Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anieliczka

Aby cellulit niknął w oczach...

Polecane posty

Gość popoli
Mi jakos nic nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popoli
Jak ktos ma cellulit to juz ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popoli
Kiedy sie stosuje regularnie taka kuracje, to jest minimalnie lepiej, ale jak tylko przestaniesz, to wszystko wraca, nie ma sposobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka21
Przeczytałam wszystkie posty jednym tchem od początku aż do końca i biorę się za siebie,spróbuję kilku eksperymentów i jak zauważe poprawę to napewno napiszę Ja jestem szczupłą osobą sama skóra i kości. Chciałabym przytyć ale jak to zrobić skoro już teraz mam problemy z cellulitem. On jest okropny.I dlaczego go mam to nie wiem, wydawało by się,że to problem kobiet przy tuszy,ale jednak tak nie jest. Mam nadzieję że go zwalczę. Planuję stosowania kilku maseczek do tego warzywai owoce,no i nie może zabraknąć wysiłku,a to mnie najbardziej przeraża. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Drogie dziewczynki jestem właśnie po 2 pillingu z kawy ;) i jest dużo lepiej ;) Boję się tylko tego samego co wcześniej ze jak przestanę to to dziadostwo znowu wróci:O Łykam te kapsułki, szoruję się szorstką gąbką, pijam codziennie herbatki oczyszczające i odtruwające, smaruje różnymi specyfikami- ale coraz tańszymi po tym jak żaden super drogi specyfik mi nie pomógł :O(a ile kasy zaoszczędzam przy tym ;) ) Tak bardzo chciałabym pozbyć się tego raz na zawsze, ale ze mną już tak jest że kuruje się bardzo intensywnie, ale jak jest już prawie ten badziew niewidoczny to zapominam o kuracji i po paru miesiącach to wraca :O Pozdrawiam cieplutko ;) I życzę wytrwałości w walce o piękne ciałko ;) Kurcze ale w domku pachnie mi kawą aż nabrałam ochoty zeby sobie taka wypić- ale nie można przy tym badziewiu :O Buuuuuuuuu Jak komuś coś na trwałe pomogło to napiszcie proszę !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zrobilam
wlasnie piling z kawy i cynamonu. tak wlasciwie to po co ten cynaomn,przeciez on jest taki gladki i drobny, on wcale nie 'pilinguje', jedynie kawa. fajne gladziutkie ciałko. myslicie ze lepij surowa kawą czy lepiej zalać wodą gotowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrotka
Właśnie jestem o pierwszym takim zabiegu z maseczką kawowa. Miałam małe obawy, bo mam naczynkową cerę. Tym bardziej zrobiłam wielkie oczy jak po zdjęciu foilii i zmyciu mikstury zauważyłam że m=oje nogi płoną purpurowym rumieńcem. Obawiałam się że popażyłąm się tym spirytusem lub imbirem... Teraz jest OK, kolor skóry wrócił do normy, ale najadłam się strachu. Czy Wy też tak macie tuż pod zabiegu? POza tym potwierdzam wypowiedzi wszystkkich zadawolonych z tej maseczki kobitek :) Skóra jędrna, a na następne nałożenie specyfiku nie mogę się już doczekać :) Pozdrówka! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrotka
do mojej poprzedniczki "a ja zrobiłam": wydaje mi się że cynamon nie jest dodawany w celu peelingu, ale ze wzgledu na jego pobudzające krążenie właściwości, wtedy łątwiej uwalnia się tłuszcz. a co do kawy , to jeszcze nie sprwadziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno tu nie zaglądałam :). Dla ciekawych- cellulitu już nie mam ale troszkę schudłam i ograniczyłam do tego niezdrowe rzeczy. Cellulit tworzy się kilka lat i myslę, że dobrych kilka lat trzeba go zwalczać. A maseczka to może 1/5 sukcesu ;). Teraz kiedy chudnę pewnie znowu mi troszkę wróci. Ale to nie prawda że nie mozna się go pozbyć. cynamon rozgrzewa i ułatwia wnikanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celulitka
dziewczyny a co z ta cytrynka i polozeniem sie w solarium? probowala ktoras?? a mozna zamiast solarium isc na sloneczko? dzis tak ladnie swieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś woli gorące kąpiele od zimnego prysznica, to może po kąpieli zrobić sobie taką maseczke (lepiej się wchłania, gdy skóra jest rozgrzana i wszystkie pory pootwierane!!!): ♥ najtańszy balsam do ciała ♥ po pare kropelek tych olejków: cynamonowy, rozmarynowy lub geraniowy i jakiś cytrusowy. Potem owinąć się w folie i tak przeleżeć sobie godzinkę. Potem zimny prysznic (skóra i tak jest mega rozgrzana, więc nie masz wyboru, a nawet ciągnie Cię do zimnego!), szorowanie ręcznikiem i natychmiastowy efekt liftingu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ten sposób był tu już polecany, ale ja polecam jeszcze raz bardzo gorąco!!