Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość karmi71
ania spokojnie jesteś niedawno po zabiegu, widział Cię lekarz także nic złego się nie dzieje, inaczej zostawili by Cie na oddziale. Tak jak dziewczyny piszą dużo witaminy C, chyba rutinoscorbin też jak najbardziej może być, do tego jakieś witaminki dla kobiet i cierpliwości, będzie dobrze na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwapoz
Dlatego ze te pstry dla mnie sa kiepskie.. ze wszystkich masci co mialam to chyba dermatix ale ultra byl naj z niemieckiej apteki za 179zl za 15ml sciagalam trzy sztuki odrazu wpisz w wyszukiwarke to znajdzie pewnie on szybciej wysychal od zwyklego i byl wydajniejszy na moje...plastry wychodza drozej 100zl w sumie na 15dni mi wychodzilo po przeliczeniu moze jak ktos ma blize 5 czy 10cm po cesarce to sa ok ale na biust tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaooma
Sylwia widziałam zdjęcia. Jestem e szoku mimo to cycki nadal wydają się duże. Widziałam tez blizny i szwy trochę przerażające, powiedz czy to boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
wypiłam na noc febrisn i dziś rno też, mam nadzieję, że mi przejdzie, 13-tego, na wizycie u anestezjologa oczywiście o tym powiem, nie chcę sobie sama problemów narobić, bardzo czekam na tą operację ale życia nie zamierza ryzykować jak będzie trzeba przełożyć to trudno, dzieciaki mam w domu chore i się zaraziłam, chciałam się domowymi sposobami leczyć, ale wczoraj przeczytałam gdzieś na necie że czosnek też przed operacją nie wskazany, dziś święto siedzę w domku i się grzeję, jutro rano do rodzinnego pójdę niech mi coś doradzi. ania trzymam kciuki żeby się ładnie goiło, jednak o jakiś dziurkach nie ty pierwsza piszesz więc tak się chyba zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLA80K
KAOMA, ztym bólem to jest różnie zależy od dnia ,od pogody i ile się napracuje..na poczatku to bólu nie czułam raczej swiąd,,teraz czuje takie ciągniecie w okolicach szwów,,ale nie cały czas..czasem mocniej odczuwam,każdy stanik mnie drazni,, a ten pooperacyjny silima to juz sprzedałam bo był mega ciasny i cycki i szwy były za mocno ściśniete,wiem że w pierwszych tygodniach tak musi być-jeden z młodych lekarzy to nawet kazał mi kupic ciasniejszy ale sama po przymiarce stwierdziłam że nie ma racji i dobrze zrobiłam, ten obecny ból jest to do zniesienia,, tylko taki dyskomfort,,ale gwałtownych ruchów to robić nie mogę..staram się oszczedzac, prace też mam raczej biurową ,(,po 3 tygodniach wróciłam ), racja biuscik jest chyba duże c, bo jak kupiłam d to był stanik za duzy taki elastyczny bezszwowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaooma
Mimo to są piękne. Nie przeszkadzają mi nawet te blizny jak widzę ze są o połowę mniejsze. Juz zaczynam marzyć o takich tylko czekam aż córka urośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
kaooma- w jakim wieku jest Twoja córeczka? karmisz piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
dziewczyny doradźcie mi jakie środki do pielęgnacji i opatrunkowe mogę kupić już teraz bo na pewno się przydadzą, wiem że w szpitalu dowiem się jak opatrunki robić ale może coś mogłabym już kupić żeby było w domu po powrocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny Od pewnego czasu zastanawiam się nad zabiegiem pomniejszenia jednej piersi (mam sporą asymetrię :( ). Dzięki temu topikowi udało mi się doinformować na każdy interesujący mnie temat, ale niestety wyłączając to, co przeraża mnie najbardziej - kwestię blizn. Chciałabym zobaczyć jak, po powiedzmy roku od zabiegu, wyglądają wasze piersi. Mam 21 lat i brzydzę się swojego ciała, ale mimo to obawiam się jak to by wyglądało później. Czy mogłabym liczyć na czyjś odzew? Mój adres email: prinkadera@gmail.com Z góry dziękuję i pozdrawiam K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaooma
Moja córka ma 5 miesięcy. Karmie jeszcze piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Nowiutkapanienka kup octanisept większą butelke lepiej..w sprayu.ja mialam .250 ml.i starczyło. ,bactigras ..gazy jałowe, plastry antyalergiczne .rękawice jednorazowe ,.i bandaż elastyczny. ...chyba że masz już dobrany stanik pooperacyjny..i dobre nożyczki. A tak przy okazji to mam kilka opakowań bactigras i atrauman ag ze srebrem bo mi zostało...ODSPRZEDAM tanio Po zakupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
syla- jestem zainteresowana odkupieniem, odezwę się jutro wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Sylwia913@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos kto ma dosc
