Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość ryba33
kasiol2013 tak jest kochana po co się zadręczać nie potrzebnie trzeba się cieszyć tym co jest. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wreszcie dziewczyny piszą szczerze i tak powinno być. Do tej pory były tylko peany na cześć Łęcznej. Jedynie Zdesperowana była niezadowolona, a jak widać jest ich więcej. Fajnie, że pojawiły się inne głosy, kobietki czytając różne opinie mogą decydować a nie liczyć, że będzie tylko pięknie. Dzięki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka56
Justynabia, co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest kosmetyczna operacja, lekarz napewno stara sie zeby piersi ladnie wygladaly ale glownie robi sie ja ze wzgledu na bole kregoslupa i inne fizyczne dolegliwosci. Przy ogromnych piersiach jest wiecej powiklan i trudniej zrobic ladne piersi.Zamiast byc wdziecznym lekarzom ze wam usuneli te wiszace balony to narzekacie na p*****ly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gogusia, ja nie miałam operacji i nie jestem pewna, czy będę miała, ale już dawno czytałam o rzeczach tego typu: www(kropka)luxmed(kropka)pl/_files/b56c839e515fee8a695565702ab551c9.pdf wiem, że dla Ciebie jest już za późno, ale może komuś się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to znaczy? - "Wreszcie dziewczyny piszą szczerze i tak powinno być. Do tej pory były tylko peany na cześć Łęcznej. "? - Że do tej pory to kłamstwa były? Weź sie zastanów co piszesz. Każdy kto chwalił Łęczną tam był i przeszedł operacje więc chyba wie co pisze, ale to czy osoby niezadowolone piszą czy też nie to chyba nie od szczerości, ale od chęci zależy prawda? Każda osoba wyraża swoje doświadczenia i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym, nieudana operacja wszędzie moze sie zdażyć. Ja np. miałam mieć w prywtnej klinice. Miałam już termin wyznaczony, ale trafiłam na to forum i dowiedziałam sie jak łatwo i szybko zrobić to NFZ. I w 2 miesiace było po wszystkim, gdzie na prywatną opercje czekałabym pół roku!!! Ale co gorsza prawdopodobnie uniknęłam, przepraszam za wyrazenie :"spierdzielenia " mi piersi. Prywatnie zaproponował mi nowa metodą bez cięcia pod piersią, zapomniałam teraz nazwy. Poczytałam o tym i wyglądało, ze to bedzie super rozwiązanie. Natomiast gdy byłam na konsultacji u dr Mądrego i powiedziałam o tym, to prawie sie za głowe złapał. Bo o ile jest to dobre przy mniejszych piersiach, lub przy podnoszeniu to przy duzej redukcji wyszły by mi podwójne piersi, pokazał mi jak to by wyglądało. I teraz mozna sobie wyobrazić jak byłabym szczęśliwa po prywatnej operacji. Nawet nie chce o tym myśleć. Dlatego jestem szczęśliwa, ze trafiłam do Łęcznej i ze swojego doświadczenie każdemu będę polecać to miejsce. A i jeszcze dodam, ze leżałam tam ze starsza kobietką z Krakowa, która była na rekonstrukcji piersi. Trafiła do Łęcznej bo jej syn-lekarz tam właśnie ją wysłał. Więc chyba to o czymś świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i swoje pięć groszy musiała dorzucić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O i jeszcze lepiej się zna od lekarza. Gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość proponuje nauke czytania ze zrozumieniem ;) a forum nie jest twoim prywatnym folwarkiem więc bede tu pisać kiedy mi sie podoba i dlatego im wiecej będziesz się denerwować tym wiecej bede pisac :) Tak dla równowagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, niepotrzebnie się unosisz, gość miał zapewne na myśli to, że do tej pory pisały tylko dziewczyny zadowolone z operacji w Łęcznej, a te niezadowolone się nie odzywały, a potencjalne kandydatki powinny wiedzieć, że nie zawsze sie udaje nawet w Łęcznej. Co do tej metody z jednym pionowym cięciem masz rację, mojej koleżance tak zrobili w Orłowskim i wyglądały jej piersi masakrycznie, na szczęście zaraz, to znaczy za pół roku poprawili i teraz ma cudne malutkie piersi, takie, o jakich marzę, żałuję, że nie zaczekałam i nie poszłam do Orłowskiego, choć dla mnie dużo dalej, a wyjściowy rozmiar miałyśmy taki sam, czyli można z dużych zrobić malutkie (miseczka C) i to na szypule, trzeba tylko