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celulitka >> wiem, że na innym topiku jakaś laseczka używała świerzo wyciśnietego soku z cytryny i pomarańczy, dodawała do taniutkiego balsamu, smarowała całe ciało i szła na solarke i potem miała efekt napięcia skóry :):):) a na plaże to nawet zdrowiej, bo i witaminka D jest, więc myśle, że warto:) ciau 😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i wiecie co, wg mnie lepszy chyba byłby spirytus z kamfory (ale nie sprawdzałam...) bo on rozgrzewa i pobudza krążęnie, a salicylowy i kosmetyczny bardzo wysusza, przecież to się stosuje prędzej na pryszcze ropne a nie na cellulit... ja nie używam tej maseczki co jest na 1 stronce, tak więc nie sprawdzę tego, ale może jeśli któraś się odważy...:) pozdro i miłego w walce z cellulitem, lato się zbliża... albo już nawet jest!!!!!! Ja dziś na plaży byłam, to się nawet nie rozebrałam :I spodnie długie no i odważyłam się zdjąć polar :O:O i te moje kudłate nogi brrrr... co polecacie na pozbycie się owłosienia?:) myślę o wosku... jak narazie to tylko veet, a depilatora boje się włączać... pzdr 😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam depilacje cukrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa123
Kurcze dziewczyny napiszecie taki juz naprawde dobry ten przepis.co ile trzeba,czy gotowac,gdzie kupic, ile to mniejwiecej wszystko kosztuje i te spirytus to moze byc taki zwykly?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm ;) Oto link do trapiącego nas tematu :O Ale może nam pomoże pozbyc się tego badziewia? Oby tak było ;) http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,56373,3303399.html Pozdrawiam cieplutko ;) Wpadne wieczorkiem, zobaczę jak wasze zmagania, czy przynoszą efekty czy raczej trzba poszukać czegos innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na tak wszstkim coś już
pomogło i teraz opalają się i na dodatek nie chcą zdradzic tajemnicy co im pomogło :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikas4
czy wiecie cos na temat plastrow antycellulit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie wstydze
rozebrac na palzy:o tyłu pokazac nie moge bo mega celulit, z przodu niewielki ale za to cyckow brak:O wiec jak mam lezec:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacellulitowana
a czy któraś używała plastrów VITA CELL??? podobno malutki cellulit to po nich ZNIKA już po tygodniu!!!!!! ja nie wiem czy to możliwe wogóle, ale tak czytałam, a teraz zbieram opinie na ten temat bo chyba je kupię...;) używała która?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO KANFORY pisałaś o olejkach cynamonowym itd...i czy tu chodzi o olejki do ciała??do kąpieli czy jakie bo niewiem aż wstyd sie przyznać:(proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Colette21>> hej, spoko;) chodzi mi o olejek cynamonowy zapachowy aromaterapeutyczny (hehe) do kupienia w kwiaciarniach... taki malutki, mój ma zaledwie 12 ml;) i dodajesz po pare kropel tych różnych olejków, to naprawdę działa!!!!!!! w razie czego pytaj bez skrupulów;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za topik o depilacji cukrowej... kiedyś jej użyłam, ale źle, bo położyłam taką płynną gorącą paste na noge i powstał mi wielki bombel:O przekłuł się sam i mam wielką blizienkę... Cepan troszkę pomógł. Ale chyba sprubuję znowu, nie mam zamiaru płacic za wosk u kosmetyczki;) pzderki!!!!!!!!!!!:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitka24
tez jestem ciekawa czy te plastry vita cell działają ? ja dzis kupilam nakleiłam dwa -po jednym na kazde udo, zeby było szybciej bo za 3 tygodnie jadę nad morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mam z was ryk
jak czytam: jestem po 2gim pilingu z kawy i ah oh to cud to działa! sama stosuje piling z kawy i sadze ze jjestescie naprawde przesadnie entuzjastycznie nastawione, jak dzieci dosłownie. Ja widze efekty ale piling stosuje REGULARNIE od 3 miesiecy conajmniej a moze i dłuzej. a tu prosze za 2 gim razem stal sie CUD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksero
cześć stosowalam tą maseczke około 1 roku kupiłem ten przepis na allegro. cellulitis ani drgnął za to pozostało okropnie sine cialo 9takie jak czasem zmarznie sie w nogi czerwone w takie place) i teraz wstyd mi rozebrać sie nawet w spodenki. Ostrzegam Was ostrożnie z tym preparatem. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×