Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mar-TUCHA

second handy, lumpeksy, ciuchlandy...jestem pewna że tam zaglądacie

Polecane posty

Gość Pomaranczka77800
www.sklepy-ic.pl to siec lumpexów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój ulubiony lumpeks zamkneli, padł bo miał za tanio. Były tam piekne i tanie rzeczy. Sklepik był czysty, jasny , przytulny, szkoda. fajne sklepiki padaja, a te do kitu są, sa i są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna jedna Rzeszowianka
szukam lumpeksów w Rzeszowie jest masa fajnych ale ceny ciuszków jak w nowych sklepach...przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonogórzanka
hej pozdrawiam wszystkich amatorów sh! do zielonogórzan: jakie znacie lumpki u nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mam odnośnie ciuszków
czy są takie ciuchlandy gdzie można kupić używane rzeczy z najwyższej półki jak channel i prada np bo jakoś nic nigdy nie trafia się markowego w ciuchlandach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat ciekawy...........
mnie też interesują ciuchlandy z możliwością znalezienia ciuszków z najwyższej półki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysika
ja tez szukam markowych ciuchow po lumpeksach ale ciezko jest zdobyc ciuchy markowe z wyzszej polki moze znacie namiary na taki lumpeks czekam na opowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnoludki na chaju
mnie takie ciuszki najbardziej interesują ;) tez szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimiga
Hej.! ;p mam wielką prośbę,czy możecie mi wskazać adresy jakichś fajnych sh. w warszawie (najlepiej na woli) :) . szukam ciuszków w rozmiarze +/- 36 / S czasem M (ALE MAŁe M) sukienek,spódnic , chętnie poszperałabym też w butach (r.41,40,39) bo z nimi też mam duży problem jeśli chodzi o "normalne sklepy" ;/ . Bo znam jeden s.h ale nie ma tam nic ciekawego i zazwyczaj za duże na mnie . Z góry bardzo dziękuję za pomoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KImiga
Nikt nie pomoże :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasem kupuję w lumpie, najlepsze ubrania mam z niego własnie - opłaca się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaluje.... czasem na witrynach widze fajne rzeczy za niewiarygodnie male pieniadze, ale te okazje nie dla mnie :/// jestem uczulona na chemie jaka to pryskaja na granicach :t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transik
SH jakiego szukasz z markowymi ciuchami typu Chanel jest w Gliwicach na żwirki i wigury 66 koło biedronki najlepsze marki światowych projektantów mody Versace D&G Prada Ralph Lauren aż w głowie się kręci jakie tam są śmieszne ceny! pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasem zaglądam ;) najbardziej mi się podoba to ,że rzeczy są nie powtarzalne ja kupuję husty paski torby tuniki obrusy serwety nawet czasem firanki i zasłony ;) można znaleźć ekstra oryginalne rzeczy świetnej jakości jak chodzi o ciuchy to mam pewność ,że nie spodkam takiej samej bluzki czy sukienki zbyt prędko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko pisze
się: Chusty i spoTkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona4100
pewnie,ze tak.Jesli dopisze szczescie,to mozna znalesc w ciuchlandzie dbrej jakosci ciuszki.Wiem ,ze po upraniu nie zmienia rozmiaru jak to sie zdarza przy zakupie cichow w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona4100
pewnie,ze tak.Jesli dopisze szczescie,to mozna znalesc w ciuchlandzie dbrej jakosci ciuszki.Wiem ,ze po upraniu nie zmienia rozmiaru jak to sie zdarza przy zakupie cichow w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeszowianka z baranówki
i o dziwo nie blakną w naszej syfskiej chlorowanej wodzie;) a np na rzeczy carry starczy 1x upranie w naszej kranówie "rzeszowiance"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaanuuuuuskaaaaa
We wroclawiu i tylko we Wrocławiu jest otwarty TK MAXX w renomie , nie jet to ciuchland , bo rzeczy sa nowe i można upolowac calkiem fajny ciuch za nie tak duze pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tehmina
Witam, Serdecznie zapraszam na otwarcie BOBOLANDII - 01.04.2010 os. Lecha w Poznaniu 121 (tunel pomiedzy os. Lecha a os. Czecha). Jest to sklepik z markowa odzieza uzywana dla najmlodszych 0-5 lat. W ofercie znajdziecie Panstwo szeroki wybor rzeczy najlepszych marek. Towar sprowadzany jest bezposrednio z Holandii (bez udzialu posrednikow w Polsce). Zapewnia to naprawde bardzo dobra jakosc sprzedawanej odziezy. Zapraszamy serdecznie os godz. 9-18. Pozdrawiam, Tehmina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny ciuchland jest w lublinie na rogu kunickiego i sierpińskiego butik przebieralnia czy jakoś tak sporo nowych ciuszków i z ostatnich kolekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ugryzl Mnie Kot
Dziewczyny, a co sądzicie o pracy w lumpku? Ja bym z chęcią podjęła się takiego zajęcia choćby jako pomoc... Nie wiecie może, czy potrzebują kogoś do pomocy w sh w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ugryzl Mnie Kot
Dziewczyny, a co sądzicie o pracy w lumpku? Ja bym z chęcią podjęła się takiego zajęcia choćby jako pomoc... Nie wiecie może, czy potrzebują kogoś do pomocy w sh w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ugryzl Mnie Kot
Dziewczyny, a co sądzicie o pracy w lumpku? Ja bym z chęcią podjęła się takiego zajęcia choćby jako pomoc... Nie wiecie może, czy potrzebują kogoś do pomocy w sh w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewarszawiankaaaaaaaaaaaaa
Nie wiem a warszawie jest bardzo duszo lumpeksow, ale popytaj się pamiętam jak kiedys potrzebowali na świętokrzyskiej kolo gadmedu , ale to było dawno jak teraz jest nie wiem , nawet kolezanka chciala isc ale pozniej zrezygnowala, i jeszcze czasem zagladam do lumpeksu na płocka / bliżej gorczewskiej/ i tam tez jest sporo ludzi i caly czas się zmieniaja ...popytac mozesz co ci szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×