Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość nowiutkapanienka
no ja na pewno nie zrezygnuję ;) bardzo się cieszę że to już zaraz, w środę mam wizytę u anestezjologa, dziś odebrałam wyniki są dobre poza bakteriami w moczu, ale lekarka rodzinna powiedziała żeby się tym nie przejmować, skoro reszta jest ok to mogą być baterie z zewnątrz. Przeziębienie też udało mi się przegonić więc puki co jest ok, obym od nowa nic nie złapała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Ol
Na pewno nie zrezygnuje,ale trochę się boję.Trudno,będę się martwić potem.Dzisiaj dzwoniłam do szpitala bo mam termin 1 lutego.Udało mi się załatwić żebym została przyjęta 31 :-).Nie miałabym jak się dostać w poniedziałek rano.A tak na spokojnie przyjadę w niedzielę popołudniu i we wtorek zabieg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Gość Ol bardzo fajnie, że sobie tak załatwiłaś z przyjęciem do szpitala. U jakiego lekarza byłaś na kwalifikacji? I macie racje dziewczyny z noszeniem dzieciaczków jakoś się ułoży to tylko kilka tygodni, w życiu są różne sytuacje i trzeba jakoś dać radę po prostu. Najwyżej maluchy usamodzielnią się trochę przymusowo;) Bodzia a Ty szczepisz się od żółtaczki czy byłaś wcześniej zaszczepiona? Ja nie miałam w planach tego szczepienia bo nie jest wymagane, ale dziewczyny to na topiku mnie szybciutko zmotywowały, że warto i zdecydowałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmanka8
Nowiutkapanienka - gdzie masz tą operację? Ja mam zaplanowaną na 27 stycznia we Wrocławiu. Trochę się boję czy papiery przejdą bo na skierowaniu mam tylko napisane że mam zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa piersiowego i "proszę o kwalfikację do zabiegu operacyjnego celem zmniejszenia biustu" - boję się że to nie wystarczy :( Jak wy miałyście opisane skierowanie? Powinnam iść jeszcze gdzieś prywatnie żeby mieć dodatkowy papier? Boję się że mnie odrzucą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Kto oglądał wczoraj ,,życie bez wstydu"? Robili zmniejszenie piersi...będzie powtórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
ja chyba wolę tego nie oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaooma
pięknie wyglądały te piersi , szkoda,że na nfz nie używają tak cienkich nici do szycia , tylkote grube, wtedy blizny byłyby mniej widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Barmanko skoro masz już termin operacji to znaczy że te dokumenty które już przedstawilas wystarczą..pozdrawiam.. Ja to oglądałam wszystkie operacje piersi przed moją i teraz też lubię popatrzeć..szybko się ta babka wygoila ładnie i po 2 miesiącach już staniki usztywniane nosi a ja jeszcze nie mogę bo mnie wszystko uraża jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Karmi tak ja tez się szczepie pierwsza dawkę wzięłam w grudniu jutro biorę kolejną. Dzisiaj bylam u urologa żeby przebadac nerki i wszystko jest ok. Kolejny krok do operacji zrobiony.Jeszcze w czwartek zrobię sobie badania kontrolne żeby miec pewność że mam dobre wyniki badań. Wczoraj tez oglądałam odcinek życia bez wstydu lubie popatrzeć i zobaczyć co mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmanka8
Syla 80K dzięki ale właśnie nie jestem przekonana bo najpierw miałam skierowanie do poradni i od razu zostałam zakwalfikowana ale lekarz kazał przynieść mi "podkładkę" i wydaje mi się że to skierowanie jest troszkę mało przekonywujące :( Ehhh sama nie wiem co robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Ol
Ją mam operację u dr Mądrego. Dziewczyny a powiedzcie mi czy do Łęcznej zabieralyscie jeszcze jakieś papiery,czyli dok.medyczne.Ją miałam wszystko na wizycie,a teraz też muszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
ja mam operację w Warszawie w szpitalu Orłowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_niki23
Gosc_Ol Ja tez bylam operowana w Łecznej i mialam ze soba cala teczke wynikow roznych badan, zaswiadczenua, przeswietlenia ale nie chcieli juz nic...tylko anestezjolog spojrzala na badania krwi ktore zrobilam 2 tyg wczesniej i zaswiadczenie od endo bo jestem chora na hashi wiec musiala sprawdzic jak z moja tarczyca...i tyle. Nic sie nie martw, wszystkie badania zrobia Ci na miejscu w szpitalu ;) Ja powoli sie goje...prawa piers smaruje tez linomAgiem bo takie brodawki mam suche strasznie ze az szorstkie. Lewa tylko tam gdzie wygojone a pozostale miejsca octeniseptem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józefa123
