Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość gość
Basia2411 biedna jesteś Ty i Twoja dusza, którą prowadzisz na wieczne potępienie, ale to Twój wybór i Twoje życie. Weź do ręki Pismo Święte i czytaj wszystkie fragmenty, które mówią o mężu i żonie, może to Cię uratuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam pisze aby się bzykać, a ty się bzykasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia1977
Witam, dostalismy wiadomośc ,ze pismo OWM czeka juz w sadzie , wiec powinno lada dzień dotrzec. Mam pytanie ile teraz czeka sie na wyrokowanie i czy jeszczejakies pismo dostaniemy wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krysia1977 Ja od czasu uwag OWM czekam 1,5 roku na wyrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akinom812
Ja rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOLEK1234
Czemu upieracie się aby rozwiązywać problem w kościele rzymskim? Przecież ten kościół nie jest wasz tj. wiernych świeckich + duchownych, ten kościół jest ICH to znaczy wyłącznie księży. To są współcześni faryzeusze. Ilekroć Jezus pokazywał cuda, to im było mało, tylko ciągle "daj nam znak, daj nam znak". W procesie kościelnym jest to samo. Ilebyście dowodów przedstawili to im będzie mało. Przechodziłem przez to i stwierdziłem, że w faryzejskim kościele nie chcę być, w takim kościele gdzie jestem uważany za kolejny nr sprawy, za paragraf, a nikt nie dostrzega mnie jako żywą osobę. Są inne wyznania katolickie, mowa o starokatolicyzmie, gdzie nie będziecie traktowani jako paragrafy, ale żywi ludzie. Są też inne kościoły chrześcijańskie. Po co na siłę trzymać się tam, gdzie was nie szanują, gdzie wami pogardzają i mają za śmieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BOLEK1234 jest tylko jeden kościół Jezusa ludzi, którzy w Niego wierzą i przestrzegają Jego zaleceń. Skoro miałeś żonę i się z nią rozwiodłeś i poszedłeś sobie do innego kościoła bo tam ci pozwolili cudzołożyć z inną, to zapomnij o zbawieniu. Boga w ten sposób nie oszukasz. Jego zalecenia są tu jednoznaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lolek ale z ciebie facet bez jaj: ten kościółek be idę do innego, inny będzie be, będziesz czym buddystą, chłopie życzę ci jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bliźniak23
Witam. Czy ktoś stara się o unieważnienie w Legnicy? Ja złożyłam skargę we wrześniu i powiedziano mi, że jakiejkolwiek odpowiedzi mogę spodziewać się w połowie przyszłego roku. Czy rzeczywiście powiadomienia przesyłane są zwykłymi listami? U mnie poczta nie należy do solidnych firm.. I jeszcze jedno pytanie: jak wygląda sytuacja z przebiegiem procesu bez udziału drugiego małżonka? Mój wie o założeniu sprawy ale nie chce mieć z tym nic wspólnego. Zastanawiam się, czy zaakceptują podpisane jedynie przez niego oświadczenie, że wie i się zgadza. Będę wdzięczna za Wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akinom812
Ja miałam podobnie. Powiedzieli mi w sądzie, że on nie musi brać udziału w sprawie, ale musi być powiadomiony o tym, że taka sprawa się toczy. Jeśli masz takie pismo, to myślę, że wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadya24
Do Basia, Ja czekam teraz na wyrok, uwagi obrońcy były w maju, więc niedługo już powinnam dostać. Ja wzięłam adwokat, więc on się odwoływał i dzwoni w moim imieniu. Napisał po prostu, z czym się nie zgadza i dlaczego (u mnie psycholog, który rozmawiał z ex zgadzał się, że jest m.in.niezdolny psychicznie do zawarcia małżeństwa), więc opinia psycholog była u nas istotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadya24 Co to znaczy, że był niezdolny psychicznie do małżeństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty się nie pytaj co to znaczy niezdolny, tylko jaka to babka musi być, co takiego gacha znalazła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadya24 Nie wiem jaki Sąd, ale ja od uwag obrońcy czekam 1,5 roku, a sprawa niby prosta jak drut. Z doświadczenia wiem, że nie ma się co nastawiać optymistycznie co do terminów, nawet jak mówią, że już zaraz, za kilka miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co pytają na pierwszym przesłuchaniu, ponad trzy lata temu złożyłam skarge i w końcu dostałam wezwanie. stresuje sie strasznie, bo już wiele rzeczy nie pamietam. Pamietacie o co Was pytali ? pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadya24
Do gość, W sumie to się nie nastawiam, ale dobrze by było gdyby już było po wszystkim:) A upominasz się/wydzwaniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadya24
Do gość Niezdolność psychiczną można na różnoraki sposób rozumieć. A co, jak i dlaczego to nieistotne dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Nadya24 Dzwoniłam, pytałam. Zawsze to samo... "nie są w stanie powiedzieć, trudno powiedzieć", itd. itp... nie obowiązują ich żadne terminy tak naprawdę. Tez juz bym chciała być po. Ta sprawa ciągnie się dłużej niż małżeństwo, które jest jest przedmiotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty zawnioskuj, że masz alzheimera, jak nie pamiętasz, ale bzyk pamiętasz? o to pytają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadya24 Ściemniasz z tą niezdolnością psychiczną męża. Ja od razu rozpoznaję jak ktoś kręci, a po to Tobie to czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadya24
Czyli czekamy.. Ale w końcu się doczekasz:) duużo cierpliwości życzę. Nie mam pojęcia w takim razie od czego to zależy. Gościu przestań spamować. Twoje zdanie nikogo nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadya24 jeśli ktoś nie kłamie, to nie boi się mówić prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia2411
Witam serdecznie może ktoś z was mi odpowiedzieć ile mozna czekać od publikacji akt na wyrok? jesli nie wnoszę nic do akt "nowego" to jak powinnam sformułować treśc odpowiedzi na publikację? pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie uwagi OWM były w połowie sierpnia, potem przekazanie akt do sędziów i do dzisiaj nie ma jeszcze orzeczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy może się wypowiedzieć ktoś kto w ostatnim czasie uzyskał wyrok, ile czasu trwało wyrokowanie od momentu przekazania akt do sędziów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku akta zostały przekazane Sędziom w lutym tego roku, czyli 10 miesięcy temu, Od tego czasu nie mam informacji o wyroku. Przypuszczam, że zależy od Sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekazanie akt do OWM było też w sierpniu tyle, że 2015 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekazanie akt do OWM też było w sierpniu, tyle że 2015 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akta były przekazane to OWM teżw sierpniu, tyle że 2015 r. i nadal cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia2411
Do "Nadya24" bardzo pilnie muszę się skontaktować z Toba (nie na forum) jest jakas szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×