Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość sawkaa
mam pytanie, powiedzcie mi proszę czy jak na wyroku na jedną ze stroną jest nałożona klauzula, to czy duży jest problem z jej ściągnięciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadalekododomu Dlaczego piszesz o byłym mężu? Przecież on jest cały czas twoim mężem. To że ustaliliście sobie coś nie ma tu znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz "drogi" gość Sumienie Wszechświata znowu w formie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja mam sprawę w krakowskim sądzie toczy się już 3.5 roku .Pół roku temu zamknięto sprawę od tej pory cisza pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia2411
Witam "gość" mam sprawe w Krakowie 2 lata,co do twojego pytania niestety nie mogę ci nic odpowiedzieć.Lecz bardzo proszę o odp. na moje pytania.Moje papiery sa u Psychologa ile można trzymać dokumenty? a pózniej co nastepuje (czytanie akt tak?) i OWM? jak długo może to byc rozłożone w czasie .Jeśli moge cokolwiek zasugerowac to dzwon jak najczesciej do Kurii i pytaj o wyrok u ciebie to juz formalnosc moze papiery sobie gdzies ot tak leza.A znasz tresc wyroku?Pozdrawiam zyczac dobrego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia2411
Do "sawkaa" co do klauzuli to została nałożona z jakiegoś powodu....i aby ja anulować trzeba udowodnić to co w niej jest że jest się już "gotowym"( to tylko przykład),Sąd stwierdzi,psycholog np.czy tak jest i mozna dostać zgode na ponowne zawarcie związku małżeńskiego.Nie znam szczegółów ale najlepiej zapytać moze swojego Księdza w parafii??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak jakiś sąd, psycholog, proboszcz, lub Bóg raczy wiedzieć kto może stwierdzić, czy jesteś "gotowy" do małżeństwa. Pamiętajcie, że jak bierzecie ślub, to nie jest on ważny. Jeśli nie weźmiecie potwierdzenia że jesteście "gotowi" od kilku sędziów, psychologów i proboszczów. Ślub to tylko taka imprekza jak wieczorne wyjście do klubu na piwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadya24
Do Basia, Od psychologa (tzn. były miał rozmowę z psychologiem) do odebrania akt przez Obrońcę trwało ok. 4-5miesięcy. Obrońca u mnie wydał opinię dopiero po upomnieniu, bo czekalabym do dzisiaj. Powinno trwać miesiąc, a trwało 6 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak długo przeciętnie od zamknięcia materiału dowodowego do wyroku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadya24
W teorii ok 5 miesięcy, adwokat tak mówił. Powiedział mi również, jeżeli do października nie dostanę, to mam mu dac znać. Czyli wychodzi na to, że też mają określony czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadja mu to robi krowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo nas tu mających sprawe w Krakowie. Czy ktoś zmieścił sie tam w 2 latach, czy też procesy ciągną się tam znacznie dłużej. To dla mnie ważne, bardzo prosze o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tak c***ilno z tego Krakowa? Jeżeli chcesz żyć zgodnie z Bożymi zaleceniami i uzyskać zbawienie, to zapomnij o następnym małżonku. Bóg nie dopuszcza czegoś takiego, chyba, że poprzedni umrze. Módlcie się, żeby prawda do was w końcu dotarła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ciebie aż wykropkowali, wstydź się zbereźniku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten portal tak ma że często normalne słowa wykropkowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa2225
Witam. Czy ktoś z Was miał prowadzoną sprawę w Łomży?? W przyszłym tygodniu zamierzam złożyć skargę właśnie w tym Sądzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz złożyć skargę na co? Na to że nie możesz cudzołożyć z innym, bo poszłaś wcześniej do łóżka z innym, któremu przysięgłaś wierność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ja lubię pieprzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj zastąpić pieprz czymś innym w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może się wypowiedzieć jaki okres czasu trwa wyrokowanie, od momentu kiedy akta trafiają do sędziów? Sprawa w SB w Siedlcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akinom812
Moja od grudnia jest w trybie wyrokowania i cisza. Sprawa w Pelplinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadya24
Do Akinom, Dzwoń do nich. Z tego co wiem od adwokata, to wyrokowanie to czas 4-5miesięcy (tyle powinno trwać). Moja też jest w Pelplinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia1977
witam, czy ma ktos sprawe we Wrocławiu? ile to tam trwa?'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jesli ktoras najpierw chciala miec dzieci ale kilka miesiecy po slubie stwierdzila ze jednak nie da rady i woli jednak nie, to czy malzenstwo jest wazne?albo jak sie ujawni bezplodnosc, lub sie nie wiedzialo ze sie ma chorobe psychiczna, lub mialo sie anoreksje w przeszlosci i to sie ciagle odzywa w sytuacjach stresowych?nie mysle o uniewaznieniu, tylko czy malzenstwo jest wazne czy bezwiednie zyje w konkubinacie bo z powodu ww "nie styknelo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jakiego zmywaka piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Dobrze kombinujesz. Ale prawda jest prosta. Ludzie się rozwiedli a chcą mieć kolejnego współmałżonka, więc sądy biskupie robią cyrk na kółkach, żeby uzasadnić grzeszne związki, ale czego się nie robi dla kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam grzesznice, dalej marzycie o kolejnych kochankach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Kosciele: 1. nie ma rozwodow, 2. malzenstwo waznie zawarte mozna uniewaznic tylko z bardzo powaznej przyczyny i jesli jest nieskonsumowane, 3. zaskarzamy waznosc malzenstwa, kiedy jestesmy przekonani, ze to mazlenstwo jest tak naprawde niewazne, czyli nie ma go wcale, jest tylko na papierze. Osoby, ktore nadal maja przeszkody kanoniczne wymienione w KPK, nie moga zawrzec waznego zwiazku malzenskiego, chyba, ze przeszkoda ustanie. Separacja nie znosi waznosci malzenstwa, malzonkowie nadal sa malzenstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie doszło do współżycia między kobietą a mężczyzną to oczywiście małżeństwa nie ma, to warunek konieczny, reszta to bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×