Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Syla 80D
Ja też używałam tych plastrów sutricon...bliznasil..silaurum..i powiem szczerze że plastry są mało wydajne ...niewygodne...i szału nie ma....maści są wydajniejsze i szybciej się wchłaniają.....ale każda jest inna niech prubuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotka jeśli lidia to ty to otrzymałam jedno zdjęcie na meila z boku wygląda superowo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos kto ma dosc
Ja też się przypominam i o zdjecia proszę. czarna10091987@gmail.com Syla 80k bardzo dziękuję ze pamiętasz o mnie, kształt piersi masz super, szkoda tej brodawki, cóż poradzić...a jaki w tej chwili nosisz rozmiar!? Pod biustem i jaka miska!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Najprawdopodobniej ..85D..mierzyłam kilka stanikow....i różnie to wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA34
Witajcie jestem tu nowa i czytam zaciekle ,powiem tak bardzo bym chciała zmniejszyć ten okropny zwizający biust może zacznę od tego ze schudłam bardzo dużo 35kg ....czuję się fantastycznie balast jeden za mną ale te cycochy odbierają mi radość myślałam że będą mniejsze a one nadal są D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 86
Dziękuję armaiti za odp...ale w sumie to mnie nie pocieszyłaś... ;) skąd wiesz, że nie było żadnych operacji na NFZ? nie wiem, szczerze... dziewczyny, nie mogę na siebie patrzeć, jestem w trakcie redukcji masy ciała po ciąży, pierwszy miesiąc za mną, i efekty już widzę, to dopiero początek, do lata jeszcze 4 miesiące... ale biust jaki był taki jest dalej... ;( nawet nie wyobrażam sobie, jak zareagowałby mój mąż na wieść o moich planach, marzeniach...jemu mój biust się tak podoba, a ja go wprost nienawidzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
Ilona34 A jakiej firmy stanik z miseczka D nosisz? Ja np. Dalii mam 65K. Obawiam się ze D to trochę za mało na operacje na NFZ. Muszą być ku temu wskazania medyczne. Możesz spróbować oprzeć się na zaświadczeniu od psychologa i zmierz sobie jaką masz odległość od obojczyka do sutka. My oscylujemy w okolicach 30cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmanka8
Ilona 34 Jaką dietę stosowałaś że tak ładnie udało Ci się schudnąć i w jakim czasie? Miska D raczej nie przejdzie na NFZ. Ja miałam 65 GG/H i lekarz powiedział że to tak na granicy... Ale próbuj - może ze skierowaniem od psychologa? Ja miałam od ortopedy. Moje rany ładnie znikają i odpadają strupki :D więc jeszcze z 5-6 tygodni i biorę się za ćwiczenia. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Ilona nie sugeruj się tak do końca miseczką bo są różne numeracje, chociaż ja w D nigdy nie weszłam. Najlepiej sama zmierz sobie biust tak jak dziewczyny piszą. Od obojczyka do końca a potem biust od spodu. Bo to te wymiary decydują o operacji a nie wielkość miseczki. No i zrób sobie prześwietlenie kręgosłupa czy masz zmiany. Natomiast jeśli chodzi o skierowanie od psychologa to takie nie istnieje. Jeśli już to od psychiatry, ale musiałabyś się kilak lat u niego leczyć i udowodnić , że Twój stan zdrowia wynika z za dużego biustu. A przy okazji mogłabyś być zdyskwalifikowana bo depresje i nerwice raczej są przeciwwskazaniem do takiej operacji. Także nie polecam tej drogi raczej skup się na kręgosłupie. Skierowanie do poradni chirurgi plastycznej możesz mieć od rodzinnego na NFZ, a do tego zaświadczenie od ortopedy że leczysz się na kręgosłup ( może być od prywatnego) . Taka procedura obowiązuje w Łęcznej, ale nie wiem jak w innych placówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
barmanka czyli ładnie się goisz z tego co piszesz, przypomnij kiedy miałaś operację bo pamiętam, że niedawno, ale dokładnie nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armaiti
gość 86, informacje sprawdzono mi w białostockim NFZ. Też mam ten problem i szukam ratunku wszędzie, gdzie się da. Ostatnio neurolog mnie wyśmiał, że mam fanaberie. Teraz mam wizytę u ortopedy. Zmiany zwyrodnieniowe w kręgosłupie szyjnym i skoliozę zdiagnozowano mi już kilka lat temu w rezonansie. Na dokładkę miałam rehabilitację, bo drętwiała mi ręka. Wszystko przez te okropne cycki. Teraz pojawiło się światełko w tunelu. Ortopeda w prywatnej rozmowie dał mi nadzieję na skierowanie do poradni chirurgii plastycznej i teraz czekam na wizytę na NFZ i codziennie modlę się o cud. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 86
armaiti, dlaczego neurolog Cię wyśmiał? jaki masz rozmiar? a nie próbowałaś wziąć skierowania od lekarza rodzinnego? czy raczej potrzebne jest skierowanie od jakiegoś specjalisty typu właśnie ortopeda czy neurolog.. trzymam za Ciebie kciuki, pisz o postępach :) ja do wakacji się jeszcze powstrzymam z podejmowaniem decyzji, mooooże schudnę to i biust zleci, choć pewnie nie będzie wyglądać lepiej... i jeszcze jedno- jak się uda to będziesz robić w Białym? ja tu niezłe opinie o dr Żukowskiej czytałam, z Fabrycznej, bo nic innego sensownego tutaj nie znalazłam.. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armaiti
