Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EKD

SZUKAM KOLEŻANKI Z DOLNOŚLĄSKIEGO I NIE TYLKO

Polecane posty

Gość luna920
hey:) Mieszkam we Wro od jakiegoś czasu, jednak brakuje mi kogoś z kim mogłabym się spotkać i pogadać o wszystkim i o niczym:) Jak macie ochotę wyrwać się i poznać nową koleżankę to piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna920
Ostatnio brakuje mi kogoś z kim można byłoby pogadać, wybrać się na zakupy itd.:) Chłopaka mam, koleżanki też ale one są wiecznie zajęte. Mam 25 lat, studiuję zaocznie i pracuję, jestem z Wro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewci0op.pl
szukam koleżanki lub przyjaciółki ze zachodniej części polski.szukam też ludzi emo ale ja niejestem emo piszci na mój email mewcia0@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30km od Wrocławia
no no widzę że kolezanki cos nie mogą sie zebrac na rozkrecenie tematu moze podbije to sie uda ;-) sama mam 35 lat i chetnie wybiore sie na zakupy, do kina na pogaduszki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć chciałam założyć nowy temat a znalazłam ten:) pochodzę Katowic i jeszcze jestem przed 30:-))) Od jakiegoś czasu mieszkam We Wrocławiu, przeprowadziłam się z mężem bo on dostał tu pracę. Niestety walizka była za mała żeby zabrać wszystkich znajomych i rodzinkę:-)) Czasami czuje się potwornie samotna i też chętnie poszłabym na pogaduchy kawkę czy zakupy .Może któraś z Was miałaby ochotę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula31
Hej,jestem od niedawna we Wrocławiu,mój chłopak tu mieszka i pracuje.Niestety prócz jego znajomych nie znam nikogo. Chciałabym poznac koleżanke,która też usycha siedzeniem w domu, wspólne zakupy,wypady za miasto,basen...Mile widziana koleżanka z dzieckiem,ja jestem w 3mcu ciaży;pozdrawiam serdecznie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgiełka29
witam wszystkich jest niedziela a ja siedzę sama w domu i myślę co by dzisiaj zrobić ...siedzę na kompie i znalazłam przypadkiem waszą stronkę widzę że nie jestem sama......fajnie było mieć jakoś kupele z którą można było pogadać o wszystkim gdzieś się wybrać na babski wieczór....jestem z okolic Legnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina01
Cześć ! mam 25 lat i jestem mamą 3,5 rocznej dziewczynki. Jeżeli jesteś z Wrocławia lub okolić i nie masz się z kim wybrać na zakupy spacer czy drinka to jesteśmy w tej samej sytuacji :) Napisz razem się ponudzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina01
puk puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek1980Lca
Hej Mam na imie Marek. Jestem z Legnicy mam 30lat żonaty. Poznam chętnie kolezanke:-). Która się skusi?:-) xxx28@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnybez
KŁODZKO. Witam! Jeżeli jesteś samotną kobietką z okolic Kotliny Kłodzkiej i nie masz z kim poplotkować przy kawce a wieczorem z kim wyskoczyć na piwko to napisz na moje gg, lub tutaj na forum. Jeżeli masz dość samotnoście to możemy to zmienić. Moje gg:23793715

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDRADZICIELKA
ależ otrzwiście jestem z dolnego śląska chetnie popisze podaj wieknie jestem z Kamieńca Ząb........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello widzę ,że temat się trochę rozkręcił:):) Chętnie wybiorę się na spacerek może być z pieskiem.Popowice i okolice:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kotliny kłodzkiej
a ja mam prawie 50 lat, znajdzie się towarzystwo co mnie przyjmie? Może kino albo drink w Koronie albo Polanicy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zunie
.../. a co ja mam powiedzieć? 53 lata na karku.... a czuję się jakbym miała 20 lat mniej.... samotna, ale nie sama, dobrze się trzymam, ale od 7 lat nie potrafię wyjść z 20 - letniego związku. Głupie, no nie? Ale najprawdziwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liiilianka80
Zunie skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liiilianka80
Zunie skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O hoho coś się ruszyło!!! Hej, 50-latko Korona-to znaczy że z okolic musisz być? Zunie-to dobrze że czujesz się młodziej. Co innego jak byś się czuła o 20 więcej. Jeżeli chodzi o związek-cóż lata robią swoje. I te które masz i te spędzone z drugą osobą sprawiają że mimo wszystko czujemy jakieś przywiązanie,czasami wiele spraw które nas łączą,bo przecież jak się jest z kimś tyle lat razem to chciał nie chciał mamy wiele wspólnych rzeczy itp. Właśnie Zuni z kąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liiilianka80
cześć czarnybez:) Ruszyło nie ruszyło ciężko to idzie :):). Szkoda ,że jesteś z Kłodzka bo chętnie bym poszła na kawkę. Ja obecnie jestem w Wrocławiu i widzę ,że puki co wieje tu pustkami jeżeli chodzi o moją okolice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj,no szkoda. Z wrocławia i samotna? Wrocław to duże miasto,ale jak widać nie ma reguły czy wieś czy duża metropolia zawsze gdzieś znajdą się takie zabłąkane istotki jak ty i ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liiilianka80
:):) Słusznie zauważyłaś nie ma znaczenia gdzie. Może nie samotna:):) a sama , uboga w znajomości we Wrocławiu. Wiesz przydałoby się pośmiać trochę spędzić czas w miłym towarzystwie(koleżanki). hmm miałam chęć na kino a tu pustki co za pech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czernybez
Oj,lilianko-znam ten ból. Mam męża,jest wszystko ok ale nie mam koleżanki takiej właśnie od kina,kawki czy ploteczek. Mamy wspólnych znajomych a raczej są to znajomi męża. Szkoda że czas ucieka i nie można go wykorzystać tak pełną parą. A długomieszkasz we Wrocku-wywnioskowałam że chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liiilianka80
We Wrocku mieszkam z przerwami od 2 lat.U mnie z mężem jest różnie, niestety ostatnio mamy gorszy czas wiec ta samotność bardziej mi doskwiera.Ze znajomymi podobnie jak u Ciebie. Przyjazna duszyczka na spacerek, pogaduchy i kawkę byłaby w tej chwili nieoceniona:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liiilianka80
Wiesz nawet nie chodzi o wiek...bo ja nie mam jakichś chorych uprzedzeń. Uważam ,że przyjaźnić można się z różnymi osobami, grunt żeby czuć się dobrze w swoim towarzystwie.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kotliny kłodzkiej
Czarnybez, tak, jestem z Kłodzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×