Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość barmanka8
gość Martynka Bardzo dziękuję :) dodałaś mi otuchy! Operacji się nie boję bo jestem mega zdeterminowana i wiem że w KOŃCU po operacji będę mogła kupić normalny stanik. Teraz mam 65 H więc mogę zapomnieć o ładnych koronkowych... Warunki? no cóż jakoś wytrzymam kilka dni! Jak długo leżałaś po operacji? Kupowałaś jakiś stanik specjalny po zabiegu? Mój adres na prv barmanka8@wp.pl jak możesz to napisz coś więcej, czy jesteś zadowolona i czy pytali jaki rozmiar chciałabyś mieć? Bardzo Ci dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
na moje raczej nie - gdyz na mega jakies elstyczny nie wyglda a majac bandaze z tył jeszcze zapinanie zameczysz sie itd to bardziej kup taki http://www.biustanasze.pl/biustonosz-pooperacyjny-amoena-frances-czarny-id-3491.html Amoena Frances czarny i zareczam Ci ze dluzej ci posłuzy i bedziesz bardziej zadowolona -ja taki mialam po zabiegu brazowy i mam do dzis mega elastyczny i fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na solarium mozna raczej dobre pol roku po jak nie rok bo mozesz miec przebarwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
iwapoz- tylko ja się boję że za mały bedzie albo za duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barmanka8: to się nie spotkamy. Wygląda na to, że we Wrocławiu są minimum 2 miejsca gdzie można mieć operację. Ja będę miała w Dolnośląskim Szpitalu Specjalistycznym na Fieldorfa. :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos kto ma dosc
...długa. droga przede mną...mam skierowanie do neurologa ale na NFZ terminy ze szok...nie wiem czy przy pierwszej wizycie uda się załatwić skierowanie do poradni chirurgii plastycznej...mam rtg kręgosłupa, jak uda mi się załatwić skierowanie to resztę badań. Robię prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos kto ma dosc
Zazdroszczę tak pozytywnie dziewczyna które mają już wyznaczony termin operacji...trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwapoz
Ten co ja ci podalam bankowo bedzie dobry bo jest elastyczny. Wybierz tylko miske a/b tylko wybierz pod biustem. Po operacji jak mialam i po 3 miesiącach tez jak ulał. W przodzie zapinanie tez mega ułatwia wierz mi. Wiec daj lepiej wiecej a nie kupuj zwykle staniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Martynka
Barmanka ja miałam zabieg 2 grudnia w środę, a wypuścili mnie w piątek także długo nie trzymają. Stanik kupiłam, ale i tak założyłam go dopiero jak zdjęlimi wszystkie szwy także do szpitala był mi niepotrzebny.Generalnie jestem bardzo zadowolona. Mimo tych spartańskich warunków było warto, dr Bieniek to naprawdę świetny specjalista. Ja miałam rozmiar 70 J, nikt nie pytał mnie jaki chce rozmiar, ale spokojnie są naprawdę małe. Stanik pooperacyjny mam rozmiar 70 A-B, doktor Bieniek twierdzi, że wyszło mu takie C :) Także nie bój się jesteś w dobrych rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Ktos kto ma dość, a nie masz możliwości żeby Ci rodzinny wypisał skierowanie do poradni chirurgii, a resztę będziesz załatwiać później. To czekanie jest bez sensu. Postaraj się podzwonić jeszcze po przychodniach może gdzieś jest wcześniej. Albo do ortopedy może oni mają szybsze terminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmanka8
Pannanikt - no widzisz to nie wiedziałam że gdzieś jeszcze robią we Wrocławiu. Na pewno warunki będą o niebo lepsze :) niż na klinikach ale Martynka napisała że na Klinikach operuje dr Bieniek a czytałam o nim bardzo pozytywne komentarze więc jakoś warunki raczej nie będą mi przeszkadzały. Najważniejsze, że w miarę krótki termin... A kiedy Ty się zapisywałaś? Kto będzie Cię operował? Gość Martynka - WOW to faktycznie szybko 3 dni - da się wytrzymać w spartańskich warunkach :) Już się nie mogę doczekać, kiedy mój kręgosłup zostanie odciążony. Też tak myślę że z zakupem stanika poczekam i na spokojnie zamówię go po zabiegu - i tak będę się nudziła w domu. Super że masz już wszystko za sobą a teraz możesz się cieszyć nowym biustem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktod kto ma dosc
Karmi 71 zarejestrowalam się do neurologa na Marzec...rodzinny raczej nie ma opcji, żeby mi wypisala bo to stare babsko jest i z każdym skierowaniem ma problem,, tyle czekałam to wytrzymam do tego marca...A w między czasie porobie resztę badań. Czyli usg piersi, badania krwi itd. Poza tym chciałabym za rok mieć operację, bo przed Bożym Narodzeniem u nas w firmie jest urwanie głowy,mam nadzieję że tak uda mi się to załatwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPati
Dzień dobry czy ktoś się orientuje czy w poznaniu można zmniejszyć piersi na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwapoz
