Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość Aga
hej dziewczyny! Gość Martynka! Po jakim czasie da się wrócić do pracy? Kiedy to samopoczucie jest już naprawdę komfortowe? Napisz coś jak się dochodzi do siebie, ile trwa ten najgorszy okres i jak się czułaś? pozdrawiam. Barmanka! ale masz fajnie. najgorsze już chyba za Tobą. Ja za 2 miesiące będę tuz po operacji. Mam nadzieję tylko, że ten dr. Bieniek jeszcze będzie operował na Chałubińskiego. Jak Twoje samopoczucie miesiąc po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Hej Dziewczyny! Gość Martynka. Napisz jak szybko doszłaś do siebie. Ile czasu wymaga powrót do normalności (bez bólu i większego dyskomfortu). Jak myślisz - po jakim czasie można wrócić do pracy (biurowej). Zazdroszczę satysfakcji i cieszę się, że jesteś zadowolona. Barmanka! Jak się czujesz miesiąc po operacji? Ja za dwa miesiące będę tuż po ....mam nadzieję,że dr. Bieniek nadal jest na Chałubińskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Aga ile czekałaś na operację kto cie zakwalifikował ja akurat jade do Łęcznej w czwartek na konsultacje i tam się czeka juz rok na operację do Wrocławia mam o wiele bliżej ale wybrałam Łęczną przeraziłam sie tym ze we Wrocławiu nie kwalifikuje ten lekarz który operuje choc widziałam biusty ktoś operowal dr.Bieniek i naprawdę śliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W DSS we Wrocławiu operuje zawsze ten sam lekarz który kwalifikuje. Plus oczywiście jeszcze jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pannanikt wiem wiem ze tam tak ale na chałubińskiego z tego co ja się dowiadywałam i można z dnia na dzień pojechać do poradni i zostajesz przyjęta jest babka ktora juz nie wykonuje operacji a operuje Bieniek a co do tej lekarki to komentarze na necie ma okropne!!! Pisałam z dziewczyna ktora miała tam operacje i potwierdziła ze tak tam jest a doktora dopiero widzisz przed operacją dla mnie to dziwne dlatego wybrałam Łęczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Donia 847 ja bylam w poradni we wroclawiu na poczatku listopafa 2015 i termin mam na kwiecien. Jesli chodzi o babke z poradni to faktycznie bez szalu, ale mi sie zwierzyla ze tez zmniejszala biust. teraz ponoc wszyscy jada do Łęcznej, wiec nie dziwota, ze tam takie terminy. We wroclawiu jedziesz do poradni bez rejestracji, musisz byc z rana. przyjmuja wg kolejki do ostatniego pacjenta. z tego co wiem - nikogo nie odrzucaja. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Dziewczyny dochodzenie do siebie po operacji to sprawa indywidualna....ja byłam w pracy po 3 tygodniach z tym że na lżejszym stanowisku...głównie praca biurowa...co do prac domowych to się oszczędzałam dłużej około 2 m-cy....;.najgorzej chyba z samymi piersiami :do ok 6 tyg , miałam je przeczulone; czułam każde nawet lekkie musniecie..Potem swędzenie...a potem aż do teraz cały czas odczuwam bolesnosc...w staniku chodziłam około 6 tygodni po operacji non stop ..Potem w ciągu dnia często chodziłam bez po domu...spanie na boku czy brzuchu do teraz sprawia mi trudność...bo cały czas czuje ból przy nawet lekkim ucisku...o zwykłych stanikach nie ma mowy....odczucie mega nieprzyjemnego ucisku jak w obręczy...chodzę narazie w gładkich bezszwowych sportowych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
syla a kiedy dokładnie miałas operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmanka8
