Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość gość
nadja jest po wszystkim, tylko w ramach relaksu pomaga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadya24
Do gość 1991, Czekam na decyzję sędziów, więc prawie (mam nadzieję) koniec. Do Basia, A dlaczego się nie zgodził na przesłuchanie? Jakbym była sędzią to stwierdziłabym, że ma coś do ukrycia. Mam nadzieję, że Twoje zeznania wystarczą. Były tutaj w wątku osoby, gdzie zeznania jednej strony wystarczyły, więc głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia2411
Do Nadya :) nie zgodził się na przesłuchanie ,wogóle nie wstawił się ani razu do Kurii.Mimo iż wyrażnie napisano..." obowiązkiem katolika jest wstawienie się na wezwanie Kurii..."i ja tak sądze przecież mając czyste sumienie nie powinien niczego się obawiac.Psycholog oczywiscie postawił opinię,ale ze wzgledu iz nie było możliwosci przesłuchania męża nie może stanowczo potwierdzić mojego kanonu.Do czasu czytania Akt byłam spokojna,pełna wiary że jeśli wszystko co wypowedziały moje usta jest prawdą nie muszę sie obawiac.Do czasu........wkradł się niepokój,choć wiem skąd pochodzi.Jestem przykładem kobiety gdzie "wszyscy przeciwko mnie..." w tej chwili z racji że jestem osobą wierzącą pozostaje mi Ufac....modlić się o jasność umysłu przy podejmowaniu decyzji...wyroku.Bardzo cieszę się że tylu osobom udaje się ,teraz muszę skupić się na 1 Komunii Świętej mojej córki.Wielkie wydarzenie w naszym życiu....a reszta ..no cóż będzie tak jak chce Bóg.Pozdrawiam wszystkich serdecznie......nawet Ciebie "gościu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro jesteś wierząca, to pewnie nie masz chopa, i jest ok,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie czy Basia2411 jest rzeczywiście wierząca, czy tylko "wierząca" jak faryzeusz? Jeśli wierzy, to nie myśli nawet o innym mężczyźnie, bo wie, że to jest straszny grzech. Módlmy się o Basie2411 aby nigdy nie dopuściła się cudzołóstwa z innym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1986
Badanie u psychologa - jak to wygląda ktoś coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdzą czy miałaś mózg w czasie zawierania związku czy myślałaś czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to kuria w Łodzi jest nastawiona tylko na pieniądze. Zakładając sprawę byłam na rozmowie u księdza który sam podał mi powody, które jak twierdził na pewno będą skuteczne i będzie unieważnienie. .....po roku przyszło pismo ze małżeństwo jest ważne bo nie ma jak udowodnic moich powodów. ....hm ja mam nową rodzinę i córeczkę ale jak widać ich to nic nie obchodzi liczy się tylko kasa bo chcąc złożyć apelacje kazali mi znów zapłacić i do Warszawy jeździć zeznawać najlepiej z nowymi świadkami, chyba z ulicy mam ich sobie wziąść bo nikt w małżeństwie nie jest poza małżonkami by wiedział co się dzieje. ....a gdy powiedziałam ze do Warszawy to daleko a mam małe dziecko to ze mogę zeznawać w Łodzi ......czyli jedna mafia Łódź czy Warszawa. ....eh szkoda gadać Łódź to porażka.....banda naciagaczy i oszustów! !!!!nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro piszesz, że to banda naciągaczy i oszustów, to czemu chcesz od ich unieważnienia w świetle wiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu jaka kasa, a jak rodzinę chcesz utrzymać: kondomy, tabletki, dzieciaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadya24
Do gość, Decyzja o ważności bez żadnego procesu, przesłuchania? To jaki miałaś wpisany powód? W procesie chodzi o udowodnienie, że małżeństwo zostało nieważnie zawarte, czyli, że przed ślubem było jeszcze coś nie tak, lub jedna ze stron coś ukrywała. A więc potrzebni są świadkowie, bo inaczej to jest słowo przeciwko słowu. Druga sprawa, skoro dostałaś wezwanie do przesłuchania, trzeba było iść (sama w końcu składałaś skargę). Bez przesłuchania, się nie da, więc nic dziwnego, że dostałaś taką decyzję. Możesz się oczywiście odwołać (zależy kiedy to było), przyjść na przesłuchanie, znaleźć świadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stifler
