Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Syla 80K
Gość...piszesz pierdoły i tyle..!!i w dodatku anonimowo....daj jakieś namiary telefoniczne do zapisu to sprawdzimy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Kierzynka jest dopiero w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej w Bydgoszczy .ma ją ukończyć w tym roku więc nie może operować piersi samodzielnie tylko jako asysta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciśnie mi się jedno brzydkie słowo na te wasze napastliwe wpisy. Wejdż jedna z drugą na oficjalną stronę 111 szpital wojskowy w Poznaniu i znajdż por, chir plastycznej Zabiegi są robione na od,chir ogólnej z pod chir plastycznej, Człowiek chce pomóc a tu takie wpisy,wygląda tak jakby komuś zależało żeby nie docierało że tam też operują i to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos kto ma dosc
Dziewczyny nie ma się co kłócić, po co wprowadzać niezdrowa atmosfere na forum, na którym naprawdę można się wiele dowiedzieć, tylko trzeba chcieć i czytać, nie mówię że całe forum 600 stron, wystarczy cofnąć się do listopada, grudnia, czyli ok 590 strona, jak ktoś poważnie podchodzi do tematu, to każda informacja z forum jest interesujaca, sama czuje się tu jak nowa, i dziękuję Wam za wszystkie wpisy i dobre rady...naprawdę DOCENIAM I NOWE DZIEWCZYNY NIECH TEZ TO DOCENIA WATRO COFNAC SIE KILKA STRON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
tak NFZ mowi ze nie operuja w Poznaniu a anomim gosc mowi ze operuja tania reklama jakas z lekarzy o ktorych tutaj nikt nigdy nie slyszal poza tym nawet jakby robil to ja bym sie nie polozyła pod noz bo jak czytam to sa wpisy o jakis rece ze robi uszy ale zero o biuscie wiec tez jak dla mnie watpliwa wiarygodnosc ma...na zdanej stronie nie ma ze tam przyjmuje ciekawe dlaczego? moze ci zrobili w styczniu a w maju juz nie robili daty swojej operacji podac nie umiesz choc raz juz pytałam... bo ja umiałam podac kiedy dzowniłam do NFZ poza tym jak jestes juz po to po co wchodzisz na to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestryna
oczywiscie...dziewczyny przed moga sprawdzić same....przeciez gdybym mogła w poznaniu tobym to zrobiła,,~~~jestem pielęgniarką ,,, mam jakieś kontakty ,,,, wiedziałabym,,i byłam w poznaniu lekarz odesłął mnie do bydgoszczy,,, czekałam pół roku i tam też nie robią od 6 lat...zreszta mam to na piśmie kolezanki... mogę wkleić i z poznania i z bydgoszczy... do gość ~pisałaś żę miałaś zabieg z powodu asymetrii jednej piersi ,,,to jest możliwe to zupełnie inna procedura- mi lekarz mówił w poznaniu że robią jedną pierś itp...dziewczyny same sprawdzcie ,,,podzwońcie .popytajcie,,,,kto do mnie napisze wyslę ma meila na piśmie odmowę w poznaniu i bydgoszczy!!! to żadne lobby łęcznej tylko chcę oszczędzić czasu i kasy na paliwo dziewczynom,,, gość.. wyślij komuś wypis ze szpitala tym zainteresowanym z wielkopolski bo ja już nie potrzebuje!!!! a pisać bzdury że nfz jako płatnik nie wie z kim ma umowę to mocne słowa- UDOWODNIJ KOLEZANKO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
to moze jak tam na NFZ operowali to podpowiedz kolezance jakie dokumenty miałas by sie nie faktygowała do Łecznej czy Warszawy skoro mowisz ze w Poznaniu obecnie mozna zrobic zmniejszenie na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLA80K
TO BYŁ MÓJ POST..!!!!! ZGADZAM SIĘ Z IWĄ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak na marginesie: ten szpital chyba potrzebuje reklamy 111 Szpital Wojskowy z Przychodnią SPZOZ   1,5 gwiazdki 10 opinii z Google same negatywy:( ten szpital chyba nawet nie ma wlasnej strony internetowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
A gdzie twoje odpowiedzi na pytania?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pocałujcie się w .... nie chcecie pomocy to nie ,Tylko po co ta agresja Może przez zbyt duże cyce. Gdybyście szukały to podpowiem wam , że w szpitalu na Przybysza też były zmniejszane. Jak jest teraz nie wiem. Pozdrawiam i same walczcie o swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