Karmi71 tak tak, czas szybko leci. Już 4 tygodnie po operacji a ja oprócz blizn i kilku małych strupków mam piękny twardy biust. Owszem blizny są twarde ale nie martwi mnie to za bardzo. Gość Aga ja miałam operację 27 stycznia a do pracy wróciłam 4 lutego. Jestem raczej pracoholikiem i nie mogłabym usiedzieć bezczynnie ale wbrew temu co czytałam (że rąk nie można podnieść) to chyba bardziej bariera psychiczna ok trochę ciągnie i ból też jest ale daje się przeżyć. Za to efekt.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barmanka bardzo się cieszę ze juz wszystko u ciebie dobrze jak ten czas leci szok wydaje sie ze operacje miałaś max tydz temu super że się pogoiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pracę biurową ale mija 3 tydzień od operacji a ja już teraz wiem że przedłużę pobyt w domu co najmniej do 7 marca. Nie czuję się na siłach i czuję dość uciążliwy kłujący ból jak się ruszam. Też jestem pracoholiczką :D Na szczęście jestem na tyle niezastąpiona że pracuję z domu haha :) zwariowałabym bez pracy w domu. Może i to jest troszkę powód gorszego gojenia bo jednak siedzę, sięgam, klikam w klawiaturę dość intensywnie przez minimum 8h dziennie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Hej dziewczyny pracoholiczki szczerze to podziwiam was za odwagę że tak szybko wrocilyscie do pracy -:) mi lekarz ktory robil usg powiedzial zeby nie spieszyc sie z pracą i się oszczędzać bo na zewnatrz szwy goja się szybciej niż te wewnętrzne i zeby sobie nie zrobic krzywdy albo nie zepsuć efektu końcowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
A ja mam za równe 3 miesiące do szpitala 23.05.2016 hura coraz bliżej-:) -:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Martynka
Dziewczyny no ja miałam 3 tygodnie zwolnienia, ale w sumie to już po dwóch tygodniach czułam się bardzo dobrze. Też mam pracę biurową także po trzech tygodniach wróciłam. Co prawda na początku może być ciężko wysiedzieć te osiem godzin przy biurku, trzeba sobie robić przerwy, ale generalnie naprawdę spodziewałam się, że będzie o wiele gorzej. Chałubińskiego we Wrocławiu naprawdę nie jest takie złe, wiem, że warunki i ta Pani, która kwalifikuje do zabiegu trochę odstraszają, ale po pierwsze nie odrzucają, terminy są w miarę szybko, a przede wszystkim doktor Bieniek to cudowny specjalista i naprawdę robi cudowne biusty. No i opieka po operacji jest spoko, nie trzeba się prosić o leki, Panie same przynoszą i pytają czy wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
barmanka chyba jesteś rekordzistką z tym powrotem do pracy. A powiedz mi czy w szpitalu obowiązkowo piszą zwolnienie lekarskie ?Czy jak się chce? Bo ja osobiście zostawione mam 3 tygodnie zaległego urlopu i wolałabym nie iść na zwolnienie. Pracę mam bardzo lekką umysłową jak chce to siedzę jak chce to chodzę także nie przeciążę się na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Bodzia już odliczasz? Bo ja też coraz częściej o tym myślę.... Jak ja przyjdę do szpitala to Ty będziesz już z nowym pięknym biustem do domu się zbierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Ja miałam operacje 16 listopada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka to prawda ze na Chałubińskiego operuje tylko dr.Bieniek czy sa inny lekarze jeszcze? Masz może fotki jak Ciebie zoperował jesli tak to bardzo proszę donata.mostowa@wp.pl jakie miałaś papiery jak jechalas do tej poradni a i czy tylko ona tam przyjmuje jako kwalifikującą? Wymyśla czy co ze ja tak opisują jeszcze jedno pytanko kiedy miałaś kontakt dopiero z lekarzem operującym tzn Bienkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Karmi ja odliczam już i nie ma dnia żebym o tym nie myślała zrobiłam sobie nawet badania kontrolne które mi wyszły dobrze z czego bardzo się cieszę i czekam... na pewno się spotkamy w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Donia 841. tak mnie tez kwalifikowala ta lekarka, ona chyba jest na stale w poradni. wazne kto bedzie operowal, dziewczyny pisza , ze dr. Bieniek jest super i tego sie trzymam. Daj znac po Łęcznej. pozdrawiam i trzymam kciuki. Barmanka! jestem w