Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ma-lenka20

test a ciąża

Polecane posty

witaj riterka!!! mam nadzieje, że zdrówko już w porządku:> a Ty już niedługo na rozwiązanie jesli dobrze zobaczyłam:-D czuję się dobrze, a brzuszek o dziwo juz zaczyna być widać..coś m tu właśnie nie pasuje, że już się pojawił:-P Kasia a my na swoje mieszkanko musimy poczekać jeszcze troszkę,bo narazie nie ma nic ciekawego..jesteśmy zdani na dobrych ludzi, którzy się znajdą i będą chcieli sprzedać swoje mieszkanko:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.
dziewczyny! pls, powiedzcie mi czy test ciązowy dodatni moze byc mylny (36 dc) i jest wynikiem np zaburzen hormonalnych?? np z powodu opozniajacego sie okresu??? a ze nei koniecznei od razu ciaza??? pytam bo poprzednim razem zrobilam dwa - dodatnie a po kilku dnaich dostalam jednak okres...no i nie bylam w ciazy.. czy ktoras z was tak moze miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki Malenka skarbie jak to szybko leci, juz 3 miesiące! a za tydzień będziesz żoną! :) Gratuluje serdecznie i gdybym nie pojawiła się do tego czasu na necie ( bo teraz nie mam na razie netu w domu), to już teraz przesyłam slubne buziaczki i zyczenia, aby każdy dzień wspólnego życia był cudowny i z upływem czasu Wasza miłość coraz bardziej się umacniała a nie słabła 👄 Na ślub już pewnie wszytsko gotowe? Denerwujesz się?:) U mnie wszytsko dobrze, właśnie czekam cierpliwie do 10 października, kiedy to wraz z przypływem gotówki zrobię super duże i ososteczne zakupy co do urządzania pokoju dla dziecka i wyprawki:) ( mam nadzieję, że plan się uda:) ) Tak po za tym, to tydzien temu mąż kupił szczeniaka i zafundował nam troszke roboty, karmienie, spacerki itp. Ale mam nadzieje, że dziecko będzie się dobrze rozwijac przy piesku, a Kapsel - tak ma na imię, jest cudownym psiaczkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) u mnie juz wszytsko ok z tymi jajnikami, wyleczylam sie antybiotykami, teraz tylko biore tabl. anty YASMIN, wiec narazie nie nstawiam sie na ciaże :-( ale tylko bede je brac przez ok 3 miesiace, zeby mi sie cykl wyrownał, no to tyle o mnie... :-) ❤️ malenka ❤️ ale ten czas szybko leci za 10 dni Twoj slub?!?!?! 🌻 zyczonka beda pozniej bo napewno sie tu jeszcze pojawie przed twoim weselichem :-) , Jak u Ciebie samopoczucie? jak dzidzia? ❤️ caluski w brzusio dla twego maluszka [kwiat ]:-) 🌻 eszirka a ty jak sie czujesz? jak Twoja dzidzia ?? :-) super ze macie pieska , dzidzia napewno sie bedzie dobrze rozwijac przy kapselku, duzo mi znajomych Mam decyduje sie przed porodem na psiaka :-) Trzymam kciuki no mysle ze wkoncu za pare miesiecy do🌻 WAS 🌻dołacze:-) , ślijcie mi te pozytywne ciążowe fluidy :-) ❤️ pozdrawiam WAS wszystkie cieplusio ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eszirko dziękuję bardzo:-) no niby wszystko gotowe:-) ale księża zapomnieli wywiesić na czas w naszych parafiach zapowiedzi..ehh trzeba im było przypominać:-) to fakt czas szybko leci, niedawno staraliśmy się o to Maleństwo a dziś już 3 miesiąc:-) zazdroszczę Ci troszkę tych zakupów..sama już bym, chciała zacząć kupować wszystko..:-)miłych zakupów życzę i żeby wszystkie plany udało Ci się zrealizować:-) a stresu narazie brak..tylko to podniecenie:-D nie mogę się już doczekać ślubu:-D Kamila dziękuję u mnie wszystko dobrze, mdłości mijają i czuję się coraz lepiej:-) dzidzia zapewne ładnie m rośnie, bo brzuszek już minimalnie widać:-P a nie próbowałaś na uregulowanie brać luteiny? ja w brałam 3 cykle, a w 4 zaszłam w ciążę:-) jestem z okolic Jastrzębia Zdroju:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie test a ciaza Ja w 29 d.c robilam Beta Hcg, Progesteron i reszte badan zaleconych przez lekarza. To byl moj pierwszy miesiac z stosowaniem Clostilbegyt, teraz biore Duphaston od 14 d.c Moja Beta Hcg to 131,0mIU/ml...To oznacza dzidze???? Panie z laboratorium powiedziały ze to bedzie 1 moze poczatek 2 tygodnia ciazy liczac od zaplodnienia. POwiedzcie mi cos.... Dzisaj jest moj 30 d.c A mojue cykle to srednio 39 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze te nazwy dla mnie to czarna magia co napisałaś:-P ale skoro panie w laboratorium powiedziały, ze dzidzia- to dzidzia:>idz do ginekologa i przedstaw sytuację:-)on napeno Ci pomoże.. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki :-) ale cisza ostatnio na naszym topiku :-( 🌻 doris,🌻 eszirka, 🌻 malenka gdzie sie podziewacie????? co u Was?? malenka jak po weselichu? ?? czekamy na fotki ❤️ dziewczyny znajdzicie choc chwike czasu i odezwijcie sie, chociaz wiem ze teraz to juz nie takie proste :-( Ja koncze ostatnie opakowanie yasmin, (cos mi nie sluzą) i mam nadzieje (jak zawsze) , ze zaniedlugo do was dolacze :-) ❤️ pozdrwaiam Was sedrecznie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ale dawno mnie tu nie było... :) jestem już w 23tyg i dzięki Bogu jest już wszystko dobrze! Nasz synek waży 0,5kg. Niestety jest ułożony poprzecznie (tak żeby nie było nam za dobrze, to ciągle musi się coś dziać niepokojącego)... Mam nadzieję, że się to jeszcze zmieni... Do kiedy ma czas na zmianę ułożenia? Posiadacie jakieś informacje na ten temat? pozdrawiam serdecznie! Malenka: który to już tydzień? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane, malenka 👄 czekam na foty, na relacje i wogóle na jakiekolwiek wieści:), kamila 👄, mininadia 👄 nie martw się o ułożenie maluszka Doris mi kiedyś powiedziała, że dziecko może się obrócić nawet do 35 tyg, więc głowa do góry:) No a co do mnie i mojego szkraba, to się nie obrócił :P, ale ja czuję się dobrze, wszytsko już w domku gotowe, poprane, poprasowane i czekamy cierpliwie. Zostało juz bardzo niedużo a może jeszcze mniej... teraz to juz niczego nie można przewidzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piątek straciłam swoje Maleństwo.. byłam w 13 tygodniu ciąży. dziecko w 6 tyg zmarło..chodziłam z martwym płodem, dopiero USG wykazało, że marzenia były tylko marzeniami. Boli, naprawdę boli. nie wiem jak mam teraz sobie zycie układać pamiętać, zapomnieć, udawać, ze nic nie było? nie potrafię. zbyt kochałam. kocham. cholernie cieżko. dochodzę do siebie po łyżeczkowaniu. pozdrawiam i tulę mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka bardzo mi jest przykro Wyrazy wspolczucia. Nie wie co powiedziec Nie chce nic wiecej pisac zbyt wrażliwa ze mnie osoba........Trzymaj sie ciepło Tak mi okropnie przykro jestem wstrząśnięta.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka bardzo mi jest przykro Wyrazy wspolczucia. Nie wie co powiedziec Nie chce nic wiecej pisac zbyt wrażliwa ze mnie osoba........Trzymaj sie ciepło Tak mi okropnie przykro jestem wstrząśnięta.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyje miedzy dwoma domami jutro sie przeprowadzam Musze zdac wynajete mieszkanie posprzatac i posprzatac po remoncie nowe i wszystko przewiezc. A Wy kiedy mieliscie slub? Mam nadzieje ze partner Cie wspiera. Moze to zadne pocieszenie ale slyszalam kiedys wypowiedz jakiejs doktorki ktora powiedziala do kobiety w podobnej sytuacji: Prosze Pani prosze sie nie martwic natura wie co robi...skoro tak sie stalo musialo byc cos nie tak od początku dlatego organizm tak zareagowal. Wiem ze to Cie nie pocieszy mam jednak nadzieje ze uda Ci sie zajsc w ciaze i urodzic zdrowe dziecko. Jak ja urodzilam lezala ze mna dziewczyna na podtrzymaniu. Tez wczesniej nosila martwy plod. Potem zbyt szybko zaszla w ciaze i z now miala problemy i urodzila 2 miesiace wczesniej jej dziecko bylo malenkie i wazylo tylko 1,5 kg musiala byc 2 miesiace w szpitalu bo dziecko bylo w inkubatorze. Bylam zszokowana cala ta sytuacja poniewaz to byla dziewczyna co studiowala teologie i wiesz zero