Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Cześć dziewczyny, dawno się nie odzywałam. Do operacji został mi równo miesiąc i z każdym dniem denerwuję się co raz bardziej. Przede mną jeszcze usg i zaświadczenie od onkologa (takie sobie zażyczyli). Czyli w sumie mam mieć zaświadczenia od internisty, ortopedy, neurologa i onkologa plus USG. Powiedzcie mi jak się mam przygotować, co spakować, co zakupić zawczasu... w ogóle potrzebuję wsparcia i dobrego słowa. Jeśli mogę prosić to wyślijcie mi proszę swoje zdjęcia "po". Może to mnie trochę podniesie na duchu bo mega się boję. (juliajustynaiwanowska@gmail.com) Po jakim czasie mogę wrócić do pracy? (praca biurowa) Jak radziłyście sobie z opatrunkami, higieną osobistą itd? Ile czasu spędziłyście w szpitalu? Jakie szwy zakładają przy pełnym przeszczepie i jak sobie z nimi radziliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla, karmi dzięki za odpwiedź :) z tego co piszecie, koszt szczepionek nie jest to majątek, a ponieważ na pewno upłynęło ponad 5 lat w tygodniu pofatyguje sie do przychodni i sie zaszczepie. Karmi ale jej niespodziankę zrobiłaś, bawcie sie wyśmienicie do białego rana - kolejna taka impreza za kolejne 40 lat wiec z kondycja moze byc rożnie :p. O jakim innym forum piszesz? Syla to żeś kobieto ćwieka teraz zabiła :( ale ponoć na szypule robią większe :( ? dobrze ze mam jeszcze dużo czasu obyś tylko ty nie przestała do nas pisać ... Moze coś sie jeszcze zmieni :) Juli oczywiście kontakt do siebie moge dać - agulekt@gmail.com, ale źle mnie zrozumiałaś ja nie robię operacji prywatnie, a państwowo w łęcznej :) w moim przypadku zabrakło argumentów przemawiających za operacja prywatną - uważam ze tak samo dobrze, albo i lepiej robią to specjaliści z naciskiem i podkreślając specjaliści w szpitalach państwowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowiutkapanienka myśle, ze wszystkie tak mają, ze trzęsą przed portkami :) a potem zobacz - japy im sie cieszą od ucha do ucha i tylko sie chwalą :) zobaczysz wszystko będzie dobrze i za chwile dołączysz do grona małego c/d :) ty to już w wakacje nowymi cyckami będziesz świeciła :) ciekawa jestem jakie będziesz miała odczucia po orłowskim - mam nadzieje ze sie podzielisz :) Pannanikt to ty trochę w czarnej ... Jestes :( terminy do lekarzy nie sa krótkie :( no chyba ze wszystkich prywatnie obskoczysz. Nic więcej mądrego ci nie napiszę bo to wszystko jeszcze przede mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko prywatnie, niczym się takie zaświadczenie nie różni a nie mam stresa że nie zdążę :) oczywiście tylko onkolog teraz i z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja75H Rzeczywiście musiałam coś źle zrozumieć, byłam przekonana ze będziesz robiła prywatnie:-) Podbijam pytanie o dochodzenie do siebie, studiuje zaocznie i mam przerwy 2 tyg między zajęciami. Czy to wystarczy, by wstępnie dojsc do siebie by nie zawalic szkoły i ten czas jest o wiele dłuższy?:-) ja na te wakacje nowych piersi mieć nie będę :-( :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
pannanikt001 wczoraj na kazde z Twoich pytan znajdziesz odpowiedz cofajac sie doslownie a 2-5 stron wstecz na szypule robia troszke wieksze ale szczerze jak mialabym wybor i wiedziala przed operacja ze brak reakcji w lozku brodawek bedzie dla mnie takim problemem bo jakos o tym nie myslam to chyba wolalabym miec E i na szypule nic C i nie miec reakcji wiec dziewczyny pomyslec radze dobrze przed bo pozniej juz za pozno bo zachwyt pieknym biustem mija z czasem i liczyc sie zaczyna tez jego funkcja takze powiem dodatkowa w kontakcie a teraz juz nie cofne nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Całkowicie się zgadzam z Iwą. ...lepiej mieć ciut większe z czuciem niż malutkie bez....zastanówcie się dziewczyny póki jeszcze możecie zmienić coś. .pogadajcie z lekarzem...to wasze ciało. ..zachwyt szybko mija ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki83