chcieć i wykazać trochę empatii, umieć się wsłuchać i w czuć w to, czego oczekuje pacjentka, a nie obiecywać gruszki na wierzbie, a zrobić i tak po swojemu :( ja jestem bardzo rozgoryczona, a na poprawkę tam się zna pewno nie zdecyduję, skoro na mnie się uczyli zmniejszać piersi, to przynajmniej niech poprawek się na mnie nie uczą robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo Monia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prywatny folwark? Pomylilas forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZYWIŚCIE MACIE RACJĘ!!!! Cieszę się,że nie mam już tych wstrętnych mega-worów ale trochę się martwię...widzę brodawki z bliznami nie tylko wokół ale i na nich samych.Rany były bardzo duże i głębokie więc pozostały znaki ...Poza tym jednego sutka nie mam tylko otoczkę,odpadł strup,rana nie goiła się a teraz...hmmm..nie wygląda zbyt ładnie.Ale mam prawo przejmować się moim ciałem mimo,że i tak wygląda dużo lepiej.Mam nadzieję,że będą jeszcze piękniejsze,dbam o nie jak tylko mogę :) Bardzo proszę(zwracam się co do niektórych osób). Nie atakujcie innych tylko dlatego,że mają inne zdanie.Na tym polega dyskusja...Obelgi,wyśmiewanie do niczego nie prowadzi a powoduje tylko,że coraz mniej osób wchodzi na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdesperowana, właśnie o to mi chodziło :) Czy koleżance poprawkę robili już z cięciem po piersią czy nadal nie cięli pod piersią i wyszło tak dobrze? Widzicie dziewczyny, czasami lepiej jest poczekać cierpliwie dłużej, czasami "co nagle to po diable". Oczywiście nie generalizuję, ale trzeba wziąć pod uwagę różne możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana i gogusia podzielam wasze zdanie. Byłam bardzo szczegółowo poinformowana o konsekwencjach,o inne sama się dopytywałam ,ponieważ interesowałam się tym od dawna,wiedziałam co mnie czeka.Wszyscy lekarze z oddziału pytali jaki chcę rozmiar i na pewno nie było to G! ale dużo mniejsze.Zdawałam sobie sprawę,że uczą się,ale zabrakło zwyczajnej ludzkiej empatii i życzliwości ze strony niektórych osób. Ja też mam potężnego bliznowca,jedną pierś nierówną przez to i na pewno na ponowną wizytę się nie zdecyduję. Zresztą Monia widziałaś moje zdjęcia-nieszczególnie to wygląda jak sama stwierdziłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu, koleżance poprawiali już z cięciem pod piersią, ale nie tak "od ucha do ucha" jak ja mam, tylko tak na 10 cm powiedzmy ma bliznę poprzeczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdesperowana ja sie nie unosze :) daleko mi do tego aby tracić energię na kogoś nie wartego mojego zainteresowania. Ale doskonale wiem o co gościówce chodziło bo ja w przeciwieństwie do niej rozumiem czytany tekst :) Co do nauki na Was to tylko tak wywnioskowałam. Bo wszystkie dziewczyny co niezadowolone były są z odległych terminów, a teraz już raczej nie słysze o niezadowoleniu. Poza tym szpital z tą specjalizacją jest nowy, ma raptem 4 lata. Ekipa jest młoda, oprócz dr Mądrego. Wiesz? Moze jednak przemyśl poprawke? Jesteś bardzo niezadowolona z efektu, chcesz sie z tym męczyć przez kolejne lata? Piersi to nie bluzka którą zdejmiesz. Ja bym chyba jednak poddała sie poprawce. No chyba, ze Ty juz naprawde nie chcesz i masz juz dość tego. Bardzo Ci współczuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdesperowana, wybierasz się na poprawkę do Orłowskiego? Czytałam na ich stronie, że kolejki się skracają, ponieważ operują do 20-tej. Może warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakim cudem mam się starać o poprawkę w Orłowskim, skoro tam mi nie robili? to chyba raczej niemożliwe. Nie wiem, może kiedyś zrobię jeszcze raz, na razie mam dosyć takich "atrakcji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia, ja rozumiem wszystko. Ty nie rozumiesz i wymyślasz, że chodzi mi o coś innego. Chodziło mi wyłącznie o to co zrozumiała Zdesperowana. Zwyczajnie przestań się czepiać. Nie zawsze masz rację. Jeśli ktoś ma inne zdanie jest przez Ciebie atakowany. Tak, jak pisze Gogusia, dyskusja nie polega na potakiwaniu, a wyrażaniu swojej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdesperowana, nie myślałaś