Pati ja jestem z poznania...nie nie zrobisz tu...ja robilam w Łęcznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barmanka8: warunki na pewno świetne bo przenieśli się do nowo wybudowanego budynku. Nie wiem kto będzie mnie operował, wiem tylko że kwalifikował mnie dr. Łukasz Duda-Barcik. Czytałam o nim same dobre opinie więc mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Ja się zapisywałam koło kwietnia zeszłego roku więc czas oczekiwania na sam zabieg około 10 miesięcy. Czeka mnie jeszcze tylko trzecie szczepienie 28.01 i 02.02 mam być o 7:00 w szpitalu. Nie mogę się doczekać :) Też kupię sobie stanik po operacji dopiero żeby dobrze go dopasować. Mam mały kłopot bo nie wiem co zrobić, mam lekki katar z rana. Cały dzień jest ok ale ten katar rano... Mam nadzieję że to nie infekcja. Codziennie rutinacea i witaminki. Czy mogę wziąć coś jeszcze żeby pozbyć się tego kataru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wprowadzaj zamieszania. W Poznaniu robi dr Kierzynka z dr Bieleckim w szpitalu wojskowym na NFZ Ja byłam tam operowana, co prawda jedna pierś była zmniejszana bo przerost wielki był po jednej stronie, ale inne miały zmniejszane po obu stronach. Wynik więcej niż zadawalający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
W poznaniu jest tylko jedna poradnia chirurgii plastycznej w certusie która ma umowę z NFZ .Byłam tam w zeszłym roku i odesłali mnie do Bydgoszczy bo nie robią zmniejszania piersi mają za mały kontrakt. Chyba już nieaktualne masz informacje ,,gosc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Do ktoś kto ma dość....szkoda czasu ..rodzinny powinien ci dać skierowanie do porównania.chirurgia.plastycznej...byś się już umówiłam na termin a resztę załatwiala po drodze...ortopeda i usg to podstawa.!!jak rodzinny robi łaskę to go zmień..można przecież...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Pati
Dzięki za info , wczoraj udało mi się zarejestrować w warszawie na saszerow termin to 23 01 2017 ale poczekam☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
gość dziś kiedy Ty mialas ta operacje ? Bo sorry ale ja dzowniac do NFZ w maju 2015r podano ze w Poznaniu nie moge podjac sie redukcji piersi. A Pati w Wawie to termin na konsulatacje masz czy na operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos kto ma dosc
Syla 80k, Czyli próbować uderzać do Łęcznej z samym tylko skierowaniem od rodzinnego!? Co tak naprawdę jest potrzebne na pierwszą konsultacje?i czy mogę te zaświadczenia od lekarzy prywatnie!? Kurde neurologa mam na 10marca...operację chciałabym mieć w takim terminie żebym w grudniu była w pełni sprawna...w pracy muszę się schylac i wycigac ręce, myślałam o styczniu przyszłego roku, wiecie jakie są na dzień dzisiejszy terminy? W poniedzalek z ciekawości zadzwonię do Łęcznej i spytam ile się czeka na konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem co piszę , w Poznaniu dr Kierzynka z Bieleckim w szpitalu wojskowym robią na NFZ. Widocznie sam nfz nie ma pojęcia co i gdzie jest robione. A w Certusie po prostu nie opłaca się im robić bo nastawieni są głównie na prywatę , sama to przerabiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Ktoś , w Łęcznej na konsultację czeka się tydzień, góra dwa tygodnie. U doktora Mądrego trzeba mieć skierowanie do poradni Chirurgii Plastycznej, usg piersi , ja zaświadczenia os ortopedy nie miałam tylko rtg kręgosłupa z opisem. Zakwalifikował mnie po dokonaniu pomiarów, a zaświadczenie od ortopedy mam dowieść na operację. A czemu tak uparłaś się na neurologa , zaświadczenie może być jak najbardziej od ortopedy. Skierowanie do poradni koniecznie na NFZ, a zaświadczenie podobno może być prywatne. Teraz w Łęcznej dziewczyny mają terminy na wrzesień 2016, choć, jedna szczęściara miała na 30 czerwca, co się zwolniło. Załatwiaj wszystko jak najszybciej, jak ci termin operacji nie będzie pasował jesienią to można sobie wybrać późniejszy w zimie.Teraz jest tam coraz więcej chętnych, nie ma co zwlekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józefa123
Do kogoś kto ma dość. Do Łęcznej dzwoniłam w ostatnią środę i termin konsultacji do dra Mądrego mam na 28.01.16. Dla przykładu w Warszawie w szpitalu Orłowskiego czeka się pół roku. Czy ktoś wie ile w Łęcznej czeka się na operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Józefa spójrz wyżej masz napisane..wszystko..albo parę stron wstecz.. Do ktoś...tak na konsultacje wystarczy skierowanie od rodzinnego...usg piersi ,,ja nie miałam odwiozla na zabieg...., no i jakieś rtg z opisem..zaswiadczenie można dowieść. Do gość...nie odpisałaś ile lat temu robiłaś zabieg na NFZ ? Teraz napewno nikt nie robi w poznaniu na NFZ...był tam przerabialam temat przecież wolałabym jechać bliżej do poznania niż prawie 600km w 1 strone do Łęcznej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmniejszanie w Poznaniu miałam w zeszłym roku ! Chyba najlepiej wiem kiedy i że na nfz było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
kiedy? jak juz piszesz to pisz konktretnie bo w zeszylm roku czyli styczen grudzien??? w necie slowa nie ma o tem lekarzu tylko ze jakies nosy robil ... a ja ci mowie ze w maju dzownilam i w nfz mi powiedzieli ze nie robia w poznaniu warszawa i leczna dla mnie wchodzila w gre a ze czekac dwa lata mi sie nie usmiechalo pojechalam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Gość...piszesz pierdoły i tyle..!!i w dodatku anonimowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×