szoku, ze tak szybko sie pozbieralas. Tylko pozazdroscic. Jakos podnosisz mnie na duchu i wierze, ze ja niedlugo befe w podobnym stanie ( zadowolenia) odzywaj sie co jskis czas. pusz co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga a jaka byłaby babka opryskliwa czy do zniesienia powiedziała ci kto cie będzie operował jakie miałaś papiery cholercia mi teraz wszyscy wkoło mówią ze mam może spróbować do Wrocławia jutro pojechać dziewczyny niewiem co mama robic jestem w kropce w sunie nic nie stracę nieiwem co mam robic Łęczną mam na czwartek pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLA80K
dziewczyny ,,zebrałam się i zadzwoniłam dziś do dr, mądrego w sprawie mojej brodawki , która się źle przyjęła,,,wysłałam mu foty,,i,,,pan doktor, powiedział że pół roku po operacji może mi zrobić rekonstrukcje tej brodawki a wyglada to tak ,że w znieczuleniu miejscowym nacina się starą brodawkę w kształcie gwiazdy i formuje nowa brodawkę,,,,mam jeszcze trochę czasu zobacze na ile mi to będzie przeszkadzało,,,,ale alternatywa jest,,,,powiedział że to się zdarza i ja o tym wiedziałam wczesniej tymbardziej że była wklęsła przed operacją,, z ogólnego efektu jestem zadowolona,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla kurde ja mam obydwie wklęsłe to mogą mi się nie przyjąć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, u mnie troszkę lepiej. Właśnie zmienialam przed chwilą opatrunek i widzę już po dwóch dniach stosowania atrauman ag że jest mega poprawa. Nie jest to tanie ale na prawdę warto. Wszystko zaczyna się goić w oczach :D Jestem pełna optymizmu :) Niestety jak chodzę to mnie boli to tu to tam ale rozumiem że to normalne. No i mam całe piersi meeega wrażliwe nawet na zwykłe muśnięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLA80K
możesz poprosic lekarza o recepte na atrauman jest taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmanka8
Karmi71 nie koniecznie dają zwolnienie tzn jak poprosisz. Ja brałam tylko na 4 dni pobytu w szpitalu a potem kolejne 4 dni pracowałam z domu a potem to już do pracy ;) Serio myślałam że będzie dużo gorzej! Hehehe śmieję się że jak tak dobrze mi poszło z gojeniem to może jeszcze dam sobie coś wyciąć ;D Tak jak już pisałam nie raz - warunki na Chałbińskiego są okropne ale dla mnie liczyła się fachowość lekarza operującego. Poczytałam na jego temat sporo opinii i bardzo się cieszę że to on mnie operował :) Powodzenia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam jednak pecha nie da się ukryć wczoraj z mężem podjęliśmy decyzje ze pojedziemy do Łęcznej dzis juz po poludniu wyjeżdżamy i co się okazało zadz do szpitala żeby upewnić się na 100% czy jestem zapisana a na to pani tak tak ale dr.mądrego nie będzie myślałam ze mi Tel spadnie w zastępstwie będzie pani Kasia Żuchowska niewiem nic na jej temat tylko doczytalam ze to lekarz chirurgii ogolnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Donia 841 Ja miałam skierowanie od ortopedy, z informacją o wczesnych zmianach zwyrodnieniowych kręgosłupa. Ortopeda najpierw nie chciał mi dać skierowania, twierdził, że wymyślam. Ale się uparłam, kazał mi zrobić zdjęcie i po nim dał skierowanie do por,chir.plast. Ta lekarka z Wrocławia z poradni nie jest taka zła jak ją opisują. Po prostu nie jest wylewna ale też chyba nie robi trudności - rozumie kobiety z dużym biustem, bo sama zmniejszała. Widzę jednak, że już podjęłaś decyzję i jedziesz do Łęcznej. Ja też miałam dylematy ale wybrałam jednak Wrocław - głownie z uwagi na odległość. Poźniej trzeba jeździć na kontrole it. POdczas wizyty w por.chir.plast. nie było mowy o szczegółach operacji, dostałam skierowanie i wytyczne odnosnie badań (grupa krwi, RTG klatki itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×