gość 86, nie, nie będę robić w Białymstoku. Mój rozmiar to 75HH, czasem 75i, przy wzroście 160 cm. Ze skierowaniem od ortopedy planuję pojechać do Łęcznej lub do MSW w Warszawie i tam starać się o zabieg na NFZ ze wskazań zdrowotnych. Wiem, że to możliwe i że wielu osobom się udało. Białystok to miasto lekarzy z dość zaściankowym podejściem do tego rodzaju operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie no więc od obojczka do sutka wynosi 35cm masakra rozmiar 70DD jejku miałam bardzo dużo wagę 106kg powód antykoncepcja blleeeee teraz wsze pięknie 69kg wzrost 168czuje się w swojej skórze fan ale te cycki jadę do Olsztyna 1marca może czegoś się dowiem pewnie pójdę do ortopedy i zobaczymy jak to będzie pozdrawiam wszystkie panie po i przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, wczoraj miałam zdejmowanie szwów. To chyba najgorszy etap jaki miałam bo bolesny. Niestety nie goję się najlepiej i coś tam mi się babrze w prawej piersi przy sutku więc od dziś stosuję atrauman ag ze srebrem i mam kolejną wizytę kontrolną 1.03.2016r. Mam nadzieję że będzie lepiej do tego czasu. Co do lekarzy w DSS we Wrocławiu to wczoraj poznałam Panią dr Łuniewską i powiem szczerze że nie polecam. Może miała gorszy dzień albo to to że nie jestem jej pacjentką ale miałam wrażenie, że chciała się mnie pozbyć jak najszybciej... Następną wizytę mam umówioną jak będzie przyjmował ordynator dr Paul. Poznałam go już wcześniej na oddziale. Złoty człowiek, bardzo ludzki i kontaktowy więc liczę na to że wizyta będzie przyjemniejsza :) Z czystym sumieniem mogę więc polecić dr Paula i dr Nawrockiego. Przyjmują oni w poradni w poniedziałek i wtorek :) nie polecam natomiast piątków z dr Łuniewską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Jestem tu nowa.Mam bardzo nietypowe pytanie,ale może zacznę od tego,że mam termin na operacje w Łęcznej na 16 maja 2016 r. u dr Mądrego. Niestety okazało sie,że bardzo ważna sprawa rodzinna ,nie pozwala mi na zoperowanie się w tym terminie.Pytanie brzmi;czy jest ktoś na forum kto ma termin koniec czerwca,lipiec lub sierpień i chciałby się zamienić. Nie wiem, czy takie coś jest mozliwe. Oczywiście po uzgodnieniu z dr Mądrym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aga
Ją chętnie się z Tobą zamiennie ale mój termin go niestety 16 styczeń .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aga
Oczywiście u dr Mądrego więc jeśli była byś zainteresowana to ja bardzo chętnie. Też jestem tu nowa. Więc witam wszystkie dziewczynki bardzo serdecznie te z dużymi i te już z małymi cycusiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izar
Mam termin 04 lipiec Mój mail 587887@interia.pl Chętnie się zamienię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
a nowiutkapanienka zagladasz tu jeszcze bo ciagle czekam na te twoje piekne piersi chcialam porownac jak robi wawa a jak leczna i widze kazdy maile podał ale jednak fot nie wysylas... oj nie ładnie;) grajowa@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarolcia
pannanikt001 Witaj, mam do Ciebie parę pytań dotyczących Twojej operacji w DSS. Skontaktuj się ze mną, proszę, przez maila: klarolina07@yahoo.it .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarolcia
Jeśli czyta to forum jakaś dziewczyna, która miała bądź chce mieć operację redukcji asymetrii piersi to proszę o kontakt na klarolina07@yahoo.it

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do dziewczyn z Orłowskiego. Kiedy powinnam zapisać się na konsultację do anestezjologa? Mam zabieg 26 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Z tego co mi wiadomo na wizyte do anestezjologa nie trzeba się umawiać na własną rękę...ocena anestezjologa jest standardem przed operacją w każdym szpitalu..,zazwyczaj dzień przed operacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
W orłowskim jest tak że się trzeba umawiać. Ja dzwoniłam 1,5 miesiąca przed operacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
Nowiutkapanienka, kto Ciebie operowal w Orlowskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmanka8
karmi71 Tak miałam zabieg niedawno - 27 stycznia. Przez weekend odpadły mi wszystkie strupki z brodawek też tylko w jednym miejscu na brodawce jeszcze mi się paprze ale tragedii nie ma :) Najważniejsze że mogę spać już spokojnie na boku :D bo do niedawna było to niemożliwe. Teraz pozostało mi walczenie z bliznami ale to już tylko kosmetyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
Operował mnie Pietrasik i Pietruski, a na kwalifikacji byłam u Michała Charytonowicza. Ja miałam operację 26.01, mam jeszcze strupki na brodawkach, ale codziennie coraz mniej. Boje się jeszcze spać na boku, ogólnie panikara ze mnie straszna. Skupiam się teraz na masażu 3 razy dziennie, mam w jednym miejscu bliznę taką grubą troszkę twardą w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Barmanka to już prawie miesiąc po operacji, a pamiętam jak się do szpitala wybierałaś z bijącym sercem;) Teraz dbaj o te blizny, żeby były jak najmniej widoczne no i już chyba niedługo będziesz się mogła cieszyć na całego swoim nowym biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Martynka
Hej dziewczyny. Ja już prawie trzy miesiące po operacji.W ten weekend wybieram się kupić normalne staniki, nie mogę się już doczekać. Wczoraj pierwszy raz po operacji spałam bez stanika i to w dodatku na brzuchu, mega komfort. Jestem bardzo zadowolona. Na blizny nakładam plastry Sutricon, na początku nie byłam z nich zadowolona ale wczoraj zrobiłam sobie przerwę w noszeniu ich na jeden dzień i naprawdę widać różnicę, blizny są o wiele bledsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×