Witam Was wszystkie,chwilke mnie tu nie bylo...wszystkiego dobrego na nowy rozpoczety juz 2016 Wam zycze...nie tylko nowych pieknych cycuszkow ale rowniez dla tych przed i po zdrowia, milosci i szczescia ;) Co do czucia w brodawkach to dziewczyny dobrze piszecie, jest ono mega wazne. Na szypule ogolnie szybciej sie goja i mniej powiklan ewentualnych ale nie zawsze sie da. Mnie np nikt nie pytal o zdanie jakie chce, zreszta nie mam o to zalu do lekarzy bo zdalam sie na nich i sama nie sugetowalam nic. Wiedzialam ze podejma dobra decyzje ;) Jak pisalam wczesnirj zostaly mi 4 czarne kropki w lewej brodawce...szwy. jeden usunelam bez problemu a reszty nie tykam bo mocno siedza w srodku. Ale wczoraj chcialam wyprobowac bliznasil, dostalam probke od swojej dr i podmarowalam wygojona brodawke. Dzis obudzilam sie rano i na jednym miejscu gdzie jest szew mialam kropke z ropa...dotknelam palcem i peklo...zrobilo sie troszke czerwone i jak naciskalam z boku wyciekalo troszke krwi. Zalozylam na to dzis bactigras tak na wszelki wypadek. Z innego miejsca ze szwem tez pokazala sie odrobna ropki jak pociagnelam za wystajacy szew. We wtorek bede w lecznej na wizycie...ciekawe jak mi to oczyszcza. Oby latwo dalo sie usunac te szwy ;( Zamierzsm tez kupic plasty sutricon, myslicie ze lepsze sa niz masci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
ja uzywalam plastry po 3 opakowaniu dalam sobie spokoj po pierwsze wyschodzi to jak dla mnie malo oplacalnie (1 plaster na biust po przekrojeniu i po 3 dniach zmieniam w opakowaniu masz 5 szt cena 100zl) jak dla mnie nie warte ceny ani zachodu ale moze ktos inny ma inne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
U mnie lewa brodawka po 7 tyg jeszcze się goi...słabo się przyjęła. ..blizny smaruje bliznasilem...zamówiłam plastry sutricon spróbuję. ..a potem dermatix ultra...szwy te nierozpuszczalne jeszcze kilka wystaje...to normalne .,też jedna ostatnio wyjelam..generalnie odczuwam bolesnosc piersi i takie ciągnięcia w miejscu cięć zarówno jak zdejme stanik jak i w staniku .jak zasnelam na boczku to obudzilam się z bólem. ..cały czas trzeba jak z jajkiem. ..uważać. ale i tak jestem szczęśliwa że nie mam worów ....fakt po pełnym przeszczepie dłużej się goi...no i ten brak czucia. .wybierajcie na szypulę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, wyciągnęłyście ciéżkie działa, chyba mnie przekonalyscie :) moze przez te kilka miesięcy (do mojego terminu) dojdą do takiej wprawy ze zaczną robić mniejsze :) Ania a ty miałaś na szypule - tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki23
Ja75h tak na szypule mialam ;) gdyby zrobili mi przeszczep to bylyby malutkie ;) niby takie mini chcialam ale nawet teraz mam wrazenie ze jestem dechowata w niektorych ubeaniach a w szczegolnosci wrazenie takie jest w sportowym biustonoszu. A radocha jest jak nie wiem...poszlam ostatnio na zakupy i z radosci az lezka w oku sie pojawila gdy moglam przymierzyc to co kiedys na bank by sie nie dopielo ;) Iwapoz wyslalam Ci na mail moje fotki ;) teraz taka chwalipieta ze mnie ;) Syla jeszcze troche i sie zagoisz ladnie...i tak jest super efekt, widzialam i uwazam jest to rewelacyjny biuscik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaxw
Hej dziewczyny :) Najlepszego w Nowym Roku, wczoraj wróciłam z Pakistanu od mojego męża, zachwycony nowymi piersiami :) u mnie ok ale rana pod prawym jeszcze do końca nie zasklepiona, co prawda już minimalna ale... :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki83
