Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ma-lenka20

test a ciąża

Polecane posty

bez zmian...krwiak wielki, miałam drugi krwotok... Za tydz zrobię usg i zobaczymy... Byłam dziś u lekarza i powiedział,że faktycznie szanse na donoszenie są male, ale skoro już leci 13tydz to trudno się wypowiadać,bo ta ciąża powinna zakończyć się w 8tyg...Skoro tak się nie stało to medycyna siedzi cicho bo to jakiś cud, a mluszek musi mieć bardzo silny organizm skoro przeżył to wszystko przy wielkim krwiaku, pod samą kosmówką i poodklejaną kosmówką doszczętnie... Powiem Ciszczerze, że nie wiem czemu, ale mam takie wewnętrzne przeczucie,że mu się uda... :) Tyle mamy już za sobą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jak zrobic ticker, ale nie mam pojęcia jak ze zdjęciem:/ a Maluszek silny jest:-) i walczy! a to najważniejsze:-)trzymaj się i dbaj mocno o siebie:-) powied zmi jeszcze.. w którym cyklu udało Wam się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) cofnij się do początku istnienia tego topiku ;) (od razu za pierwszym razem...ale problemy też zaczęły się szybko....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle się wyraziłam-do momentu w którym dołączyłam do Was... ;) Ten ticker udało mi się zrobić ze zdjęciem,ale nie widzę do niego adresu... Trochę techniki i człowiek się gubi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz jak sobie poradziłaś i zrobiłaś go to adres znajdziesz;-) jejć ale mi sie nudzi.. i przykrzy to czekanie na okres..muszę sobie jakieś zajęcie znależć:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy nowy dzień... :) Miałaś rację malenka- udało mi się z tym tickerem... :) Miałam dziś POTWORNY sen,związany z maluszkiem...Podobno jednak sny sprawdzają się odwrotnie...Przynajmniej mam taką nadzieję... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj:-) ale ze mnie śpioch w domu cisza, bo mama śpi po nocce to wszyscy śpią jak zabici:-P wierzyłam w Ciebie i wiedziałam że potrafisz;-) a sny..owszem sprawdzają sie ale tak jak mówisz-odwrotnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki 🌼 jestem z topiku wiosenne starania. Doris już urodziła :) Podczytuje Was czasem bo też staram się o dziecko. W grudniu zaszłam w ciążę ale w lutym niestety poroniłam.....Od maja znowu zaczeliśmy starania ale nie udaje się..... Taki nasz los. Jak bardzo chcemy to nie możemy zajść w ciążę. jakbyśmy nie chcialy mieć dziecka to pewnie odrazu byśmy zaszły...... Życzę Wam wszystkim z całego serca 2 kreseczek na teście. ❤️ pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLI80 skąd wiesz o Doris:> ja już się niecierpliwiłam:-D niestety tak jest, a powinno byc inaczej. Ja narzie czekam. Okresu nie mam dalej, ale powiedziałam sobie, że ekscytować się będę dopiero od piątku. Zobaczymy co będzie.. Pozdrawiam i rówież 2 upragnionych kreseczek życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-lenka. 🌼 kochana tak jak już pisałam jestem z topiku wiosenne starania i doris też tam pisze. Niedawno 9chyba wczoraj...) jedna z dziewczyn napisała że Doris już urodziła :) także stąd wiem :) Pozdrawiam serdecznie. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodek
Witam! dawno tu nie zglądałam...malenka moze akutar cos z tego wyjdzie :) ja jutro spodziewam sie okresu,ale czy nadejdzie...hmm...mam nadzieje ze nie :) Oli80 o tych dwoch kreskach to jak widze duzo z nas marzy :) pozdrawiam... no i oczywiscie trzymam za każdą z Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonja
