Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość Verka2012
Ja robie na dwie nogi 6 ćwiczeń 3 na jedna i 3 na druga ćwiczenie Nummer 2 i 4 gdzie nogi sa zlonczone 6 razy nie Wiem czy prawidlowo Ale tak mi sie wydaje a6w nigdy wcześniej nie robilam to moje pierwsze podejście do Tego robie diete ze wzglendu na tluszczyk i ćwicze równiez uda tylek ramiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verka2012
Dziewczyny im Nas wiecej tym lepiej wieksza mobilizacja ;) Co faceci potrafia to my tez damy rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verka2012
A Co tu tak cicho u mnie dzień Nummer dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka436
Jeżeli byście byli tacy mili to może zechcielibyście podzielić się swoją wiedzą na temat ćwiczeń na mięśnie brzucha na forum daymynews.pl/?forum=zdrowy-tryb-zycia-dieta-sport, z pewnością wiele osób, które tam przesiaduję będzie Wam wdzięczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze 11 ty dzien a nie 10-ty. Gruszka podziele sie kiedy skoncze cwiczenia cale bo teraz na razie nie ma czym sie dzielic. Nawet jednej trzeciej nie ma za mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie chyba 11dzien i zmiescilam sie w ok15minutach ile Wam zajmuje?jutro zrobie ze stoperem bo dzis to jakos szybko poszlo za szybko chyba pewnie 3sek nie bylo w kazdym przypadku ale wydaje mi sie ze miesnie mocniejsze ale w cm nic nie ubylo ale to dopiero poczatek wiec luz a ile macie w pasie tak pod pepkiem? 160cm 27lat 20.02.2012 71kg Cel 55kg OSIĄGNIĘTY 17.04. 20.05 60kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAGA35
ja jestem przy 20 powtorzeniach ,nie jest latwo ale efekty widac ,mimo iz mialam pokazny tluszczyk na brzychu ,nie ma moze drabinki ale jest bardzirj plasko i zarysy miesni staja sie widoczne,ja polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAGA35
ja jestem przy 20 powtorzeniach ,nie jest latwo ale efekty widac ,mimo iz mialam pokazny tluszczyk na brzychu ,nie ma moze drabinki ale jest bardzirj plasko i zarysy miesni staja sie widoczne,ja polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---doda---
A ile miałaś cm w brzuchu na początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola 84
Hej,ja zaczynam od teraz.Ciekawe jak długo wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola@84
Hej,ja zaczynam od teraz.Ciekawe jak długo wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verka2012
Hej dziewczyny u mnie Minol 6 dzień i musze powiedzieć ze juz niejest tak trudno Jak na poczatku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verka2012
Hej dziewczyny u mnie Minol 6 dzień i musze powiedzieć ze niejest mi juz tak ciezko Jak na poczatku Jak tam u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja trwam a jak reszta?Dziś będzie 17dzień i jest mi coraz ciężej ale codziennie wstaję z myślą, że muszę poświęcić 15minut na szóstkę i nawet gdybym nie miała czasu w ciągu dnia to przed samym snem ćwiczę. I choć miałam momenty żeby się poddać nawet w trakcie ćwiczeń lub przed samym rozpoczęciem bo mi się nie chciało to robie dalej i po każdym dniu jestem z siebie dumna że chociaż tyle ale zawsze coś poćwiczę. Co zauważyłam po 16dniach to jedynie twardsze mięśnie i lekki zarys tych kresek po obu stronach nie wiem czy wiecie o co mi chodzi tak pionowo lecą, ale to widać jak napnę mięśnie. A jak u Was walczycie dalej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja trwam a jak reszta?Dziś będzie 17dzień i jest mi coraz ciężej ale codziennie wstaję z myślą, że muszę poświęcić 