Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Bema
Gość86 nie chce Cię straszyć ale ja przy wzroście 172 i 88 kg nie zostałam zakwalifikowana za pierwszym razem. Wszystko zależy od lekarza. Poza drugim razem lekarz nie spytał w ogóle o wagę. Miałam już 3 kg mniej. No ale raczej nie było to bardzo widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća86
Ja non stop próbuję schudnąć, z marnym skutkiem... Teraz w ciągu miesiąca zgubiłam 3 kg, do października postaram się zgubić jeszcze więcej ale jestem typem osoby, co popatrzy na czekoladę i odrazu tyje.. łasuchem nie jestem, nie jem żadnych tłustych smażonych rzeczy.. od września pójdę do pracy, może to coś ruszy.... Czyli dobrze byłoby mieć bmi poniżej 30,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno bmi ponizej 30 to podstawa zeby zakwalifikowali cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana88a
A może dałabyś jakiś namiar na siebie? chętnie z Tobą porozmawiam :) Chciałabym się dowiedzieć wszystkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća86
Zainteresowana88a a do kogo to było? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, sprzedam biustonosze amoena Ester biały i amoena Frances orchidea (do spania) używane na zmianę 3 mies. po 20 zł za sztukę. Rozmiar 85 c Proszę dzwonić 577335253, albo pisać maryna.kowal@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana88a
Chodzi mi o kogoś po operacji, potrzebuje rozmowy :) gość 2018.05.18 Pytaj, ja jestem pół roku po! Ale jeżeli jakaś kobieta byłaby taka życzliwa i udzielila mi kilku rad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety nie podam swoich namiarów na forum:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytaj tu, na forum! Może ktoś inny jeszcze skorzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana88a
Proszę napisz do mnie: elwira.kozlowska@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana88a
Mój mail, napisz do mnie: elwira.kozlowska@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homer545
Cześć dziewczyny. Wczoraj zostałam zakwalifikowana na opercję w Orłowskim. Bardzo się cieszę! Termin operacji to 27 września 2019. Jeszcze tydzień temu terminy były na czerwiec 2019, ale na wakacje zamykają sale operacyjne do remontu :/ Mam 22 lata i rozmiar biustonosza 65 I/J. mam nadzieję, że ta operacja odmieni moje życie tak jak wasze <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty napisz do mnie elwira.kozlowska @onet . pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana88a
To ty napisz do mnie elwira.kozlowska @onet . pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moje pierwsze lato bez tych ciężarów. Tyle straconych lat...az sama sobie współczuję tyle lat w męczarni. Szkoda, że mam już 40lat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata Hamerska
Cześć dziewczynki :) ja już za chwilę bo 9 czerwca dwa miesiące po:) blizny są ale prawie niewidoczne. Raczej nie będę z nimi nic kombinowac, bo mi się podoba jak jest. Ani mnie ani mężowi nie przeszkadzają :D piersi są już mięciutkie, sterczace, sutki maja juz ładny kolor, już nie są "plamiaste" no co powiem goi się jak na psie. No i chyba dobry doktor bo to też ma znaczenie. Nie ćwiczę bo jeszcze za wcześnie, ale niestety nie mogłam się powstrzymać i jeżdżę już na rowerze. Staram się nie jeździć po wertepach, i nie przesadzać, ale jeżdżę rekreacyjnie. Zawsze to już jakiś ruch na zgrubienie bebenka :) zastanawiam się czy już bym powoli nie mogła rezygnować że stanika pooperacyjnego. Bez stanika po kąpieli chwilę chodzę w samej bluzce nic nie ciągnie, nie boli, śpię na bokach, ostatnio się budzę na brzuchu też nic w sumie, także może spróbować? Taora jak myślisz? Co tam kochana u Ciebie? Ja jestem na etapie szukania stroju kąpielowego :D nie mogę się napatrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata Hamerska
Powiem wam że przed operacja dostałam wsparcie od dziewczyny która była rok po, i jakoś mi to pomagało i uspokajalo. Dlatego też dodałam wpis na stronie na fb szpitala w Polanicy, zdecydowałam się pisać tutaj z imienia i nazwiska, i powiem wam że pisalo do mnie parę dziewczyn. Każda z nich mega zmotywowana, ale i w strachu. Ale po rozmowach, opisaniu swojej historii itp każda pisze ze dziękują, że jeszcze bardziej są zmotywowane mimo strachu. Mile to jest ze można komuś pomóc, tym bardziej że sama przez to przechodziłam i wiem jakie to ważne mieć takie wsparcie chociażby od nieznajomej. Dwie dziewczynki nawet są umówione do mojego doktorka na konsultacje :) także nie bójcie się dziewczyny pytać, te co przed. A te co po tak jak ja, uwierzcie że mamy moc w dawaniu wiary i siły :) ja wiem jedno, mam 30 lat, żałuję że zdecydowałam się dopiero teraz, ale życie i tak stało się piękniejsze, czuję się teraz spełniona do końca i w życiu prywatnym i zawodowym. Stare ciuchy z szafy wyglądają jak nowe na nowych" cycusiach " jest lżej, wygodniej. Sam okres po operacji wspominam również miło choć wiadomo że był jakiś dyskomfort, ale tak jak pisałam wczesniej, dla mnie najgorsza była pierwsza noc po z powodu bólu pleców a nie piersi. Jeżeli będę mieć chwilę będę wam odpisywać. Trzeba się wspierać :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Dziewczyny mam pytanie . Lato w pełni A ja nie mam stroju kąpielowego.. macie jakieś sprawdzone strony na których znajdę rozmiar 80k? Moje ostatnie wakacje z tymi ciężarmi! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taora
