Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krakrakarkrakra

chce umiec zrobic szpagat!!!

Polecane posty

Można stanąć w rozkroku, oprzeć ręce na podłodze i zacząć się rozjeżdżać, ale to tylko jeden z wielu sposobów. Znam się na tym, bo jestem ze szkoły baletowej. Jak będziecie chciały znać inne sposoby to to mój e-mail: koralik@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpagat to cwiczenia sily woli nic wiecej. kto potrzebuje rad to pytac. ale zalezy jak chcecie sie go nauczyc, i czy mozecie zrobic po treningu 2 tygodni przerwy w rozciaganiu... szpagat umiem od 8 klasy podstawowej. jestem facet. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżodżolina
od półtora tygodnia uczę się szpagatu, wiem że to nie długo, ale widze że wogóle nic mi nie daja te cwieczenia które robie... Moglibyscie mi napisac jakies najlepsze cwiczenia?? takie po których szybko można się nauczyc, nie jestem zbyt wysportowana ale zależy mi na czasie:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magmaj
Nistety kiedy chce sie umiec szpagat to musisz sie duzo rosciągac a jak go umiesz to nie na długo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magmaj
Jak co piszcie na gg bo jestem prawie zawsze dostępna 9301957.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magmaj
Ja mam dobre rady piszcie gg podałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacha_23
Ja kiedyś umiałam szpagat męski (nogi poo bokach) ale przestałam ćwiczyć, i już nie umiem. Teraz kiedy mam wolną chwilę (np. w przerwie kiedy odrabiam lekcje czy gdzieś idę, albo po prostu przed snem) staram się zrobić szpagat męski i damski i efekty są powalająge!! Po prostu nawet odczas oglądania telewizji. Nie rozgrzewam się ani nic z tych rzeczy tylko w ciągu dnia ok 20 razy rozciągne nogi jak mam chwilkę, i po tygodniu już prawie umiem! Fakt, że byłam już rozciągnięta, ale na początku było mi bardzo trudno. Mam już 16 lat. Pozdrawiam i Powodzienia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameczka89
hejka !!! dzieki osobie o nicku "TUSZ" !!! cwicze juz jakies 3 dni i efekty widac w 100% !!! jeszcze jakies 10 cm i bd umiala !!! dzieki za rade ;** bardzo chcialam umiec zrobic szpagat i myslalam ze to trudne ... a jednak szybko sie mozna nauczyc trzeba tylko obowiazkowo robic takie rozgrzewki jak pisaly w tym tekscie od "TUSZ" jeszcze raz THX ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimilka
hej laski Dajcie mi jakiś przepis zebym mogła zrobic szpagat w tydzien załozylam sie zkolega ze zrobie czekam na wasza odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domeq
hej ja umiem zrobiccz szpagat w ok 30min-1godzszpagat jakktos chce zebym mu sie pomogla rozwiczyc piszcie www.czarna-rozaaa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oh mein Kopf
Dużo osób pisze tutaj, że chcą nauczyć się szpagatu w dwa dni, czy tam w tydzień, może i jest to wykonalne(jeśli ktoś jest już trochę rozciągnięty), ale bardzo szkodliwe dla zdrowia !! Pomyślcie również i o tym! Nic na siłę. Musicie ćwiczyć w miarę swoich możliwości, a nie na chama! Niektórym uda się w miesiąc, niektórym może więcej, to jest bardzo niewymierna rzecz, ale przynajmniej nic się nie stanie. Jeśli macie trochę oleju w głowie to nie przesadzajcie i weźcie sobie te słowa do serca. Tak jak już ktoś poprzednio napisał, nie rozciągać się codziennie, musi być chociaż 1 dzień przerwy dla mięśni, aby mogły odpocząć, zregenerować. Życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usul_fire
Ja jeszcze nieumiem robic szpagatu,ale znaam dobrećwiczenie na rośćiąganie siadamy na podłodze nogi w roskroku i robimy skłony dotykaja czołem pez zginania nóg czołem kolana a palcami u roak dotykamy palcow!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwizdek
Witam załozyłam się z kolezanką kto szybciej zrobi szpagad dociągniety on juz prawie umie nie wiem jakimi metodami:( ale wiem że wciągu tygodna musze się nauczyć robic szpgat bo jesli nie to juz po mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka13
witam wszystkich!! Moim marzeniem jest zrobic w końcu szpagad lecz nie wiem jakie ćwiczenia mam wykonywac aby dopiąć swego .Prosze napiszcie na mejla propozycje ..... i z gory dziękuje papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kara szpagaciara
cześć mam 11 lat chce nauczyć się szpagatu moja klasa ma niedługo bedzie zdawać gimnastykę i ja chcę jakoś wypaść nie n8ikt z mojej klasy nie mie go robić dajcie mi jakieś ćwiczenia rozgrzewające! Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja umiem szpagata! :P nauczyłam się go sama, jak miałam jakieś 14 lat i tak mi zostało do teraz :) po prostu stawałam w rozkroku i rozciągałam nogi, albo siedziałam z rozłożonymi nogami (ale to brzmi) i robiłam skłony do kolan, już nie pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martys P
mam prawie 15 latek :P:P szpagat nauczyłam sie robić w 2-3 dni :P... rozciągalam sie codziennie około 2 godzin... :) powodzenia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia 12 lat
HEj!Mam 12 lat i umiem robić szpagat.Jeśli chcecie piszcie na gg 4433794.Udzielę wszelkich porad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameczka89
Heja ;)) pamietacie mnie ?? juz dosc dobrze umiem szpagat ... znaczy sie prawie umiem ;D cwicze nie dziennie ale w wolnym czasie razem z kuzynka ;D robimy obroty,figury,gwiazdy,stanie na rekach,fikolki itp ;DD jak chcecie jakas rade piszcie na gg 211706 ;D pozdro !!!!! np na fikolka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dareńka
ćwicze już jakieś pół godziny wcześniej nic nie ćwiczyłam brakuje mi 18cm co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dareńka
Elo ziomki to znowu ja znacie jakieś fajne ćwiczenia na rozciąganie się,mam nadzieję ,że w najbliższym czasie mi pomożecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka999222
jak ktos by mogl wylac mi jakies czwiczenia to dzieki nati960@wp.pl z gora dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amc
Heja Dziewczyny ;) co tam u was?? jak szpagat?? u mnie już coraz lepiej brakuje mi niewile jak zrobie dobrą rozgrzewe :)) znam pare ćwiczeń jct piszcie 211706

