Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość Grejs
nowiutkapanienka gdybyś miała problem z dodzwonieniem się do Orłowskiego będę tam w poniedziałek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki Grejs :) to dam jutro znać co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
GONIA123 co u ciebie! !!!!!!! U mnie ok nawet boje się zapeszac nie bola, noc przespalam całą jestem tydzień po operacji oby tak dalej pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycatka1
dziekuje, a dr Bielecki jest o.k. Ktos mial doswiadczenia z tym lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia123
Jestem już w domu, dzisiaj wyszłam. Straciłam łącznie prawie 3 kg. Niesamowita ulga dla kręgosłupa. Biust będzie prawdopodobnie c. W piątek mam zdjęcie szwów. Miałam całkowity przeszczep (w Łęcznej też dr powiedział, że nie mogę mieć na szypule). Jutro napiszę więcej. Dzięki za wsparcie. Trzymajcie się dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po zabiegu u niego i jest bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darexis
witajcie dziewczyny!! dołącze do waszego forum :) mam 33 lata i biust 75 JJ, jakiś miesiąc temu podjęłam decyzję o operacji, która odbędzie się 23 kwietnia , i szczerze mówiąc nie mogę się doczekac!!! dzieci nie rodziłam wiec w przyszłości nie bede mogła karmić, ale w ogóle o tym nie myślę, nie przejmuję się bliznami, bólem itd czekam az ten dzień nastąpi. Pan doktor zapowiedział rozmiar pełne C i hmmm tu moja ciekawość jak będę się czuła z takim biustem? czy aby nie jest za mały ? proszę napiszcie jeśli któraś z Was zmniejszyła i to tak drastycznie biust i czy dobrze się czuła? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Gonia123 super że się odezwalas pewnie jesteś taka szczęśliwa jak ja !!!!!! Dobrze że wszystko ok u ciebie ale chętnie poczytam więcej wiec bardzo proszę napisz. Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Pszczola co tam u ciebie po wizycie co z ta ranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
darexis z tego co mi wiadomo to można zmniejszyć bezpiecznie najwyżej o połowę (tak mi powiedział lekarz), ale może to tylko opinia mojego. A gdzie robisz że masz tak szybki termin i obiecują pełne C z JJ ? Pozdrawiam. Zosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zeberko -Kochana powiedz gdzie się zgłosiłaś do poradni we Wrocławiu? Ja też z Wrocławia, mam juz zaświadczenie od ortopedy, teraz muszę jeszcze zdobyc tylko skierowanie od lekarza poz. Nie słyszałam zbyt dobrych opinii właśnie o Wrocławiu dlatego myslałam aby uderzyć do Polanicy, no ale skoro we Wrocławiu robia tak szybko. Daj proszę znac gdzie byłaś i gdzie będziesz operowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeberko
@ Martyn_ka Po pierwsze - nie strasz mnie :D Ja i tak jestem wystarczająco zestresowana... lepiej nie czytać już nigdzie żadnych opinii... bo człowiek oszaleje :P Mimo wszystko wolę we Wrocławiu, bo to moje miasto i nie będę miała potem kłopotów z dojazdami itp... Po zdobyciu zaświadczenia od ortopedy , poszłam po skierowanie do lekarza pierwszego kontaktu i wybrałam poradnię na Chałubińskiego - kierując się jedynie lokalizacją.... nie czytając, nie szukając, nie zastanawiając się.... Szczerze to myślałam, że przede mną jeszcze "dłuuuga droga" i w razie czego będę mogła szukać innego miejsca... a tu taka niespodzianka ;) Stresująca,ale pozytywna. U mnie przerost jest dość duży, może dlatego... Tylko wszystko poszło tak szybko, że własnie niewiele wiem teraz i muszę się jakoś dostać do tego lekarza, co mnie będzie operował - chyba prywatnie, bo nie wiem, jak inaczej... Wiecie może , czy są jakieś konsultacje chirurgów? Bo w poradni przyjmował zupełnie kto inny. Chyba po prostu napisze do jego prywatnej praktyki i zapytam. Dziewczyny, jak to jest właśnie z tymi rozmiarami - bo ja nad tym najbardziej się zastanawiam ... oczywiście chciałabym mieć dużo mniejszy rozmiar, ale też chcę, by to wyglądało naturalnie... o ile misek w dół zazwyczaj się schodzi ? Teraz mam ok 75 JJ/K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co bardziej myślałam o Wiśniowj, o niej słyszałam złe opinie. A pozłaś tak o do tej poradni czy wymagana jest rejestracja?I kto tam przyjmuje lekarz czy ktoś inny? Wiesz kto Cię będzie operował? Ależ Ci zazdroszczę, ja też mam rozmiar 70j/k, lewa pierś jest duzo większa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeberko
Hej, to z Ciebie drobinka - myślę, że spokojnie Cię zakwalifikują przy takim rozmiarze. Ja też mam niestety asymetrię i odbiło się to mi już na kręgosłupie... :/ Ze skierowaniem trzeba się zarejestrować i niestety jest to przeprowadzone w najgłupszy sposób na świecie.... Mianowicie - nie ma rejestracji telefonicznej ANI w ogóle rejestracji z wyprzedzeniem.... czyli - przychodzisz danego dnia do budynku szpitala i stoisz w gigantycznej kolejce do rejestracji do poradni razem z całą resztą ludzi (wszyscy są do kilku różnych poradni z tego, co się zorientowałam), rejestracja czynna od 8mej, a od 7dmej chyba się ustawia już kolejka... Potem z kwitkiem idziesz ustawić się do kolejnej kolejki już pod poradnią... Dzień wyjęty z życiorysu... no ale chyba warto. Ja byłam w piątek, może dlatego takie tłumy...ale totalnie nie rozumiem tego systemu. Operować mnie będzie dr Bieniek - tyle mi się udało dowiedzieć. No i dostałam karteczkę z datą, kiedy mam się stawić do szpitala i co wziąć ze sobą. Tyle... Teraz kombinuję, jak się do tego Bieńka dostać...najchętniej na NFZ... ale nie wiem, jak to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeberko
..aaaa - no i oczywiście, że przyjmuje lekarz ;) Mnie akurat jakaś kobieta, ale nie ona będzie mnie operować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz w biuscie przy rozmiarze 70j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczoła1988
hej, Byłam dziś na kontroli, Pani doktor powycinała mi coś z tych ranek i kazała nacierać maścią, ponoć wszystko jest w porządku, tylko będzie goić się dłużej. Karolcia a jak wrażenia u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Hej PSZCZOLA u mnie wygląda ok chociaż ciągle mi się saczy malutko ale kropka może wielkości 50 gr jest Jutro idę na kontrolę . Po jakim czasie zdjeli ci szwy? ? Nie bola mnie tylko jak za długo postoje to mnie ciągną w dół takie dziwne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darexis
do Zosia- w Euroklinice w Katowicach, udało mi się wskoczyć na termin z którego ktoś zrezygnował, ale oprócz tego jestem zapisana na tzw liście rezerwowej, czyli jeśli ktoś odwoła to wejdę na jego miejsce (mam nadzieję) bo chciałabym mieć to już za sobą. Ja operację robię prywatnie a nie z NFZ dlatego może nie muszę czekać aż tak długo. Mnie też lekarz powiedział, że ok połowę zmniejszymy ale według ostatniego biustonosza m-ki Freya mój rozmiar to 75 JJ, a na żywo wydaje mi się że mam takie HH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycatka1
moge prosic o namiar na dr Bieleckiego w Poznaniu - niestety nie odpisal mi na maila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczola1988
Z skutków ściągnięto mi tydzień po zabiegu, natomiast z okolic pach po 3. Tez mam takie dziwne uczucie ciągnięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do darexis ile płacisz w katowicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość: nie bedę obiektywna jeśli powiem ile, ponieważ dostałam zniżkę , ale powiem tylko że poniżej 13000 zł a w bielsku u dr Sirka wycenili mi na 16500 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bielecki recepcja 61 662 37 70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka, do gość z 23.02 - ja byłam w Łęcznej 12.02 i mam termin operacji na 05.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak nazywal sie lekarz ktory cie zakwalifikowal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w czwartek- W czwartki przyjmuje R .Mądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosc co ma w łęcznej operacje 5 maja . czy miałaś jakieś zaświadzczenie od lekarza specjalisty(neurologa lub ortopedy) że są zalecenia zdrowotne do zmniejszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewakalia
Hej dziewczynki u mnie dziś 4 tygodnie po operacji i jest super.Cycusie super małe stojące piękne,byłam wczoraj na kontroli i tez mam w prawej piersi mała dziurke ktora nie chce sie zagoić,dostałam nowy żel i we wtorek znowu kontrol.Mam masować piersi,moge ćwiczyć tyle że niezbyt intesywnie,na kijki i biegać moge.W poniedziałek wracam do pracy :)Ja sie cieszę że ja nie małam założonych szwów na zewnatrz tylko w wewnatrz,dlatego moje cięcia sa bardzo delikatne :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aga
Witam!! Ja miałam termin w Łęcznej pod koniec stycznia i termin zabiegu mam na 22.04.... Strach w oczach to mam już od miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×