a ja mam takie pytanie,czy te kreski na testach (robiłam bobo test) pojawiają się od razu,szybko? na moim pierwsza (negatywna) pojawiła się od razu i była bardzo widoczna, a druga(pozytywna) po ok 3-4 minutach i była bardzo blada ale jednak widoczna,trochę się wzmocniła po ok 7 minutach ale wciąż jest bledsza od tamtej.Jak to zinterpretować? Czy po prostu iść do lekarza? Ale czy on może wykryć 2 tyg. ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie was czytam i wyczytałam świetną wiadomośc o Doris:) czekamy teraz na nią, żeby pogratulowac i dowiedzieć się jak było:) A u mnie po staremu, dzidzia kopie już czasami aż za mocno:) jeszcze półtora tyg do wizuty u lekarza i usg:) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moonja🌼 kreseczka pierwsza zawsze się szybko pojawiała-bynajmniej mi:-) a ta druga, to do 5 min. bo przez tyle powinno sie odczytywać wynik testu- nie dłużej:-)więc..chyba gratulacje;-) bo z tego co wynika.. to masz dwie krechy:-D nie zawsze z tego co słyszałam druga wychodzi też mocna. Kup drugi test za kilka dni i zrób znów..zobaczysz co wyjdzie:-)Powodzenia! OLI80 🌼nie opanowałam się i zajrzałam na Wasz topik:-) faktyczni eurodziła widziałam w tabelce już nawet wpisaną:-) ehh takiej to dobrze:-) Eszirka 🌼dzidzia jak kopie to dobry znak;-) a ja okresu dalej nie mam..tylko dziwny białawy sluz.. co to może znaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, czy tu jeszcze wszystkie kobitki śpią:-) a tu taka piękna pogoda za oknem.. słoneczko świeci;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto śpi ten śpi... Moje dziecko zwykle wstaje o 8,ale dziś zaspało...do 9:30... Ale pusto było w domu...taka cisza... :) A jak tam Twoja comiesięczna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coemiesięcznej się nie śpieszy(jeśli dobrze zrozumiałam:-P) mam dziwny śluz za to i kłucie w jajnikach..więc albo dzisiaj przyjdzie..albo..:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-lenka :) Fajnie że do nas zajrzałaś. Ja zostałam tam jako jedyna starająca się..... Wszystkie dziewczyny są w ciąży tylko nie ja..... No ale cóz widocznie moj pierwszy dzidziuś nie był mi dany.... Mam nadzieję że w tym cyklu się uda.... Jak chcecie dziewczyny to zapraszam na WIOSENNE STARANIA to jest naprawdę bardzo szczęśliwy topik. Wierzcie mi. A jak nie chcecie to pozwólcie że czasem do Was zajrzę. Razem zawsze raźniej :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha! zapomniałam malenka z całego serca życzę Ci dwóch tłustych kreseczek na teście ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testu nie robię bo się boję:P dzisiaj 33 dzień cyklu.. a okresu ni widu ni słychu:-D ale cii.. nie zapeszam:-P tylko ten śluz mam.. jakiś białawy i gęsty.. jakoś go dużo:>powie mi ktoś w końcu co z tym śluzem..? bo ja się na tym akurat nie znam:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 35 dniu cyklu zrób test! Jeśli chodzi o śluz to ja mam podobny odkąd nie dostałam miesiączki, więc myślę,że to dobry znak!!! :) Aż nie mogę się doczekać wyniku...A może nie bądź taka i nie trzymaj nas już w niepewności... ;) Biegiem do apteki!!! Poza tym, im wcześniej się dowiesz tym lepiej,a jeśli wynik będzie \"brzydki\" to lepiej psychicznie przygotujesz się do przyjazdu \"cioci\"... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj czuje fasoleczkę ......... Ma-lenka 🌼 Ja jak byłam w ciąży miałam właśnie taki śluz.....Oczywiście nie chcę Cię nakręcać ale.....to dobry znak. Trzymam kciuki mooooocnooooo!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Zrób test kochana a wszystko się wyjaśni :) Napewno będą 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny mi się już dzisiaj w nocy śniły koszmary:-P że dostałam bardzo obfitego okresu i nie mogłam zatamowac krawienia:-P sama strasznie się niecierpliwie.. boję się zrobić test:-P bo zawsze kończył się wynikiem jednej krechy:-P a ja tak bardzo chciałabym..:-) ehh.. w poniedziałek robię test:>mam nadzieję, że będzie miła niespodzianka:-D bo okresu dalej brak..tylko ten śluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mi jeszcze mininadiu ile czekałaś z do zrobienia testu:>?po ilu dniach \'spóźnienia\' zrobiłas go?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka ! czytam, czytam i kciukam mocno, każdy kolejny dzionek bez @ to dobry znak:). ja odczekałam chyba z 5 dni zanim zrobiłam test, bo mnie się często jakoś tak same okresy spóźniały:P więc jeszcze nie panikowalam przez te pierwszych kilka dni:) Ale jeśli u ciebie jest jak w zegareczku i dokładnie masz wszytsko wyliczone, to myślę, że możesz zacząć się cieszyć:) Buziaczki i kciukam dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×