Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość sabina24
Basia 2411 w jakim sądzie masz sprawę? bo to dość istotne, aby móc mniej więcej określić, jak długo to jeszcze potrwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia2411
Witam Sabinko w Krakowie dziś wróciłam z czytania akt.Jestem zaskoczona ,psycholog sadowy utwierdził mnie w słusznym przekonaniu co do męża.Natomiast OBWM napisał co napisał......ze niema zasadnego potwierdzenia mojego kanonu i ze oczywiscie jest za dalszym istnieniem naszego małżeństwa.Nawet nie chce mysleć czy to już oznacza KONIEC......czy to bedzie oznaczało ze wyrok bedzie negatywny .Czy ktoś z was miał taka opinie OBWM a pózniej wyrok był stwierdzajacy niewaznosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basia2411 oczywiście, że Wasze małżeństwo jest ważne. Zamiast ciągnąć męża po sądach, to zacznij pracować nad tym, że uzdrowić swoją rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwało się Wszechwiedzace Sumienie Świata.... Dawno ciebie gościu z nami nie było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sumienie Świata
Mylisz się, jestem cały czas z Wami i Was obserwuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary penis się znudził, czas na nowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia1977
moja sprawa poszła 7 grudnia do pierwszego sędziego jak myślicie ile to jeszcze moze potrwac?sad wrocławski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Krakowie, to lekko min. 1 rok na sam wyrok trzeba czekac od publikacji. Basia, mysle ze z zasady funkcja OWM jest podwazanie zeznan jakie by one nie byly i udowadnianie ze malzenstwo jest wazne. A opinia zawierala instrukcje dla sedziow co w przypadku gdy stwierdza niewaznosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia2411
OBW stwierdził że nie podtrzymuje mojego kanonu.Rozumie,lecz psycholog stwierdził u męża to co wnioskowałam...choć małżonek nie bierze udziału w procesie .Rok czekania na sam wyrok to długo.....choć i tak mam dużo szczęścia ,sprawa została przyjeta w listopadzie 2014 r. wiec wszystko idzie dosc szybko.Dziękuję za odpowedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nagika89
Wydaje mi się że najlepszym rozwiązaniem w takich sytuacjach jest po prostu skorzystanie z usług prawnika. Z resztą polecam przeczytać ten artykuł http://inf.edu.pl/kiedy-przyda-nam-sie-prawnik/ na ten temat, może rozwieje trochę wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadya24
Do Basia, U mnie psycholog potwierdził wszystko to, co mówiłam, zaś Obrońca węzła stwierdził, że wszystko gra. Jednak obrońca zawsze będzie bronił małżeństwa, więc nie przejmuj się jego opinią, on po prostu musi. Co do kolejnego pytania, tak były tu na forum osoby, którym obrońca wskazał na ważność małżeństwa, a dostały unieważnienie. Jeżeli chodzi o kontakt, to mail mam podany, ale nie wiem czy jest podany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadja ty robisz z siebie idiotkę, niby tak się znasz a terminami walisz - unieważnienie, dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadya dobrze mówi. Jeszcze 5 lat temu nawet księża to nazywali unieważnieniem małżeństwa. Dopiero jak myślący ludzie zaczęli się zastanawiać że przecież nie wolno unieważniać czegoś co Bóg złączył, więc biskupi łasi na kasę na prędce wymyślili że przecież można uznać, że nigdy małżeństwa nie było, a ciemny lud to kupił. To nic że Bóg to złączył, że kapłan potwierdził, bo liczy się kasa za możliwość zawarcia nowego małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i nadja korzysta z tego, a co, nie ma jak nowy gach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akinom812
Moi kochani, skończyło się moje nerwowe oczekiwanie. Dzisiaj, na dwa dni przed Wigilią otrzymałam informację, na którą tyle czekałam. Moje małżeństwo zostało uznane za nieważne. :) Na zbliżające się święta życzę wam szczęścia i miłości i równie pomyślnych rozwiązań jak moje. Trzymam za was kciuki ;) No a naszemu nieszczęśliwemu wiernemu towarzyszowi na forum życzę, aby znalazł miłość, której tak bardzo potrzebuje :) Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wesołych jak cyrk i dużego koryta, bo jak nie przygotuje się koryta, to pies z kulawą nogą by nie przyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duchowni mają rację, że w przedświątecznym tygodniu zły duch wzmaga swoje próby oddziaływania na ludzi... Jak widać osiąga swój cel....Wesołych Świąt....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadya24
Akinom Gratulacje!!! Przypomnij mi ile trwała Twoja sprawa? Życzę Zdrowych i Wesołych Świąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akinom812
Skargę złożyłam 5 września 2014. Na orzeczenie sądu po zamknięciu sprawy czekałam równo rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akinom812 Nie bardzo widzę z czego się cieszysz. Czy z tego że będziesz teraz grzeszyć z innym mężczyzną? Przecież Ty miałaś już męża i żaden sąd nie jest w stanie tego zmienić. Niedojrzałość Twojego męża w żadnym wypadku nie jest powodem do tego żeby unieważnić Twoje małżeństwo. Modlę się za Ciebie, żebyś to w końcu zrozumiała i nawróciła się ze złej drogi prowadzącej do wiecznego potępienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akinom - gratulacje!!! A gość niech się raczej modli za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koryto przygotowywać bo nie przydą aha i wódę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akinom812
Do uwielbianego przeze mnie gościa :) : A skąd pewność, że powodem stwierdzenia, że moje małżeństwo było zawarte nieważnie jest niedojrzałość? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no jeszcze są inne patologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akinom812 bo ponad 90% rzekomych unieważnień małżeństw katolickich jest z powodu rzekomej niedojrzałości małżonka. Pamietaj, że kto nie zaprzecza, ten potwierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja
Witam czy moglabym uzyskac adres e mail do osoby ktora moze mi wyjasnic wszystko co i jak. z uniewaznieniem slubu koscielnego ?z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akinom812
No to ku wielkiemu zaskoczeniu powiem, że u mnie to była choroba psychiczna. Czyli ja mieszczę się w tych 10 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akinom812 - Gratulacje! A w jakim sądzie toczyła się Twoja sprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akinom812
W Pelplinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulacje choroby psychicznej, no gratule!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×