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amc
Aha życze wam powodzenia :* serce serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga127
Ja umiem robić szpagat. Jeśli checie umiec szpagat piszcie na gg 4433794 ja podam wam cwiczenia i je wytłumacze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falarek
wszystkie cwiczenia rosciągające ale najlepiej na rozgrzewke skakanka lub bieg domocnego spocenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja już się nauczyłam
ale niestety nie umie go zrobić tak od razu, muszę z pięć razy się rozjechać, zanim docisnę do samej ziemi. Ale i tak jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danielito17223
Ja cwiczę yogę od 6 lat!!!jestem bardzo gibki,potrafię zrobic 4 rodzaje szpagatów: -sznurek -rozkroczny -łuk -pała rozciągam się codziennie po 2 godziny i nie zamierezam z tym kończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka-ni
Ja już się nauczyłam robić szpagat ale tylko ten boczny bo ten drugi zdaje mi się że jest trudniejszy ja się uczyłam z moją 18-letnią kuzynką bo ona już wcześniej umiała nauczyłam się tego na wsi tam gdzie nauczyłam się robić szpagat nauczyłam się też przejścia na rękach, gwiazdę nauczyłam się robić na plaży nad morzem stanie na rękach u dziadka i babci w pokoju....Przejście zajęło mi 1 tydzień, gwiazda 5 dni, szpagat 1 tydzień a stanie na rękach w dwa tygodnie.. myślę że powiedzie wam się tak jak mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×