Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość basikk79
dziewczyny czy ktoras z was miala powiekszane piersi u Alicji Renkielskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek1987
mam ledwo A ;P ok jutro dam znać ;) jestem wysoka i szczupla.. i mam wąską klatkę piersiową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basikk79
ja też mam ledwo A tylko że mam szeroką klatkę i jestem szczupła 168 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lister87 . Tak termin juz mam :-) 15 pazdziernik :-) bede miec implanty okragle mentory 325 hp . Mam174, 74 pod biustem , miseczka zerowa :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A listek87 do kogo jeszcze sie wybierasz na konsultacje ? Moze zgadamy sie na maila ?co Maruszko Ci zaproponowal ? Jak cos to napisz maheczka@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek1987
a ja jestem wciekla. Właśnie dzwonil do mnie Muraszko i przełożyl wizytę ;( Mam jechać do niego za tydzień :( a tak czekałam na ten dzień a tu taka niespodzianka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A listek87 przeciez jutro masz konsultacje ;p co za blądyna ze mnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Listek87 mi tez przelozyl termin konultacji ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek1987
już nie jutro tylko za tydzień ;( tak chciałam już mieć to za sobą i ustalić termin operacji bo jestem zdecydowana a tu taki zonk :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maheczka
A idziesz tylko do niego na konsultacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maheczka
Z jakiej wyjsciowki startujesz i jaki efekt chcesz osiagnac ? Co skłoniło Cie do podjecia tej decyzji ? Kiedy chcesz miec zabieg ? Mi Maruszko wyzaczyl termin zabiegu na 1 konsultacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy, któraś z Was wie coś o lekarzach w Szczecinie? do kogo najlepiej iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listek1987
mam małe A i myślę o C ;) już dawno myślałam o powiększeniu piersi ale dopiero teraz się odważyłam. A ile się czeka na zabieg u Muraszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listek1987
tak ide tylko do niego. Bralam jeszcze pod uwagę Irene Zagrobelny ale jednak się zdecydowałam na niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maheczka
Na zabieg czekam 1.5 miesiaca ( ze wzgedu na prace operacje musialam odwolac ) . Tez oczekuje takiego efektu co Ty C ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listek1987
a jak wygląda wizyta u niego? może głupie pytanie ale jestem ciekawa :P używa programu do pokazania jak będzie wyglądało się w nowych piersiach? Czy mierzone są implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maheczka
Wchodzisz , pyta o cel wizyty po czym rozbierasz sie , mierzy dokladnie piersi . Proponuje roz. Symulacjia komputerowa dobranego implantu nie jest dostępna . Wkładek " pokazowych" rownież nie posiada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listek1987
o to nieciekawie :/ powinien mieć chociaż te wkładki zebym mogła mniej więcej zobaczyć jak będę wyglądała:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak mocno trzeba sciskac piersi pasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jest tak że wciska i wciska np. 300 cc i nie daje rady i w tedy woła do pani Ziuty Ziuta podaj mniejsze protezy bo te nie wlezą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 123
heheh..tez sie zastanawialam jak to wyglada w praktyce...bo trudno uwierzyc zeby probowal wsadzac np.300...dalej nie mógl wlozyc, wyciagał je i wkladal mniejsze :D przeciez to full siniaków by było, moze krwiaków a nie mówie juz o bakteriach??no nie wiem sama...Chyba wydaje mi się..ze robi torebkę i ocenia mając na uwadze swe wieloletnie doswiadczenie ile wejdze..jesli torebka spora..wklada większe..jesli wyjdzie mniejsza..wkłada te mniejsze...tylko zastanawiające jest czemu jednym lekarzom udaje sie wlożyc większe a innym nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek1987
hej :) ja jak już wcześniej napisałam bylam u Muraszki i bardzo mi się spodobal :) wszystko dokładnie opisywal;) Klatke tez mam waska przy 177cm wzrostu no i będę miała okragle wysoki profil 300 albo 325 ( już nie pamiętam dokładnie ) W domu kazal mi sprawdzić jak to będzie wygladalo za pomocą woreczków ryzu i akurat 4 woreczki maja ok 300 no i wygląda to calkiem calkiem ;) tez powiedział, ze postara mi się wlozyc większe ;) zapisałam się już na USG piersi, a reszte badan mam zrobić 2 tyg przed operacja( operacja 20 listopada). Chcialam szybciej ale niestety już ma pozajmowane terminy :( a teraz czekanie do tego 20 listopda i stres :( śni mi się po nocach już ta operacja;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek1987
Wydaję mi się, ze nie wsadza tych i tych implantow bo przecież to kosztuje i musiałby je wyrzucić bo przecież nie wsadzi ich innej kobiecie ;) Pewnie na oko umie na sali operacyjnej stwierdzić które wejda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 123
To musisz mieć chyba lepszą wyjściówke od mojej...bo u mnie powiedział max 300cc anatomy, a pond 300 to juz nie ma mowy...W sumie to tylko to mnie zniechęca u niego.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek1987
Kurcze chyba nie da rady mieć mniejszych od moich ;D na serio;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale decydujesz się na operację? Bo zawsze jak się nam coś z naszych biustach nie podoba, można się posiłkować operacją. No i metod kilka do wyboru. Ja bym sobie powiększyła tłuszczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja decyduje się na operację...tutaj metoda tłuszczem niewiele mi pomoże bo ja jestem płaska- mój rozmiar to zero a powiększanie tłuszczem da mi tylko rozmiar większy wiec miałabym pelne A lub małe B, poza tym to efekt krótkotrwały..po roku trzeba robic znowu..a nie stać mnie na takie atrakcje co roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 123
post wyżej od Diany 123 - zapomniałam wpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 123
Listek..myślę że pewnie da radę ...u mnie pewnie tak jest...A orientujesz się jak z terminami op u Muraszki?ile trzeba czekać?chciałabym op.na początku grudnia nie wiem czy to możliwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek1987
u mnie tłuszcz też odpada bo prawie go nie mam i dalej bylabym płaska jak deska;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×