no prosze jak jestes taka mila to juz nie napiszesz jak trafilas ... jakie skierowania mialas...za chwile dzownia tam okaze sie ze robia ale za pln lub oglosisz ze pol poznania robi na nfz tylko my nie umiemy zalatwic... puknij sie w łeb piszesz ze ci robili a inne mialy cale zmiejszane i zadowalajacy efekt pewnie i z toba jeszcze lezaly... wystraczy pomyslec w lecznej czy wawie wykonuja po 1 operacji tygodniowo ja lezac tydzien nikt ze mna na biuscie zmiejszeniu nie lezal i z tego co wiem po kilka pan nie lezy na oddziale ktore zmiejszaja ale szpitale co w tym przoduja maja takie limity ze pacjentki na lozko sie wymieniaja a ty takie rzeczy piszesz a jak ktos cce konkrety to nie wiesz co napisac wiec laski bez to nie wchodz wcale jak nie chcesz podzielic sie konkretami lub masz pisac p*****ly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
ja tez mam znajomego jako lekarza i wchodze i dostaje co chce na recepte inne prosza sie o skierowania na operacje lub na badanie krwi swojego lekarza - moze robili cycki na przybysza bo moze ktos mial znajomosci ot tak ale nfz nic o tym nie wie a w necie anonimowa tez nie jestes wiec uwazaj co piszesz... a po drugie ja juz jestem po i bywam by pomoc tym co czekaja i podzielic sie opinia wiec agresja moja nie jest spowodowana wielkim cycem bo mam C poprostu nie lubie ludzi co gadaja i szczekaja a jak sie pyta o szczegoly to juz dupa zero nie potrafia nic powiedziec wiec trzeba wiedziec co sie mowi a nie mowic nie wiedzac co kolezanko !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwapoz racja...nic dodać nic ująć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahha puknij sie w łeb dokładnie w d u p e cmokanie to przyjemnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos kto ma dosc
Bardzo poważne i "merytoryczne"podejście do tematu gość, nie ma co...to świadczy tylko i wyłącznie o Twoim niejako niskim poziomie intelektualnym...dajcie Już spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
został mi tydzień, wcześniej się bałam, teraz mam jakiś dziwny luz :) bardzo się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Do gość po co piszesz bzdety i wypowiadasz się ogolnikowo a nie podasz konkretów. Tutaj wszystkie dziewczyny piszą zeby doradzić pomóc. .po co wprowadzana jest taka nerwowa atmosfera przecież dziewczyny już po wiedzą o czym piszą bo same to przerabialy a te przed jak ja są wdzięczne za wszelką pomoc i rady więc jeśli mie ma się nic do powiedzenia tudzież nic mądrego to lepiej się nie wypowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos kto ma dosc
Nowiutkapanienka mam nadzieję,że stres minął bezpowrotnie, pozostaje czekanie i ekscytacja, trudno mi to sobie wyobrazić, jestem na początku drogi, liczę bardzo na Twoją relację, kiedy juz bedziesz mogła opowiedz nam o wszystkim...trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Szwy z sutkow po około 2 tygodniach. Aniu jak tam gojenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmanka8
nowiutkapanienka - ja też jeszcze tydzień i też się nie boję tylko stresuję się czy mam wszystkie dokumenty i czy do niczego się nie przyczepią :/ Już nie mogę się doczekać! Dziewczyny dajcie spokój i ignorujcie osoby które wprowadzają zamęt i nie podają konkretnych informacji - nie ma się co "nakręcać" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaooma
Dziewczyny możecie mi polecić jakiegoś ortopede prywatnego w poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaxw
Dziewczyny mam pytanko może któraś wie albo robiła to, mój chirurg zaproponował mi że wygładzi mi blizny laserem, czy któraś z Was to robiła, jeśli tak to jakie efekty. Jeśli kótraś chce fotki to pisać na maila dorotaxw@wp.pl Ja robiłam operację w wojskowym szpitalu na Szaserów w Warszawie i jestem meeega zodowolona. operował mnie dr. Zoń i dr. Jasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Reszta jest wchłanialna czyli samorozpuszczalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Ja w sumie to już po operacji na kontrolę nie jechałam bo szwy dr.madry pozwolił mi zdjąć u siebie i tak zrobiłam..a potem tylko się goiłam więc nie było potrzeby jechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaxw
pannanikt001 Szwy są cały czas pod opatrunkami, ja chodziłam do poradni chirurgicznej i tam mi dziewczyny zmieniały, wcale się w to sama nie bawiłam, musisz się myć ostrożnie, szarym mydłem najlepiej, ja do ran używałam maść ze srebrem Argosulfan, a na sutki na początku opatrunki Bactigras. Później już po zdjęciu szwów z sutków powiedział że wystarczy wazelina, chodzi o to żeby je dobrze natłuszczać. :) będzie dobrze nie martw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×