Jackie 2016 CAŁY FILM Ogladaj 0NLINE na >http://24filmyonline.pl?u=Jackie_2016 Relacja wydarzeń z życia Jackie bezpośrednio po zamachu i zabójstwie jej męża, prezydenta Johna F. Kennedy'ego w 1963 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1991
Po pol roku oczekiwania,otrzymalam wezwanie na przesłuchanie...na 15 marca....powiedzcie mi ,wiem ze to tajemnica ale czy naprawde ejst sie czego bac? Zadawane sa bardzo szczegółowe informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile się bzykałaś i jak rozkładałaś nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wuenka
do gość1991 - moje wrażenie z przesłuchania jest bardzo pozytywne. Bardziej wyglądało to na rozmowę niż przesłuchanie. Oko w oko, bez dodatkowych osób, spokojnie i bez zbędnych dociekań. Dużo mniej stresująco niż w sądzie cywilnym, w zasadzie bez stresu. Po prostu mów zgodnie z prawdą, a jak nie pamiętasz to powiedz że nie pamiętasz bądź nie wiesz. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1991
Wuenka-przesluchuje 1 osoba czy 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wuenka, czy otrzymałaś potwierdzenie prawomocności; w jakiej formie listem zwykłym czy poleconym, powiadomienie? też czekam na takie od miesiąca. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślub kościelny to wymysł diabła. Na jakiej podstawie wy próbujecie podważać prawdziwość waszych małżonków? Czytajcie Pismo Święte, tam jest napisane: Dlatego opuści człowiek ojca i matkę i złączy się ze swoją żoną, i będą oboje jednym ciałem. Każdy kto to podważa pochodzi od szatana i będzie potępiony na wieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty dalej baw się w Pana Boga. A może to Ty będziesz potępiony. O swoje zbawienie martw się. Pan Jezus powiedział, nie płaczcie nade mną, ale nad sobą. Każdy bowiem stanie przed sądem sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy miał ktoś z Was taką sytuację, że proces zakończył się stwierdzeniem ze małżeństwo było ważnie zawarte. A następnie wystąpiliście z nową skargą ale już z innego kanonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nyśka
Nareszcie jakieś aktywne forum :) U nas niestety dopiero początki :( Mój partner złożył skargę w czerwcu 2016 i przyszła odpowiedź że sprawa będzie rozpatrywana według kolejności a czas oczekiwania to do dwóch lat . Czy komuś przysłali szybciej ? Pewnie nie mamy na co liczyć i poczekamy sobie te półtora roku jeszcze ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadya24
Do gość 1991, Przesłuchanie wygląda jak przesłuchanie. U mnie było łącznie (razem z adwokat) 4 osoby. Jednak wszystko przebiegało spokojnie, nie ma co się denerwować na zapas. Do Nyska, Ja na przesłuchanie od momentu złożenia skargi czekałam 9 miesięcy, po pół roku świadkowie byli przesłuchiwani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadya24- az 4 osoby???? Ja myslalam ze 2 osoby , ks.ktory przesluchuje i ten,ktory zapisuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1991
To ja napisalam wyzej.... Ale chyba wszedzie jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mój cywilny mąż prowadzi teraz drugi proces z innego kanonu. Można założyć nową sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój mąż? O ty cudzołożnico jedna. Z zamężnymi sypiasz. A czy pamiętasz co Bóg mówi o takich jak ty? Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, (10) ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego. (1 Kor 6, 9–10)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa powyżej. A gdy prowadzi się sprawę z innego kanonu to czy wiecie może czy akta poprzedniej sprawy są również w tej nowej czytane?. I jak to jest ze świadkami czy np. osoba która była wówczas (w tym starym procesie) świadkiem może być świadkiem w nowym procesie?, czy już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość powyżej. Czy w procesie który prowadzony jest ponownie ale już z innego tytułu księża analizują również akta pierwszego procesu czy nowy proces jest całkowicie odrębną sprawa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
księżulo spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudzołożnicy przygotujcie się na męki piekielne za łamanie Bożych przykazań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×