta, ale o klienta, właściwie klientkę kolegi z biura. Kobieta wrzuciła 200 000 parę lat temu na Cypryjskiego WIOFa Akcji. Było mówione, że kontrolujemy. Było mówione, że parę lat minimum. Na wszystko sie zgadzała. Po paru miesiącach była strata 5%. Stwierdziła, ze nic ja nie obchodzi- wyjmuje. Nie miała żadnej sytuacji podbramkowej, w której była zmuszona je wyjąć- po prostu "wiedziała lepiej". I oczywiście... jakby zostawiła tam jeszcze dwa lata mogłaby wyjąć kilkanaście % więcej niz wpłaciła. Ale straciła i doradca jest temu winny... śmieszne... El_commendante- tak wszyscy sceptycy tak zgodnie twierdzą, bo wiekszość pracowała tu kilka miesiecy, nie wyszło im i sie wkurzają, że innym wychodzi. Wszystko na zasadzie "mi nie wyszło, to jemu też ma nie wyjść". Taki dowcip jest... o tym może kiedy indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gager
do yamamoto: byly reklamy OVB a wiesz dlaczego? bo OVB jest GŁÓWNYM SPONSOREM MISTRZOSTW ŚWIATA 2009 W PIŁCE RĘCZNEJ! coś jeszcze? OVB to potężny holding finansowy i dziekuje bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riolka
mam pytanie do batosai: na jakim stopniu już jesteś w ovb i ile średnio potrafisz osobiście zrobic jednostek produkcyjnych. Pozdrawiam i we wszystkich postach napisanych przez Ciebie przyznaje Ci racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yamamoto
Do gager !! Nie wiem czemu piszesz takim tonem, jakbym ciebie obraził. Kontekstem mojej wypowiedzi jest pokazać wszystkim niedowiarkom i oponentom,że właśnie OVB to firma ogólnoeuropejska. O tym , że jest głównym sponsorem nie wiedziałem. A firmę znam doskonale, pracowałem w niej kilka lat, i nie wypowiadam się źle o niej , ani nie piszę bzdur. Wprost przeciwnie , nauczyłem się bardzo dużo i chociaż nie pracuję dla OVB to jestem w "" temacie "" czyli branży finansowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratka001
Dla mnie to jest przekret, bo ludzie tam pracujacy nie maja zielonego pojecia o finansach, o giełdzie i o tym, co sprzedaja. Byle sprzedac jak najwiecej. Kryteria przyjmowania \"doradcow\" pozal sie Boze, bardzo niskie. Awanse bardzo proste, kilka umow na znajomych i juz jest sie kierownikiem. Duze ego, mało tresci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batosai
Czy głównym sponsorem? Chyba nie... ale prawdą jest, że OVB jest jednym z oficjalnych sponsorów MŚ w Piłce Ręcznej w Chorwacji. Nasze logo jest min. w polu karnym i na takiej ściance gdzie są udzielane wywiady dla TV. riolka- jestem kierownikiem oddziału, który w danej chwili stara sie o awans na kierownika okręgu. średnio miesięcznie pisze ok 800JP, z czego mniej więcej 200-300 jest moje własne, a reszta z grupą bezpośrednią. Do tego jeszcze średnio drugie tyle JP jest u moich kierowników, których wypromowałem (jest ich dwóch). Gratka001- trochę to wyolbrzymiasz i niepotrzebnie generalizujesz. Jakby każdy pracownik OVB pracował wedle Twojego schematu, firmy by dawno już nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gager
do yamamoto: przepraszam za ten ton, absolutnie pod zadnym wzgledem nie chcialem cie urazić, wrecz przeciwnie - jestem pod wrazeniem ze ty jako byly pracownik firmy ovb nie bluznisz na ta firme ani nie mowisz jaka to ona nie jest zla itd...pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratka001
Poki beda naiwni, to firma sobie poradzi. Ty tez generalizujesz, bo mozesz powiedziec tylko jak jest u Ciebie, za to jak było u mnie nie. J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vioolaa