zabezpieczen w lipcu jej robili lyzeczkowanie a we wrzesniu juz byla znow w ciazy...Tym faktem bylam oburzona jej nieodpowiedzialnoscia bo narazala kolejne dziecko i swoje zdrowie... napisz mi maila to mozemy pisac do siebie Pozdrawiam pa Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż wpiera bardzo..cieżko mi zwłaszcza, że wiem , że jemu też strasznie cieżko, a udaje, że sie trzyma. silny facet i bardzo kochany:-) prawdziwy SKARB! no my powiedzieliśmy, że teraz najpierw kupimy mieszkanko i może za rok postaramy sie o dziecko. narazie wszyscy się na mnie drą i wiedzą lepiej co mam robić:-P każą mi leżeć a ja niedługo jajko zniosę!:P mail:ruthles@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cos chora jestem.Przeprowadzilam sie i mam ograniczony dostep do neta. mam nadzieje ze bede sie odzywac co jakis czas pozdrawiam papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym razem ja mam pytanie do Doris moze glupie ale widze ze jestes osobom ktora bardzo chetnie i mile pomaga innym moze to jest smieszne aleee jest taki stan w zyciu kobiety ze w mlodcyh latach neichce miec dziecka to si jakos tak nazywaa nie pamietam ale wiem ze cos z wmawianiem sobie urojonej ciazy otoz ja uprawialam petting z chlopakiemm...bylismy w ubraniach on nie mial wytryskuu...to bylo 2 miesiace temuu dostalam przez ten czas 2 normalne 5 dniowe cholernie jakz wykle obfite okresy:) za 2 dni mam dostac kolejny jest mi trosq niedobrze i mam podwyzszona temperature(okres mam meic za jakies 2-3 dni) i etraz przez kafeterie sobie wkrecam ze jednak moge byc w ciazy i takie tam:( uwierzcie ze naprawde nei chcialam tego pettingu:( i ze naprawde sie tak bardzo boje ze przez ten stres nawet ejsc niemoge..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc może nie jestem Doris ale jeśli pozwolisz topowiem coś... Ja brałąm tabletki...przestałam i znów biorę bo przez nie czuję się pewnie. Radziłabym oszczędzić sobie stresu jeśli rzeczywiście nie jesteś jeszcze gotowa na to by mieć dziecko. Pozdrawiam opapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Wszystkich, że sie nie odzywałam - ale ze względu na remont mieszkałam u rodziców, gdzie nie miałam dostępu do internetu:( Teraz już jestem na bieżąco, więc jeśli jeszcze śledzicie ten temat to napiszcie co u Was????? Pozdrawiam serdecznie doris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam Doris Twoje maleństwo. Moj Piotrus juz jest wielki :) prawie 2 latka ma. Malenka przestala sie odzywac.... pozdrawiam ps tez mialam remont i przeprowadzke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ale nie weim czy wy tu w ogole zaglądacie.. my z męzem staramy sie o kolejne maleństwo..:-) i staramy się jakoś z tym co się stało pogodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie:) myślałam, że ten temat już umarł a tu proszę miła niespodzianka! Pozdrawiam Was cieplutko, malenka 🌻, na pewno tym razem będzie wszystko dobrze:) Moja Lusia ma już skończone dwa miesiące:) Urodziła się 3 listopada ważyła 3150 i mierzyła 55 cm. Teraz jest już wielka, ślicznie się śmieje, gada, grucha i jest słodka:) Choć czasami potrafi wkurzyć mamusie ale to chyba naturalne:) Fotki itp na moim blogu w stopce:) Pozdrawiam wszystkie dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! ale fajnie, ze jestescie.. Eszira mała jest po prostu sliczna!!:-) za niedługo może i ja się pochwalę swoim baby;-) poza tym co u Was słychać??? u mnie sesja się zaczęła, wczoraj miałam 1 egzamin..naszczęście udało się zaliczyć na 4:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Eszirka, a jak poród? SN czy CC? Bardzo źle było, czy już starasz się nie pamiętać? Moja Alusia już za kilka dni kończy 5 miesięcy i waży 6,5kg,a może nawet ciut więcej:) W stopce link do zdjęcia - jeśli macie ochotę oglądnijcie moje największe szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×