Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Bodzia74
Karmi ja też codziennie myślę o operacji naprawdę nie mogę się juz doczekać odliczam dni z każdym coraz bliżej. ..naprawdę mam już dosyć swoich bimbalow coraz bardziej dają mi w kość i boli mnie kręgosłup ale pocieszam się że to już coraz bliżej do maja .-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
Bodzia Ciesz się ze maj, przede mną jeszcze całe lato, na szczęście ostatnie w pancerzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Ol
Barmanka8 Dzięki za odpowiedź,ja jestem dopiero 1,5 tygodnia.Dopiero w sobote mialagane szwy.Jakbsciagane zobaczy mnie lekarz,to mi powie,stosuje octanisept,bactigrasy naklejam,smaruje liotonem 1000 bo mi sie krwiaki robia,gazy i zobaczymy.Gorzej nie jest,wiec czekam spokojnie na sobote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 86
Hej dziewczyny :) czy jest tu ktoś, kto miał zabieg w Białymstoku i mógłby się wypowiedzieć?? od kilku lat chodzi mi po głowie ten temat, od roku jestem mamą, w tym roku 30stka... Moim marzeniem- mniejsze piersi... Mam rozmiar 70 L, 65M, z tego co pobieżnie przejżałam jestem ewenementem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Ol
Ostatnio bylam operowana z kolezanka z Bialegostoku,ale ona robiła w Łęcznej,więc chyba nie ma z NFZ.Z takim rozmiarem nie bedziesz miała żadnych problemów zeby się dostać,ja mialam 75L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos dostal zdjecia od kolezanki co obiecała i zbierala maile na forum by wyslac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 86
Bardzo jestem ciekawa o opinie przeprowadzania zabiegu w Białymstoku...chętnie przeczytałabym cały wątek, ale z małym szkrabem, którego wszędzie pelno, ciężko przeczytać nawet jedną stronę... może rzuciło się którejś z Was coś na ten temat? Czy był na forum ktoś z Białegostoku? Jestem tu nowa, koleżanka mi wmawiała kiedyś, że jak chcę operację na NFZ to finansują najpierw jedną pierś, a po 3 m-cach drugą??? Mam nadzieję, że to bzdury jakieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 86 pierwsze słyszę żeby piersi operowali raz 1 później 2 kiedyś coś takiego było nap na forum ale to bzdury Łęczna Wrocław Warszawa z tego co ja czytałam to zawsze operują obydwie piersi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwapoz
nowiutkapanienka a wlasnie mozesz podeslac fotki bo szczerze jestem ciekawa jak wawa robi a chyba nie wysylałas nikomu - bo mi zrobili w lecznej grajowa@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaxw
Dziewczyny po jakim czasie od operacji zaczęłyście nosić normalne biustonosze. Mąż przylatuje i mam ochotę sobie kupić jakąś fajna bieliznę :P hehhe jestem ponad 3 miesiące po operacji. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Pannanikt też poproszę fotki bozena.miskiewicz@onet.pl z góry dzięki-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLA80K
Bożena wysłałąm ci dziś moje blizny po 3 miesiącach..dostałaś? KTO CHCE ZOBACZYĆ nieudany przeszczep jednej brodawki piszcie meile pokaże żebyście wiedziały że takie coś może oprócz blizn i braku czucia się pojawić jako skutek uboczny....dziś mija 3 miesiąc od operacji,,, normalnego stanika nosic nie mogę bo mnie uraża w blizny wole jeszcze miękkie,,,ale gdybym miała jeszcze raz podjąć decyzję czy zmniejszać nie wachałabym się bo tak mi dały w kość cycyki przez lata!! dzieci juz wykarmiłam odchowałam jakiś komfort mi się należy,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mml7
Ja bym bardzo prosila o fotki Panna i Syla. Martka7@o2.pl Ja jestem z Bialegostoku, tzn. bylam w zasadzie do niedawna, ale w ciazy bylam i wtedy nie dopytywalam sie o operacje z NFZ, nie mam pojecia czy robia to w Bialym. Wiec niewiele pomoge. W sumie do Łecznej niedaleko, szczegolnie samochodem. A o tym ze robia po jednej piersi tez slyszalam kilka lat temu od lekarki. Na szczescie jak widac to juz przezytek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Sylwia bardzo dziękuję za zdjęcia mimo blizn są zaje........naprawdę cudeńka -:) zazdroszczę ale oczywiście pozytywnie. Ja już nie mogę doczekać się maja 23 niby niedługo ale czas mi stanął w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Marta wysłałam. Mój e-mail sylwia913@op.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Dorota...wymienisz się że mna fotkami? Miałaś jakoś jak ja zabieg w listopadzie?.jestem ciekawa jak u ciebie wygląda biuścik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
Syla80K podeslij proszę fotki na adres kwiatekbratek.77@wp.pl Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też poproszę fotki Syla i Panna :) operacje mam już za chwilkę :) surixa@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armaiti
Odpowiadam dziewczynie z Białegostoku. Z pewnego źródła wiem, że w ciągu ostatnich trzech lat żaden szpital w województwie podlaskim nie wykonał operacji zmniejszenia piersi. Trzeba szukać w innych województwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armaiti
Jeszcze uzupełnienie: informacja powyżej dotyczy operacji na NFZ, bo prywatnie jest taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fotka k
Do_Da Byłam z Tobą w szpitalu, oglądałaś filmy na moim kompie i cieszę się, że "uratowałam Ci życie". Jestem mega zadowolona po operacji, a miałam ją 23.10.15. W połowie grudnia zdjęłam stanik pooperacyjny, założyłam taki normalny miękki a na święta ubrałam już z foszbinami i noszę cały czas. Nic mnie nie uwiera i nic nie boli(23.02.16 będą 4 miesiące ). Zaraz po zdjęciu opatrunków stosowałam plastry sutricom - 1 opakowanie - po tym spłaszczyły mi się blizny. Zużyłam niecałe opakowanie contaraktubeks i cepanu. Teraz wsmarowuję maść z wit A . Jest dobrze, jestem zadowolona. Ślady po cięciu( myślę o zaczerwienionych) utrzymują się długo, nawet do roku. Później pozostają blade. Najważniejsze żeby je natłuszczać. Mnie nic nie boli ani nie uwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Syla ty pracujesz e służbie zdrowia? Jak długo ważne jest skierowanie na badania laboratoryjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
Fotka a gdzie bylas operowana? Masz zdjęcia jesli tak to wyślij mi proszę donata.mostowa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLA80K
to zależy od laboratorium,, jaka jest umowa,,,z reguły miesiąc,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaxw
SYLA 80 K wysłałam Ci fotki :) czekam na Twoje Jeśli któraś chce Fotki to piszcie do mnie na maila dorotaxw@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Dziękuję Syla ale powinnaś chyba coś zmienić w podpisie bo już nie 80K-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fotka k
Donia841 wysłałam do Ciebie emaila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fotka k
Donia841 - otrzymałam powiadomienie od administratora że email nie został dostarczony. sprawdź czy Twoja skrzynka nie jest zapełniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do_da
Fotka k miło Cię spotkać ponownie :) super, że wszystko u Ciebie w porządku i nowe cycuszki sie sprawdzaja. Chyba kupię te plastry, o których napisałaś. Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×