o kredycie na tę inwestycję? Wtedy mogłabyś do Orłowskiego. Wiem, że to dużo pieniędzy. Ja planuję wziąć kredyt. Któraś z dziewczyn pisała, że to najlepiej wydane pieniądze w jej życiu. Trzeba tylko wybrać dobrego lekarza. Ryzyko jest zawsze, ale doświadczony lekarz jest połową sukcesu, tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już nie chodzi o pieniądze, ja nie chcę drugi raz przez to przechodzić, przynajmniej na razie, a jeżeli kiedykolwiek się zdecyduję, to na 100% będzie to prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia idz na folwark nakarm zwierzyne bo w głowie ci się przewraca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dyskusja to nie atakowanie,obrażanie czy dyskryminacja z powodu innych poglądów a to właśnie robisz... Daj już spokój i porozmawiajmy "normalnie"...Każda z nas ma ten sam problem i starajmy się sobie pomóc wzajemnie a nie dołować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do stwierdzenia z góry- brawo Monia. Twoje posty z poprzedniej strony są sensowne i nie wydaje mi się, żebyś się unosiła. :) Co najważniejsze są tez potrzebne, dla równowagi, bo ostatnie kilka stron na forum to raczej antyreklama dla zabiegów zmniejszania biustu. Każda z nas miała po operacji mniejsze lub większe problemy, a mimo to, pewnie ponad 90% z nas bez wahania zdecydowałoby się zrobić to jeszcze raz, gdyby czas się cofnął. I nie ma się tu po co ekscytować Łęczną, Orłowskim czy jakąkolwiek prywatną kliniką. Nigdzie nie dostaniecie stuprocentowej gwarancji, że wyjdzie pięknie, bezproblemowo i tak jak sobie wymarzyłyscie. Nawet za kasę Zapłaciłam za swój zabieg 12,5tys. Naoglądałam się w klinice zdjęć na których babki po miały zrobione super biusty i to mnie uspokoiło. Ale wcale nie znaczy to, ze wyglądam tak jak jak sobie wymarzyłam przed zabiegiem. Od początku pisałam tu, że inaczej niż dziewczyny, chciałam trochę większy biust niż mi zrobili. W zagłębieniu miedzy piersiami mam bliznowce. Pod pachą po 4 miesiącach miałam robioną poprawkę, bo okazało się, że zostawiono mi za dużo skóry. I tez usłyszałam od lekarza, że przecież mam biust, który pasuje do mojej sylwetki. On to tak widzi. Wszystko to opisywałam na forum. I do wszystkiego podchodziłam spokojnie. Mimo wszystko jestem szczęśliwa, że dziś wyglądam tak jak wyglądam. Nie mam pretensji do lekarzy, bo są tylko ludźmi i jak każdy człowiek subiektywnie postrzegają to co im się podoba lub nie. Nigdy także nie wszystko im się udaje, ciało ludzkie to nie kawałek materiału z którego można wykroić co się chce. Każda z nas jest dorosła i powinna zdawać sobie sprawę z tego, ze życie to nie bajka, a operacja plastyczna to nie wizyta w spa. Po raz kolejny napisze, że były to najlepiej wydane pieniądze w moim życiu. To, jak postrzegamy świat zależy od naszego nastawienia. gogusia gość słyszy tylko echo swoich pojedynczych szarych komórek, więc daj dziewczyno spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdesperowana, ja nie jestem tym gościem, który pisze o folwarku. Muszę przybrać jakieś imię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdesperowana, rozumiem. Wszystko w swoim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kama, nie sądzisz, że zmniejszenie o 1 rozmiar to przegięcie? Zdesperowana tak właśnie ma zmniejszone. Nie tak się umawiała z lekarzem. Nie powinni zmniejszać tyle ile lekarzom się podoba, a brać pod uwagę oczekiwania pacjentki. Jeśli niemożliwe jest zmniejszenie o 2 czy 3 rozmiary lekarz powinien o tym poinformować. Wtedy kobieta zdecyduje czy warto się kroić dla 1 czy 2 rozmiarów. Ja nie zdecydowałabym się na operację gdyby zaproponowali mi zmniejszenie o 1 czy 2 rozmiary. Lekarze obiecują a potem wszystkim robią takie same wielkości niezależnie od oczekiwania kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli Twoim zdaniem Kama, to jest loteria z jakim biustem zostaniemy po operacji? Bo ja akurat uważam, że jednak większe szanse na zadowolenie mam, jeśli poddam się operacji w renomowanej klinice, u sprawdzonego fachowca z długoletnim doświadczeniem, niż u lekarza, który się na mnie dopiero uczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×