Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość gość88
KRAKÓW Ile od dekretu ustalającego obrońce węzła i przyjęcie skargi czekałyście na kolejne pismo od nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uradowana
szczecin !!! mamy już wyrok i dekret o wykonalności wyroku. proces trwał 3.5 roku, na sam wyrok czekaliśmy około 6 miesięcy. Wszystkim czekającym życzę dużo cierpliwości i jak najlepszych wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z was miał sprawę w Poznaniu? Ile trwała? U nas niedługo będzie dwa lata i jeszcze nie zostali przesłuchani świadkowie. Wszystko utknęło w martwym punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wam sie podoba film KLER? Że też się dajecie nabierać przez takich ludzi. Oni wszystkie przykazania Boże powykręcali a żyją gorzej niż ateiści. Bóg nie uznaje unieważnień małżeństwa zapamiętajcie to sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34OO34
skarga wzajemna jak ją dobrze napisać ? w tytule i na paragrafy które chce przytocyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tocyć to możesz sobie gile z nosa, najpierw naucz się pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia89
Jak tam gości 1991 masz już jakieś wieści? Ja cały czas czekam i czekam.. i dłuży się gorzej niż na początku:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1991
Aniusia89 , ja nadal czekam, minie 2 miesiące. Poczekam równe 3 i jak nadal będzie cisza to zadzownię zapytać. Za każdym razem gdy decydowałam się na telefon, to za niedługo otrzymywałam pisma. Spraw jest dużo, trzeba to rozumieć. Czasami już jest coś gotowe ale zanim wyślą to chwilę trzeba czasu. Dlatego lepiej się przypominać. Ty też czekasz na wyrok, tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1991
Przeczytalam wstecz Twoje wypowiedzi. W każdej diecezji jest inaczej. Napisałam, że TY byłaś przesłuchana przez psychologa. A ja z kolei nie. Przesłuchiwany miał być tylko mój mąż, bo on jest pozwanym. Ale jako, że nie bierze udziały w sprawie, to wydano opinię na podstawie zeznań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne? Zapisałeś się do szkoły, ale Twój kierunek nie wystartował? Szukasz ciekawego kierunku i potrzebujesz legitymacji? NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! ul. Krakowska 17/14 Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia89
gość 1991 tak ja byłam przesłuchiwana u psychologa na koniec czerwca e połowie sierpnia byłam czytać akta na które nie składałam odpowiedzi ponieważ obrońca węzła nie miał nic do zarzucenia więc już czekam półtora miesiąca i każdy dzień korci mnie żeby zadzwonić ale się powstrzymuje żeby nie pomyślały że jestem jakaś nachalna. Podziwiam Cię że czekasz aż miną 3 miesiące. Ja chyba nie wytrzymam.. być może dlatego że mamy ustalona datę ślubu na przyszły rok i bardzo bym chciała żeby to był już ślub kościelny a nie tylko cywilny. Jak myślisz jak zadzwonię juz teraz choć minęło dopiero połtora miesiąca będa mieć pretensje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1991
Aniusia, nie sądze,żeby mieli jakieś pretensje. Po prostu przeproś, że przeszkadzasz, ale chciałabyś się dowiedzieć jak Twoja sprawa. U CIebie jakos szybciej...ja od publikacji akt na opinię obrońcy węzła czekałam prawie pół roku. Powiem CI, że mn ie to czekanie nauczyło cierpliwości...tylko, że ja póki co w żaden związek nie weszłam, bo czekam na wyrok. Ale podejdź do tego ze spokojem. Piszesz o ślubie kościelnym, ale tak naprawdę to niewiaadomo jaki będzie wyrok. Ale życzę Ci , abyś miala szansę wziąć ślub kościelny. Gdzie toczy się Twoja sprawa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1991
A ile łącznie toczy się już twoja sprawa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anewic
Drodzy, mogę prosić o przesyłanie książki ? moj adres : anewic888@gmail.com. z gory dziękuję. A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z was miał sprawę w Poznaniu? Ile trwała? U nas niedługo będzie dwa lata i jeszcze nie zostali przesłuchani świadkowie. Wszystko utknęło w martwym punkcie. Bardzo proszę osoby, których sprawa toczyła się w Poznaniu o informacje. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z was miał sprawę w Poznaniu? Ile trwała? U nas niedługo będzie dwa lata i jeszcze nie zostali przesłuchani świadkowie. Wszystko utknęło w martwym punkcie. Bardzo proszę osoby, których sprawa toczyła się w Poznaniu o informacje. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z was miał sprawę w Poznaniu? Ile trwała? U nas niedługo będzie dwa lata i jeszcze nie zostali przesłuchani świadkowie. Wszystko utknęło w martwym punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznań. Po 4 latach otrzymałam wezwanie do psychologa. Strona męża przetrzymywala przesłuchania świadków. Jakich pytań można oczekiwać od psychologa? Jakie u Was przesłanki do unieważnienia? Ile trwa już proces. Głównie chodzi mi o Poznań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cztery lata???? I jeszcze nie ma wyroku???!!!! Czy na bieżąco dopytywała świat się na jakim etapie jest Twoja sprawa? Dzwoniłaś? To koszmar trzymać tyle lat kogoś w niepewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dzwoniłam. Druga strona po prostu utrudnia:/ Nie potrzebuje bezczelczych odpowiedzi( dotyczy pytań o waleniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×