Dziewczyny, na jaki nr dzwonicie aby umówić się na konsultacje przed operacją w Łęcznej? Nie mogę się tam dodzwonić ciągle jest zajęte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - zaświadczenia od onkologa sobie zażyczyli czy wszystko jest ok. Zdobyłam dzisiaj na podstawie usg z wczoraj. barmanka8 - ja również we Wrocławiu :) może się spotkamy jeśli jeszcze będziesz do 2.02. Ode mnie wymagali skierowania od ortopedy lub neurologa. Zaświadczenia od internisty, usg i zaświadczenia od onkologa czy wszystko jest ok (chociaż to ostatnie uważam za przesadę bo mogliby sami zobaczyć że jest ok z usg ale cóż). W sumie jadę ze skierowaniem od neurologa do zabiegu redukcji piersi, usg i zaświadczeniami od ortopedy, internisty i onkologa o braku przeciwwskazań do operacji. Też się boję że mi czegoś zabraknie więc jutro chcę się jeszcze dodzwonić do nich i upewnić czy czegoś jeszcze potrzebują. Też zadzwoń bo myślę, że Twoje skierowanie jest jak najbardziej ok ale potrzebować będziesz jeszcze na pewno od internisty o braku przeciwwskazań no i nie wiem czy nie każą Ci tak jak mi jeszcze od neurologa, usg i onkologa :/ Zadzwoń i się upewnij, może każdy inaczej. Masz mało czasu więc się musisz spieszyć i jak coś to załatwiać prywatnie. Miałaś szczepienie wzw? Skąd jesteś? Przede mną jeszcze 2 dawki szczepionki przeciw wzw i będzie git (chyba że coś jutro jeszcze wymyślą) Też oglądałam wczoraj życie bez wstydu. Świetne te nowe cycki aż się wzruszyłam, że też tak będę się cieszyć. Głupie co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Dziewczyny a ja nie mogę oglądać takich programów, b od razu słabo mi się robi i dlatego nie wiem jak przetrwam pobyt w szpitalu narkozę i te szwy potem. :( jestem naprawdę bardzo zdeterminowana na tą operację bo w przeciwnym wypadku umarłabym ze strachu. Łęczna rejestracja: 81 7526200 to jest ogólna rejestracja i trzeba dzwonić do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmanka8
Pannanikt001 - hmm to widzę, że każdy coś innego chce :( Mi kazali tylko skierowanie od ortopedy, grupę krwi i usg. O szczepieniach nic nie mówił ale byłam szczepiona więc tylko wezmę zaświadczenie i będzie ok (chyba). Kto kwalifikował Cię do operacji? Mnie dr Matusiak - mam nadzieję, że będzie ok i operacja się odbędzie w terminie bo jestem mega nastawiona na nią! 26 mam być przyjęta a 27 operacja - hmm nie wiem jak długo potem będą trzymali po operacji... Mam nadzieję, że będziemy w kontakcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
Dziewczyny te juz po, doradzcie mi jaki stanik mam kupic, nie wiem jak ten rozmiar okreslic zeby byl dobry, byłam dzis u anestezjologa i wszystko ok, wyniki dobre, papiery mam ok, wie teraz tylko czekac do 25.01 na zgłoszenie do szpitala i 26.01 operacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Martynka
Hej, Dziewczyny z Wrocławia w którym szpitalu będziecie mieć operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowiutkapanienka - ale ci zazdroszczę, ja mam termin w orłowskim dopiero na koniec września. Będę śledzić twoje wpisy, trzymaj się zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
Lawenda15-a kto cie kwalifikował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barmanka8: mnie kwalifikował dr Łukasz Duda-Barcik :) też mam nadzieję że będziemy w kontakcie. Pisz jak tylko będziesz mogła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaxw
Hej dziewczyny, sorry że się nie odzywam ale wróciłam o pracy i naprawdę nie mam czasu hehe, zbliża się półrocze, wystawianie stopni itp. Ja75H operację miałam 9 listopada :) w tamtym tyg zdjęłam ostatnie opatrunki. moje życie jest zupełnie inne. Dziewczyny nosiłam rozmiar 52 przez moje cycki a wczoraj kupiłam sukienkę 44 jestem w szoku i wcale nie jest zbyt ciasna heh Mam pytanko kiedy można zacząć chodzić do solarium, blizny mam jeszcze twarde musze sobie na nie coś kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaxw
nowiutkapanienka Tydzień przed operacją okazało się że też mam bakterie w moczu, dostałam antybiotyk , nie pomógł, dostałam drugi i pojechałam do szpitala z antybiotykiem w ręku, lekarz zobaczył i tylko zapytał czy były dolegliwości, powiedziałam że nie, że nie czułam żadnego bólu, że tylko z badań wyszło, powiedział że nie ma problemu i poszłam na stół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaxw
karmi71 A czego kobieto Ty się boisz? jedna rzecz której się bałam to czy aby nie zrobią za małych hehehe . będzie dobrze luzik... pozdr i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaxw
Dziewczyny jeśli któraś chce fotki to piszcie mi na maila : dorotaxw@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmanka8
gość Martynka ja będę operowana we Wrocławiu na klinikach na Chałubińskiego. Zakwalifikowali mnie we wrześniu więc nie aż tak źle z tymi terminami :) Mam tylko nadzieję, że dokumenty jakie mam im wystarczą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
barmanka to u was terminy teraz szybsze niż w Łęcznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Martynka
Barmanka ja byłam operowana na Chałubińskiego 2 grudnia. Jeśli Cię zakwalifikowali to nie masz się już czym przejmować, masz karteczkę kiedy masz się zgłosić do szpitala? Przygotuj się tylko psychicznie, że warunki w tym szpitalu są delikatnie mówiąc przedpotopowe i aż dziwi to, że w XXI wieku jakikolwiek szpital może funkcjonować chociażby bez windy. Ale za to personel pomocny i lekarz Bieniek wspaniały! Jakbys miała jakies pytania to pisz odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×