Dorota Najwazniejsze ze razem z mezem jestescie szczesliwi i ze tak mu sie sie podobaja :) moj narazie jest na etapie ogladania z daleja, boi sie dotyksc ale efekt ogolny mu sie podoba ;) widzi ze ja jestem szczesliwa i bardziej otwarta, teraz przez ostatnie 2 tygodnie widzial moje piersi czesciej niz przez ostatnie kilka lat ;) juz sie nie wstydze, zdejmuje boustonosz i stoje dumna przed lustrem. Teraz czekam na lato, az bede mogla zalozyc sukienke bez ramiaczek tska o jakiej zawsze marzylam. A tymczasem...sprawilam sobie juz nawet gore od stroju kapielowego...miekka, bez fiszbin...wyglada extra!!! Tak na wszelki wypadek gdybym nagle potrzebowala...bo stare za duze :) Jutro jade do kontroli ;) mam nadzieje ze tak czesto juz nie bede musiala przyjezdzac. Pokaze te szwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lazylena
hej dziewczyny! będę miała zabieg za miesiąc, w klinice dr Kratochwila, macie o nim jakieś opinie? przebrnęłam przez cały wątek, ale bardzo mało o nim było, dlatego pytam. jakie polecacie staniki zaraz po operacji? i czy w ogóle jest możliwość znalezienia sobie stanika przed, żeby mieć to potem z głowy? obwód pod mam 65 i teoretycznie po wszystkim mam mieć miseczkę B (zamiast teraz G) ale co z opuchlizną? pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Ania trzymam kciuki za jutrzejsza wizytę na pewno wszystko będzie dobrze-:) Karmi mi taki bal zrobił synus na 40 urodziny i imieniny miałam taką niespodziankę aż mi się łezka w oku zakrecila. Powiedz mi jaką metodę operacji będziesz wybierać bo po tym co dziewczyny piszą to jestem skolowana ( ale naprawdę jestem wdzięczna wszystkim które piszą bo przynajmniej wiem co i jak)-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki23
Lazylena Biustonosz to kupisz sobie po, w szpitalach ktorych robia takie operacje sa zwykle sklepiki medyczne. Ja przez pierwsze 3 doby mialam jeszcze bandaze uciskowe a dopiero w pt mi zalozyli stanik. Zmierzylam sobie tak mnuej wiecej na bandazevi udalo sie, pasuje jak ulal. Ja mialam 70g/h i teraz mam d/e robione na szypule. Ty chcesz b? Tak ci zasugerowal lekarz czy jak? Przeciez to praktycznie brak biustu, przepraszam ale na serio to bardzo maly rozmiar nawet dla drobnej budowy pan. Poza tym piers duzych rozmiarow jak np G czu H jest u podstawy szeroka. Mysle ze takie ladne C czy D to jest dobry rozmiar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaooma
Dziewczyny. Mam 158 cm wzrostu ważę 60 kg urodziłam 1 dziecko. Mój biust to 75j/k mam straszne problemy z kręgosłupem czy jest gdzieś.możliwość zmniejszenia biustu w poznaniu na nfz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki23
Szczerze mowiac nie slyszalam...Warszawa, Wroclaw, Lublin, Łeczna... W Lublinie sa szybkie terminy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś kto ma dość
witam, od razu przyznaję, że nie czytałam wątku w całości, raczej wybiórczo parę stron...chciałabym zmniejszyć swój biust, i swoje życie, do lublina mam za daleko, wiecie może coś o Bydgoszczy i od czego mam zacząć!?? chciałabym na NFZ, co potrzebuję!? najpierw skierowanie do chirurgii plastycznej od rodzinnego, chodzi o pierwszą konsultację celem uzyskania informacji co po kolei, dodam, że mam 27 lat, 2 dzieci, i biust w rozmiarze 75 lub 80 h i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