Dobra ludzie teraz weszłam na forum... Jutro mam rozmowe w OVB i chciałabym wiedzieć czy wogóle warto tam iść nie potrafie ludzi robic w balona a tym bardziej wciskać im czegoś co wcale nie jest im potrzebne, mam ogólnie mało znajomych więc czy wogóle warto????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _CUBA_
WITAM! PRACUJE W OVB OD 2008 R. JESTEM RI. PRACA W TEJ FIRMIE STANOWI DLA MNIE MOTYWACJĘ DO POSZERZANIA SWOJEJ WIEDZY Z ZAKRESU FINANSÓW. OVB NIE JEST CUDOTWÓRCĄ I NIE ZROBI Z CIEBIE W ROK MILIONERA. Z KAŻDYMI INWESTYCJAMI WIĄŻE SIĘ RYZYKO I MOŻLIWOŚĆ PONIESIENIA STRAT A NIE ZYSKU. NALEŻY DOKONAĆ DYWERSYFIKACJI PORTFELA INWESTYCYJNEGO TZN. ROZPROSZYĆ RYZYKO POPRZEZ ODŁOŻENIE PIENIĘDZY NA KONTO, INWESTYCJA W LOKATY, TFI, NIERUCHOMOŚCI, GIEŁDĘ, OBLIGACJE ... W INWESTOWANIU WAŻNE SĄ 4 ZASADY - DŁUGOŚĆ INWESTOWANIA - WYSOKOŚĆ SKŁADKI - RODZAJ INWESTYCJI (W AKCJE CZY BARDZIEJ W OBLIGACJE) - i ... SZCZĘŚCIE JEŻELI LUDZIE BOJĄ SIĘ SAMI INWESTOWAĆ TO SPOTYKAJĄ SIĘ Z DORADCĄ FINANSOWYM. A JEŚLI KLIENT NIE OSIĄGNIE ZYSKU TO MOŻE CHOCIAŻ ZRZUCIĆ WINĘ NA DORADCĘ :) CZĘSTO LUDZIE MYŚLĄ, ŻE JAK INWESTUJĄ 100 ZŁ MIESIĘCZNIE TO PO 2 LATACH ZOSTANĄ MILIONERAMI...SAM CHCIAŁBYM POZNAĆ SPOSÓB NA TAK SZYBKIE POMNAŻANIE PIENIĘDZY. PRZYZNAJĘ, ŻE W KAŻDEJ FIRMIE ZNAJDUJĄ SIĘ OSOBY, KTÓRE ZA WSZELKĄ CENĘ CHCĄ ZROBIĆ DUŻO PIENIĘDZY I SZYBKO AWANSOWAĆ. CZĘSTO ZAPOMINAJĄ, ŻE PIENIĄDZE SKŁADAJĄCE SIĘ NA ICH PROWIZJE TO TAK NAPRAWDĘ KASA ICH KLIENTÓW ;/ OVB JEST FIRMĄ KTÓREJ NA PEWNO NIE WYNOSZĘ NA OŁTARZ I NIE MODĘ SIĘ PRZED LOGO FIRMY O DAR SZCZĘŚCIE JAKI MNIE OBDARZA. JEŚLI KTOŚ CHCE PRACOWAĆ W FIRMIE OVB MUSI WIEDZIEĆ, ŻE TO WCALE NIE JEST TAK RÓŻOWO. MOŻESZ ZAROBIĆ DUŻO, JEŚLI BĘDZIESZ DUŻO PRACOWAŁ. INNEGO WYJŚCIA NIE WIDZĘ. NIE WOLNO NASTAWIAĆ SIĘ NA MILIONY BO OSTATECZNIE ZAPOMNISZ KIM JESTEŚ I ZOBACZYSZ KIM SIĘ STAŁEŚ. JA JESTEM OSOBIŚCIE ZADOWOLONY Z PRACY W OVB, CHOĆ JESTEM TEŻ ŚWIADOMY ŻE WIELE RZECZY WYMAGA POPRAWIANIA, ZMIANY, REFORM. CZY PRZYSZLI, POLSCY EMERYCI NIE ZASŁUGUJĄ NA GODNE ŻYCIE? CZĘSTO ZASTANAWIAM SIĘ DLACZEGO NIEMCY MAJĄ PIENIĄDZE NA WYCIECZKI NAD NASZE MORZE/GÓRY I DO SALONÓW SPA I SANATORIÓW. PEWNIE INWESTOWALI W OVB HE HE POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaaaa
mam pytanie do Batosai. widze ze jestes tutaj jednym z czesciej udzielajacych sie forumowiczow, jako ze nazywasz siebie obiektywnym doradca finansowym mam do Ciebie pytanko. Szukam ubezpieczenia dla siebie(chodzi mi o to zeby bylo wyplacane od 1 % uszczerbku na zdrwoiu, pobyt w szpitalu itp poporstu full opcjca) jestem w stanie na to przeznaczyc ok 50zl miesiecznie jaka firme bys mi doradzil?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batosai
vioolaa- nie warto, odpuść sobie. Tzn. ogólnie to warto, ale nie sądzę, żebyś z Twoim podejściem coś zdziałała. Tylko zadzwoń do tej osoby co masz z nia rozmowę i powiedz, że nie przyjdziesz- delikatnie mówiąc irytujące jest czekac na kogoś, kto się nie zjawi... kingaaaaaa- czyli od poczatku. Ile masz lat, co robisz zawodowo, ile masz dzieci, jakie choroby przeszłaś, przechodzisz, czy w rodzinie masz (lub miałaś) kto chorował na nowotwory, miał zawały itp. ? Czy ulegałaś w życiu poważniejszym wypadkom? Czy byłaś leczona chirurgicznie, doznałaś jakichś urazów? Czy zależy Ci na opiece za granicą? Czy chcesz mieć właczone zawał serca i udar mózgu? Czy chcesz mieć "choroby kobiece" w zakresie odpowiedzialności? Czy chcesz mieć zwrot kosztów nabycia sprzętu ortopedycznego? Czy obecnie jesteś gdzieś ubezpieczona, jesli tak to od jakiego czasu? Właśnie PO TO jest analiza... Wybacz, ale nic o Tobie nie wiem i dlatego nie jestem w stanie wskazać konkretnie jednego ubezpieczenia. Mógłbym Ci teraz walnać nazwy np. 6 firm (w niektórych po dwa ubezpieczenia), tylko jaki to ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredy88
