Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krakrakarkrakra

chce umiec zrobic szpagat!!!

Polecane posty

Gość Instruktor tanca-Ania
Wcale nie bzdura!!!Piszcie powiem wam wszystko!!Ze mna sie tego nauczycie!! Spokojnie!!Tylko piszcie na moje gg:9034922

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instruktor tanca Ania
Droga aniuuuuuuu!!! Oczywiscie sa szanse!!N to zebys zrobila szpagat!!! Napisz na moje gg a powiem tobie jak to zrobic szpagat jak najszybciej!!! Podpisuje Anna - instruktorka tanca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanniiaaaaaaa
Udało się! Zrobiłam to! Występ wyszedł świetnie. Wygraliśmy:) Do tej poty nas podziwiają i chcą, żebyśmy tańczyli na zakończenie roku, dzień wiosny... Cieszę się bardzo. Pozdrawiam gorąco Ps. Dziewczyny, najważniejsze jest podejście. Jeżeli wiesz, że musisz to zrobić i wierzysz, że Ci się uda, to nie ma siły, żeby Wam nie wyszło. Naprawde! 3maj cie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIe umąca szpagatuu
Nie UMIEMM SZPAGATUU MAM ! TYDZIEŃ NA ZROBIENIE BO MNIE KOLEŻANKI WYWALĄ Z ZESPOŁU BŁAGAM KOCHANE POMOCYY MOJE GG: 11698921

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanniiaaaaaaa
Droga nie umąca;) Tak jak pisałam, najważniejsze jest podejście. Ja na występie szpagat zrobiłam pierwszy raz od kilku lat. Na żadnej próbie mi nie wychodziło. Ziomki mówili, że jak zawale, dostanę porządnego kopa od każdego;) Wiedziałam, że muszę to zrobić, że nie mogę ich zawieść. Presja koleżanek będzie Ci pomagać. A co do ćwiczeń, ważne jest, żebyś nie nadwyrężała mięśni od razu. Ja zrobiłam ten bląd i tylko pierwszego dnia szło mi super. Później było gorzej. Więc stopniowo ćwicz, aż dojadziesz do pełnego szpagatu. Nic na siłę. Nawet gdy pierwszego dnia zrobisz go (z wielkim bólem) następny raz się długo nie powtórzy. Porozmawiaj z kumpelami. Powiedz, że potrzbujesz więcej czasu.Obiecaj, że będziesz się starać. Z Twojej wypowiedzi wynika, że Ci zależy. Tak więc powodzenia życzę i wytrwałości. 3maj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIe umąca szpagatuu
dziękuje za radę ale potrzebuje ćwiczeń nie mam więcej czasu bo za 1 tydzien mamy konkurs błagam pomocyy piszczcie na gg : 11698921 potrzebuje wass!!!!!!!!!!! ćwiczę już 2 dni nie pomaga!!!nawet nie ma poprawyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gibka Gumka
Do nie umąca:) Widocznie masz twarde, napakowane mięśnie. Sorry- ale ze szpagatami to juz jest tak, że duzo zależy od tego jakie ma się mięśnie, a to jest już UWARUNKOWANE GENETYCZNIE! Jeśli nie jestes naturalnie gibka to musisz ćwiczyć, cwiczyć i ćwiczyć! A i to często nie przynosi rezultatów! Natomiast niektóre osoby maja już tak, że są po prostu gibkie od urodzenia- bo takie maja elastyczne mięsnie- genetycznie! Powiem tak: ja nigdy w życie żadnego sportu nie uprawiałam, mam kiepską kondycję i w ogóle nigdy się ćwiczeniam nie interesowałam! Ale jestem taka gibka, że wykręce się w każdą stronę! Szpagat zrobię ci od razu bez rozgrzewki i wogóle NIE MUSIAŁAM SIĘ TEGO UCZYĆ! Po prostu- raz spróbowałam w podstawówce i zrobiłam od razu! W ogóle to na mnie "GUMA" kumpele na w-fie mówiły ;) ;) A moja kolezanka sportsmenka na maxa- super kondycja, mięśnie, rewelka w różnych sportach- jak ma koniuszkami palców podłogi dotknąć to normalnie wyje z bólu- ona jest taka nierozciągnięta jak kłoda normalnie, a kondycję ma 100 razy lepszą ode mnie! I czym to wytłumaczycie jak ja nigdy nic nie ćwiczyłam!??? Już mam takie elastyczne, gibkie mięsnie genetycznie- po mojej mamie;) ona tez ma takie giętkie, zwinne nogi ;) :) Po prostu do takich rzeczy albo masz predyspozycje, albo nie! Koniec kropka! A jeśli nie masz to musisz sie katować ćwiczeniami i próbować. A tak nawiasem mówiąc to tydzień czasu to trochę mało przy twoich predyspozycjach, a raczej ich braku! Troche późno się obudziłas z tym szpagatem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieumiąc szpagatu
wiem wiem ale możecie mi podać jakieś ćwiczenia???proszę podajcie mi swoje gg proszę nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patkomania
ja ćwicze już 2 miesiąc już prawie umiem ale wiecie boje sie bo moja kolezanka zrobiła na siłe no i coś jej ,,pękło'' no i sie boje.... pomóżcie jakie ćwczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni_A
ja mam dobre jedno cwiczenie rozciagajace do szpagatu piszcie na moje gg to wam je wytlumacze. ja juz prawie umiem szpagat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natlka
mam 12lat i już 3 lata umiem szpagat. to nie jest trudne jak by sie wydawało... nauka zajeła mi około 4-5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxMadziaxX
Moge sie do was dołaczyc ja tez chce zrobic szpagat i ćwicze go od około 2 miesiecy brakuje mi jeszcze 5/7 cm :)... Znacie jakies dobre ćwiczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxMadziaxX
Do " natlka": To jest nie mozlewe musiałłabysbyc baaaaaaaaaardzo razciagnieta na poczatku!! Jak to zrobiłas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina 13 lat
Prosze was dajcie mi jakieś cwiczenia rozciagające do zrobienia szpagatu damskiego pliss slijcie na gg 2458255 pliska czekam na duzo cwiczen Ps Lilka widzialam twoj szpagat na zdjeciu pliss przyslij mi cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoCiArA*
piszcie na moje gg 9205842 kiedy widze te filmiki ze szpagatami az sie we mnie gotuje ze nie umiem tak. pomozcie mi bo ja chcem umiec damski(moze byc i tez meski) ale na damskim bardziej mi zalezy ja jestem wytrwala .moja kolezanka powiedziala mi ze wystarcza tylko sklony na siedzaco i stojaco po 2 godz. czy to prawda??? z pozdrowieniami prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolka szpagacik 25
Jak byście mogły dajcie jakies ćwiczenia na szpagat.Bardzo bym chciała umiec go zrobić.PROSZE.Mój adres paulina250995@autograf.pl a gg.11047523