ania a w którym szpitalu w Lublinie byłaś operowana? Bodzia ja jak najbardziej chciałabym na szypule, ze względu na czucie w piersiach , no i ja akurat nie chce mieć malutkich, wolę zdecydowanie większe, także jeśli będzie możliwość to na szypule jak najbardziej. A jeśli chodzi o tą 40 tkę koleżanki to też się poryczała bo jej dwaj synowie wjechali na salę z pięknym tortem, mąż z ogromnym bukietem róż, a ja z prezentem. Zabawa trwała do 6 rano, do domu wróciłam 6.30:) dz dzisiaj nie doszłam do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Ktos kto ma dość, najpierw znajdź sobie klinikę, w której będziesz się operowała, potem zadzwoń i zapytaj jakie dokumenty wymagane są w ich placówce. W niektórych skierowanie musi być od ortopedy, w niektórych może być od rodzinnego. najpierw znajdź sobie szpital, który by Ci odpowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś kto ma dość
... dziękuję za powyższą odpowiedź, a czy jest gdzieś na stronie nfz-u lista szpitali (miejsc) gdzie można taką operację przeprowadzić!? wczoraj szukałam i w google są same nieaktualne posty informację, sprawdzałam szpital Jurasza w Bydgoszczy, bo podobno tam można, ale takie operacje są wpisane w zakładce odopłatne- a dodzwonić się tam graniczy z cudem, poza tym w poscie z 2010 roku jakaś kobieta mówi, że najpierw miała redukcję jednej, a później drugiej piersi?:O mam nadzieję, że tak już nikt nie rozkłada tego na 2 operację aż mnie zamurowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś kto ma dość
dzwoniłam, rozmawiałam z lekarzem, mówił, że w bydgoszczy rzadko przeprowadzają tego typu zabiegi, bo nfz ma limity, ale można próbować, tak więc potrzebuję zaświadczenie od ortopedy lub neurochirurga (mam zwyrodnienie kręgosłupa) więc napewno z tym nie będzie problemu, zaczynam działać jestem zdecydowana. trzymajcie kciuki, dziekuję za informację jakie tu znalazłam z pewnością będę zagladać częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Do nowych dziewczyn..pytacie o poznan .jestem z Wielkopolski .ja tam byłam najpierw u dr.Kubasika. .powiedział że nie robią za mały kontrakt wspominał coś o 1 piersi....szkoda skierowania i czasu. Wysłał mnie do Bydgoszczy na jurasza...czekałam 6 miesięcy na wizyte u dr.swiatkiewicza żeby się dowiedzieć że od 6 lat nie robią tam piersi a w rejestracji nie informują o tym . Rozpłakałam się z bezsilności. .i trafiłam na stronę kafeteria i. Dziś jestem szczęśliwa po zabiegu w lublinie konsultacje miałam w październiku w Łęcznej 600km od domu a zabieg w listopadzie tak mi się udało. .warto jechać nawet 1000km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś kto ma dość
syla 80 k czyli bydgoszcz sobie darować!?? rozmawiałam z lekarzem, powiedział, że na nfz maja małe kontrakty na tego typu operację, ale żeby spróbować...już nic nie wiem, a termin w rejestracji jest na listopad 2016 jak mam czekać i dowiedzieć się, że nic z tego...:( próbuję dodzwonić się do łęcznej działam dalej....co jeszcze zostaje wrocław warszawa!? syla 80k a powiedz skąd jesteś i jak Ci się udało wszystko tak szybko załatwić!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś kto ma dość
syla 80k i jeszcze powiedź ile razy musiałaś jechać przed samym zabiegiem!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Ktos kto...w Łęcznej obecnie czas oczekiwania na operację wynosi ponad pół roku. Syla miała szczęście, że było akurat miejsce. Kiedyś czekało się 2 miesiące teraz pół roku co najmniej, natomiast konsultacja prawie od ręki, najwyżej 2 tygodnie oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś kto ma dość
syla 80 k a możesz napisać mi coś więcej na e-mail!? bardzo proszę czarna10091987@gmail.com dziś zaczęłam dopiero dzwonić i szukać i sama nie wiem co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś kto ma dość
karmi 71 będę czekać nawet rok czy dwa, ale żeby było pewne. rozumiem, ze na konsultację musi być skierowanie!? nie ważne od jakiego lekarza!?? i już...??? następnym razem jedziemy na operację!??? jak bardzo się cieszę, że Was tu znalazłam...dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×