Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość iwapoz
ja zadnej karty aptecznej nie mam- a zwolnienie mialam miesiac i wiecej nie bralam bo ja pracuje przy komputerze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Podaje maila nstepnik@gazeta.pl Ja w szpitalu bylam od 18 pazdziernika, zwolnienie dostalam do 10 listopada wiec lacznie tylko 24 dni. Chcialabym jednak zostac w domu do konca listopada, tym bardziej ze ze strony pracodawcy nie mam zadnych ale, tylko nie wiem czy dostane dalsze zwolnienie od rodzinnego. 10 pojde do lekarzai sie okaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Iwapoz sprawdz sobie w warunkach ubezpieczenia czy Ci sie ta karta nie nalezy czasami. Ja mam identyczne ubezpieczenie P Plus, place 55 zl, dzwonilam na infolinie i karta apteczna na 200zl mi sie nalezy jezeli bede miala wyplacone pieniadze za pobyt w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taki dobry lekarz nazywa się Blińskiczy jakoś tak i ma wlasnie usluge zmniejszania piersi Przy okazji zapraszam na bloga -> mojaglowa.weebly.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla80k
Dziewczyny czy któraś z was miała zabieg przed miesiączka; kiedy piersi są obrzekniete i obolałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki83
Ja drugi miesiac z rzedu bede brac luteine zeby wczesniej dostac miesiaczki...tez mam stracha co bedzie gdy dostane tuz przed albo zaraz po operacji. Tak wyliczylam z ginekolog zeby bylo dobrze. Pierwsza juz udalo mi sie wywolac a teraz od 9listopada biore znow przez 10 dni 3x dziennie zeby dostac przed 25listopada bo operacja jyz za 30 dni...7 grudnia jade do łecznej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Ja też mam stres bo spóźnia mi się już tydzień a jadę 15 do szpitala.ginekolog mi dał też luteine przez 3 dni 2 x dziennie i narazie nic w 4 dniu. Jak nie dostanę w tym tygodniu to chyba będę musiała przekładać termin bo cyce jak donice i jestem jak balon napuchnieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Ja miałam tuż po. Ale przez to, że mi się okres przesunął musiałam przełożyć termin operacji. Zamiast 12 miałam 19 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
dostalam zdjecia na grajowa@op.pl od Kasi ale nie moge odpisac bo jak robie odpowiedz nie wskakuje mi mail i nie znam wiec napisz mi tu prosze jaki masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melpomene1993
Iwapoz : Jaki rozmiar kupiłaś tego pierwszego stanika Amoena Frances ? Bo kupiłam ten sam C/D i nie wiem czy nie będzie za duży bo on teraz można powiedzieć, że jest dobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Kasia mozesz mi wyslac zdjecia tak jak wyslalas do iwapoz? Iwapoz i Sylwia, wlasnie poszly do Was moje fotki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaxw
Dziewczyny trzymajcie kciuki :) to już jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki83
Dororaxw trzymam kciuku, juz niebawem besziesz miala piekne cycuszki...mnie zostalo jeszcze 28 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Dorota, powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki83
Do_da a moge prosic tez na anna.misztal@onet.pl , moge podeslac swoje z teraz a po podesle po wszystkim...bede sie chwalic ile wlezie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 85K
Dzięki Doda.!!!..Dorota trzymam kciuki !!ja mam termin za tydzień ale nie mam miesiączki, ,spóźnia mi się już 8 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorotaxw trzymam kciuki za jutro!!!! Ja jeszcze 2 tyg. :) odezwij się po jak będziesz miała już siłę ☺☺☺☺☺☺pozdr- kiciucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 85K
Doda piękny masz biuścik .....Dobra robota...jestem ciekawa jakie miałaś przed???pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Iwapoz napisalam do Ciebie maila, prosze przeczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
ja dostalam 1 maila od kasi z jej cycuszkami zadnego innego maila nie mam na grajowa@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Wyslalam na zly adres, juz sie poprawilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaxw
hej jestem juz po czuje się względnie ale wszystko boli,najgorsze to spanie na pleacach.Drenów nie mam. lekarz powiedział ze jak bedzie ok to moze jutro do domu.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doda i Kasia przeslijcie mi proszę fotki waszych nowych biustów; ) kiciucha2@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doda i Kasia przeslijcie mi proszę fotki waszych nowych biustów; ) kiciucha2@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorotaxw gratulacje, najgorsze juz za Tobą. .. Jak tam zadowolona nowym rozmiarem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dorota to super, że już jesteś po, zazdroszczę.... ale szybko do domku idziesz. Dziewczyny ja pojutrze pierwsza wizyta, ciekawe czy mnie zakwalifikują do operacji, marzę żeby kiedyś mieć małe cycuszki tak jak Wy teraz. W czwartek wszystko się okaże...Boję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
na górze to ja Karmi wasza nowa towarzyszka niedoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdusiavvv
Dziewczyny...jeżeli to dla Was nie problem to podeślijcie mi też zdj waszych nowych biustów. ..na lms1906@wp.pl. ..ja matka karmiąca dalej czekam...jak wykarmie moje malenstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Dziewczyny niedługo jadę do łęcznej na wizytę kwalifikacyjną, jakoś się boję, że się nie uda, stres mam strasznego, trzymajcie kciuki wieczorem się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×