do kingaaaaa:ja proponowalbym dla ciebie oferte od Compensy - \"polisa 011\" jest to niezla oferta o której nie wiem dlaczego nie powiedzial ci batosai. A dlaczego? ponieważ zakres tej oferty jest następujący: - SU 45 000zł – bez ankiety medycznej - świadczenie z tytułu częściowego trwałego uszczerbku na zdrowiu wskutek NW - świadczenie z tytułu śmierci Ubezpieczonego wskutek NW - zwrot kosztów operacji plastycznej - ubezpieczenie assistance - w przypadku orzeczenia uszczerbku na zdrowiu w wysokości 51% i więcej, należne świadczenie wypłaca się w podwójnej wysokości. - USZCZERBEK NA ZDROWIU ZA KAŻDY 1% Dodatkowo ubezpieczenie to rozszerzone jest o klauzule: - klauzula I – zwrot kosztów naprawy i nabycia przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych oraz leczniczych środków technicznych, w tym wózka inwalidzkiego, zwrot kosztów przeszkolenia zawodowego inwalidów oraz zwrot kosztów leczenia – do 20% SU - klauzula II – dzienne świadczenie za pobyt ubezpieczonego w szpitalu w NNW - 50zł za dzień pobytu ( pobyt powyżej 5 dni i nie dłużej jak 90 dni) zalety tej polisy są takie że nie jest wymagana ankieta medyczna!!! polisa kosztuje 532 zł rocznie z tym że jeżeli wpłacisz składke jednorazowo, to będziesz miała 15 % zniżki czyli zapłacisz w sumie 453zł. ja również jestem pracownikiem ovb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaaaaaa
kolego batosai ale ja cie nie prosze o analize, chce tylko zapytac o nazwy tych firm, poprsotu chce sobie podejsc i sama sie dowiedziec do ich placówek, a zapytalam cie dla tego bo nie wiem ktore sa dobre a widze ze ty masz nie male rozeznanie. potrzebuje 3 moze 4 firmy najlepsze do ktorych sobie podejde i popytam sie o szcególy. dzieki za poswiecenie czasu.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batosai
fredy- skąd wiesz, że akurat to rozwiazanie bedzie najlepsze dla Kingi? Nie zaprzeczę, że jest ono bardzo korzystne, ale ciezko jest w nim ze zrobieniem np. wysokch sum ubezpieczenia. Np. 45 000 może być nie dość satysfakcjonujące i co wtedy? Kingaaaa- wybacz, ale takie wskazywanie nie ma najmniejszego sensu. Cokolwiek bym Ci nie wskazał i gdziekolwiek byś nie poszła, to wszędzie zostaniesz zapewniona, że akurat oni mają najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie. Stracisz tylko czas i niczego konkretnego się nie dowiesz. Absolutnie nie mam zamiaru Ci robić analizy (zwłaszcza przez internet na forum). Tylko pokazuję, ze aby dokonać optymalnego wyboru ubezpieczenia dla Ciebie, jest ona bardzo przydatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaaa
koles proste pytanie i oczekuje prostej odpowiedzi, a czy to ma sens czy nie ma to pozwol ze sama zdecyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredy88
batosai kogo jak kogo ale ciebie chyba nie musze pouczac. Jezeli suma ubezpieczenia 45000 za skladke roczna 453 zł (ok. 37 zł na miesiac - GROSZE!) moze nie byc zadowalająca no to bardzo przepraszam -ale korzystniejszego ukladu jej nie zrobisz! kingaaaaa, jezeli chodzi ci o dobre firmy to zdecydowanie polecam : Compensa, Generali,HDI Gerling, Ergo Hestia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Zainteresowany Zaszokowany