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolka szpagacik 25
Podajcie mi jakieś cwiczenia na ten szpagat prosze błagam.odpowiedziala mi tylko 1 osoba prosze pomóżcie błagam jak najszybciej dajcie mi jakies ćwiczena mejl paulina250995@autograf.pl gg11047523.błagam pomóżcie paulina załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolka szpagacik 25
Czy daci mi te ćwiczenia prosze obiecujecie a potem nic nie dajecie.prosze piszcie gg 11047523 mejl paulina250995@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girltherockshow
nie kazdy da rade zrobic szpagat..to zalezy od niektorych rzeczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolka25
Do girltherockshow .Od czego to zalezy.Pisz moje gg11047523.mejl paulina250995@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolka szpagacik 25
Dziewczyy mam ćwiczenia.Jak chcecie piszcie na gg 11047523.Mejl paulina250995@autograf.pl Te ćwiczenia dostalam od mojej instruktorki tańca.Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiarka
BŁAGAM POMÓŻCIE !!! Dociera do mnie że szpagatu sie szybko nie naucze, ale prosze o pomoc ! Moja młodsza siostra (cioteczna taka kuzynka) ma 7 lat i umie robić szpagat co prawda rościągała sie , dużo czasu dla zabawy ale teraz zapisała się do szkoły tańca..a mi aż głupio moja mama też chce mnie zapisać mówie że szkoda mi na to czasu a tak na prawde boje sie że narobie sobie wstydu jak sie zapisze na takie lekcje a potem będe najmniej rozciągnięta czy coś ! Więc chciałabym zrobić szpagat ;) Przyślijcie mi jakieś informacje o ćwiczeniach itd jak macie . Błłaaagamm !! Mój e -mail to lilusss_13a@wp.pl . !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PROSZE O POMOC !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fidka95
Ja jeszcze nie umiem robić szpagatu ale Ćwiczę każdego dnia I widze postępy.... Jak zrobić szpagat?? 1. Każdego dnia gdy masz wolny czas rozciągaj się ok 30min 2. Jak Siedzisz na komputerze to zamiast siedzieć to weś nogę na Biurko i sie rozciągaj Ja mam komputer blisko parapetu więc ja kładę nogę na parapet i sie rozciągam i jednocześnie siedzę na gg 3. Najlepiej trochę pobiegać i potem się rozciągać Z tym sposobem prawdopodobnie nauczysz Miesiąc czy 2 miesiące Jak by ktoś znał jakieś Inne ćwiczenia na szpagat proszę do mnie napisać na: Olusja00@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolka szpagacik 25
do anabella amorek.Czy moglabys dac mi wiecej tych cwiczen,Ja mam ich sporo ale chce jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiarka
anabella_amorek jakbyś mogła to ja też poprosze o te ćwiczenia na szpagat . Mój e-mail to lilusss_13a@Wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociara*
MAGMAJ ja chcem bardzo damskiego sie na uczyc czyli noga z tylu i noga z przodu jak mam to zrobic?? w ogole mi on nie wychodzi napisz na gg mi 9205842 prosze pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozciągnięta_ada
JA już od dawna umiem szpagat damski i męski. Uczyłam się go w pierwszej klasie. Ćwiczyłam codziennie po szkole conajmniej godzinę. teraz jestem najbardziej rozciągniętą dziewczyną wśród osób od zerówki do trzeciej gim, bo dalej sie nie orientuje. Codziennie robiłam takie ćw. jak np. Noga w rękę(kładziesz się lewą ręką chwytasz prawą nogę i prostujesz. nOGA LEŻĄCA NA ZIEMI MUSI BYĆ PROSTA I PRZYLEGAĆ DO ZIEMI!!! Kiedy już wyprostujesz nogę trzymaną lewą ręką, chodziasz to mało kto umie to przyciągaj ją wyprostowaną do klatki piersiowej),noga w kącie prostym(siadasz na ziemi i prostujesz plecy. Wybiersz sobie nogę i chwytasz ją prawą ręką, dalej siedzisz prosto i podnosisz prawą nogę trzymaną przez prawą rękę jak najbliżej klastki piersiowej. Caly czas masz proste plecy i drugą nogę idealnie prostą i przylegakjącą do zimei). Jets jeszcze dużo ćwiczeń ale nie chce mi się ich teraz pisać. Jak macie jakieś pytanka do piszcie na adres email:adusia149@buziaczek.pl. Bu$iolki!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Master Piernik
Ile mam dać przerwy na regenerację nóg ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×