15minut na szóstkę i nawet gdybym nie miała czasu w ciągu dnia to przed samym snem ćwiczę. I choć miałam momenty żeby się poddać nawet w trakcie ćwiczeń lub przed samym rozpoczęciem bo mi się nie chciało to robie dalej i po każdym dniu jestem z siebie dumna że chociaż tyle ale zawsze coś poćwiczę. Co zauważyłam po 16dniach to jedynie twardsze mięśnie i lekki zarys tych kresek po obu stronach nie wiem czy wiecie o co mi chodzi tak pionowo lecą, ale to widać jak napnę mięśnie. A jak u Was walczycie dalej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betleya
Witam! Zaczęłam od przedwczoraj, czyli dzisiaj będzie 3 dzień ćwiczeń. Nie wiem czy starczy mi sił, bo faktycznie, teraz czuję że mam brzuch. Dodam, że mam 2 dzieci, a wkurzyła mnie oponka w dolnej części brzucha, pod dopasowanymi sukienkami wyglądało jakby mnie wzdęło na maxa ;). Obawiam się, że nie starczy mi sił i czasu jak ćwiczenia zaczną się wydłużać, bo robię je wieczorem jak położę już dzieci spać i mam chwile spokoju. Życzę wszystkim (sobie też) wytrwałości. (30 lat, 160 cm, 59 kg)Pozdrawiam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka0909
hej dziewczyny . ja szósteczke zaczelam od wczoraj nie wiem czy ja dobrze wykonuje bo miesnie brzucha to mnie nie bola tylko plecy :( jestem juz 1rok i 9 miesiecy po porodzie i te wstretne boczki i brzuch mnie dobijaja. probowalam roznych diet az do wczoraj kiedy kolezanka powiedziala mi o tej 6 . trzymam kciuki za te nowe i te juz konczace. napiszcie o efektach tak dla podbudowania .pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety kończę na siedemnastym dniu ćwiczeń. Jestem całkowicie świadoma, że to z mojej winy, ale ból pleców stał się już nieznośny. Jeśli potraficie, staracie się cały czas pracować mięśniami brzucha, a nie plecami. To był właśnie mój główny błąd, przez który teraz muszę przestać. Ale prawie 3 tygodnie A6W to też całkiem niezły wynik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa szósteczka
Mam wątpliwości odnośnie ćwiczenia nr 5, czyli tzw. nożyc. Wszędzie jest mowa o naprzemiennym unoszeniu nóg w kącie prostym bez zatrzymywania na 3 sek. Ilości tych "machnięć" znalazłam różne, bo raz że 5-15 takich ruchów, raz że ok. 6-ciu. Pytanie: czy należy to traktować jako 1 cykl i powtórzyć odpowiednią ilość razy, czy uznać te załóżmy 15 ruchów za całe ćwiczenie? Tylko ta 5-ka jest dla mnie niejasna, proszę Was o radę. Ps. Zaczęłam wczoraj i póki co nic mnie nie boli. Może dlatego, że od dwóch tygodni ćwiczyłam klasyczne brzuszki w powtórzeniach 15 x 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka0909
u mnie minął 2 dzien , dzis jest trzeci jeszcze jestem przed cwiczeniami jeszcze jestem . mam troche zakwasów na brzucu i na plecach no ale coz jak tak dlugo sie nie cwiczylo to mam za swoje. puki co nie zamierzam sie poddac bo to tylko pare minut dziennie a moge jednak poprawic cos w swoim wyglądzie. Nowa szósteczka 5 ćwiczenie to tak są te nożyce . kladziesz sie na podłodze i jedna noge zginasz do konta 90 stopni a drugo trzymasz nad podlogą i zmieniasz je powoli . ja robie po 15 razy na jedna noge czyli 30 na obie. ciężko jest ale dasz rade . trzymam kciuki za szósteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka0909
i 3 dzien zaliczony :) trzymam kciuki . damy rade 6-teczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szosteczke zaczynalam chyba z milion razy ale nigdy nie udalo mi sie dojsc do konca, zawsze wylamywalam sie 1 dniem (albo zapomnialam, albo imprezowalam ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×