Drogi Panie Zainteresowany Zaszokowany. Jestes pracownikiem OVB od prawie roku juz, jestem ze struktury Katowickiej. Gdyby miał Pan ochotę porozmawiać na temat warunków pracy w naszej strukturze proszę o kontakt na maila widocznego pod moim Pseudonimem lub na numer gg 6703190. Odpowiem na pytania dotyczace naszej struktury bo jak widze po poprzednich postach jednak różne struktury mają różne zwyczaje. Jak słysze o tak wysokich opłatach za szkolenia, zrzutkach na R-ki czy segregatory to jestem w szoku i ciesze się że trafiłem akurat do Katowickiej struktury. A jeśli chodzi o ocenę całego OVB to uważam, że osoba szukająca pracy powinna Sama spróbować jak to jest i ocenić Samemu czy jest to "fajna firma" czy "ściema". Mało jest tu bezstronnych osób wypowiadających się w tym temacie i pewnie sam zostane uznany za stronniczego chwaląc pracę w OVB, ale cóż... Ja innej pracy już szukac nie musze, ja już znalazłem Swoje miejsce pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Zainteresowany Zaszokowany
Drogi Panie Zainteresowany Zaszokowany. Jestes pracownikiem OVB od prawie roku juz, jestem ze struktury Katowickiej. Gdyby miał Pan ochotę porozmawiać na temat warunków pracy w naszej strukturze proszę o kontakt na maila widocznego pod moim Pseudonimem lub na numer gg 6703190. Odpowiem na pytania dotyczace naszej struktury bo jak widze po poprzednich postach jednak różne struktury mają różne zwyczaje. Jak słysze o tak wysokich opłatach za szkolenia, zrzutkach na R-ki czy segregatory to jestem w szoku i ciesze się że trafiłem akurat do Katowickiej struktury. A jeśli chodzi o ocenę całego OVB to uważam, że osoba szukająca pracy powinna Sama spróbować jak to jest i ocenić Samemu czy jest to "fajna firma" czy "ściema". Mało jest tu bezstronnych osób wypowiadających się w tym temacie i pewnie sam zostane uznany za stronniczego chwaląc pracę w OVB, ale cóż... Ja innej pracy już szukac nie musze, ja już znalazłem Swoje miejsce pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marquez1987
Witam przyglądam się waszym wypowiedziom i są one podobne jak na innych tego typu forach. Ci którzy nie spróbowali lub im nie poszło bo zrazili sie pierwszym niepowodzeniem maja oczywiście najwięcej do powiedzenie (i to nie są obiektywne wypowiedzi), Ci co zarabiają z reguły nie mają czasu na siedzenie na forach, oni zarabiają pieniądze. Jednak jeśli już są tu OSOBY ZARABIAJĄCE PIENIĄDZE, mam do nich pytanie. Czy w związku z kryzysem dochody trochę nie spadły??? Bo wasz system sprawdza się podczas hossy ale w czasie bessy jest nieco gorzej. Ja pracuje w firmie która dostosowuje się do tego co się dzieje na rynku obecnie KRYZYS. I na kryzysie zarabiam i nie mam mowy o spadku dochodów na kryzysie zarabia się najwięcej jeśli ma się wiedzę. A firma dla której pracuję daje mi ja na tacy jeśli jest ktoś zainteresowany współpracą i zarabianiem na kryzysie zapraszam kontakt marquez1987@interia.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batosai
marquez1987- nie spadły nam dochody, a wręcz wciąż wzrastają. Po czym wnosisz, że "nasz system" działa tylko podczas hossy, a podczas bessy nie? Nie wiem czy świadomie, czy nie świadomie, ale w swojej wypowiedzi zawarłeś przekaz, że OVB nie dostosowuje się do tego co się dzieje na rynku. Od razu dementuję to- OVB również dostosowuje się do tego co się dzieje na rynku (nawet pojawiło się z naszej ofercie kilka nowych funduszy zrobionych niemal "pod kryzys" :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marquez1987