Hej kobitki :) Małgosiu H. u mnie wszystko dobrze, 7 czerwca mijają 3 miesiace po operacji, nawet nie wiem kiedy to mineło! Po zabiegu laserowym na blizny minelo 2,5tyg zeszly mi juz prawie wszystkie strupki i ku mojemu zaskoczeniu blizny są płaskie i o połowę bledsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taora
Hej kobitki :) Małgosiu H. u mnie wszystko dobrze, 7 czerwca mijają 3 miesiace po operacji, nawet nie wiem kiedy to mineło! Po zabiegu laserowym na blizny minelo 2,5tyg zeszly mi juz prawie wszystkie strupki i ku mojemu zaskoczeniu blizny są płaskie i o połowę bledsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taora
takze moge powiedzieć że efekt jest super! Tydzien temu przestalam juz spac na 3 poduszkach (czyli polsiedząco) wrócilam do mojej jednej i juz spię na boku, na brzuchu - nic się nie dzieje, cycki nadal sterczące i w tym samym ksztalcie. Jesli chodzi o stanik, to juz po 2 miesiacu biegalam w normalnym bez fiszbin, takze jak Cie nic juz nie boli to spokojnie mozna. W nocy śpie jeszcze w takim szmaciaku mieciutkim. W tym tygodniu ide juz odblokować moj zawieszony karnet z silowni bo juz mnie nosi :) i zabieram sie za siebie. Zakupilam tez juz nowy strój kąpielowy choć wierna wciąż jestem marce Freya, którą polecam równiez tym z Was co jeszcze przed...moj stroj jest bez naramek :P wreszczie nie są mi juz potrzebne bo nic nie muszą podtrzymywać! W przyszlym roku zakupię juz sobie bardziej odkryty (jak juz bede mogla opalac blizny) z trójkątnymi miseczkami, a co...nigdy takiego nie mialam na sobie, czas najwyzszy nadrabiac zaległosci w marzeniach - czego Wam wszystkim również życzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bema wczoraj Bravissimo albo Figleaves, tylko dobrze patrz na rozmiary bo tam jest oczywiście rozmiarówka angielska, i jeśli ty mówisz o 80K w firmach polskich to tam będziesz potrzebowała ok. 36G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś PS. I właśnie popatrzyłam na kostium, który wystawiła Gosia - z rozmiarami to im się tam pokićkało. EU 80K absolutnie nie jest równe 36K w UK. Model wygląda na coś z Panache, a oni takich byków jednak nie powinni strzelać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam pójście do doktora małka https://www.robertmalek.pl/ robi naprawdę dobre operacje, zresztą możesz sobie zobaczyć na jego stronie efekty operacji. Mówią same za siebie. pójście do specjalisty jest jednak najlepszą opcją moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie odwiedziłam jego stronę i widziałam zdjęcia. Szału nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80KK
Cześć dziewczyny! Za trzy dni (7 czerwca) mam operację i bardzo się boję. Szczerze mówiąc, to głównie tego że umrę. Tyle tu Was jest i żyjecie, więc może i mi się uda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam zmniejszane dwa lata temu , mam 50 lat i żal że tak póżno się dowiedziałam że mogę na nfz , nie bójcie się dziewczyny , piersi sa piękne może troszkę blizny widać , ale to nic , nie spotkałam dziewczyny która by była niezadowolona a juz z moich koleżanek też zmniejszały sobie i wszystkie happy , w marcu tego roku zdecydowałam się jeszcze na usunięcie sporego zwisu na brzuchu( zawsze wysokie majtki bo rozstępy i skóra , pępka nie widac bo zakryty skórą) , i tez na nfz miałam spory ten zwis po ciążach więc udało mi się zakwalifikować . Teraz jeszcze mam wokoło pępka trochę bez czucia skórę ale będę mogła załozyć normalne majtki . Ja stanik pooperacyjny nosiłam prawie pół roku i mój lekarz że im dłużej tym ładniejszy kształt jest potem piersi , więc nie zdejmujcie zbyt wcześnie tych staników . ostatni miałam usg piersi i lekarz powiedział że wcale nie widać w środku ze sa po zmnierjszaniu bo tkanki w środku dobrze się posklejały , może to równiez dzięki temu że długo chodziłam w staniku poperacyjnym( to do Małgorzaty H. nie zdejmuj jeszcze tego stanika) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taora
80KK - nic się nie bój, wszystko będzie dobrze, pozytywne nastawienie to podstawa i stosuj sie do zaleceń lekarzy. Tez bylam 7 operowana ale marca, niech i dla Ciebie bedzie szczesliwa :D Bożka1313 - nie wydaje mi sie zeby az pół roku trzeba nosic biustonosz poperacyjny, mozna bo jest wygodny, patrzac z perspektywy czasu na moje, są w ksztalcie identyczne jak tuz po operacji z tym ze ciut mniejsze bo opuchlizny juz nie ma, ale ksztaltu nie zmienily a nosze rozne staniki i pooperacyjne i bezszwowe normalne. Wydaje mi sie ze kształt po operacji jest w głownej mierze zalezny od umiejetnosci chirurga i poniekad od ilosci tkanku gruczolowej w stosunku do tluszczowej. Widze, ze kazdy lekarz jednak robi troche inne i np ostatnio przytaczany dr Malek niestety mnie nie przekonuje, chyba bym sie popłakała jakby mi takie piersi zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×