Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Kurce cale wiadomości mi nie wchodzą niewiem dlaczego urywa sie i wskakuje tylko początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
Kamila nic się nie bój i tak nie będziesz tego czuła. A w Lublinie w COZL u dr Mądrego? Jeśli tak to śpij spokojnie opieka jak w prywatnej klinice, lekarze super, ja jestem 6 mies. Po i mam takie piersi jakie miałam może wieku 13 lat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nie w Lublinie tylko w Lubinie [ woj dolnośląskie ] - tam gdzie jest KGHM :) robię prywatnie piersi, czekałam krótko bo w styczniu byłam na konsultacji a 15.03 mam już operacje. Operować będzie mnie dr Leszczyński z Wroclawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aga
Witajcie dziewczyny ja mam operację 6 grudnia w Łęcznej u dr Mądrego. Jestem dość szczupłą osobą o rozmiarze 65 j w związku z tym mam pytanie czy któraś z Was miała zmniejszany biust z podobnego rozmiaru na 65 c chciałabym zobaczyć jak taki biust wygląda w/w rozmiarze i czy nie będzie zbyt mały. Chętnie bym też obejrzała inne dzieła dr dlatego też poprosiła bym o przesłanie zdjęć na mojego maila agata2806@o2.pl, góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blume1
Tym razem dobrze przeczytałam Miałam 65gg a teram mam śliczniutkie d:) foty zaraz wyślę i nie ma się nad czym zastanawiać, bo małe nawet z bliznami są 100 razy lepsze niż 2 wiszące wory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
choć nie od tego dr to i tak zobacz że warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
Gość Aga ja mam 65K:) Blume1 podeslij proszę fotki. Mój mail kwiatekbratek.77@wp.pl. Dzięki z góry! Co do rozmiaru, dr Mądry powiedział że raczej będzie D choć chciałbym C. Argumentował to tym że przy moim wzroście 170 będzie bardziej pasował a C mogą wyjść plaskacze. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Bodzia ja też nic nie kupowałam wcześniej, biustonosz zamierzam w Łęcznej dopiero kupić, ale te koszulki fitnesowe były śliczne i nie mogłam się oprzeć, właściwie na siłę to mogłabym już w nich chodzić, ale mam dosyć eksponowania tych cycków i dlatego trzymam je na nowy czas. Dziewczyny ja tam wole żeby mi większy biust zostawili i tak będzie na pewno ładny, bo jednak przez tyle lat przyzwyczaiłam się do ,, kobiecych" kształtów i mogłabym w depresję popaść jakbym nagle miała malutkie cycki;)Najważniejsze żeby były kształtne i nie przeszkadzały w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Kamila ja tez boję się jak diabli tej narkozy, ale dziewczyny pisały, że tą rurkę wsadzają i wyjmują w czasie snu, podobno tylko ból gardła czuć potem. Ile płacisz za operację jeśli to nie tajemnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Blume1 poproszę o fotki mój mail to bozena.miskiewicz@onet.pl z góry dziękuję. Karmi a orientowalas się w sklepie szpitalnym i czy są tam dostępne rozmiary biustonoszy pooperacyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
Podobno w Łęcznej najmieszy obwód to 75cm. Też myślałam że kupię na miejscu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania1313
kamila.s3 jestem z Legnicy operacje mam w lipcu w Polanicy napisz jak będziesz po jestem bardzo ciekawa .Trzymam mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 000
Hej Mania 1313 Ja jestem z okolicy Bolesławca i też czekam na operacje w Polanicy. Napisz mi proszę kiedy mialas wizyte jak dali Ci znać o terminie. Bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki.Ja mam termin w Łęcznej na 20 lipca i bardzo chciałabym zobaczyć Wasze fotki po,mój e-mail sabkoz50 @gmail.com.Z góry bardzo dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilas3
Jutro mam byc o 11 w szpitalu. Jak dojdę do siebie po narkozie to napisze co i jak. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Kamilas3 trzymamy mocno kciuki na pewno wszystko bedzie dobrze fajnie że masz już jutro. Ja jeszcze czekam do maja.Powodzenia-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Kamilas3 trzymamy mocno kciuki na pewno wszystko bedzie dobrze fajnie że masz już jutro. Ja jeszcze czekam do maja.Powodzenia-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Kamilas3 trzymamy mocno kciuki na pewno wszystko bedzie dobrze fajnie że masz już jutro. Ja jeszcze czekam do maja.Powodzenia-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmanka8
Hej dziewczyny, co u Was nowego? Nie było mnie chwilę bo miałam troszkę wyjazdów ale już wróciłam ;) Goję się super - w zasadzie pozostały już tylko blizny. Nawet zgrubienia pooperacyjne ładnie się "wygładziły". Dziewczyny przed operacją - nie ma się czego bać! Rurę wkładają i wyciągają jak się śpi więc nic nie czuć no a gardło troszkę potem boli od podrażnienia! Ja miałam obawy że nie będę mogła ruszać rękoma ale serio nie ma tragedii. Operację miałam w środę w piątek wyszłam do domu a w sobotę myłam głowę sama ;) Życzę wszystkim powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilas3
Dzis jus zaczęłam sie bać. Za kilka godz operacja aaaaa mam nadzieje ze bedzie ok. Teraz mam strach ze sie nie obudzę. Ze długo synka na rece noe wezmę, nie przytule. Pije ostatnia kawę bo do 9 godz moge pic. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila będzie dobrze trzymam kciuki czekamy na info jak będziesz po:-) też bym już chciała być po :-( barmanka jak możesz to podeślij zdjęcia teraźniejsze:-) super że ładnie się goisz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilas3
Dziewczynki juz po operacji. Ale płaska jestem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aga
Super to już nalezysz do tych szczęśliwych. Wszystkiego dobrego no i szybkiego powrotu do pełnej sprawności. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izar
Blume a za jaką cenę chcesz sprzedać? I jaki kolor biały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
Kamilka super czekamy na recenzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×