Sylwia 80k dziękuję za wszystkie informację, jestem bardzo wdzięczna...dziś dostałam skierowanie na rtg kręgosłupa, rodzinny nie chicial mi od razu dac do ortopedy...i mam jeszcze jedno pytanie: usg piersi to robi się u ginekologa!? Czeka mnie jeszcze roMowa z mężem, narazie nic nie mówię dopiero jak bede mieć skierowanie do plastyka to mu powiem...a dziś w nocy spać nie mogłam myślałam jak to wszystko się potoczy...trzymam za wszystkie kobiety kciuki, żeby wszystko szło poWaszej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Tak USG piersi robi ginekolog..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Do koleżanki z asymetria mogę ci wysłać fotki przed i po ale jestem dopiero niecałe 2 miesiace po operacji....jaki masz rozmiar tej większej piersi? Możesz mi wysłać fote na wymianę. ..e-mail wyżej podałam. Wiem że dr Madry też robi asymetryczna na NFZ. ..nawet pobierają tłuszczu z brzucha i powiększają pierś. Jak leżałam w Lublinie to jednej babce robili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
jako ze ja jestem juz po opracji mam na zbyciu dwa staniki TRIUMPH BIUSTONOSZ Triaction Extreme N 80C NOWY 50zł oraz Biustonosz kompresujący Silima Cara 85 miska b/c oddam za polowe ceny a nowy 225zl wiec jezeli ktos by chcial z Pan prosze o info bo wystawiłam je na sprzedaz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
Syla 80K- podaj email to się odezwę w sprawie odkupienia tych smarowideł, dziś odebrałam wyniki i mam liczne bakterie w moczu, nie ładnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja poczyniam kolejne kroki do operacji. W czwartek miałam pierwsze szczepienie na wzw, za tydzień kolejne i jeszcze trzecie 28-go (operacja 02.02). W poniedziałek idę na usg a we wtorek po zaświadczenie na wizytę do onkologa. I to już wszystko co muszę załatwić. Jutro idę po sklepach pobiegać za pidżamką, dresami i innymi takimi. Zajadę też do apteki kupić rutinoscorbin i coś na po. No właśnie.... i tu moje pytanie: prócz tego co wymieniła Syla czy coś mam zakupić? jakieś maści na rany? pomóżcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLA80K
cześć mój email jest wyzej ....mam 5 szt atraumanu ag( ze srebrem)10x20 po 5 zł sztuka, i 5 bactigras rozmiar 15x20cm,,też po 5 zł. na zakup maści jeszcze za wszesnie..jak się podgoją rany to wtedy czas na maści,,typu linomag,,,chyba że chcesz wczesniej mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaooma
Dziewczyny tak sobie myślę, czy jak ja pójdę prywatnie do ortopedy to wystarczy jego zaświadczenie do chirurga plastyka, czy będę musiaala najpierw do rodzinnego potem do ortopoedy , żeby operacja była na nfz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam zaświadczenie od ortopedy prywatnie, zaświadczenie ze wskazaniem na operację od neurologa prywatnie i zaświadczenie od lekarza rodzinnego o braku przeciwwskazań do operacji oraz skierowanie do poradni chirurgii plastycznej oczywiście z wizyty na nfz. To wystarczyło do kwalifikacji. teraz robię usg i idę po zaświadczenie od onkologa. Wszystko to robię prywatnie. To w niczym nie przeszkadza jeśli chodzi o kwalifikację. Zaświadczenia można zdobyć prywatnie. Ze skierowaniami trzeba bardziej uważać bo (nie jestem pewna ale chyba tak jest) musi być od lekarza który ma umowę z nfz nawet jeśli umówisz się w jego godzinach przyjęć prywatnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam jeszcze pytanie po jakim czasie można wrócić do pracy biurowej? Będę pracować co prawda z domu ale mimo wszystko chcę szybko wrócić do pracy normalnej. Mam jeszcze pytanie co do odwiedzin. Jak to wygląda? Będzie mnie wiozła mama więc nie wiem czy załatwić jej hotel na kilka dni czy nie będzie mnie mogła odwiedzać do woli i lepiej żeby pojechała do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Ol
A ja mam jeszcze pytanie do dziewczyn po.Kiedy można zacząć cos dźwigać?Jestem sama a mam roczną córeczkę,już chodzacą,ale mimo wszystko dużo trzeba nosić na rękach.10kilo jak nic waży.Zaczynam się bać jak sobie poradzę,a termin już 1 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
Syla 80K- dzięki za info jednak na razie nic nie kupie ani odkupie zobaczę co mi w szpitalu doradzą. Wyleczyłam trochę to przeziębienie, zobaczymy co w środę na to anestezjolog powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym noszeniem to moze byc ciezko...ja do 3 miesiaca nic nie nosilam wiecej co mialo 2-5kg pozatym jak bedziesz nosic ciezkie rzeczy szwy ci moga zwlaszcza te ewentrzne puscic a one sie do 90dni potrafia goic tak mi powiedzialo w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
gość_Ol - mój synek co prawda starszy, ale też się tej opieki na początku obawiam, a dźwigać nie wolno, tak naprawdę im bardziej się będziemy oszczędzać tym mniejsze prawdopodobieństwo jakichś powikłań, moja operacja już 26.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Jakby co to pierwsza dawka szczepionki od żółtaczki zaliczona. Czyli jestem już kroczek bliżej. oczywiście stres był i zawroty w głowie ze strachu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
nowiutkapanienka to Ty już tylko dotknąć. Zazdroszczę. I nie martwcie się tak bardzo tym noszeniem. Jakoś to będzie, trochę rodzina pomoże, tylko nie rezygnujcie z operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pannanikt możesz tylko napisać, dlaczego potrzebujesz zaświadczenie od onkologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×