Wiem jak wygląda sytuacja w branży, nie przestawjając się firma traci i nie chodzi tu tylko o ovb,ale prawie wszystkim firmom o podobnym profilu działania spadły obroty, najgorszym nawet o 80%. Jeśli się nie podejmie radykalnych kroków, zyski lecą. Nie mam nic do ovb ale stwierdzam fakty. Kryzysu nie da sie uniknąć choć niektórzy jeszcze w to wierzą. Bojąc się kryzysu często firmy nie reagują bo nie wiedzą jak. Jedno jest pewne podczas gdy część z nich zastawnawia się jak zareagować na kryzys inne na kryzysie zarabiają najwięcej. A swoja drogą możesz wymienić jakie fundusze zostały stworzone pod kryzys ??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batosai
Ależ oczywiście przyznaję Ci rację. Jak firma nie jest przygotowana to spadają im obroty. Gwarantuję Ci jednak, że OVB jest przygotowane na kryzys. Nie mam dokładnych statystyk o ile % wzrosły obroty OVB, ale liczba JP wypracowanych przez OVB Polska była znacznie wyższa niż w zeszłym roku. Funduszem, który został przygotowany bezpośrednio w odpowiedzi na (zbliżający sie jeszcze wtedy) kryzys jest np. gwarancja dolarowa. Fundusz pieniężny z ustaloną gwarancją na poziomie kilku %. Służy głównie do ochrony kapitału przy dłuższych inwestycjach. Chociaż od sierpnia całkiem fajnie mu sie urosło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Obserwator_
Nie wiem, jak Wy, ale zauważyłem ze \"marquez1987\" i \"kingaaa\" bardzo miło podeszli użytkownika \"batosai\" czemu? Dzięki konkretnemu pytaniu ze strony \"kingaaa\" nie otrzymała konkretnej odpowiedzi. czemu? Prawdopodobnie temu ze to nie jest w interesie Pana \"batosai\", wiec można zapomnieć o pomocy. Włączył się do rozmowy Pan \"fredy88\", który prawdopodobnie jest z innej firmy podobnej do OVB, bądź porostu jest niezależnym doradca i przekazał informacje na dany temat, bez zastanowienia. Czemu? Każdy wie o co chodzi bo w końcu każdy jest inteligentny i wyciągać wnioski potrafi. Za to pan \"marquez1987\" młody człowiek, ale inteligentny poruszył dość delikatny temat kryzysu gospodarczego, który dotknął gospodarkę całego świata i jest nie możliwe ze firma OVB na tym mogła zarobić, bo gdyby tak było, to by była jedna z najsłynniejszych firm na świecie(jak wiemy tak nie jest). Najlepsze jest się odwoływanie do statystyk, gdzie nie możemy się podeprzeć żadna liczba :D (żenada) Jeżeli chcemy być przedstawicielem danej firmy, musimy wiedzieć o niej wszystko, jak nie mamy dostępu do tych danych, to znaczy ze firma nam nie ufa, jeżeli firma nam nie ufa to jakim pracownikiem dla niej jesteśmy? Z góry mówię, ze nic nie mam do OVB bo bezpośrednio z nią się nie zetknąłem, mam dziś spotkanie o prace w tej firmie, ale widzę, ze to będzie strata czasu, wiec postaram się to przełożyć na inny dzień bo nie ma sensu poświęcać na ich rzecz innych zajęć.Z chęcią pogadam z kierownikiem oddziału, zapewne On będzie posiadał te informacje, a jak nie, to jednak Odpuszczę sobie to, bo to nie ma sensu być nikim. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowany_=
do : _obserwator_ nie wiem dlaczego rzucasz jakies aluzje do tego co powiedzial "fredy88" - przeciez podal nazwy firm ktore poleca czyli dal konkretna odpowiedz na postawione konkretne pytanie przez "kingaaaa". Wiec moim zdaniem stanął na "wysokosci zadania":) natomiast co do batosai to sie z tobą zgadzam- widac ze ten czlowiek albo cos kreci, albo rzeczywiscie nie chce udzielic odpowiedzi gdyz to nie lezy w jego interesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×